Deníček Matýsků č. 35

Těhotenství
  • hajinka
  • 30.09.04

Zdravím všechny Matýskandy snažilky, těhulky i maminky (jejichž řady se nám co nevidět rozrostou :D), i ostatní návštěvnice.

Opět je na mě řada s napsáním deníčku. A tak se opět zaměřím na ?nejistotu?. Tentokrát budou v hlavní roli naši manželé, partneři, zkrátka budoucí tatínkové :o).
Pomiňme pro tentokrát případy, kdy po společně prožitých letech zjistíme, že náš partner stál za míň, než jsme se celou dobu domnívaly. Zkrátka máme po svém boku muže, ať už úředně odklepnuté, či nikoliv, kteří jsou pro nás ti nejlepší, které milujeme, a kteří milují nás, a jejichž vztah k nám se nezmění ani po porodu.

Ale jací budou tito úžasní partneři tátové? :o))To je něco, co opravdu nemůžeme vědět. Nejspíš si je v představách malujeme na růžovo. Půjdou s námi do porodnice a do toho drobečka, o jehož početí a narození jsme doslova ?bojovaly?, se zamilují, jen vykoukne na svět. Ano, jsou i takoví, ale je jich veeelmi poskrovnu, přiznejme si to. Muži mnoho věcí vnímají jinak, a k právě narozenému dítku mohou sotva cítit to, co my, které jsme je nosily takovou dobu v sobě. Vždyť mnohdy ani čerstvé maminky nepociťují záplavu citů ke svému miminečku ihned. No, k téhle kategorii můj muž patřit nebude. Hroutí se při pouhém pomyšlení na krev a svou přítomnost u porodu kategoricky odmítá už teď. Vlastně ani já o jeho přítomnost u poslední fáze nijak nestojím. Konečně ? znám jednoho takového ?okamžitěmilu­jícího? tatínka, který své ženě neustále stojí za zády a kontroluje, jestli správně kojí, odkrkává, přebaluje?.., a když tomu tak podle jeho soudu není, dítko jí odebírá, a radši vše udělá sám.. Přiznávám, že o něco takového příliš nestojím.

Opačný extrém je tatínek, který, když zjistí, že s tím mrňavým stvořením není vůbec žádná zábava, natož řeč, že je s miminkem spousta práce, že převrátilo režim celé rodiny naruby, a zájem manželky převážně na sebe, že jen spinká, papá a křičí ve dne v noci, ztrácí zájem, a se slovy ?je to přece tvoje dítě?, případně ?tys to dítě chtěla, tak se starej?, zalézá do svojí ulity, a nevystrčí nos, dokud děcko neřekne souvislou srozumitelnou větu a nedokáže se strefit do míče tak, aby se s ním dalo hrát něco, co alespoň vzdáleně připomíná fotbal. Přiznejme si ale, že někdy je to vina maminek, které, ve snaze zabránit nesprávnému zacházení s miminkem, svoje partnery, kteří by třeba i rádi převzali část péče o děťátko, napomínají, opravují, peskují, až to dotyčné pány přestane bavit. Většinou se ale opět zapojí, když dětičky povyrostou, a jsou z nich prima tátové. To těžké ?nespací? období po narození mimi si ale vychutnají maminky samy.

A jako obvykle ? máme tu zlatou střední cestu, neboli třetí typ tatínka. Tento je ochotný od začátku s miminkem pomáhat, pravděpodobně ale ?na vyžádání?. V prvních týdnech se nejspíš bude bát, aby mrňouskovi nějak neublížil, zvlášť, nemá-li předchozí zkušenosti s novorozeňátky, a je poněkud ?mohutnější tělesné konstrukce?, což je v porovnání s miminkem každý. Čím bude miminko větší a komunikativnější, tím více se budou navzájem užívat. S větším dítětem takový táta klidně zůstane sám, a mamince dopřeje nějaký čas pro ni samotnou, ať už v jiném pokoji, s kamarádkou na kafi, nebo třeba na aerobiku. No, a jednou bude s děckem stavět věže z kostek, posléze autodráhu nebo cokoliv jiného, u čeho se společně vyřádí, bude brát děti do přírody, stavět přehrady, lesní doupata, pouštět draka, koupat se a všemožně výletovat??.. Tak takováhle varianta je mi nejbližší. Pravda, můj muž je vůči dětem, které se kolem nás pomalu ale jistě objevují, zdrženlivý, ale vidím mu na očích, že by si s nimi klidně hrál, jen kdyby věděl, jak na to, co je jejich věku úměrné. A že bude bezvadný táta, až bude dítko schopné chodit a ?blbnout?, o tom nemám nejmenších pochyb. Jeho tatínek byl taky takový. A manžel na krásně prožité dětství nezapomněl. Pomáhání s kojenečkem se nebrání, to už jsme si ujasnili, tak teď už jen to miminko, a hurá vyzkoušet, jakým bude tatínkem v praxi!!! :o))))

P.S. záměrně jsem pominula to, jak se tito úžasní mužové vypořádají se změněnou situací v rodině ve vztahu k nám, k domácím pracem, atp. O tom třeba zase příště.

Vaše Hajinka

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 30.09.04 18:56

JSME PRVNÍÍÍÍÍÍÍÍÍ­ÍÍÍÍÍÍÍÍ
bINKY+eLIŠKA 34TT

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 30.09.04 19:13

Tak tohle téma je pro mě jak stvořené.Zatím to vypadá že Ali bude tatínkem na 100%,ale až po tom co si miminko přineseme domů se vše ukáže.Vžyť já vlastně někdy pochybuju i sama o sobě.Vůbec nevím jaká budu až tady ten človíček bude.Určitě ale vím že se oba změníme.
Nedávno jsme se s Alim bavili jaké to bude až se Eliška vyklube.Moc se ho dotklo,když jsem řekla že budu mít strach až si malou třeba jeho maminka půjčí.Děsně se tomu divil a trošku se ho to dotklo.Ale já už k ní mám teď úpně jinej vztah než Ali a taky se o ní bojím už teď.On sice vnímá bříško a nechává si okopávat ruce,ale já oni vím 24 h.Když se pár hodin nepohne tak už jsem z toho nerv=ozní,když mě trošku jinak bolí břicho tak nad tím přemýšlím.Vlastně od začátku co zjistíme že na testu jsou ty 2// vytoužené čárky žijeme ve strachu.Aby 1.USG potvrdil těhotenství aby jsme vydržely do 12 týdne,aby jsme zvládly tripl testy atd.Už nikdy se nepřestaneme bát.
Je pravda že chlapi to s náma prožívají,ale ne tak jako my.
Pevně věřím že z Aliho bude super táta,ale přikláním se k tomu že manžela začne malá zajímat až s ní „něco bude“.
Binky+Eliška 34tt

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 30.09.04 21:26

Tak tohle téma je opravdu o nejistotě. Já si vůbec nedokážu představit, jaké to bude, až nebudeme jen dva, ale už tři (nebo čtyři). Manžel má děti rád, děti mají rády jeho, umí to s nimi (teda hlavně blbnout :o)). I k porodu by snad se mnou šel…
Jenže jaké to bude, až se první noc nevyspíme kvůli „řvounovi“… Co udělá, až se dítko pokaká… Co domácí práce, které mimochodem někdy nestíhám už teď… Tak bych mohla pokračovat do nekonečna… Nevím, jak se budu v těch situacích chovat já, natož můj manžel :o)))
To opravdu nevím a jasno budu mít, až se to stane skutečností. Takže pro mě je to jedna obrovská nejistota!!

Dadla

P.S. I když možná se něco dozvím o sobě i o manžovi během následujícího víkendu, kdy nás čeká ta příprava k adopci :o)))

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 30.09.04 22:11

Jééé krásný nový deníček!!!

Tak já opět ze zkušenosti… no taťka je docela dobrý, hodně se měnící věkem. Když byly holky maličké, vykonával práce kolem mimin „na přání“. Samotného ho to moc nenapadlo. Pochovat, pomazlit to ano, ale měl pocit, že stejně chtějí hlavně moje prsa a obzvlášť jedna byla hodně citlivá a vyžadovala výhradně mou náruč. Druhá už tenkrát byla koketa, která se smála na každého chlapa z kočárku a dodnes je tátův mazlíček (naše bohémka). Jo, na jednu výhradně jeho práci (pokud byl doma) si vzpomínám. Ždímal namočené plínky. Tenkrát ještě žádné pampersky nebyly a tak byl kbelík (u nás vana :-))). Vzpomínám, jak mi nadával, když jsem zapomněla vyklepat hovínko a on ho hezky ždímnul :-)). No a když holky hlídal, neměla jsem strach - byly nakrmené, sice jako prasátka, ale šťastně si hrající, plíny jim čouhaly, tričko obráceně, všude bordel, ale svým způsobem se postaral.

Když se narodily, viděl je dřív než já (já po týdnu!). Hned přiletěl do Hradce a pak mi do telefonu popisoval, jak vypadají. Pořád mlel, že jsou strašně malinký, ale jestli mají vlásky jsem z něho nedostala. Pak, když mě pustili z porodnice a on mě přivedl za nimi na dětskou jipku jsme oba brečeli dojetím.
U porodu být ještě nemohl a stejně byl císař. Jak tomu bude případně teď, to teda vůbec netuším. On je stydlivka jít se mnou do gynčekárny, předpokládám, že ultrazvuk snad občas půjde - donutím ho. Pokud by byl normální porod - nejsem si jistá, zda bych ho tam chtěla a zda by chtěl on. V jeho přítomnosti mě sice opouští bolesti, když mi dá ruku na tvář, přestává bolet zub…ale na druhou stranu mám pak sklon k sebelítosti a mohlo by být i hůř :-))). Každopádně kdyby mi umožnili císaře s epidurálem, dotáhnu ho na sál, i kdyby ho měli křísit. Hájí - taky nesnáší injekce, krev…
No vlastně jsme o tom vůbec nemluvili, tak jsem zvědavá, jak bude jednou reagovat.

Jedno vím ale docela jistě. Všechno bude jinak. Jinak než tenkrát - je vyzrálejší, trochu jsem si ho „upravila“, bude mít víc času (asi jsem bláhová) a oba jsme klidnější (spíš teda on, já umím i hysteřit). Prostě si to chceme oba vychutnat.

Pajdule

juanca
Zasloužilá kecalka 950 příspěvků 30.09.04 22:36

aky bude otec pacico-uz som to spominala -bude otec-tak to to je maja zena a s pychou povedane toto je moj syn alebo dcera-pCICOC OTE NULOVY ALE UPLNE NULOVY kym nezacne male chodit a rozpravat tak o nicom ale uplne o nicom-baby fakt on nema k tym malym babetkam vstah-vstah ma ale nevie ako sa zachovat ,zoberie maleho synovca na ruky ,pohra sa a tu mas uz viac nevie coby robil -je proste taky.tak ze unas ked pacica alebo pacica pride tak kym nepovie -ocino idem s tebou k oveckam -neviem vidim to blede.
neni to ze by nechcel ale je to ten typ co sa nedokaze mazlit a suslat s malymi detmi.
dnes som zas mala maleho davida-synovec no a pacico ho zobral na ruky ze kym mu prripravim veceru,maly reval a pacico len pst ,pst,pst .proste je taky,pritom viem ze to ho maleho ma velmi rad az sialena -podoba sa do ich rodiny.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 01.10.04 06:44

Ahojky!
Konečně jsem se dostala dočíst se konce deníčku.Minulý týden jsem se dovolenkovala a od té doby jsem se v práci nezastavila.Ho­ror.Honí se kvartál a není ani chvilka.
Tohle téma je fakt super.Zamýšlet se nad tím,jak se můj potencionální partner budde chovat jako tatínek?Hmm,použiju jako příklad mého tatínka.BYl báječný,dokonalý táta,který by udělal pro své děti první poslední.Ale coby chůva byl prý použitelný pouze na chování a krmení lahví.Maminka tvrdila,že do plínky se vždycky zamotal a nějak se ztratil.Asi jako psala Pajdule.Plínka nakřivo,ale miminko spokojené,napapané a hlavně u tatínka.Hrozěn bych si přála najít jednou takového taťku jako byl ten můj.On někde je a já ho najdu.
Mějte se hezky a koukejte někdo ohlásit //.Abychom měly dalšího matýska.
Ahojky
Martina

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 01.10.04 07:31

Hájinko, moc pěkně napsaný deníček. Já věděla, že ty nezklameš. Vzdávám ti za něj poklonu :-D
A japa na tom bude můj manža jakožto otec a táta? Netuším. Vím jen, že vztah k dětem má a má je rád. Jediné, co nevím, je jak se bude chovat k pidi miminku. Tak, jak už tady několikrát padlo, je jasné, že „odrostlé“ děti, se kterými je sranda a které žvatlají a hrají si, je to jiné. V rodině máme takové děti tři. Všechny už přes 3 roky, takže žádné novorozoně, abych manžu otestovala. Co se týče těch starších dítek, tak ty manža rád. Povídá si s nimi, hraje, konzultuje nejlepší způsob, kterak střílet z toho tanku na tamten náklaďák atd. atd. S neteří zase pročítá knížku, případně do nebe vychvaluje načmárané obrázky. Ale co batole, křičící a spící? Netuším. Toť pro mě velká záhada, kterou neodtajním, dokud neporodím mimouše. Tajně doufám, že to pidistvoření bude považovat za něco úžasného, bude mi s ním pomáhat (pokud si řeknu, samozřejmě) a nebude se ho stranit do doby, než bude lezoucí a než s ním „něco bude“. Asi tohle všechno píšu dost nesouvisle, ale já to v té hlavince totiž dost nesouvislé mám, tak mě omluvte :-)))

Dadlí, myslím na tebe. Špinění nic neznamená a doufám, že jsi dneska ráno spáchala další test a ten už bude přesvědčivý!

Naftetko, vítej z dovolené! Říkala jsem si, kdepa jsi se nám zatoulala, ale na tvoji dovču jsem nějak zapoměla. Tak to je fajn, že už jsi tu s námi.

P.

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 01.10.04 08:26

Díky za uvítání!Chyběly jste mi.Co se týká prvního pohlednu novopoečeného tatínka na pidipotomka,je to k smíchu.Je jasné,že se najde i takový,který je nadšen.Ale podle mě většian jen zírá a neví co říct,když stojí tváří v tvář unavené a pýchou se dmoucí matce.A jak říct,že ten malý,červený,někdy vrásčitý a prskající uzlíček je fakt hnusnej a že něco takového přece nemůže být jeho vysněný úžasný fotbalista nebo kandidátka věd.Je to fakt k popukání.
Nafteta

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 01.10.04 08:38

Naftetko - stejně jako Pája jsem zapoměla na tvou dovču a říkala jsem si, proč se tak dlouho neozýváš :o)))

Pájo - jistě, že jsem to prubla znovu :o)) Opět jen slabě pozitivní, ale už konečne v tom časovém odstupu pěti minut, jak si to žádá návod. No a právě teď jsem se vrátila z centra, kde mi vzali krev. Výsledky budou ve dvě, tak doufám, že vám ještě stihnu písnout, jak to dopadlo (v té době už budeme téměř na odjezdu na tu Vysočinu).

Zatím…
Dadla

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 01.10.04 09:07

Dobré jitro Matýskandy, pátek, že jo :-)))

Pájo, mám dneska kafe č. 2 - nastartovaná, jak jsi na tom ? A co včerejší koníčci ?

Naftetko mně ta tvoje dovča taky unikla, takže vítej zpátky! A mohla bys trošku povyprávět nám „pracujícím“ :-))).

Dadli ve dvě hodiny budu v HK, ale myslet na tebe budu a po příjezdu letím k pc!!!

Juanco co dělá vlastně synek za školu? Kdy bude končit? No a co holky, to by mě vážně zajímalo, zda si už nějakou slečnu přivedl domů a jak se ti zdála :-)))

Hájí ráno jsem zaznamenala obrovský úspěch, když Martin vypil kapky, které mi včera doporučila terapeutka dávat i jemu. Na tvoje čínské to smradem rozhodně nemá, ale smrdí taky- jak mrtvá noha lékárníka. Jenom měl podmínku - sex teď hned. Tak jsem to překousla :-))) po ránu, hi hi vypil to tak pokorně…:-))). Máš po tom nějaké vedlejší projevy? Já že jsem včerejší večer završila průjmem (teda spíš takové „čištění“ nebudu to rozvádět:-))).

Kdepak máme Souris, Suri má pracovní dovču- maká se na domečku. A co Renča, Dandulka, Dadunka má frmol ve škole - jak dopadl ultrazvuk??? Klaris..... kde jstéé??

Pajdule

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 01.10.04 09:41

Hmm,tak jsem tu s referátem o dovolené.Byla lehce pracovní-pomalá příprava na zazimování zahrádky u domečku.procházky s pejskem a taky houbaření.
A hlavně užívání si jednoho moc a moc milého človíčka.Dal mi pocítit,že se snad všechno obrátí k lepšímu.Tak uvidíme.

PLANETKA:Holka jedna,kde jsi?Jsem napnutá,jak je to u Vás?

HÁJINKA:Koukám,že jsi povýšila náš deníček na těhulkovský.No,kéž by to byla pravda.
Nafteta

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 01.10.04 09:59

Dobré ráno, Matýsci :-)))!!!!
Tak si pososávám první dnešní cávu, a bavím se u vašich komentářů :-D. Vypadá to, že víme všechny (snad až na Pajdulku) houby, jak se ti naši superchlapi jako tátové zachovají. No, jako první nám poreferuje Binky a Vichy, která se od soboty taky neukázala, ale snad jsou OK. A Jouda, ta už vlastně taky může vyprávět… :-)))

Naftet, vítej z dovolené, a honem začni hledat toho pravé taťuldu!!! Co vojáček??? ;-)

Pájo, dík za poklonu :-D. Fakt dík :-))))

Dadli, určitě nás informuj, já jsem taaak napnutá!!! Určitě je to tam!!!!!!!

Pajdulko, chi, ten tvůj manža je ale vyděrač :-DDDDDD. Ale ono to vůbec nevadí, že, zabili jste dvě mouchy jednou ranou :-D.
Nemůžu říct, že bych po tom bejlí pociťovala tak rychlé účinky jako ty :-))), to spíš po akupunktuře. Ale postupné změny nastaly, to ano :-D.

Těhulky!!! Renčo, Klaris, Vichy, Dadunko, ozvěte seeee!!!! :-))) Ať víme, jak na tom jste!

H.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 01.10.04 10:02

Naftet, Planetka se s námi rozloučila. Vrátí se (snad), až vyřeší svou rodinnou situaci a bude taky snažilkou.
Hajinka

Pajdule
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 01.10.04 10:14

Jééé taky na to koukám, ale deníček vylézá pod snažilkovskými! Hájí, to byl záměr, viď :-)))

Tak jsem na tebe koukala Hájinko na ten listopad. Musím to hodně zestručnit, protože tě určitě nezajímá tvoje vyšší duchovní a mravní dispozice. Zdraví by mělo být bez větších výkyvů, v práci tě budou 4.-7.11 nejspíš dost štvát, ale jinak je to dobrý. Majetek a finance - samé plusy, vlastně už od 16.7. máš pořád hvězdy při sobě - že by nakonec ten zámeček? Daleké cesty, příbuzenstvo - to je všechno +/-. Ale co mě zaujalo je 1.dům. Charakterizuje všechno, co je nám vlastní, vrozené, povahu, sklony, schopnosti, ale také reprezentuje začátek věcí. Že by začátek něčeho důležitého? Každopádně od 30.10 do 1.12. +++. Jedna věc mi u tebe ale stále vrtá hlavou. Objevuje se ti pořád (i jiné měsíce) nějaké tajemství v rodině (může to být i u tchyně), nebo dědictví, poručnictví, věno… prostě bych řekla, že asi něco nevíš, někdo ti něco tají. Ale to je jenom můj instinktivní výklad, jsem laik!!!
A Matýsek? Jak jsem řekla, moje máma neměla o mně ani zmínku v horoskopu a přece jsem tady. Tak bych neřešila nezmínku o těhu. Vcelku Hájí máš listopad hezký měsíc a opravdu nic varujícího ani špatného tam není.
Pajdule

Dadunka
Kecalka 131 příspěvků 01.10.04 10:34

Ahoj, holčiny.

Tak jsem sesmolila dlooouhatánský komentář a na konci mi zkolaboval počítač. Mám chuť ho nakopnout. Tak ještě jednou, snad si na všechno vzpomenu.

Háji, chválím za krásný deníček, ostatně jeko vždycky. Taky se připojuji k většině, která si myslí, že jejich partneři si s mimísky porozumí spíš později, až začnou děťátka víc reagovat na okolí. Já jsem dřív měla trochu obavy, hlavně kvůli Standovým řečem, ale pak jsem ho viděla s kamarádčinými dcerkami a hrozně mile mě překvapil. Doma mi pomáhá už teď, tak si myslím, že ani péči o mimčo se moc vyhýbat nebude. Jen do přebalování se určitě nepožene, ale snad ho přemluvím, aby se to aspoň naučil, aby mohl v případě nezbytnosti zaskočit.

Naftetko, vítám tě zpátky po dovolené. Tvůj popis prvního pohledu novopečeného tatínka na své dítě mě rozesmál, ale asi bude docela přesný. Můj kamarád řekl své ženě (a obávám se, že hned na porodním sále, on je toho schopen), že malá vypadá jako „vetřelec“. Občas se divím, že je kamarád ještě naživu.

Dadli, držím ti palce, ať to vyjde, a ty se připojíš k nám těhulím.

Já i Budulínko se máme vcelku dobře. Mám pocit, že jsem ve středu cítila první pohyby, ale vůbec si nejsem jistá. Doktorka ale tvrdila, že už bych je cítit měla, tak to prý určitě bylo ONO. No, nevím, snad jo. Výsledky tripl testů mě zas tak moc nepřekvapily. Nevyšly sice špatně, ale určité zvýšené riziko prý tu je, hlavně kvůli mému věku. Tak mě doktorka poslala za dva týdny do Liberce na lepší UZV a do genetické poradny. Sice jsem to tak trochu očekávala, ale stejně mi není úplně lehce. Utěšuju se, že tyhle první krevní testy nejsou zas tak spolehlivé a celá řada mých kamarádek taky musela absolvovat další vyšetření a nakonec bylo všechno v pořádku. Navíc mamka poprvé rodila ještě o rok později než já teď a po 4 letech si to ještě zopakovala a obě dvě jsme zdravé. Tak doufám, že těch 14 dní přežiji, nebudu se moc nervovat a pak mě uklidní definitivně. Držte nám palce, prosím.

A co plánujete na víkend ? My pojedem k našim, bude se stavět opěrná zídka (já funguji jako hlavní dozorce), když bude hezky, jinak poženu manžílka, aby konečně začal připravovat pro mimčo přebalovák na natírání. Možná budou i ty houby.

Dáša a Budulínko 18+3tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.04 10:48

Dášo už 19.týden? Ty brďo to to letí!!! A viděla jsi Budulínko na ultrazvuku? Já jenom jestli třeba už nevíš, co by to mohlo být? Ať je to co je to, hlavně že zdravé. Neboj, vždyť jsi probůh ještě mladá, co mám říkat já… Po velkém ultrazvuku budeš určitě už klidná. Necháš si to pohlaví prozradit??? Já jsem hroznej zvědavec :-))), zda bude mít Ondrášek kámoše, nebo další nevěstu. Tak držím pěsti !!!
Pajdule

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 01.10.04 10:54

Pajdulko, záměr to nebyl, já volila snažilkovský deníček, a nebýt Naftet, vůbec jsem si toho nevšimla :-D. Ale třeba je to znamení :-DDDDDDD a v našem deníčku se začne něco dít!!!!!!!!
Pajdulko, to zní docela hezky, ten horoskop, docela ráda bych znala detaily :-))). No, něco se opravdu děje, manža vymýšli jakýsi byznys a vypadá to docela dobře.......kdyby to klaplo, tak zámeček bude, i leccos jiného by mohlo být (nevím sice co, na majetky netrpím :-D), ale nechávám to koňovi (vlastně manžovi) jak to dopadne :-).
Ty, Pajdulko, mohlo by se to „tajemství“ týkat i mezilidských vztahů? Nevěra, nebo tak něco??? Jen se ptám, pro jistotu :-). Dědit asi nebudu :-D. Hm, o Matýskovi nic, škoda....... :-(((((( Ale já se nedám!!! :-)
 H.

H.

Dadunka
Kecalka 131 příspěvků 01.10.04 11:00

Pajdule, UZV mi tentokrát doktorka nedělala. Ony se tam střídají dvě, matka s dcerou, a tentokrát tam byla ta dcera, která s vyšetřením UZV víc šetří. A minule na prvním břišním UZV bylo spíš zrní než mimčo, takže ještě nic nevíme. Třeba se to dozvíme za 14 dní. Nejdřív jsme chtěli překvápko, ale teď jsme oba dva strašně zvědaví, tak si to říct necháme, jestli tedy bude mimčo spolupracovat. Mamka si hrála s kyvadýlkem a tvrdí, že prý to bude holka, kamarád zase prosazuje klučinu. Tak si vyber.

Dáša a Budulínko 18+3tt

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 01.10.04 11:25

Ahoj holky, mám tady v kalendáři poznamenáno, že má dneska narozky Týnka, tak jsem na ní koukla, kdy že by měla mít Matýska venku a termín dle UZ byl tuhle sobotu! Tak by mě zajímalo, jak je na tom…

Dadli, jsem pekně napnutá - už aby byly dvě (hodiny i čárky) :o))!

A dnes ráno jsem se dozvěděla o kolegovi, že čekají dvojčata (z IVF) :o))

Pa, T.

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 01.10.04 12:07

Dobré poleden.
Tak dneska je zase takový ten divný den.Nevím jestli se mi chce spát,nebo jestli mám něco dělat,no prostě jsem rozvrzaná jak staré vrata.
Naftetko:Úplně mi unikla tvoje dovolená.Ale vypadá to že jsi si jí užila,kdopak je ten milej človíček?
Dášo:Genetickej USG určitě ukáže že miminko je zdravé.
Tenar:Občas nakukuju do těhu deníčků a už strašně dlouho tam není zmínka ani o Týnce a ani o Kosince.Podle toho co tam píšou ostatní tak taky nevědí co je s nima.

Po druhé hodině se mrkneme jak dopadli ty krevní testy.

Jo a ještě musím dodat že Aleš k porodu rozhodně chce jít.Nemám strach že by mi tam omdlel,ale bude trpět víc jak já,protože až uvidí že mě to bolí a co to dá práce toho špunta vytlačit bude trpět jak zvíře,protože mi nebude moct pomoct.Takže nakonec to nejspíš skončí tak,že budu utěšovat já jeho:-)A co se týče přebalování tak na to jsem zvědavá,protože když má jít uklidit po dogounovi tak zvrací jen když si to představí.On si totiž myslí,že miminka nesmrdí!!!!!!!!!:-)))))))
Víte co je divné?Vůbec mi nevylezl pupík.Jo a zatím jsem přibrala 3 kg,ale vypadá to že jsou pořád jen v bříšku a mega prsou.Jo a zatím a ni jedna trhlinka na kůži a to flákám mazání.Jen prsa mažu protože mě děsně svědí:-))))
Binky + Eliška 34tt

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 01.10.04 12:09

Ha Ha HA,ne 3kg,ale 6kg mám nahoře!!
Binky+Eliška 34tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.04 12:52

Ahoj holčiny,
Hajinko, krásný deníček a mě jako šitý na míru. Taky teď zrovna řeším, jak se asi Radek zachová, až ta naše holka vykoukne a hlavně co potom. No, myslím si, že bude taková ta zlatá střední cesta, bude z ní úplně posranej, protože to už je teď - s bříškem si žvatlá a pak mě řekne, že už jí domluvil :-)))) no a práce spojený s miminkem si myslím, že bude dělat sám od sebe, ne na požádání. Bavili jsme se spolu o tom, co že je všechno potřeba pak pro to miminko dělat a on sám říkal, že nějaký přebalování není problém atd… A dokonce by chtěl jít i na mateřskou, ale to jsem mu samozřejmě zatrhla, i z toho důvodu, že já se do tý svý připitomělý práce už vrátit nechci a tudíž chci být s cácorkou co nejdýl doma - teda pokud to půjde finančně, ale to se teprve uvidí.
No, zatím si to maluju růžově, naostro vám to povím tak maxim. za 1,5 měsíce, to už by malá měla být na světě ( a to počítám i přenášení).
Přesně za měsíc máme poslední termín!!!! Hrozně to utíká.
Holky, já jsem tak děsně nastydlá - ucpanej nos, rýma jako hrom, bolení v krku se v noci nedá vydržet - fakt jsem lazar k pohledání. Takže pěkně papkám od dr. napsaný Penicilin a doufám, že to brzy přejde. A když vstanu z postele, tak už se fakt valím jako koule, hlavně proto, že mě bolí stydká kost. Dr. říkal, že je to tím, jak se to roztahuje, ale kdyby se to zhoršilo, tak šupajdá do nemocnice. Teď už chodím na kontroly každý týden, tak radši budu držet jazyk za zuby a dělat jako, že už to ani moc nebolí.
Binky, jaký ti napsal dr. CS? Já jsem v 34 tt měla 2 a teď mi napsal 3, jakože se mi už zkracuje čípek. Tak snad to spěje tam, kam má.
Hají, moc děkuju za číslíčko na mobil, na oplátku ti napíšu do souk. zprávy to svoje, aby jsi věděla, kdo ti píše. Takže holky, budete mít (snad) porod v přímém přenosu, ale záleží samozřejmě na okolnostech.
Naftetko, vítám tě z dovči! Tak už se objevil nějakej super človíček, jo? Moc ti to přeju a koukej, až to bude jasnější a jistější, nám podat zprávu!!!
Dadli, hoooolka zlatá, tak že by už!!! S napětím očekávám tu 14 hodinu!!! Já myslím, že je to jasný!!!! Už se tááááák těším, až to těhulkovství ohlásíš a pak budeme čekat na červnové miminko!!! DRŽÍM PĚSTI!!!!! A Niky se mnou!!!
J8 bordelář ještě pořád nemám zabalenou tašku do porodnice. Už si říkám alespoň 14 dní, že jí musím sbalit, ale ještě jsem se k tomu nedokopala a že už by bylo na čase, ne?! Holt, to jsem celá já.
Teď tady Radek,chudáček, běhá okolo mě, nosí mi čajíček, jídlo a tak, a já, v posteli s notebookem na klíně vám klidně píšu. To to mám zařízený, že jo?! Ale on to dělá s láskou a bez pobízení.
Takže, čekám na 14 hodinu!!!!!!
Jo, a kdepak se toulá Havlička? Tu jsem tady už dlouho neviděla.
Zatím pa Vichy a Niky 36 tt

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 01.10.04 13:04

Ahojky!
Tak už je po poledni a snad už vyrazím na venkov.Sluníčko lechtá na nosánku a někdo se těší,až už zase nebude sám.A jsem to Jáááááá!!!!

HÁJINKA:Prima taťulda bude,i kdybych měla na jeho stopu poslat našeho loveckého psa.A mimouš bude jakbysmet.:-)))Mimochodem,s Pla­netkou je mi to líto.Je takové sluníčko.

DADUNKA:Pozdravuju Budulínko a přeju mu,ať na něj taťulka nekouká jak na marťánka.

BINKY:Nazdárek,hol­ky.Je prima,že jste se na nás jukly.Jak se máte?Jo,ten prima človík je usměvavý,má nádherné hnědé oči,trochu prošedivělé skráně a je fajn.Tak uvidíme,jestli to jednou bdude i tatínek pro Vojtíka,nebo Johanku.
Nafteta

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 01.10.04 13:52

Ještě se mi klepou ruce, ale napsat vám to musím. Jsem těhotná!! Páni, budu si muset na tu větu zvyknout :o))))
Teď jen doufám, že to doklepeme až do konce (a to asi v červnu :o)))
 Dadla

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 01.10.04 14:01

Obrovská gratulace, Dadlí! Já to věděla. Já to věděla už od toho prvního slabě pozitivního testu! Jo, jo, jo!!!! Je to super. Ani si neumíš představit, jakou mám z tebe radost.
A co teď bude s tím víkendem na Vysočině a s adopcí vůbec? A nepřemýšlej, že by jste to neměli doklepat až do konce, to je jasan, že bude všecičko OK.
Tak ještě jednou: Z celého srdce ti to přeju a gratuluju, mamino!

P.

Tenar
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 01.10.04 14:18

HURÁ! SLÁVA! Dadlo, gratulujuuu! Však už bylo načase - načekala ses víc než dost. Doufám, že mě teď nikdo nepozoruje, protože se připitoměle usmívám do monitoru a v očích skoro slzičky :o)
Tak ještě jednou GRATULUJU a ať je všechno v pohodě! T.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 01.10.04 14:26

Dadli, to je úúúúúúúúúúžas­nýýýýýýýý!!!!!!
Gratulujůůůůů­ůůůůůůůůůůůůů­ůů!!!!! Jé, já mám takovou radoooooooost!!!!!!!!!!!­!!!!!!
Ale rovnou tě musím varovat! :o))))
Ne, že nás taky opustíš, utečeš, zazdíš!!!!!
Tak vida, můj těhu-snažilkovský deníček měl něco do sebe!!!!!!!!!!!!!
Huráááááááááá­ááááááááááááá­á!!!!! :-DDDDD
 H.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 01.10.04 14:30

Vichy, to jsem ráda, že jste to tak krásně vymysleli s tím notebookem, kdyby náhodou něco, vezmi ho s sebou do porodnice!!! (myslím, kdybys tam nedejbože musela dřív :-) ). Zatím nemám v soukr zprávách nic, ale už se těším, jak si vás obě dám do mobilku :-))))))

Naftet, to je fakt, poreferuj o tom prima človíčkovi, ať máme my věčné snažilky zase nějakou radost ze života, i když, teď myslím vede ta super zpráva od Dadly!!!
 H.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.04 15:26

DADLI : OBROVITAAAAAA­AAAAANSKAAAAA­AAAA GRATULACE !!!!!!!!!
Brečím tady jako želva(to jsou ty těhuhormony) a strašně ti (vám) to přeju. Konečně jste se dočkali!
A taky se vracím do doby, kdy jsem já zjistila, že jsem těhotná. Vůbec jsem si to neuměla představit. A vidiš, za chvíli bude prcek na světě.
Takže teď hlavně žádný stres, a nebudeš mít náhodou už od začátku neschopenku? To jako, že jste na to tak dlouho čekali, tak radši pro jistotu.
Ježíšku na křížku, já mám vážně šílenou radost!!!!
A jak s tou adopcí? Budete v tom pokračovat?
Já vím, mám na tebe strašně otázek, ale když já jsem ženská zvědavá!
Tak ještě jednou moooooooc gratuluju a neboj, v červnu tu bude další Matýsek nebo Matýska!!!!!
Hají, já debil jsem tu zprávu nějak blbě poslala, takže jí teď zkusím poslat znovu.
Pa, pa Vichy

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.04 15:30

Tak jsem tady, ani se nepřihlásím a je to tůůůůů!!!!!!!!!!!
Dadli obrovitánská gratulace!!!!!!!!!!­!!!!!!!
Vzpomínám na jeden tvůj už skoro skeptický komentář a ono TO VYŠLO!!!!!!!!!
Opatruj se, rozdýchej to a co nejdřív napiš reakce. Moc moc ti to přeju, fakticky bylo na čase.
Apropo tenhle deníček tady Hájí asi necháme dlouho :-))), nese štěstí!!!!
Pajdule

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.04 15:37

Ahojte,
ja nestiiiihaam, ledva preletim komentare, ale ten nervak som si proste nemohla nechat ujst.
DADLI - velikaaaaanska gratulacia!
Ostatne „nepodstatne“ veci az neskor (najskor musim zavrazdit sefa!!! :-( )

Souris

Vichy
Kecalka 176 příspěvků 01.10.04 15:37

Holky, já nám asi zvednu sledovanost! Ten můj předmět zprávy je taaak dlouhatánskej, že to nepřehlídne ani slepej.
No a kdo je teď na řadě s //?

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 01.10.04 15:50

Hi, koukám Vichy, že ten notebook se opravdu vyplatil, konečně jsi zase prakticky on-line :-DDDDDD

Já osobně bych ty // nejvíc přála asi Havličce, holčina nás taky nějak zanedbává!!!

A zprávička už došla, hned si vás uložím :-D
Marně pátrám v paměti, odkudpa ty Vichy vlastně jsi??? Jestli totiž budeme mít šanci vidět někdy malou Nikolku naživo, víš??? :-)))
 H.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 01.10.04 15:53

Pajdul, souhlasím, snad to bylo opravdu znamení osudu ;-)))). Necháme ho tu navěky!! No, vlastně to néééé, ale do měsíce budem mít ty // určo všechny!!! (To abych pro sichr znásilnila manžu,jen co přijdu domů, ten prevít se dneska klidně dovolenkuje!!!!!)
 H.

Vichy
Kecalka 176 příspěvků 01.10.04 16:05

Hají, já jsem z Kolína. Prahu teda mám, co by kamenem dohodil a s Radkem taky docela často do Prahy jezdíme, i když jenom na Černý most. Připadá nám to jaksi nejlepší, zaparčíme před obchoďákem a je vystaráno. Jo a někdy vyrazíme i na Zličín do IKEI, ale teď když by měla být i na Čerňáku, tak už nás tak daleko nikdo nedostane.
Naftetka teď jezdí někam ke Kutné Hoře, což je od nás děsně blízko.

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 01.10.04 16:16

Super!!!
Manžel zítra zrovna někam do Kolína jede :-). A vypadá to, že tam bude jezdit častěji.
Tak se třebas svezu s ním :-D
Jo jo, IKEA se na čerňáku právě staví, můj brácha bydlí naproti :-))).
 H.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.04 16:59

Vichy, to je dobrý, já jezdím většinou taky na Čerňák a odtud metrem, je to rychlejší. Anebo do Zličína. Jo, my nepražáci máme svý zaručený trasy :-))).
Hájí to je jasňačka, ještě pár těhulí by tady mohlo v tvém deníčku přibýt. Ha ha, já se na to CÍTÍM :-))), ještě co Martin, jestli dřív po Gynexu nevysedí prkýnko na záchodě. Bude to ale dlouhá doba :-))) když jsem teprve 7DC !!!!
Pajdule

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.04 17:02

Vrrrrr tchyně právě zvolala, že mám moc rajčat, sklidila mi je (já chtěla zítra dělat lasagne!!!) a jde si prý vařit rajdu do sklenic. Blééé její rajda je strašná!!!!! A tchyně je drzá jak vopice!!!!! Se… na ni. Už ať proboha vypadnou, nebo začnu šedivět.
Pajdule

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 01.10.04 17:06

DADLO!!!!!
Moc ti gratulujeme,taky nás to stálo pár slziček,ale je to úžasné.Hlavně na sebe buď opatrná,přimlouvám se za neschopenku.Nic nedělej ať třeba umřete ve špíně jen se šetři!!!!A tu adopci radši dotáhněte do konce,třeba jen tak z pověrčivosti.Víš jak to myslím.

Vichy:My máme zatím samé nuly,ale křeče do levé půlky pánve mám taky.Je to dost nepříjemné a bolestivé.Taky mi doktor řekl že je to tím jak se pánev roztahuje
Naftetko:Proše­divělej,hm tak to musí být sexy,ty jsi taky na ty starší viď?Moc ti to přeju,určitě budeš šťastná.

Tak já jdu načít nový svetr,mám opravdu velkou radost.Tak šup další čárky.
Binky+Eliška 34tt

HAJINKA
Závislačka 2773 příspěvků 01.10.04 17:23

Pajdulko, no jasně, necháme tu ten deníček třeba měsíc, jen když budou další čárky!!!!! :-). Já čekám MS nějak kolem desátého, ale bolesti mám už pořád, MS ne MS. Přestávám svoje tělo brát vážně :-D. Laparo to jistí :-).
Gynex patří do stejné „kategorie“ jako Sarapis, tinktury z pupenů, atp., takže to klidně může napomoci. Jen vydržať!!!

Hi, tak jsem manžu konečně dokopala, aby si nechal vzít krev před tím vyšetřením spermia. Tak hrdě hlásil, že je HIV negativní :-DDDDD, tak uvdíme, co bude dál :-D.
Mám obavy, že ho tam jen tak nedostatnu, určo budu muset jít s ním, a když to jen trochu půjde, tak ten „odběr“ provést někde mimo a já chudák to tam pak ponesu :-DDDDDD, jestli je to tak vůbec možné. Ti chlapi jsou občas k zbláznění :-)))).
 H.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.10.04 20:02

Hájí slyšela jsem (neověřeno), že snad do hodiny je možné to tam dopravit. Absolutně si neumím představit sterilní místnost :-))) s časopisy :-))) a tam „dělej“. Navíc mě napadá, jak se to sakra dá trefit do té skleničky, když přece je to tak nějak nahoru :-))). Nebo jestli do čepičky a pak přelít? Fakt nevím. Ten můj mi sice řekl, že je ochoten tohle absolvovat (v nutném případě :-))), ale rozhodně raději na chráněném parkovišti (jako v autě!!!) poblíž toho centra, v mé přítomnosti. Tam teda rozhodně ne. Kategoricky. Tak se zeptej na detaily. Nebo se vlastně zeptáme Dadlušky těhulky!!!!
Pajdule

Shirin
Kecalka 215 příspěvků 01.10.04 20:21

Ahoj Matyskandy!!!!!

MOOOOC vas vsechny po dlouhe dobe zdravim!!!!!
Ja vim, ze jsem dlouho nedala vedet, ale doma uz to zacina byt docela slozite a ja tak tak ze sem tam neco pisnu do denicku tehulek.
Je to pravda, Kosinka, ktera denicek zalozila a pravidelne do nej psala, nekam zmizela a uz dlouho o ni nemame zadnou zpravicku…je to hrozne divne…
Jinak sammy ma ted jakesi obdobi vzdoru, kazdy den alespon jeden zachvat a to pak jsou vsechny rady a predsevzeti na dve veci.Je to docela sila, protoze vydri vyvadet i trictvrte hodiny, haze vecma(boty, zidlicky)a tak.Chudak mala v brisku slysi misto vazne hudby rev brasky…snad z ni nebude nervoza…ach jo.

Shirin
Kecalka 215 příspěvků 01.10.04 20:25

Takze mam cely den co delat.
Manzel uz je zpatky z Ciny asi 14 dni,a to nase stehovani do USA se asi nebude konat.Mel by dostat praci v Recku, tak ja bych rodila u nas a pak jela do recka, porad je to o kus bliz, ze jo.
Nemam ani tuseni, jestli pribyly nove tehulky a pokud ano,tak moc gratuluji, a pokud ne, tak drzim pesticky, at se podari co nejdrive!!!!!
Kouknu do alba a pridam fotecku, jak ted vypadame.U druheho teh. je to jine, vsude me tlaci, picha…musim litat kolem sammika…uz se ale na princeznu vsichni moooc tesime.
Pa holky a mejte se moooc krasne!!!!
Shirin, sammy a sara(30tt)

Ren-ca
Kecalka 405 příspěvků 01.10.04 21:29

Dadli, tak to je dneska ta neúžasnější zpráva. Hrozně moc gratuluju a přeju všechno nej. Kdy máš další kontrolu?
Binky, kdy máš vlastně termín? Matně si pamatuju, že jsme otěhotněly tak nějak současně.
Naftetko, vítej z dovolené mezi pracanty. Taky jsem nějak přehlédla, že máš dovolenou, a podezřívala Tě, že flákáš psaní (asi jako já).
Shirin, je fajn, že jsi v pořádku. Nic si z toho nedělej, že malá slyší hlavně řev bráchy, moje beruška má pro změnu soudní řízení v přímém přenosu, taky na soudech pěkně kope, doufám, že z toho moc nezblbne.
Mílo, jestli někdy nakoukneš, napiš zprávu, ráda bych Tě viděla.

Dneska jsem nebyla moc v dobré náladě, drobné pracovní maléry a tak, ale Dadla mně tu náladu svoji zprávou dost zvedla. Jinak jsem parádně nastydlá, celý těhotenství jsem se úspěšně vyhýbala všem nemocem a ke konci mě to klátí. Manželovi řekla jedna naše známá, že porodila šest týdnů před termínem, takže ten zpanikařil a nutí mě, abych už měla zabalenou tašku, asi by mě už nejradši lifroval na lůžko v porodnici. Jo a taky kolaudujeme domeček a stěhujeme se, prostě, když už má být změna, tak pořádná.
Jestli budete chtít můj porod on-line, tak určitě některé z vás dám vědět. Když tak mi někdo pošlete číslo mobilu.

Přeju všem moc krásný víkend.
Renata

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.04 19:35

adlinko moc gratuluji moc moc.Jinak u mě žadné změny.Je to pořad při stejném pořadí.Mam to dostat no už jsem to měla dostat no sice snad zitra no zase vam napíši .Jinak moc ještě moc gratuluji ještě jednou.V pondělí jdu zase pro tabletky no zase další měsíc ja už to zase nevydržím.Jinak se mějte hezky všechny sedržte a opatrujte.Jsem s vama vaše Havlička

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.10.04 19:36

pardon Dadlinko.nějak se mi to ujelo to písmenko.

stefinka
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 03.10.04 11:20

Ahoj Hajinko,
opravdu pěkný, zvlášť když už vím jaký je, to se to čte s veeelkým úsměvem.
Sice jsem ohlásila své // samostatně, ovšem když to tady tak průběžně pěkně jede, hlásím je i tady, kdybyste to náhodou přehlédli :-))).
Hezké dny přeje Stefinka

Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 03.10.04 14:51

Ahoj holky,
tak jsem před chvílí dorazila z Vysočiny. Bylo to tam opravdu fajn. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavých informací. Bylo tam i 7 pěstounských rodin a asi 30 jejich dětí. Vyšlo nám i počasí. Fakt to bylo super!!

Moc vám všem děkuji za gratulace (snad to nezakřikneme) !!!!! Na kontrolu jdu už zítra, tak snad bude vše v pořádku. V sobotu jsem i trošičku krvácela, ale brzo to ustalo, tak snad to není nějaké špatné znamení, každopádně jsem si prožila pořádný šok. Manžel mi říká, ať se na to zatím tolik neupínám (taky má pořád v paměti, jak to dopadlo minule), ale moc mi to nejde…

Vichy ? o neschopence neuvažuju, mám nenáročnou práci a nechci, aby to od začátku vůbec někdo věděl. Takže o tom kromě Dr. víte už jenom vy (a asi stovky dalších holek, co jenom nakukujou :o))) Info na všechny strany (a to i na úřady kvůli té adopci) vypustíme, až pokud překonáme 12. týden. No a tu adopci chceme v každém případě taky dotáhnout do konce, stejně chceme děti dvě :o)))

Havličko ? tobě děkuju zvlášť!! Věřím, že se na mě holky nebudou zlobit, když řeknu, že teď jsi na řadě ty!! Myslím, že si to zasloužíš nejvíc!!

Omlouvám se, že nereaguji konkrétněji, ale jsem nějaká zmatená?
Zatím
 Dadla

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 04.10.04 09:03

Ahoj holky.
Tak jsem dneska pro změnu první, kdo sem píše. Jsem otrávená a nevypadá to, že budu mít dobrý den. Hnusné, zamračené pondělí, tfuj.
A víkend? Jak už jsem říkala, byla jsem slaměná, takže jsem se doma moc nezdržovala. V sobotu v poledne manža odjel a já nasedla do auta a jela jsem k našim. Tam jsem přesedla do tátova auta a jeli jsme do Brna ke Káči. Synovec sice nebyl doma, ale i tak to bylo fajn. Po tom vykradení dávali na balkón mříže, povedlo se, dokonce to nevypadá ani tak moc hrozně :-) No a pak, až byla práce hotová, jsem vzala tátu a Káču do kina. Táta šel na nějakou blbost o robotech a já s Káčou na Shreka 2 (já už na tom byla podruhé). Tak jsem se zase parádně nasmála, až jsem si kukadla rozmazla :-D Domů jsem se dostala až večer. V sobotu jsem jela na koně a v noci už se můj nejdražší vrátil. Takže jsem měla takový courací víkend.
Ale jak už jsem říkala, dneska jsem nějaká otrávená. Vůbec se mi nechtělo vstávat a mám asi lenoru. Nemůžu se přinutit vytvářet hodnoty :-(((
No, jdu se o to aspoň pokusit. Zkuste mi někdo zvednout náladu tím, že nahlásíte //. Já MS ne/čekám tak jak Hájinka, kolem 10., takže žádné napětí se u nás nekoná.

P.

Paja_P
Zasloužilá kecalka 985 příspěvků 04.10.04 09:04

Hm, tak mám vážně den jak víno. Na ty koně jsem samozřejmě jela v neděli, ne v sobotu. Chjoooo, omluvte mou pondělní debilitu.

P.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »