Happyend aneb nový začátek

O životě

V době, kdy bývalý neplatil alimenty a já jsem musela do práce, jsem někoho potkala. Jak jinak než v práci. Ve firmě, kam jsem nastoupila, dělal vedoucího technického úseku, pořád jsem po něm koukala, ale taky jsem pořád sama sebe ujišťovala, že teď ještě chlapa nechci, tedy chci, ale ne domů.


1 komentář

Hledala jsem někoho, kdo se ke mně nebude chtít po měsíci nastěhovat. Celé to bylo docela rychlé, necelé dva měsíce po tom, co jsem nastoupila, už jsme se scházeli, ale v práci jsme nic neříkali, byla to tam samá drbna :-D Ani moje máma to nevěděla, až když ke mně přišla na návštěvu, tak jí docvaklo, že to nejsou jen drby :-D

Práci jsem měla 100 metrů od domu, kde jsem bydlela, takže za měsíc už si o nás všichni šuškali, ale nikdo nevěděl nic jistě. Takhle to trvalo jen chvíli a já jsem zjistila, že jsem se vlastně zamilovala. Takže i když jsem nechtěla chlapa domů, protože jsem si říkala, že se přece nenechám zase buzerovat, tak se ke mně 3 měsíce potom, co jsme spolu začali, stěhoval.

Přítel je o 13 let starší než já a má 8letou dceru. Já jsem bydlela v bytě, který jsem měla pronajatý, jenže našim přiblblým sousedům vadilo, že si malá hraje a že brečí, tak jsme si pronajali byt ve městě, kde bydlela jeho bývalá s dcerou, aby to za ní měl kousek.

Když bývalý dělal zle, přítel stál vždycky při mně. Když jsem měla svoje depresivní nálady, nemluvila a jen koukala do prázdna, vždycky si vedle mě sedl, chytil mě za ruku a vyprávěl, co bylo v práci a podobně, vydržel se mnou takhle sedět hodiny, i přesto, že já jsem nebyla schopná ani promluvit. Chodil se mnou na sociálku a s úsměvem zvládal moje nálady, když jsem se smála, najednou brečela a za chvilku byla protivná. U posledního soudu seděl vedle mě a celou dobu mě držel za ruku.

Dnes spolu žijeme skoro rok a půl, jeho dceru si bereme na víkendy a občas i v týdnu. Jeho rodiče jsou v pohodě, ale jednou, když mi jeho máma kecala do výchovy, zastal se mě, takže to není žádný maminčin mazánek. Nikdy jsem od něj neslyšela, že tohle máma dělá jinak. Když chce, abych něco udělala, jak je zvyklý, tak se zeptá, jestli mi to nevadí a vždycky se dohodneme.

Za tu dobu, co jsme spolu, jsme se ani jednou nepohádali, vždycky se totiž dá najít kompromis, když oba chtějí. Jednou je po mém a jednou zase po jeho. Když mi není dobře, uvaří, uklidí a postará se o malou. Malá ho miluje a a on se k ní chová jako ke svému dítěti.
Setkala jsem se s pár názory, že jsem si našla starého a ještě dělám mámu 8letému dítěti, ale já jsem ráda, že je všechny mám, holky jsou jedna z druhé nadšené, a jestli se to někomu nelíbí, tak ať mi pr… políbí anebo se se mnou nebaví, je to moje věc a nikomu z nich do toho nic není, oni s ním nežijí.

Takže i vy, které jste zůstaly s dětmi samy, vždycky se dá najít někdo jiný a třeba i lepší, ať vám každý říká, co chce, i mě plno lidí s bývalým v čele říkalo, že zůstanu sama, kdo by mě chtěl s dítětem…

Hodnotilo 8 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Verda73
Kecalka 340 příspěvků 04.05.12 08:03

myslím,že si uděla to nejlepší cos mohla pro sebe i svou dceru :dance:A 8let věkový rozdíl,myslím není nic strašného. Přeju hodně štěstí :hug: :kytka:

 
Evánek_K  04.05.12 08:46

Mě vždycky fascinuje, jak někteří lidi řeší věkové rozdíly.Panebože, když jsou ti dva spolu šťastní, tak proč to řešit? Přeji hodně štěstí, po tom co sis zažila myslím, že jsi konečně našla oázu pohody a klidu. Moc vám to spolu sluší a holky vypadají taky šťastně :D

 
zivo3ka
Kecalka 171 příspěvků 04.05.12 10:18

Je krásný deníček ,přeju moc štěstíčka je dobře že jsis našla fajn chlapa.Je důležitý že má rád tebe i tvou dcerku.Taky nemám ráda řeči nemůžu odejít zůstanu sama mám dítě…je to hloupost každý má nárok na štěstí mě si našel manžel když jsem byla rozvedená se třemi dětmi a spolu máme taky mrně :-)Hooodně štěstíčka

 
Kapřík90
Závislačka 3089 příspěvků 04.05.12 11:55

:potlesk: :potlesk: :mavam: super hlavní je že už jste konečně šťastní

 
marra  04.05.12 12:05

Moc gratuluju :potlesk: :potlesk: :potlesk: a ze chlapa pozdravuju,zeptej se jestli nema brachu jo? :mrgreen: :mrgreen:

 
lambda  04.05.12 13:24

Hezkej příběh :) , určitě jsi to neměla jednoduchý, ale teď ať je to už jenom o tom štěstí. :mavam:

 
terynka006
Závislačka 3517 příspěvků 04.05.12 15:10

bráchu má ale jen jednoho a zadanýho

 
Munenka
Kecalka 145 příspěvků 04.05.12 16:27

To tak byvaly rikaji, vek nehraje roli, manzel je o 17 let starsi, seznamili jsme se kdyz synovi byli 3 roky, za mesic jsem bydlela u nej a za rok jsme se brali, dneska mame uz 3 krasne deti, syn rika manzelovi tato, nedela rozdili mei detmi, vsechny jsou jeho jak on s laskou rika..Je to uzasny clovek, ted cekame na soud se synem, manzel mu chce dat sve prijmeni, syn si sveho tatu nepamatuje, uplne na nej zapomel, taky je to tim, ze se od jeho 3 let nevideli a jsem za to rada, doted mu nedal ani korunu a to mi vyhrozoval, jestli ho opustim, tak syna uz nikdy neuvidim a bla bla bla. Takze holky nebojte se, i s ditetem se da najit chlap, ktery bude stat za to…

 
Rete  04.05.12 17:33

Tyhle malomestske kecy-ze je starsi, ze delas mamu jeho dceri… Prachsprosta zavist, nic vic. Misto, abys nad sebou brecela v koute, tak se mas dobre, tak te aspon pomluvi. Preji hodne stesti, at se vam vsem dari

 
loven
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 04.05.12 17:38

tak hlavně že jste vytvořili uplnou rodinu a je vám spolu dobře to je nejhlavnější

 
terynka006
Závislačka 3517 příspěvků 07.05.12 13:20

díky všem taky nechápu co je komu do toho je to můj život a žít ho za mě nikdo nebude a navíc já jsem spokojená, před týdnem jsme se přestěhovali do vlastního bytu.A nejvíc se mi líbila reakce nech si od něj udělat dítě je starej a pak už určitě nebude chtít :mrgreen: tomu jsem se normálně musela smát.Nemáme sice přesně naplánováno jestli dítě bude nebo ne ale shodli jsme se že by to stejně nebylo dřív než za 5 let protože momentálně rekonstruujeme byt a byla by to dost velká finanční zátěž a nechceme si pořídit dítě a pak zjistit že nemáme na kočárek a podobně.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama