Deníček holek z diskuze Těhule?-14

Snažení

Když jsem se zaregistrovala do našeho snažilkovského fora a zjistila jak se dělíte o deníčky, řekla jsem si, že bych měla taky přispět a netahat z vás jen rozumy.

Dlouho jsem přemýšlela o čem budu psát a jak jsem tak pročítala na internetu všechny ty článečky týkající se miminek, maminek, tatínků, rodičovství, neplodnosti, začla jsem přemýšlet o nás, tedy o mě a o mém muži a

  • o tom, kdy a jak jsme došli k závěru, že bychom vlastně miminko chtěli
  • o tom, jak jsme o miminku poprvé začli doma mluvit
  • o tom, co všechno jsme už v našem dosavadním životě změnili
  • o tom, že jsem si myslela, že když teď chci, tak to musí přijít a nejlépe hned
  • o tom, že jsem nikdy nebyla na žádném chatu a že jsem moc ráda, když vás tady tak mám a můžu si s vámi o všech těch našich starostech a nejen těch předmaminkovských popovídat

S manžílkem se známe už dost dlouho a když jsme se v roce 2000 brali tak jsme oba věděli, že miminko chceme, dokonce jsme se shodli i na dívčím jméně, vlastně jsme se skoro ve všem vždycky shodliJ
V roce 2001 jsme začli budovat naše společné hnízdečko a letos snad konečně vše dokončíme. V druhém patře máme dva pěkné děcké pokoje, teď už čekáme kdy je budeme moci ukázat našem ratolestem a doufáme, že se jim budou líbit.
O tom, že je čas si pořídit mimčo jsme se dohodli letos na Silvestra a s tím souviselo i moje novoroční předsevzetí. Od 1. ledna jsem přestala kouřit, nebylo to tedy ani nic moc těžkého, protože jsem žádný velký kuřák nebyla. Taky jsem si slíbila, že trochu přiberu, přestanu pít alkohol ,začnu se zdravě stravovat a hlavně, že nezačnu nikde nic sledovat a studovat dokud nebudu mít fazolku pěkně v bříšku.
Jediné co se mi na stopro podařilo, je že jsem přestala kouřit a přibrala. Po dvou měsících snažení jsem měla kompletně nastudovanou rodinu.cz, emimino a pivo mi chutná snad ještě víc, zvlášť teď co budvar začal vyrábět černé pivo ( moc doporučuju ), teplotu si měřím už tři měsíce a budíka mám nařízeného i o víkendu a když přijde mencka je mi na nic, ale nevdávám to a vždy do toho jdu znovu a znovu, hlavně díky vám a vašim zprávičkám a radám se to všechno zvládá líp a nepadají na mě žádné depky. Však mi to všechno zvládnem a hlavně ?ve dvou? se to lépe táhne.
Tak vám holky moc děkuju a čekám na vaše // a doufám, že vám taky brzy napíšu, že už je to tady.

A co vy berušky, jak jste s vašima chlapama přišli na to, že už je čas mít mimíska a jak jste se dostaly sem na emimino?

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
kaculkadraculka
Ukecaná baba ;) 2388 příspěvků 14.09.04 06:45

Ahojky
Lenu, krásný deníček.
Snad budu první :)
My jsme se s přítelem seznámili na začátku listopadu r. 2003, já jsem ho ale měla už vyhlídlího docela dlouho, bohužel jsem věděla, že je ženatý (tu jeho jsme ale potkávala dost často s jinýma a dokonce v objetí), tak jsem na něj získala číslo na mobil. Dalo mi to práci mu zavolat ale jak se říká, za zkoušku nic nedáš, zavolala mu a sešli. On se během 3 měsíců rozvedl a teď už spolu bydlíme a dokonce jsme začali i stavět.
O mimískovi jsme se k velké náhodě jako Lenu začali bavit o silvestra. To mě miláček pozval do Paříže, takže romantika :)
NO a v lednu jsem vy:,–(ila prášky. Od té doby se tulíme a tulíme ale bohužel bez výsledku..........
Ale jednou to vyjít musí :)
zatim páček káčulkadráčulka

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 14.09.04 07:14

Lenu,
hezký deníček, moc pěkně jsi to sepsala.
My jsme se s manželem shodli na tom, že chceme rodinu, celkem brzo. Mě bylo 19, když jsme spolu začali chodit, jemu 23. Dodnes vzpomínám na tu jeho nenápadnou otázku, kterou vsunul jen tak do rozhovoru. Nenápadně se mě zeptal, jestli s ním počítám i do budoucna. T.j. jestli bych si ho chtěla vzít a mít s ním děti. Na jednu stranu ta otázka po půl roce chození byla docela na tělo, ale je fakt, že já jsem to brala od začátku vážně, takže jsem mu s úsměvem od ucha k uchu řekla, že s tím se přece počítá. Po šesti letech chození jsem ho „dohnala“ ke svatbě. Takhle to prezentuje on, ale samy určitě dobře víte, že většina chlapů chce být na veřejnosti za drsňáka, takže já mu těch pár radostí nechávám. Ještě před svatbou jsme se dohodli, že hned po té vy:,–(ím HA a pomalu se tomu začneme věnovat. Ze začátku z toho byl celkem překvapivě nervózní, ale jak postupem času přicházely tetky jedna za druhou, tak měl víc času na „srovnání se s tím“ a dneska už se moc moc těší. A nejen on, v obou našich rodinách to bude první, takže babičky-čekatelky už se na to taky třesou.
Sem na emimino jsem se dostala díky kamarádce, která mi šla za svědka a týden po naší svatbě otěhotněla. Protože už chudinka jednou o mímo přišla, tak jsem jí to moc přála a ona mě zato zasvětila do tajů plánovaného rodičovství. Vysvětlila mi, co je to bazální teplota, jak poznat v těch leckdy zmatených grafech OVU, … No a mimo jiné mě odkázala na pár stránek o rodičovství.
Tento deníček konkrétně jsem si vybrala kvůli příhodnému názvu a taky proto, že mě tu všichni hezky uvítali.
 Milli

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 14.09.04 08:26

Ahojky Berušky, přeju hezký nový den. Děkuju moc za pochvaly, moc mě topotěšilo, fakt dík.

Lenýsku, myslím, že pokud se Ti objevil hlen a bolelo tě bříško, že to byla ovulace, ta teplota je taky moc důležitá, ale myslím, že tělo fakt může reagovat ještě na tu probdělou noc a je ještě unavené, radši měř dál a jestli to nevyjde tak zkusíme obě dojít příští měsíc k doktorovi, ať nám to na ultrazvuku zjistí, ale k tomu musíme znát myslím předpokládanou dobu OVU. Já měla ten hlen taky cca tři dny před OVU, pak už se mi neobjevil. Taky jsem z toho docela zmantená, protože ani na OVU testech se mi nic neobjevilo, ale píšou tam, že moč může být zředěná, zvláště když hodně pijeme a pak jsou i testy zkreslené. Tak nevím, ale pořád si říkám dokud mám aspoň nějaké projevy OVU tak je to dobrý, tělíčko aspoň ví, že se má něco dít.

Lenka

Lenysek
Kecalka 170 příspěvků 14.09.04 08:49

Ahoj Lenu, hezký deníček, to je něco pro mě -jsem děsně zvědavá :-). JO, Lenu, prosím tě, do minulého deníčku jsem ti psala prosbičku o radu ohledně měření BT a ovulace, kdybys mi mohla poradit. Dneska BT zase 36,8, tak nevím, co to včera bylo.
No a jinak já jsem s příteleme od září 2002, ale nemluvili jsme vůbec o svatbě, natož o mimi. Přítel je takový ten typ - že je ještě času dost. Já ale pomalu panikařila, protože jsem měla kdysi koplikace při operaci střev a prostře pořád mi bylo vtloukáno do hlavy, že se musím začít snažit co nejdřív, že to jen tak nepůjde. Táky jsem měla problémy s MS, bez prášků prostě nebyla. Asi rok předtím než jsme se seznámili, tak jsem HAK vy:,–(ila a MS nepřišla ani po dvou provokačkách a těhotná jsem nebyla, takže znovu HAK. Pak po seznámení s přítelem se zase vyrojili gyn. problémy jako opakované záněty v pochvě a močového měchýře, takže jsem na žádné vysazování neměla náladu a ani mi to nebylo doporučeno. Když se konečeně všechno uklidnilo, tak jsem HAK vy:,–(ila sama (v únoru), ale přítel s mimi nepočítal, chránili jsme se. MS jsem pak měla po cca 43 dnech, no a když jsem přišla v zač. května na běžnou kontrolu, tak můj gynekolog mi hnedka napsal duphaston a „doporučil“ vzhledem k mým problémům, abychom se začali okamžitě snažit, že na co prý pořád čekám. Takže s přítelem následoval vážný pohovor na téma mimi, teda já spíš byla docela hysterická, protože to byl pro mě taky šok, takhle najednou a bála jsem se, že nám to fakt nepůjde. Přítel byl z toho taky pěkně v šoku, ale jak píše Milli, vzhledem k tomu, že už to je pár měsíců, tak se s tím docela srovnává. A já taky. Proto pořád brouzdám na emiminu a na rodině, abych se na tu mojí budoucí roli náležitě připravila. V mém okolí totiž nikdy žádné děti nebyly, takže vůbec nevím, o co jde. O našem snažení ví moje kámošky a vzhledem k tomu, že se to tak semlelo, že se mnou dělají i v prácí, tak i někteří lidé z práce. Vlastně jediní, kdo to neví, jsou rodiče. Já chtěla, aby to bylo překvápko, protože to vůbec nečekají, máma si myslí, že beru HAK a zná přítelův názor na mimi. Ale zase mě mrzí, že při každé návštěvě do mě hučí, ať už se začneme snažit, že jsem měla ty problémy a nemusí to jít a že tamtý a tamtý to nejde a je z toho na nervy, atd. To se mi chce vždycky zařvat, ale my už se od května snažíme. Ale zatím se držíme, prozradit to budu muset až kdybych šla na tu laparku, což by prý bylo tak kolem vánoc, když se do té doby nezadaří.
A jinak tenhle deníček jsem si vybrala, protože jsem četla diskusi Těhule?.
Včera jsem byla náhodně v lékárně, jinak se tam moc nedostanu, tak jsem neodolala a koupila si těhotenský test HCG (citlivost 25) za 33 Kč, což mě mile překvapilo. Původně jsem chtěla ovu testy, ale ty neměli, že by mi je museli objednat, ale já už se tam zase nedostanu. Tak příště, mám na to teď měsíc času - do příští ovu. Holky a už asi blbnu, protože dneska se mi v noci zdál sen, že jedna bývalá spolužačka ze školy zjistila, že čeká trojčata a moje kámoška, co se v sobotu vdávala, mi řekla, že je těhotná a to hned po prvním pokusu. Moc si ten sen nepamatuju, jenom jedno a to jak jsem se snažila přetvařovat, když jsem jí přála - záviděla jsem. Fuj, ve skutečnosti bych to myslela určitě upřímně.
Tak holky pa, šéfstvo má poradičku, tak mám na chvilinku pré. AHojky

Lenysek
Kecalka 170 příspěvků 14.09.04 08:53

Lenu díky za odpověď. Jinak mě doktor řekl,že teď raději nemám měřit, že to těma mýma práškama (clomhexal, duphaston) může být trošku zkreslené a zbytečně bych se nervovala. A jako příznak ovu mi řekl ty bolesti, co jsem právě měla, tak příště zkusím ty ovu testy a pak k němu stejně musím jít, tak si to vyberu nějak šikovně kvůli ultrazvuku. Ale ty máš teplotky přímo ukázkové, ovu určitě byla, neboj. Pa pa

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.04 08:54

Dobré ránko,

my s manželem jsme se brali po 7mi leté známosti. Shodou okolností včera bylo naše první výročí :-)))

Hned od začátku vztahu jsem vnitřně tušila a věděla, že s tímhle tím mým prvním klukem to bude navždycky. To že děti jednou v životě chceme, jsme věděli dávno. Ale kdy je ta správná doba je pořídit? Celou VŠ jsem po nich toužila, ale rozumově jsem věděla, že vychovávat dítě na koleji nebo u rodičů nepůjde. Manžel mi naši situaci vždy racionálně vysvětlil a já to chápala. Dnes se karty obrátily. Začali jsme pracovat, pronajali si byt 1+1 a je nám skvěle. Konečně si můžeme dovolit jezdit v zimě na lyže, v létě na kola, na výlety, zajít si na večeři, prostě si užívat. mě se tento stav začal strašně líbit, ale pro změnu doráží můj manžel, že je čas na děti. Jak říká, „biologické hodiny tikají a já nechci být pro naše děti starý otec a nechci, abys byla stará matka“. Musím podotknout, že je nám 26,5 let a já se za starou tedy ani v nejmenším nepovažuji :c))))

Nebudu to natahovat. Došla jsem k závěru, že ta nejistota, strach, nepřipravenost na rodinu, strach že to nezvládnu a podobně tu bude pořád a já asi nikdy nedokážu říct „tak teď jsem na rodinu připravená“. Naplánování rodiny jsem nechala plně na manželovi. Naplánoval to tedy takto. V květnu 2005 končí stavební spoření, vezmeme si úvěr, koupíme byt a když budeme mít kde bydlet, nic už nebrání tomu mít děti. Takže někdy po novém roku se budu řadit mezi snažilky, jupí!!!

Na Emimino jsem se dostala náhodou, když jsem přes googla vyhledávala kočárek, který si pořídila kamarádka. Od té doby skoro nevynechám den, abych si nepřečetla deníčky. Emimino mě krásně navnadilo na rodičovství. Každý den chodím domů a říkám manželovi, „věděl jsi že v těhotenství…nebo víš že miminko.....“ Říká mi, že jsem už teoreticky těhotná, teoreticky umím porodit a teoreticky umím vychovat dítě. Takže teoretik jsem dobrý, ale je důležité, abych byla i výborný praktik.

Takže holky, ať se nám ve snažení daří a jak se nám podaří, užívejme si celé naše mateřství, protože jsme to právě my, ženy, které dostaly to vý:,–(ní právo být matkami se vším všudy.

Hezký den!!!

Káťa

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 14.09.04 09:04

Lenýsku, já jsem to četla a zprávičku jsem ti už napsala, měla by tu někde být.
Já jsem to taky řekla jen některým kámoškám a našim ne, jen ségře a ta to nikomu neřekne. Bála jsem se, že by to nemuselo vyjít a oni by se mě pořád ptali a to by mě moc stresovalo, znám se moc dobře:-))))), teplota ti jde nahoru, to je dobrý znamení, třeba nám to vyšlo tenhle měsíc, naděje umírá poslední a já tomu věřím, že to prostě vyjde

Lenka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.04 09:44

Ahojte, taky já se řadím k předsnažilkám,ale na rozdíl od vás už jednu cácorku doma mám a to předsnažilkovství bude trvat ještě dooost dlouho.Snažení zahájíme až v lednu 2006 :-) Je to kvůli mé práci. Kdybych nenastoupila brzo po porodu do nového zaměstnání,asi bychom se už snažili, ale rozum mi praví, že v té práci musím aspon dva roky vydržet,ne-li víc.
bytová situace taky nic moc, žijeme s rodiči.časem budem sami.V domě je výminek,kde žije 87 letá babička.Až nebude, zůstaneme sami,rodiče půjdou „dozadu“,ale to je přirozeně v nedohlednu. Je to soužití celkem v pohodě, ale druhé dítě se mi do toho přivádět nechce. Navíc manžel pracuje doma, v jedné místnosti má kancelář, takže zatím není místo na dětský pokoj. Dcera ho zatím nepotřebuje, má 14 měsíců, spí s námi a hračky má v obýváku,což prozatím stačí.

na druhé mimi se těším, protože v práci se celkem nudím a vysedávám na internetu, tak jsem taky přišla na emimino.

jo, a Milli se divila, když přítel přišel s miminkem po půl roce vztahu.
Ten můj mluvil a svatbě a dětech asi tak po měsíci,ještě jsme spolu ani nespali :-)) nakonec jsme se brali po šesti letech, mimčo se narodilo půl roku po svatbě. Já jen, že tacoví chlapi nejsou vyjímkou.

eliška

Slamicka
Kecalka 188 příspěvků 14.09.04 10:21

ahoj holčinky,
tak se k vám opět hlásím po týdenní dovolené (líbánkách). Ještě jsem ani nestačila přečíst předchozí deníčky, ale chystám se na to. Ten dnešní se ti Lenu moc povedl, je krásně sepsaný.
U nás to bylo s manželem takto. Seznámili jsme se před dvěma roky v říjnu 2002, po půlročním chození jsme spolu začali bydlet v jeho domečku, po roční známosti přišel z nabídkou, jestli bych si ho vzala, já souhlasila, v lednu letošního roku jsme měli zasnuby na jeho 30 narozeniny a před dvěma týdny jsme to vše zpečetili svatbičkou. Teď jsme se vrátili z dovolené a já mám ohromnou radost, dělala jsem si těhotenský test a vyšly mi dvě //. Skákala jsem radostí. O miminko jsme se začali snažit v květnu letošního roku. Antikonpcepci jsem vy:,–(ila v lednu. Včera jsem byla u doktorky, vzala mi krev a dnes ve 13 hodin mám volat o výsledky, jsem z toho celá napjatá, je to dlouhé čekání. Ale aspoň si to můžu zkrátit e-miminem.
Na e-mimino jsem přišla náhodou brouzdáním po internetu, kdy jsem hledala něco o těhotenství, testech a dostalo se mi tu milého přijetí. Je vidět, že sem chodí opravdu skvělé holky, co si zaslouží můj obdiv a poděkování.
SLámička

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 14.09.04 11:06

Slámičko, to jsou prima zprávy, držím palečky a určitě dej vědět, ale myslím, že už je to jasný ne?

Lenka

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 14.09.04 11:11

Ahoj holčiny, dnes jsem našla pěkný článek pro naše snažilky.
Podívejte se na:

http://www.rodina.cz/clanek4015.htm

Snad tam najdete to co hledáte, potřebujete.

Desty

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 14.09.04 11:14

Slámičko, to je super zpráva. Tak je mi jasné, že dnes díky tobě zase nic neudělám, protože od 13 hdoin budu zase sedět u netu:-)))
Ještě, že už jsem stihla vyžehlit, uvařím za běhu:-)))

Desty

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.04 11:22

Ahojte kočky, tady Jazzi:-)

O víkendu jsem to tu teda flákala, půlku jsem ho prolenošila v posteli, neb moje zažívání opět stávkovalo:-( Dneska se to zase tváří po mnoha dnech trochu přijatelně, tak toho zas musím využít.

SLÁMIČKA - ale koukejme, gratulace veliká a ať je všecko v pořádku:-)

ANDYNKA - ovečkoooo, dneska čekáme hlášení výsledků, strašně moc na tebe myslím a držím palec… (nepopletla jsem to datum, že ne?)

A zítra nadchází můj den D, tak mi prosím taky věnujte nějaký ten paleček, jak budu znát verdikt a bude-li příznivý, tak koukejte všechny větrat, protože tady se bude strááášně prskat! Připravte si hadýrky k monitorům:-))

DEDE - jak jsi psala ještě minule, že jste grilovali, tak jsem jen tiše záviděla. Ovšem když jsme byli na svatebním obědě, tak jsme byli u nás na Kolibě-taková luxusní chajda, kde dělají speciality na otevřeném ohni, i zvěřinu nebo celýho čuníka. A tuhle Kolibu máme pár metrů od baráku a ty noci, když oni grilujou a my máme otevřený okna a musíme ty libé vůně čmuchat…hmmm:-) Mńamky, já bych i jedla, ale v žaludku se to vždycky zarazí a pak to tam půl dne stávkuje:-( Máme my gurmáni ale těžkej život…:-))))

MONALISA24 - Raduško, co byteček??? Aspoń jednou denně sem jukni a podej hlášení:-)

Tak já jdu poplatit kilo složenek a koupit cibulky na zahrádku, mějte se hezky a odpoledne kouknu:-)

Linda a vetřelec 9+2 nebo tak nějak:-)

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 14.09.04 11:27

Slámičko,
super zpráva! Doufám, že nám pošleš nějaký extra velký těhu prskanec.
 Milli

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 14.09.04 11:57

Raduško všechno nejlepší k svátku. Jak se daří?

Lenka

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 14.09.04 11:59

Desty, pěkný článek, dík. Už jsem ho rychle zkoukla, ale vytiskla jsem si ho na večer, to si uvařím kafčo a pak to pěkně naštuduju.

Lenka

Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 14.09.04 12:38

Lenu hezky deníček,u nás to bylo tak,že miminko si strašně moc přál manžílek a já tak rok a pul odolávala.V lis­topadu minulého roku mě nakazil a já vy:,–(ila antikon.Po 7 měsících marného snažení se nám mimísek podařil.Manžílek mi slíbil,že to bude určitě holčička kluka už mám a jak to dopadlo…?

JAZZI DESTY LENNYS MONALISO a ostatní nebudu vás déle napínat,miminko je zdravé nic mu nechybí,dokonce spíše přebívá,je to kluk jak buk.Já to někde uvnitř tušila,mi prostě holky neděláme,to jen manžílek se až dokonce dušoval,že dělal holku.HAHA

Tak a je to venku už žádné překvápko nemám.Jen ted budeme muset vymyslet jméno,měli jsme vybraná samá holčičí.

Andynka 21+2tt

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 14.09.04 12:47

Andynko, to je super, gratuluju a ať je mu tam moc hezky a vydrží tam až do termínu v krásné pohoďce.

Lenka

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 14.09.04 13:04

Krasny den,bambulky!
Ja som len na skok,v robote mame strasne vela,zajtra je statny sviatok a caka nas vylet do hor, v pia som na sluzobke,takze sa na vas pozriem az v pia vecer,no dnes si pekne pockam na slamickinu „diagnozu“:):):)

Linda,tie nevolnosti ti trosku zavidim,no ovela viac ti ich prajem (ou,to znie blbo,ale sak vies,ako to myslim:))

Dede,vcera mi pisala kamoska,je na semester v parizi,tak ak ju pojdeme pozriet,dojdem aj k tebe,nech vidim kraaasne hory a este samozrejme aj teba:)

Milly,mne bolo tiez 19 ked sme sa s muzickom spoznali,len mne to „plasenie do svadby“ trvalo len 2,5roka:) Samozrejme,ze ta muzska jesitnost sa prejavila a tak sme na tom rovnako,ja som toho svojho tiez „prinutila“..(chu­dacik moj,ked on sa ma pri mne tak dobre..:)))

Lenysek,myslim,ze ovu si mala,tak teraz „len“ cakat,uvidime..:)

Lenu,krasny dennicek.. Ja som sa spoznala s drahym cez sms,2mesiace sme len pisali (nevedeli sme,kto ako vyzera) a potom sa stretli.Ja som nadsena teda vobec nebola a na naliehanie kamaratky som sa s nim stretla este raz a odvtedy sa ho nepustila:):):) O babatku sme zacali rozpravat uz davnejsie,no „snazime“ sa 3ti mesiac. Manzel je celkom v pohode,myslim,ze je pripraveny aj vdaka tomu,ze jeho spoluziaci uz maju deticky a vidi,ze oni to zvladli,tak preco by on nie??:)
O nasom snazeni nevie nik,moji rodicia nam „radia“ pockat este nejaky ten rocik,jeho by boli asi v pohode,tak uvidime,ked sa podari:)

Raduska,vssee­eeeetko naj k meninkam,hlavne… sak vies co:) Ako pokracujete?

Andynka,veeelmi sa tesim spolu s tebou,skvela spravicka..:)Tak to my by sme mali mat dievcatko,nech ich nejako vieme sparovat,hm?:)Ten moj sa zase zastraja na chlapca, no vzhladom k nasej rodine z mamkinej strany (10zien za posledne 3generacie a ziaden chlap!:) to vidim jednoznacne na dievca..:)

Slamicka, tak ako?Moja,drzim prsty,nech sa potvrdi,v co vsetky dufame..:)

Tak moje zlate,idem pracovat.. A…mozno vas uz v pia,rezpektive v pondelok prekvapim:)

Zuska

Slamicka
Kecalka 188 příspěvků 14.09.04 13:18

AHOJ HOLČIČKY,
TAK JSEM OPRAVDU TĚHOTNÁ, TEST KRVE DOPADL POZITIVNĚ. VÍC SE DOZVÍM V PONDĚLÍ, TO JDU OPĚT NA KONTROLU K DOKTORCE A DOSTANU TĚHOTENSKOU PRŮKAZKU.

TAK TADY POSÍLÁM VELIKANANÁNSKÝ PRSKANEČEK PPPPPPPPPPPPP­PPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPPRR­RRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR­RRRRRRSSSSSSSSSSSSSSSSSS­SSSSSSSSSSSSSSSSKKKKKKKK­KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK­KKK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Slámička

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 14.09.04 13:52

Slámičko, tak další těhulka:-))) Gratuluju. Opatruj se !!!!

Desty

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 14.09.04 13:54

Andynko, to je skvělý !!! Tak teď už si můžeš oddechnout a začít si to užívat na 100% :-)))
Moc ti gratuluju ke super výsledku.
 Desty

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 14.09.04 14:00

Gratulujem!!!!:)
Z.

Andynka
Zasloužilá kecalka 766 příspěvků 14.09.04 14:02

SLAMICKO
obrovská gratulace,tak jseš už legulérní těhulka.Hlavně na sebe dávej pozor.
Andynka

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 14.09.04 14:11

Slámičko,moc moc tratuluju, to je supéééééééééé­ééééééééééééér

Lenka

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 14.09.04 14:13

Blahopřeju Slámičko, užívej si to a dávej na sebe a na mimíska pozor.
 Milli

Veron
Kecalka 123 příspěvků 14.09.04 14:14

Slamicko,

posilam obrovskou gratulaci. To je tak super, kdyz se postupne snazilky meni v tehulky. Doufam, ze jsi nas vsechny nakazila :-)

Veron

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 14.09.04 14:21

Tak mě taky napadá, jak už tady psala Veron, že se pomalu ale jistě přesouvá osazenstvo našeho deníčku ze škatulky Snažilky do škatulky Těhulky. Která nahlásíte další //? U mě to bude asi ještě chvilku trvat, neb mám momentálně 5DC a při mojí frekvenci 42-49 dnů už zůstanu asi poslední. Takže hlašte // a prskejte prskejte!
 Milli

Slamicka
Kecalka 188 příspěvků 14.09.04 14:21

holčinky, moc vám děkuji, jste milé. Přeji vám taky co nejdřív mimi. Pro jistotu posílám ještě jeden prskaneček

PRRRRRRRRRRRR­RRRRSSSSSSSSSSSSSSSKKKKK­KKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!!

Slámička

Veron
Kecalka 123 příspěvků 14.09.04 14:33

Kdyz se holky toho nikdo nechce ujmout, tak je to beru dobrovolne.:-) Ja Vam pristi tyden nahlasim //. :-) Jsem dnes 22 DC a zitra jdu na injekci. takze bych teoreticky mohla pristi tyden zvestovat tu novinku :-)) Ale bojim, bojim, aby to byla pravda.

Veron

Slamicka
Kecalka 188 příspěvků 14.09.04 14:38

Veronko, a na jakou injekci jdeš? Budu ti držet palečky, ať jsi další za mnou, co nahlásí //.
Slámička

Veron
Kecalka 123 příspěvků 14.09.04 14:46

Slamicko,

na olejovou injekci na vyvolani MS. Uz pul roku chodim pracidelne kazdy 23 DC a pak cekam co bude. Vzdycky zati mrska dorazila, tak uvidime co tentokrat.

Veron

zuzinka
Zasloužilá kecalka 730 příspěvků 14.09.04 15:03

Veron,aj ja som dnes 22DC,tak to sa dozvieme spolu,hm? My sme poctivo „pracovali“,tak uvidime…:):):)
 Z.

Jazzi
Ukecaná baba ;) 1785 příspěvků 14.09.04 15:05

Tak odpolední kontrola:-)

SLÁMIČKA - gratuluju ještě jednou oficiálně a ať je všechno, jak má být:-)

ANDYNKA - hurá sláva, další pinďourek:-)) Hlavně že je klučík zdravý a třeba bude holčička do třetice…co?:-))
A víš co, moje kámoška taky chtěla druhou holčinku a byl to zase kluk. Tak z toho nejdřív byla taková smutná, ale když se malej narodil, tak říkala že je hrozně ráda, protože vlastně o holčičku se neumí starat, tak jí ty malý pindíky přirostly k srdci:-))

VERON - tak tfuj tfuj, ať se všecko u:,–(í tam, kam má a nebolí tě prdelka od píchance:-)

ZUZINKA - božínku, ty jsi takový smíšek, tebe je vždycky hezký číst, ty se musíš asi pořád smát:-)) Jasně že vím, že mi to bléé přeješ v dobrým, neboj se, já vám to pak mileráda přenechám:-)) Počkej, jestli bude všechno zítra v pořádku, tak vás všecky tak poplivám, že tu z toho bude nakonec klub dvojčat:-))

Tak, jdu se pokochat cibulkama a vymyslet na zahrádce strategický plán sázení.

Linda

Veron
Kecalka 123 příspěvků 14.09.04 15:06

Aji my jsme poctive pracovali, Zuzi. Ale znas to. Pracujeme kazdy mesic a snazime se a marne. Ale ja to nevzdavam. Myslim, ze mimiskovi se nechtelo do meho briska driv, protoze se chce narodit do teplicka v lete. Takze ted prisla jeho doba, ted to vyjde :-))

veron

Veron
Kecalka 123 příspěvků 14.09.04 15:55

Holky, tak se s vama pro dnesek loucim. Uz utikam domu. jdeme s milackem do posilovny, trochu se protahnout. Zitra se tady ukazu, doufam, ze nebude tolik prace, jako dnes.

Veron

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 14.09.04 16:01

Děvčátka, já už se taky loučím, od pěti jdu na yogu, tak jsem zvědavá jaký to je. Mějte se hezky a zítra páááááááááááá­áááááááá

Lenka

evitka
Kecalka 409 příspěvků 14.09.04 16:49

Holky,
taky hlásím // !!! Úplně nečekaně, ale ty dvě čárky naběhly naprosto okamžitě a pořádně fialové:-)) Před 14 dny jsem byla na vyvolávací injekci, takže jsem teď čekala spíš na tetu než na pozitivní test, takže nechápu…!!! Dneska mi doktorka odebrala krev, zítra budou výsledky. Jupí, ať to vyjde!
 Evitka

Lenysek
Kecalka 170 příspěvků 14.09.04 17:12

Tak nejdříve gratulace Slámičce a Evitce k mimi v bříšku. Milli, nejdeš náhodou zítra k tomu doktorovi? Tak pak napiš, jestli ti dal něco na srovnání cyklu. Veron, Zuzi, já jsem dnes 19 DC, tak to by nám mohlo vyjít přibližně stejně :-). Už ani nedoufám. Tak pa Lenýsek

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 14.09.04 18:14

Ahoj holčiny, teda tady se to s „dvoučárkovejma“ rozjelo:-)))
Tak mám pocit, že fakt se otočí poměr těhulky x snažilky:-)))

Takže Evitko a Slamičko - moc gratuluju, hlavně se opatrujte a odpočívejte - tělo si řekne co chce.

Já jsem dnes doma celý den,ale prospala jsem celé dopoledne a pak jsem uklízela. Nějak se mi chtělo ( a ono se moc často nechce, tak jsem toho musela využít).

Včera jsem byla u doktůrka, tak je vše OK. Krásně jsem slyšela srdíčko našeho Cipátka.

Za chvíli přijede návštěva, já si snad strčím sirky do očí jak bych spala.

Ahoj

Desty a Cipátko 23+2tt

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 14.09.04 18:18

Ahoj Leni,

moc pěkný deníček, ale myslím, že něco podobného na tohle téma už tu bylo:-), ale to máš jedno:-).
Já jsem nikdy o druhém mimi nepřemýšlela, dokud jsem nezjistila, že moje manželství je už pouze formální a nemáme si ani pomalu co říct. Rozešli jsme se a já zůstala sama s ročním klučíkem. Procházka růžovým :,-(em to nebyla, to můžu říct, proto apeluji na všechny ženy a hlavně mladé dívky, aby nejprve zvážily, zda ten muž, ze kterým touží založit rodinu, za to stál. Ono je to potom smutné, když se procházíte po městě, ročního caparta vedle sebe a kolem Vás se procházejí zamilovaní manželé jak jinak než s kočárkem:-(. Bylo mi to pokaždé tak líto a trochu jsem těm šťastlivcům záviděla. Pak jsem se seznámila s mým přítelem. Nemůžu ale říct, že to byla láska na první pohled:-), bylo to „oťukávání“, hlavně jsem chtěla, aby si uvědomil, že mám dítko, které je součástí mě! Je to krok, o kterém jistě plno žen přemýšlí, potají doufá, že se bude chovat ke jejímu dítěti jako k vlastnímu… bohužel se to dá poznat až v době, kdy spolu bydlí jako rodina. Jsem s přítelem dva roky a nelituji ani jediného dne! Syn mu říká „tati“ a je 100× lepší (co stokrát, milionkrát!!!), než jeho vlastní otec! Jejich vztah je skutečně ukázkový!!! Loni v létě jsme začali mluvit o miminku. Věděla jsem, že on druhé nechce (nechtěl), má 10-ti letou dceru z prvního manželství a po dítěti skutečně netoužil. Snad je to láska, co je mezi náma, nebo proto, že mě miluje:-), že semnou prostě to miminko chce mít. V září jsme to zkusili poprvé:-) a já doufala, že to hned vyjde!!! Bohužel - je rok snažení za námi a výsledek se zatím nedostavil. Nyní se necháme oba vyšetřit, ale asi až po tom chaosu se stěhováním, a uvidíme, kde je problém. Začala jsem si tento cyklus měřit BT (předtím jsem to nedělala:-)), ale z těch teplot nevyčtu vůbec nic:-(. Chce to doufat, vím, že je to zanedbatelná věta, protože jen „doufat“ nestačí. Snad se to podaří nejen mě, ale všem snažilkám!!! Moc Vám to, berušky, přeju!!!

Jinak - 16.10.2004 se stěhujeme!!! Už teď mám „stěhovací“ horečku! A začínám se na ten chaos dokonce těšit:-). S bytem v CV jsme zatím nehli, ale zítra mají přijít nějací lidé, tak snad už někdo řekne, že to bere! Jinak mi z toho vážně… :-)))

Jdu si přečíst komentáře, jsem zvědavá, dlouho jsem to nebyla tak ani nevím, co je nového. Je nějaká čerstvá těhulka? :o)

Radka

Monalisa24
Závislačka 2518 příspěvků 14.09.04 18:31

Téééda, já se ptám, jestli není nová těhulka a oni jsou tu hned dvě:-)!!!

SLÁMIČKO, GRATULUJI K POTVRZENÉMU TĚHU!!! AŤ JSI TY I FAZOLKA V POŘÁDKU A HLAVNĚ NA SEBE TEĎ DÁVEJ POZOR!!! MOC TI TO PŘEJI, BERUŠKO A DOKONCE OTÍRÁM SLZIČKU:-)))

Evitko, Tobě také zatím „potichoučku“ gratuluji:-))) Zítra hlaš, jak dopadly testy z krve, ano??? Držím palečky a myslím na Tebe!!!

Holčinky, děkuji za přání k svátku. Miláček mě překvapil velikou kytkou a dokonce mě nechal vybrat boty za kolik chci:-), to asi abych mu neutekla, co? Tak jsem si vybrala moc pěkné lodičky asi za 1200,– (moje první takhle cenově „drahé“ boty, já na sobě vždy tak šetřím a těm mým chlapům dopřávám:-)).

Berušky, koukám, že je tu plno „nových“ tváří, všechny nově příchozí vítám:-))).

S bytem jsem psala v předchozím komentáři:-), doufám, že to prodáme co nejdřív, představa, že to pronajmu cizím lidem, kde nemám jistotu, že zaplatí nájem, je nic moc:-(((.

Holčinky moje, mějte krásný večer a nezlobte se, že vždy jen tak nahlídnu, ale já to skutečně nestíhám:-(((, ale poctivě čtu, nemyslete si!!!

Radka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.04 19:12

Ahoj holky,

tak predevsim gratulace Slamicce a Evitce, to je ta z Plzne, jestli se nemylim a pevne doufam, ze jste me nakazily. Jinak asi skoncim jako stara zavistiva zapskla zenska. Hruzna predstava, ze?
Ja ted dorazila domu z nakupu, mela jsem fofr, z prace jsem vypadla v 16.30 a pak hned hura na nakupy, ktere vysostne NESNASIM. Davam si vzdy maximalne hodinu, jinak bych tam vypustila dusi. Vse mam pekne sepsane, takze vim, kam a pro, co jdu, coz mi usetri cas.
Jinak ja jsem dnes 9DC a jsem nejaka jalova z mych BT. Vcera, prvni den mereni, 36.7 a dnes 36.8, coz je na me opravdu hodne. Vetsinou se mi pohybuje na zacatku mereni kolem 36.3. Tak mi poradte, prosim prosim. Pristi tyden jdu na tu folikulometrii, tak na me musite moc myslet, holciny.
Andynko - tak ted uz jsi klidnejsi, kdyz je vse OK? TAk at se ma klucina cile k svetu.
Budu koncit holky, mam hlad jako vlk, ale musime pockat, az nam instalater spravi splachovani a az pak se budu moci najist.
Jo, ktera z vas chodi na jogu, nejak jsem zapomnela jmeno. Ja se jdu zitra informavat taky ohledne jednoho kurzu. Jestli nebudu moooc unavena.

Jo, holky, nevim, cim to je, ale vubec se mi nezobrazuje cely clanek a ani komentare, takze to pomoci mysi ctu na etapy, coz je k zblazneni. No nic, to je ten pocitacovy antitalent.
Mejte se fajn
Andre Dede

Zuzi - tak kdy se chystas do sladke Francie?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.09.04 21:18

Milá Evitko,
moc ti gratuluji a přeji, ať to všechno dobře dopadne. Já už mám potvrzenou krev a teď už jen budu čekat do pondělí, jdu k doktorce a uvidíme další postup. A jak dlouho jsi od poslední mršky???
Ještě jednou přijmi gratulaci, držím palečky.
Slámička

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 15.09.04 07:11

Hezký dobrý den,
tady sice prší, ale já jsem dnes už od rána nějak pozitivně naladěná. To bude asi tím, že se nám tu začaly množit ty těhulky. Samé dobré zprávičky :-) Těším se, až budu moct taky hlásit. No dneska mi v poledne snad Dr. něco napíše a já se pak třeba taky pochlapím.
 Milli

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 15.09.04 07:13

Taky se vám to zobrazuje tak hrozně? Já mám problém u delších komentářů, nějak se jim to tu asi rozhodilo, nebo co. Musím si pořád posunovat stránku, abych si přečetla celý řádek. Docela hrůza.
 Milli

Slamicka
Kecalka 188 příspěvků 15.09.04 07:44

ahoj Mili,
taky to mám tak hrozně roztažené, že se to nedá číst. Nemá někdo napsat administrátorovi? Já to zkusím, jestli to půjde.
Jinak se jako těhulka vůbec necítím, je mi fajn, vůbec nic mě netrápí. Ale asi to teprve všechno příjde.
Budu držet palečky tobě, ať se to vše obrátí v lepší stránku.
Slámička

Milli
Extra třída :D 14079 příspěvků 15.09.04 07:49

Ahoj Slámičko,
sama jsem zvědavá, jestli se to pohne k lepšímu. No snad ano. Každopádně hned jak přijdu od Dr. hodím sem zprávičku co se mnou provede.
 Milli

Lenu
Kecalka 247 příspěvků 15.09.04 07:55

Dobré ranko holky, taky to tu mám moc široký a fakt je to blbý takhle číst, snad to daj brzy do kupy.

Dede na tý yoze jsem byla včera poprvé a je to fakt super, doporučuju, jsem sice celá namožená, ale aspoň mám pocit dobře odvedené práce:-)))))))))))

Holčičky gratulace ke //, moc vám to přeju a hodně zdravíčka

Lenka

Katcha
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 15.09.04 08:30

Ahoj Slámičko, že to máte tak roztažené má na svědomí tvůj dlouhatánský PPRRSSKK!! ;-) Když tam není mezera tak se prostě nerozdělí a řádek se tak protáhne. To jen taková poznámečka. Hlavně aby pomohl ostatním holčinám k otěhotnění :-)
 Katka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Všechny deníčky uživatele

Zebřičkový deníček Maru - 72.díl