Den podle Páťi

O životě

Ahojky tetky, tak bych Vám chtěl říci, jak u nás doma probíhá takový normální den, když má tatínek noční a hlavně, jak umím pěkně rodiče pozlobit.

povídám si s taťkou :)

s prabábou a tetkou :)

s babičkou

s maminkou

po vykoupání mě takhle mamka vždycky zabalí :)
1 komentář

takhle si hovím při papáníčku :)

:D táta mi zpívá

jdu spinkat dobrou :)
1 komentář

občas se svezu na pejskovi....:)

s legračním dědou Pepou

Ráno se kolem 7-9 hodinky probudím. Chvíli se melu v postýlce, vyprávím a výskám ale když zjistím, že to mámu ani náhodou nevzbudí, tak začnu křičet a do toho se směju, aby máma věděla, že jsem se dobře vyspinkal :D Takže musí vstát a vzít mě do obýváku, kde mě položí na přebalovák, rozbalí, aby mi větral zadeček a jde mi udělat Sunárek :) Já se mezitím vykakám na podložku (nejlíp mi to totiž jde, když jsem rozbalenej a hlavně mi přijde strašně vtipný, co s tím má mamka práce a jak u toho lamentuje :) ). Takže následuje očištění zadečku ubrouskama, výměna podložky a následovné ošetření a zabalení do plínky a zapnutí pyžámka. Dělám si z mamky srandu a mám nejvíc práce koulet se ze strany na stranu a kopat :) Co kdyby to měla moc jednoduchý :)

Poté dostanu konečně Sunárek, který mám vypitý po celé noci většinou během 10 minut, pak 5 minutek odkrkávám a šupajdíme ještě na 2-4 hodinky do pelíšku :) Po 2. probuzení nastává vesměs to samé jako po prvním, s tou výjimkou, že tentokrát podložku nepokakám, ale počůrám a s ní si počůrám i hlavu, která se mi tam bůhví proč motá :) ještě že mi mamka už sundala pyžamko s tím, že mě převleče, protože když náhodou zapomene, tak je skvělý sport trefit se tak, aby všechno bylo co nejmokřejší :) Takže mě mamka celého otře ubrouskama obleče a jde mě krmit.

Po papání si lehneme na deku na zem a jdeme si hrát s chrastítkama, běda, jak se mamina dovolí jít se najíst, to hned začnu hudrovat, no chápejte, nechci si hrát sám, ale tak po 20 minutách beru mamku na milost a nechám ji sníst alespoň jogůrt :) Nejhorší je když si začnu hrát sám a mamka si myslí, že ji nesleduju, ale já moc dobře vím, že se zvedla aby šla umejt nádobí, což se mi vůbec nelíbí, takže spustím sirénu. Mamka mě bere, dává do chůvičky, přikurtuje a postaví na stůl, ale musí mi vyprávět, co meje a proč, běda, jak přestane :) Já to samozřejmě komentuju, ale mamka mi nerozumí a myslí si, že si jen tak žvatlám a odpoví hrozný blbosti. Například, já jí říkám, že už vím, že to, co meje, je vařečka a že už mě to fakt nebaví a ona mi na to řekne, jasně, že máš pravdu, ale přitom vůbec neví, co povídám, chápete to? :)

A tak vydržím asi půl hoďky a pak spustím řev a řvu a řvu a nic nás neuklidní, dokud konečně nevyštvu z postele taťku, kterej měl tenhle týden zrovna noční, obvykle kolem 1. hodinky. Taťka vstane, přijde za mnou a za mámou. Jakmile ho vidím, tak se začnu usmívat, protože se mi po něm tak strášně moc stýskalo :) Taťka nejdřív dělá, že je naštvanej, ale já moc dobře vím, že mému úsměvu neodolá, vezme si mě od mamky z náruče a jde se mnou blbnout do obýváku. Zpívá mi a cvičí se mnou, taky mám moc rád tanec a taťka to moc dobře ví, takže tancujeme, jenže takovouhle aktivitu vydržím tak 10 minut a usnu, protože jsem strašně vyčerpanej.

Ještě než zaberu, tak slyším taťku, jak povídá: podívej se mamko, jakýho máme lotra, vytáhne mě z postele, aby mohl spát on a oba dva se smějí :D Takže si dám asi hoďku spánku, když se vzbudím a hulákám, tak příjde maminka a začne hudrovat, jak to, že jsem zase uplně na štorc, když mě ukládali rovně. Tak se jen usměju, protože jim zatím prozrazovat, že se umím šoupat, nemíním :D Jen ať si na to příjdou sami :)

Mamka mě vyndá, předá taťkovi na přebalení a nakrmení, jde dovařit obídek nebo neco podělat :) Takťka mi mezitím zpívá generála Laudona a pes jitrničku sežral, což se mi moc líbí, tak se směju tak nahlas, že to slyší i mamka v kuchyni a jde se podívat, co se děje, ale to už s taťkou sedíme proti sobě, vyplazujeme na sebe jazyky a oba se tomu strášně moc smějeme, že se musím přidat i mamka :)Takže do 5 hodin vyvádíme s taťkou, později i s mamkou blbosti. Pak musí tatínek znovu spinkat, aby prý vstal do práce, tak mě mamina obleče a zapoutá do sedačky a razíme za babičkama.

Tam se mi taky celkem líbí. Oni jsou babičky takový prdlý, furt na mě šišlaj a zpívaj mi taky pěkný písničky, skoro jako táta. Chudák mamka nadává, že budu umět dřív zaspívat železniční vlečku než skákal pes :) A taky jezdíme občas k jiný babičce a tam je moc legrační děda a ten mi furt říká, že mám v příšku prdíky a vyhání je :) A ukazuje mi pejska a zahradu a už mi chce kupovat merunu, je sice trošku ulítlej, ale mám ho móc rád, vlastně stejně jako babičky :)

No na 8 mě mamina zase oblíká a jedeme domů, kde mě do půl 9. vykoupe já opět vzbudím taťku, ale to mu většinou neva, protože mu ve 20.45 stejně zvoní budík a on vstává do práce, takže se už ani nesnaží dělat, že je nakrklej :D Mamka mě vysprchuje, což se mi moooc líbí, potom mě zabalí do osujdy, nechá vykapat a mezitím donese mlíčko. Namaže olejíčkem. Poté chvíli pasu koníčky, což se mi líbí, jen když jsem nahatej a pak mě zabalí do plínky, oblečeme pyžamko a jdeme papkat.

Nějdy si ještě po papání s mamkou chvílu hrajeme, ale většinou jsem tak strašně unavenej, že to hned zatavím a spinkám až do rána :)

Děkuju všem, kteří dočetli a zase se brzo ozvu, co je nového, zatím pa pa, Váš Páťa.

Hodnotilo 7 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 02.11.11 09:23

teda Páťo, máš to ale nabitý program :palec:

 
dana59
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 02.11.11 11:36

Páťo,
dejte to s Domčou dohromady a můžete psát romány. Moc pěkné :lol: :lol: :lol:

 
derenka
Kecalka 379 příspěvků 02.11.11 11:47
:palec:
 
AnitAma
Ukecaná baba ;) 1259 příspěvků 02.11.11 11:50

Super napsaný deníček :palec: :-)

 
panibobina
Kecalka 165 příspěvků 02.11.11 14:49

:palec: :palec: :palec: super napsaný :potlesk:

 
greib
Kecalka 238 příspěvků 02.11.11 19:35

:palec: jsem se pobavila :lol:

 
Lesí
Zasloužilá kecalka 602 příspěvků 02.11.11 20:08

moc hezký deníček..hezky napsaný :palec: Závidím to spinkání!!My bychom měli poněkud delší deníček..náš den začíná už v pět ,v šest ráno :roll: a přez den už se chodí do říše snů jen tak na 2 hoďky :zed: :jazyk: :lol:

Příspěvek upraven 02.11.11 v 20:09

 
klarushka
Závislačka 3885 příspěvků 02.11.11 21:26

jsem ráda že se líbil až bude chvíle tak sepíšu pokračování :) :mavam: :mavam:

 
luciaasek
Zasloužilá kecalka 861 příspěvků 02.11.11 23:52

Moc hezky napsané. Jen škoda, že už tohle mám za sebou. A toho taťku doma závidím :mavam:

 
martast
Kecalka 301 příspěvků 02.11.11 23:54

Takovéhle deníčky prostě miluju :potlesk: . Krása

 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 03.11.11 19:15

Nádherný deníček :-) úplně závidím jak to u Vás doma funguje :potlesk: tak nám Páťo zas někdy něco napiš a nezlob maminku a taťínka :kytka: :mavam:

 
Siendy
Nováček 6 příspěvků 11.11.11 19:23

Tak koukám, že náš Kubíček v tom není sám. Jen vstáváme trošinku dřív a přes den toho už tolik nenaspíme, ale jsme hodní, když kolem sebe máme spoustu hraček. To nechám mamku i vařit a umýt nádobí. Jinak jsme na tom stejně

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama