Cesta k miminku

Těhotenství

Chtěla jsem vám napsat deníček o tom, jak jsem zjistila, že jsem těhotná, co na to okolí a tatínek. S přítelem jsme spolu již přes rok, já jsem už vlastně dávno koukala po miminkách a toužila po svém vlastním, a pak to přišlo, přítel byl měsíc co měsíc, když přišla MS, smutný, dal si pivko a doma moc nemluvil.


1 komentář

Až mi to nedalo, sedla jsem si k němu, že si s ním promluvím, nechtěl mi říct, o co jde, ale já jsem to z něj vytáhla. Nějak jsem to tušila. Řekla jsem mu jen, ať mi odpoví, že mi to tak přijde, že by se mnou MOŽNÁ chtěl miminko a úplnou rodinu, že se možná mýlím, ale že musím vědět, na čem jsem. Kývl hlavou, že ANO! Já jsem z toho byla v šoku, začali jsme vše probírat a řešit a domluvili jsme se na tom, že se začneme snažit. Vynechala jsem antikoncepci a čekala, co se bude dít.

A tak šel čas… první měsíc snažení – MS jako hodiny, přítel opět zklamaný, já snad ještě více, nedalo mi to a šla jsem na gynekologii. Tam mě dr. zkontrolovala a řekla, že jsem v pořádku a že měsíc snažení nic není, a ať zobu listovku a kdyby se náááhodou do roka nezadařilo, že to pak budeme řešit. Tak jsem šla s troškou klidnou dušičkou domů.

Následovaly další měsíce… pořád nic. Doma to začalo skřípat, byli jsme z toho oba nervózní, ale ten osudný večer to přišlo, pořádně jsme se pohádali, byli jsme na oslavě, každý v sobě měl nějaký ten alkohol, a já jsem si říkala, že to už je konec, nevěděla jsem vůbec, co bude zítra. Nakonec jsem té noci z domu utekla za kamarádkou, cca 20 metrů od našeho baráku, svěřila se jí a bulela, ochotně mi u sebe nabídla nocleh a já jsem souhlasila. Jenže přítel si tam pro mě došel tím stylem, že buď půjdu okamžitě domů, nebo zamkne barák a nebude na mě čekat. Celá hotová jsem šla se sklopenýma ušima domů a šli jsme spát.

Ráno byl ON úplně vyměněný, snídaně do postele, kafíčko, omlouval se mi, že to přehnal, že jsme víc popili, já jsem to vzala tak, že se snažil, JENŽE… Další den šel do práce, já jsem doma pouklízela, lítala jsem ještě v košilce a říkám si, mám 1 den zpoždění, to je divné, ale určitě to dostanu, ale zase proč si neudělat ten poslední test, co mám v koupelně, tak jsem se vydala, udělala test a šla zase sklízet nádobí, po nějaké době jsem si vzpomněla na test, pomalu v klídečku tam šla a v hlavě: však co si já hloupá myslím, zase budu jen smutná. Ale ať koukám, jak koukám, tak tam byly //.

Rozsvítila jsem okamžitě celé světlo v koupelně, koukám a jsem jak smyslů zbavená. Vtom přišel přítel na pauzu, máme rodinnou firmu v baráku, a já jsem ten test schovala za záda. On si šel udělat kafe a já jsem mu řekla, ať si sedne, sedl si, já jsem rozsvítila v obýváku pořádné světlo a položila před něj test, koukal a ani nemluvil, ale byl rád, pak mě objímal a celý šťastný na to pořád koukal a vysmátý mi říkal, že snad omdlí. Volala jsem okamžitě dr., objednala mě až za pár týdnů, aby viděla srdíčko, byli jsme objednaní na 16. 11. 2011.

16. 11. 2011. jsme ráno s přítelem sedli do auta a jeli. Dr. nám potvrdila 7. tt a udělala fotečku, byli jsme celí šťastní. Ještě mi vystavila těhotenskou průkazku, vyšla jsem z té ordinace s průkazkou v ruce jako hrdá budoucí maminka. Sedli jsme do auta a jeli jsme za mojí mamkou do práce, ta byla celá šťastná, brečela, no chudák, pak měla ještě makat. Potom jsme se sebrali a jeli za tchyní a tchánem do kanceláře, přítel jí totiž měl dát nějaký papír ohledně kanclu, a do toho jsme vložili fotku. Tchyně samozřejmě vzala papír, a že dík, a najednou vypadla fotka, koukala na nás a okamžitě: „já budu babička“? Začala mě tam objímat, gratulovat a už to vytrubovala všem ve firmě, což mi nevadilo :D

Pak přišel na řadu můj otec, ten z toho neměl radost, jsem jedináček, navíc přítele ještě neznal osobně, ale tak já s otcem zase nemám tak moc dobré vztahy. S přítelem jsme si zašli na oběd a relaxovali. Večer totiž byla u nás v Clubu oslava mojí kamarádky, slavila 23, tak jsme ostatním oznámili, že pít nebudu, že čekáme miminko. Bylo krásné, jak nám všichni gratulovali, nic hezčího jsem nezažila, vždy se mi o tom jen zdálo, a najednou to bylo tady.

A tak čas plynul… poradny probíhaly v pořádku, přítel je pozorný, bříško se zakulacuje. První tři měsíce šílené nevolnosti, naštěstí už to přešlo. Teď jdeme pomalu do 30. tt. Řekli nám, že čekáme holčičku a jsme šťastní. Doma už je připravená výbavička a máme to skoro za pár.

Děkuji všem, kteří přečetli můj deníček, vím, je dlouhý, ale když já jsem taky chtěla napsat ten svůj :)

Hodnotilo 7 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
beruska03
Kelišová 5395 příspěvků 15.02.12 08:48

moc moc gratuluji !!! :kytka:

 
Dankár
Kecalka 252 příspěvků 15.02.12 10:33

Gratuluji :potlesk: :potlesk:

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 15.02.12 11:02

Gratuluju jen pořád přemýšlím nad tím datem když ti 16.11. řekli že seš v 7tt jak můžeš teď jít do 30tt??? jak počítám to máš nějaké rychlotěhu ne??? :D :D

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 15.02.12 11:08

Tak já taky jako Macinka závidim to rychlo těhu :lol: a já jako blbec sem vždy těhotná 42tt :cert:

Moc gratuluji a přeji rychlí a pohodový porod v termínu :kytka:

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 15.02.12 11:16

Kamča a její perly :D

 
BarbiePrincess
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 15.02.12 11:47

Děkuju,omlouvám s eholky za překlep potvrtzení těhu 16.9.2011 takže dnes jsem 28+4 omlouvám se za překlep

Příspěvek upraven 15.02.12 v 11:51

 
kralicekoliver
Kecalka 162 příspěvků 15.02.12 12:15

Gratulace :)

 
MacinkaCZ
Závislačka 2900 příspěvků 15.02.12 12:47

Juu tak to jsi květňulka jako já :)

 
Misuldy  15.02.12 13:21

Krásně napsaný. Přeji Ti ať vše dobře dopadne :kytka: A už se těším na další deníček :-)

 
BarbiePrincess
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 15.02.12 13:54

ještě jednou se omlouvám za ten překlep v potvrzení těhu,psala jsem to večer tak se ani nedivím :D
MacinkaCZ: Ahoj a kdy máš termín porodu ?:)

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 15.02.12 14:01

Taky už se na to moooc těším… :hug:

 
PeťulinQa 82
Ukecaná baba ;) 1933 příspěvků 15.02.12 14:12

Gratuluju :kytka: :potlesk: a přeju a´t porod proběhne rychle a hlavně v pohodě a brzy máš svou holčičku :andel: už u sebe :hug:

 
kopretinamio
Povídálka 31 příspěvků 16.02.12 12:49

Veliká gratulace :potlesk:

 
mrtvolla12390
Stálice 90 příspěvků 17.02.12 07:59

Gratuluju, koukam, ze jsi to oznamila celkem brzo rodine, super, ze Vam to vyslo

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Život je krásný, ale bolí


Reklama