Hollywood hadr

O životě

Vidím přetékající poháry, řekla mi kartářka, když mi bylo sedmnáct. A to znamená co? Kroutila jsem hlavou a valila oči, jestli se jako třeba brzo utopím. To znamená lásku, velikou lásku! I filmaři z Hollywoodu by pak mohli čumět...

rodinka na dovolence

naše holčička... opravdu vyrobena ve Spojeném Království, jak říká tričko :o)
1 komentář

Hmmm, já tenkrát koukala po jednom místním floutkovi a hned mě napadlo, že by to mohl být on, ten, co by mě na rukou jednou nosil. Dnes už vidím, že asi těžko. Už tenkrát měl snad o 20 kilo míň, než já, dnes tak o 30.

Ale to jsem neřešila, bylo mi 17 :) No, možná by tohle taky na Hollywood bylo, co jsem slyšela, plácá se v alkoholu a automatech, škoda :(

Pak ale přišlo něco, nad čím dodnes i já sama stále kroutím hlavou…

K Vánocům jsem dostala mobil :) No, radost obrovská… před těmi skoro 11 lety to bylo šílené pádlo, ale tenkrát to bylo normální. Moje dobrá kamarádka, spolubydlička sousedka na intru měla také jedno. :)

Jeden podvečer jsem šprtala angličtinu, vidím to jako včera, rozlítly se dveře pokoje a tam stojí Péťa a huláká! Zvednu hlavu od Friendshipu, kde mám na dvou stránkách formátu A4 v článku o nějakých pitominách zvýrazněno asi milion anglických výrazů na naučení a nechápu? „Co? Jaký pozměněný číslo, jakej kluk, co máš s Plzní?“ Sedne si na postel a vykládá, teď už trochu pochopitelně. Z nudy si vymyslela, že obmění svoje telefonní číslo, zkusí ho prozvonit a uvidí, co se stane =D

No hlína, kdyby chodila na Aj k našemu profesorovi, na tohle nemá ani pomyšlení!

Nevím už, kolik tenkrát měla pokusů, nicméně jedna oběť zabrala :) Přišla sms typu: toto číslo je mi povědomé, koukám a ono, až na jednu číslici, moje číslo. O co se jedná?

„Co mu napíšeme? Co myslíš, je to chlap, nebo ženská?“
„Nevím, nevím, počkej, něco vymyslíme!“ Jala jsem se iniciativy za účelem zpestření nudného večera.

„Zdravíme z intru a omlouváme se, ale je tu šílená nuda! Kámošky z Hradce“ …a už to jelo :) „Hmmm, tady v Plzni na koleji to taky moc nežije, Milos“

„Ty vogo, je to kluk! No, Miloš nic moc (promiň Mildo), ale dobrý! A vysokoškolák! Hustýýýýý! :)

Už ani nevím, jak to bylo dál, pár sms si vyměnili (on a moje kamarádka), byla to sranda, ale já musela zpátky k učení :/ Pokračovali si ve psaní, dokonce pak postoupili k emailům, Péťa chodila nadšená, jakého má fajn kámoše z Plzně, že se zdá být vážně kamarádský… až se on jednoho dne zeptal, co ta druhá kámoška z první sms :) Totiž já!

„Hele, ptá se taky po tobě. Tak mu taky někdy něco napiš…“ „Myslíš? Ten je přeci tvůj“, dělaly jsme si legraci, Péťa v tu dobu měla vcelku vážnou známost, ovšem ráda si zalaškovala… pochopitelně :)

Ale nedalo mi to a já sedla jednoho dne k mailu, sepsala jenom takový oťukávácí, seznamovací. Přeci jen jsem v Plzni nikdy nebyla, tak by nebylo špatné mít tam kámoše a vyjet někdy na výlet…

Psali jsme si několik měsíců a já si říkala, proč takovýhle kluci nerostou u nás na východě? Je tááák daleko :/ No, rozuměli jsme si náramně, věděli o sobě dost, ale nikdy se neviděli, ani na fotce… Já si mezitím v reálu prošla jedním románkem, byla to rychlovka, zase stál za prd!

…až jednou, osud to tak asi chtěl, on se chystal s partou k nám na východ, na jednu akci, podrobnosti netřeba popisovat. Jedinečná příležitost k osobnímu setkání! Následovala výměna fotek, abychom se vlastně na veliké sportovní akci poznali a už to jelo…

Nervozita před prvním setkáním byla obrovská, nicméně jsme spolu strávili jeden super den, dodnes je mi líto tak trochu, že jsem musela brzo odjet. To bylo na začátku léta (tj. téměř půl roku od oné osudné sms :)) a já se koncem léta chystala zase na západ na děstký tábor jakožto vedoucí… jedinečná příležitost, aby on se přijel podívat zase za mnou :)

Detaily nemá cenu popisovat, za těch 10 let všechno veliké, co jsme oba prožili, jsme prožili spolu! Věci dobré i zlé!

První rok vztah na dálku, do toho moje matururita, přijetí na VŠ… kam jinam, než do Plzně :), společné bydlení na koleji, věčné nikdy nekončící bave :o) v Elektře nebo Stodole… obracení každé koruny, brigády denní i noční, rodinné oslavy, promoce, hledání vlastního podnájmu, práce, odjezd do zahraničí, boj s životem tam, nákup společného automobilu :o), cestování všude možně, smrt méto otce :/ a rozhodnutí založit rodinu! :o)

Tak nevím, jestli tohle je ten Hollywood, já osobně americké pitominy nesnáším, ale možná námět na nějakou lovestory by to mohl být… oni by si tam s tím poradili a určitě parádně zprznili :)

Každopádně já mám životního partnera, on má životní partnerku… těžko předvídat, jestli na celý život, ale tohle všechno už nám nikdo nidky nesmaže :)

Navíc máme teď to nejlepší zpečetění naší lásky, naší úžasnou holčičku :* a doufáme, že až nebudeme bydlet v tomhle malém bytě, kde se nedá dělat nic jiného, než v tichosti sedět u PC :), když malá spinká, abychom ji nevzbudili :))), naše rodinka se výrazně rozroste!

Tohle je náš příběh o tom, že seznámit se dá lecjak :o) Zase kroutím hlavou…

Hodnotilo 10 lidí. Score 5.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
werunkaw123
Extra třída :D 14091 příspěvků 24.09.11 12:34

Ježiž to je krásný :-) Podle toho co píšeš ste si byli fakt souzeni, překonali jste všechno možný a ted jste spolu máte rodinu no krása… Opravdu zajímavé setkání to se musí nechat :wink: :kytka: :palec:

 
Kacenka20
Ukecaná baba ;) 1224 příspěvků 24.09.11 15:26

Pěkný :-) Hlavně buďte dál tak šťastní a spokojení :srdce:

 
korana.kora
Ukecaná baba ;) 1702 příspěvků 24.09.11 17:08

Krasny…kdo by to rekl, ze z jedne sms na nezname cislo, se vyklube zivotni laska :potlesk:

 
berry4
Nadpozemská drbna 28326 příspěvků 24.09.11 19:38

To je krááásnýýý :palec: :-D :kytka: :srdce:

 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 24.09.11 20:21

opravdu jak z filmu:) moc krásný :hug:

 
Petorka
Závislačka 2787 příspěvků 24.09.11 21:32

Krásný příběh!!!

 
jitina
Závislačka 2790 příspěvků 24.09.11 21:52

Peti,krásně napsaný :pankac: :pankac: :palec:

 
Hřiběnka
Extra třída :D 13999 příspěvků 25.09.11 19:17

Krásný :) My se s přítelem seznámili tak, že on hledal na ICQ někoho stejného příjmení ze stejného města jako já. No a „omylem“ našel mě :) Půl roku jsme si psali na ICQ, pak i SMSky. Od našeho prvního setkání tváří v tvář uplynulo 4,5 roku :huban:

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 26.09.11 12:03

krásnýýý!!! :kytka: :kytka: :kytka:

 
suricata
Kelišová 6604 příspěvků 26.09.11 20:01

jéé tak ať vám to vydrží takhle krásný dalších sto let :)

 
Peťulka11
Kecalka 479 příspěvků 27.09.11 22:03

pěkně napsané :) já jsem si prožila něco podobného :) mému příteli dal kdosi číslo na jednu kámošku a on ho omylem pozměnil a dopídil se na mě :D sice nějak tomu osud nechtěl a tenkrát se nám to pokazilo ale po 9 letech jsme k sobě našli zpátky cestu a jsme spolu teď už snad na delší dobu :D
přeji dalších x let takových :)

 
Hori
Kelišová 7432 příspěvků 25.11.11 21:44

jé to je super že jsi to sepsala :potlesk: je to prostě bomba osudový vztah :dance:

 
2468
Závislačka 4981 příspěvků 09.07.13 07:31

No to je krása todle číst :potlesk:. Moc hezké!!

 
Denpry
Závislačka 4280 příspěvků 09.07.13 12:28

To je krásnéééé :hug:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama