Po porodu na pokoji

Rodičovství

Kdo četl můj deníček o porodu ví, že jsem slíbila další, co a jak se dělo poté. Teď jsem si našla trošku času, tak Vám to popíši.

s prabábou
2 komentáře

s babičkou

se strejdou pepkem

s taťkou :srdce:

já a moje štěstíčko :srdce:

Po porodu (zvážení, změření a přiložení) poslali Páťulku vyhřát se do inkubátoru a já jsem si odbíjela povinné 2 hodinky na sále. Nejdříve s přítelem, ale toho jsem po asi půl hoďce vyhodila protestujícího domů s tím, aby se koukal vyspat, že já budu stejně spát a on s padající hlavou mi tam stejně nebude nic platný :) Jak jsem už psala, protestoval, ale nakonec odjel s tím, že se za námi teda vrátí odpoledne :) A já jsem konečně bez toho, abych si vyčítala, že já můžu spát a on ne, usnula :)

Po 2 hoďkách mě Pa probraly s tím, že můžu vstát, odvedou mě do sprchy, po sprše na pokoj a přinesou mi mimíska. Ale ouha, potom, co jsem s úlevou, že už nemusím ležet, doslova vyskočila na nohy, se mi strašně zamotala hlava, začalo mi hučet v uších a bylo mi na zvracení. PA mi řekla, ať si kleknu a skloním hlavu, že se to zlepší, rada dobrá, leč neúčinná. Po půl hoďce mého neúspěšného snažení vstát a neomdlít mě PA posadily na kolečkové křeslo a odvezly na pokoj s tím, že jsem ztratila asi moc krve a že by nebylo nejlepší hnát se teď do sprchy, ať si radši řádně odpočinu. Donesly mi k posteli čaj a zvonek, kdybych něco potřebovala a hlavně, až se budu cítit, že přijdou, do sprchy mám zazvonit a nesmím sama vstávat. Tak jsem dala na jejich radu a znovu jsem usnula.

Asi po 2 hoďkách jsem se probudila a zjistila, že mi cca za půl hoďky mají přijít návštěvy, tak jsem si řekla, že sprchu přec musím zvládnout, vždyť je nemůžu přivítat celá od krve. Tak jsem zazvonila na PA, která přišla a pomohla mi do sprchy, ve sprše se mi ještě motala hlava, ale říkala jsem si, že to musím ustát, tak jsem se snažila. Sice s vypětím všech sil, ale vysprchovala jsem se a dostala jsem se na pokoj.

Jenže další rána byla, když jsem požádala, jestli mi konečně donesou mého Paťulku. PA mi oznámila, že nemůže, dokud nebudu zcela fit, abych se o něj dokázala postarat. Bylo to logické, když jsem si pořdně nemohla sama dojít ani na záchod, ale bylo mi to strášně líto. Když PA viděla, jak jsem zdrblá, tak se mě snažila utěšit, že návštěvy ho tam můžou vyzvednout a dokud budou u mě, může být Páťa s námi na pokoji a pokud se dám do večera do pořádku, tak už mi ho tam nechají. No po tomhle jsem se trošku uklidnila a než dorazily návštěvy, snažila jsem se dát co nejvíc do pořádku (tzn. chodit co nejvíce to šlo, dokud se mi úplně nemotal celý svět atd., postupně se interval, kdy mi bylo dobře, zvětšoval z minuty vždy o kus dál :) ).

Pak přijeli mamka s babičkou a tetou, přivezli malého, všichni z něj byli nadšení a když odcházeli, tak malého museli ještě odvézt, ale po chvíli dorazila tchyně, tak ho zase přivezli a než odjela, přijel lehce odpočatý přítel, a ten s námi zůstal až do konce návštěv, takže jsme si malého mohli nechat na pokoji, já jsem dělala pokroky a když přítel odcházel, tak jsem si vydupala, že tam prcek zůstane se mnou.

Hodnotilo 9 lidí. Score 3.6.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Simoncicak
Zasloužilá kecalka 584 příspěvků 08.10.11 09:23
:palec: :palec: :palec: :potlesk:
 
klarushka
Závislačka 3890 příspěvků 08.10.11 11:36

akorát nechápu proč sem dali jen třetinu deníčku co jsem napsala :(

 
ája 2
Závislačka 3311 příspěvků 08.10.11 16:48

ahoj , taky jsem to po porodu zažila, po 2 hod na sále jsem šla do sprchy a tam to začalo, motanice , zle , skoro černo pře očima , pouštěli na mě studenou no bylo to :poblion: :poblion:
na pokoj na křesle ale já jim zalhala, že mi je už lépe , kluka mi dali ale bylo to dost vyčerpávající jen nakojit a do jeho postýlky ta byla naštěstí u mé postele , tak jsem ho jen přendala,

a až když přijel manžel se synem , tak mi vybalovali tašku já to nezvládla, ještě že v noci ho měli sestřičky od půlnoci u sebe , jinak nevím ráno už bylo lépe , ale síly dorazli až druhý den navečer
a to jsem měla rychlí porod 3,5 hod jenže já jsem malá a andílek měl 4,100 kg potrhaná jsem byla děsně a asi i ta stráta krve . ještě že u ž mám odrodíno už bych do toho nešla

 
Trolíci
Závislačka 4233 příspěvků 26.10.11 20:06

Ahoj, přišlo mi jako by jsi psala o mě =) akorát já ztratila šíleně krve a nemohla se po těch dvou hodinách ani posadit aniž bych neomdlela. Jedna sestra mi nechtěla dát najíst, druhá zase jo, pak mě odvezli na pokoj a chtěli mě nacpat mnou nenáviděnýma buchtičkama, musela jsem říct, že je mi blbě, protože ty buchtičky bych nepozřela, odpoledne mě do té sprchy stejně dostali a to tak, že mi tam dali židli =) a pak mě utřeli prcka jsem měla pořád u sebe akorát na první noc si ho odvezli abych si odpočinula.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama