Budu mít brášku VI

Rodičovství

Deníček už by se měl vlastně jmenovat Už mám brášku aneb o tom, jak bojujeme. Uteklo to jako voda a já už jsem šest týdnů velkou ségrou. A moc si to užívám.

první procházka ;)

a to jsem nedonošenej a už tak krásně pasu ;)
2 komentáře

noha v sádře nás vůbec neobtěžuje ;)
1 komentář

trénink přebalování...
1 komentář

hrdá velká ségra ;)
5 komentářů

Moc ráda brášku pusinkuji, ale taky do něj píchám prstem, zkouším ho tahat za ručičky, chtěla jsem ho i nakopnout, ale nevím, proč na mě potom táta s mámou strašně nadávali, tak jsem toho nechala. Navíc mám důležitou povinnost, hlídám, jestli bráchovi nevypadl dudlík, protože když pak brácha ječí, tak je máma nervní a křičí taky, ať jsme s tátou zticha :D

Taky trénuji přebalování, zatím na panence – na bráchu mě máma nepustí, i když nevím proč. Kojit už zvládám taky, taky to musím zatím praktikovat jen na panence, teď to učím tátu, aby mamka taky mohla občas někam vypadnout a my si to mohli užít ve třech, protože s tátou se dělají lepší lumpárny než s mámou ;)

Mamka se snaží, aby nevypadala moc unaveně, protože s bráškou běhá každý týden do nemocnice s tou jeho křivou nožičkou, už mu ji paní doktorka krásně srovnala a teď má na noze poslední, v pořadí 5. sádru. A je teď moooc statečný, protože mu to vůbec nevadí ;) Navíc si z nemocnice dotáhl exém a svědí ho celá pusinka, tak ho máma musí složitě uspávat, a taky jsem na něj naprskala rýmový fujtajblový bacily, až mu musel pan doktor předepsat kapičky s antibiotiky, aby se uzdravil.

Ale největší sranda byla, když mámě 14 dní po porodu otekla celá pusa a ona se svojí hrůzou ze zubařů, i když přede mnou dělá, že se vůbec nebojí ;), musela jet za dědou a strejdou a nechat si vytrhnout osmičku. No a ti dva si z ní udělali legraci a pořádně ji postrašili, když seděla na křesle, a povídali si celou dobu o řezání a krvi, mamka měla z těch jejich řečí tlak 140/90 a zub už mezitím ležel 5 minut vytržený na stolku.

Ale brášku musím moc pochválit, protože jinak je to hodné miminko, pokud se máma nenacpe čerstvýma houskama nebo gulášem s cibulí, to pak brácha řve, protože ho bolí bříško. Taky jsem mu zkoušela dávat nějaké moje dobroty, ale dostala jsem za to akorát na prdelku, protože se mámě nelíbilo, že musí od toho Pribiňáku prát celou postýlku.

No a nakonec musím požalovat, protože prý potřebují plínky pro miminko a mě dali příděl 2 na den (na spaní) a prý mám jinak jako velká holka nosit kalhotky a čurat do nočníku. Máma nemá kde sedět v autě (protože jsem jí počůrala sedadlo) a táta spí na gauči, protože jsem se mu počůrala do postele :D No nemá mě tam lechtat, když nemám plínu.

Tak se tety mějte a já zase něco napíšu, když mě k tomu máma pustí ;)

Vaše Emča

Hodnotilo 9 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Janichka
Kelišová 6955 příspěvků 23.06.12 20:07

Pekny denicek:)

 
Omálka  23.06.12 20:12

Mabis moc krásný deníček. :kytka:

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 23.06.12 21:09

Nádhera :-) :palec:

 
macinka85
Extra třída :D 13375 příspěvků 23.06.12 22:10

Emičko, super, jsi šikovná holka a to čůrání----nic si z toho nedělej:)
Pozdravuj brášku a maminku! :kytka:

 
kobrra
Stálice 71 příspěvků 23.06.12 22:55

Miloučký deníček i k zasmání. :dance: :dance:

 
xCharlie
Závislačka 3738 příspěvků 23.06.12 23:08

Krásný deníček, teď se mi bude krásně spát, když jsem se tak hezky pobavila :D
A gratuluji k miminku i ke skvělé Emičce :palec:

Příspěvek upraven 23.06.12 v 23:09

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 23.06.12 23:24

Hezký!!!Gratuluji a držte se! Emička ať brzy napíše znovu :mavam:

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 24.06.12 17:27

Krásný deníček a gratuluji k miminku

 
Ferrie
Stálice 68 příspěvků 26.06.12 07:44

Krásné :-) :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama