Já a miminko

O životě

Část příběhu očima chlapa. Já a moje přítelkyně jsme si jednoho dne řekli, že by bylo fajn pořídit si mimčo. Byli jsme spolu krátce, ale o to víc jsme se milovali a měli se rádi. Při sexu jsme si dávali pozor, protože žena nebrala HA. Jednoho krásného večera se to nějak zvrhlo a dopadlo to tak, že veškeré zábrany a hlídání se šly stranou :) Od té doby všechno probíhalo tak nějak normálně, nic nenasvědčovalo tomu, že by se něco v jejím těle změnilo.

Ženě začalo být tak nějak občas divně, byla unavená. Jednou jsme šli z nákupu a ona mi s naprosto chladnou hlavou řekla, že má chuť na zeleninu. Odvětil jsem : Nejsi těhotná? Odpověď byla jasná. Ne, prosím tě :-) Začalo jí ale bolet břicho a občas říkala, že se jí motá hlava. Já sem si stále myslel, že těhotná je. Koupil jsem test. Byl negativní, takže jsme si na jednu stranu oddechli, ale na druhou stranu jsem byl smutný a trochu zklamaný.

Nastupoval jsem do nové práce a jel jsem na týden do Prahy na školení. Žena mě uklidnila, že už je jí dobře, že se o ni nemusím bát, že to bylo asi jen špatným tlakem atd. Odjel jsem a ženu nechal doma samotnou. Každý den jsme si volali, ptal jsem se, jak jí je, protože jsem o ni měl starost. Mezitím mě volala i moje mamka a ptala se, jak se máme, tak jí říkám, že se máme dobře, akorát ženu bolí bříško a motá se jí hlava. Máma bleskově odvětila, zda li není těhotná. Hned jsem ji zarazil tím, že ne, že si dělala test a byl negativní. S mamkou jsem pokecal, uklidnil ji, že se máme dobře a šel se dál školit.

No a ve středu se něco stalo…

Už od rána jsem měl takový divný pocit v podbřišku, nemohl jsem spát, bylo mi celkově divně. Dál jsem se školil a zhruba kolem oběda, kdy jsme probírali celkem důležité věci, mě žena prozvonila. Je jí špatně? Děje se něco? Ihned jsem vyběhl ven, abych mohl zavolat. Volám zpátky, žena bleskově zvedla telefon. Chvilku jsme si povídali, nic nenasvědčovali tomu, že mi chce něco říct. Najednou se její hlas změnil a povídá mi: Víš, já ti musím něco říct, já to nevydržím, než přijedeš.

A sakra, něco se snad stalo? Je jí něco? V tu chvíli jsem pocítil divný pocit. Svým krásným hláskem přes ten telefon mi moje milovaná žena řekla: Jsem těhotná! Polilo mě horko a ta vlna projela celým mým tělem. Do očí se mě vhrnuly slzy, hned, jak mi to žena řekla. Vůbec jsem nevěděl, co mám říci, mlčel jsem a hlavou mi začaly prolétávat myšlenky na moji milovanou ženu, na to, že nemůžu být s ní. Že bych ji tak strašně rád v tuhle chvíli objal a řekl jí, jak moc ji miluji!

Na jednu stranu jsem byl neskonale šťastný na druhou stranu smutný, že nemůžu být s ní. Vrátil jsem se na školení a nedal na sobě nic znát. Bylo to sice hodně těžké, ale zvládnul jsem to. Večer jsem si volali a řekli si, že ještě chvilku počkáme, než to řekneme rodičům a známým. Byla středa a mě čekaly ještě tři dny bez mojí milované ženy.

Tři dny uběhly a byl pátek, školení skončilo a já jsem se strašně moc těšil za ženou. Čekala na mě na nádraží, ihned jsem ji objal tak silně, že jsem si asi po cca 3 vteřinách uvědomil, že vlastně objímám dva lidi. Moji milovanou ženu a malého prcka, který v tu dobu vypadal ještě spíše jako malá fazolka s ručičkama a nožičkama. Bylo to tak krásné, teď, když to píšu a vzpomenu si na to, mám slzy na krajíčku :-) A pak že chlapi nepláčou…

V pátek jsme si se ženou sedli a mluvili o tom všem, jak je to hezké a co bude dál. Řekl jsem si, že by bylo fajn říci to mým rodičům. Přijel jsem k našim, mamka hned servírovala dobrůtky se slovy, že domácí strava je domácí strava. Sedíme takhle u stolu, já už jsem dojídal posledních pár soust, a ptám se, jak se mamka měla atd. A pak jsem jí řekl: Mamko, radši si sedni. Mamka je totiž po rakovině a po těch všech práškách a sajrajtech, co do ní naprali, je celkem přecitlivělá.

Tak si sedla a ptá se, co jsem provedl. Hned jsem jí odpověděl: No mami, já nevím, jak ti to mám říct, ale bude z tebe babička… hrobové ticho… po cca minutě mlčení se na mě máma podívala a s ledovým klidem říká, že to byl celkem dobrý vtip. Hodil jsem na ni tak neutrální výraz, že otočila hlavu, zakoukala se z okna a cca 5 minut z něj koukala do prázdna. Pak se na mě znovu podívala a měla oči plné slz, pochopila, že už nejsem její malý synáček, kterého vychovávala a uvědomila si, že i já jsem nastartoval další etapu svého života, vstala, objala mě a řekla mi, že je moc šťastná.

V ten moment přišel táta a hned ve dveřích se ptá: Ach jo, co jsi provedl za pr***r (průser) :-D Tak mu říkám, no hele, nebudu chodit kolem horké kaše, ale bude z tebe dědek :-) Vypadalo to podobně jako u mamky, zadíval se z okna a se slzami v očích mi gratuloval. Jeho slova byla: No tak na dnešní večer mám plán, jdu do hospody pořádně to zapít :-)

U druhých rodičů se toho zhostila žena, přišli jsme, ženy mamka zrovna myla nádobí a dělala nějaký dort. Ihned jsem jí pochválil dortík, že vypadá krásně, moje žena se takhle na svoji mamku zadívala a její mamka se jí ptá, co se děje: A moje žena nahodila takový úsměv a povídá: Jsem těhotná. Následoval úlek, zděšení, radost, štěstí. Ihned to šla říci svému manželovi, ten hned pravil, jde se do hospody :-) Hned se to psalo i sestře mojí ženy, která bydlí v Kanadě a druhé sestře, která je zase ve Francii. Ihned se strhla lavina gratulačních sms atd. Bylo to krásné, ta atmosféra v rodině. Máme skvělé rodiče! Je dobré vědět, že máme podporu z jejich strany.

Čím více čas utíkal, tím více se začaly projevovat těhotenské problémy, jako je například ranní nevolnost, únava, večerní brečení a strach, zda-li bude mimčo OK. Chvílemi jsem z toho šílel, celý den jsem se těšil na svoji ženu, na to, jak se s ní pomazlím atd. Přijel jsem a ona spala jako dudek. Neměla chuť na sex a já jsem si říkal, zda-li je to tím těhotenstvím, nebo jestli pro ni už nejsem přitažlivý atd. Spousta lidí mi řekla, že se stále mračím a já jim vnitřně odpovídal, že se necítím jako chlap. Řekl jsem si, že nejlepší způsob, jak to všechno pochopit, je mít hodně informací! Koupil jsem si v knihkupectví knihu o těhotenství a začal číst. Když jsem si přečetl, čím vším si ženská musí projít a co se v ní odehrává, jak se mění její tělo…způsobilo to ve mně naprostou změnu chápání!

Už vím, čím si musela na začátku projít. Vím, jak se cítila, že jí muselo být špatně a kolikrát ani neřekla, že jí špatně je. O to víc si jí teď vážím a miluji! Obdivuji ji, hlavně obdivuji její roli matky. Nosí u srdce člověka, na kterém jsme se oba dva podíleli, a vznikl z naší vzájemné lásky.

Mojí ženu bezmezně miluji a vždy budu stát po jejím boku. Budu jí oporou, protože teď momentálně prochází tím nejdůležitějším, co v rodině může být. Ve svém těle nosí naše děťátko, které zahrnu láskou. Zahrnu láskou i svoji milovanou ženu. Jsem tu pro ni a pro to malé štěstíčko, které už brzy přijde na svět. Chci být u porodu a moc se na to těším, i když mám i trochu starosti, aby vše proběhlo tak, jak má. Strašně rád ji hladím po bříšku a představuji si, jak se prcek má, jak se cítí, jak mu je…

Co mě ovšem nejvíc dostalo a od té doby jsem si začal plně uvědomovat, že tam prcek je, byl první screening na vyloučení Dawnova syndromu. Moje žena si lehla na lehátko a já jsem paní doktorce koukal přes rameno. Ihned, jak přiložila sondu k bříšku ženy, viděl jsem zřetelně srdíčko, hlavičku, ručičky, prostě toho bezmocného tvorečka, který je odkázán na maminku a na její tělo. Opět jsem měl slzy v očích, ale neskrýval jsem je, naopak… byl jsem hrdý na svoji ženu a na to, jak vše zvládá. Paní doktorku jsem poprosil o snímek, ochotně snímeček vytiskla a dala nám ho. Nosím ho stále u sebe a občas přes den, když je čas, tak na něj kouknu a jako by v duchu si malým povídám. Je hezké čekat na to, až se mimčo narodí, je hezké mluvit s nastávající maminkou o tom, jak jí, zda-li jí něco netrápí, jak se cítí.

Baví mě číst zdejší deníčky, proto jsem si řekl, že se o to, co jsem cítil, taky podělím. V závěru bych chtěl jen napsat všem chlapům, kteří si to přečtou, aby byli tolerantní, vstřícní a nemysleli jen na sebe. Važte si svých žen, buďte jim oporou, pomáhejte jím, buďte pozorní. Ženská má pak pocit, že je její chlap opravdovou oporou a ví si rady.

Svou ženu miluji a milovat vždy budu. Momentálně je v 17–18 týdnu, bříško se jí pomalinku zaobluje :-) Máme i jména :-) Pro holku Terezka a pro kluka Lukášek :-) Zatím nevíme, co se nám narodí, ale celkem je to jedno. Hlavně, ať je maminka a mimčo v pořádku.

Těším se na svojí roli otce.

Vojtěch

Hodnotilo 32 lidí. Score 4.1.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Diana.Kyss
Kecalka 213 příspěvků 11.06.12 06:57

Nevěřím, že tohle mohl napsat chlap :lol:

 
Akrim84
Závislačka 2505 příspěvků 11.06.12 07:14

Krásný deníček… I slza ukapla…

 
luci.hor
Kecalka 471 příspěvků 11.06.12 07:23

Moc pěkné, ať vám vše výjde… podobně úžasného manžela mám doma :srdce:

 
tvist1
Povídálka 15 příspěvků 11.06.12 07:40

Tohle psal chlap :-)

 
Janica22
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 11.06.12 07:50

Přeji hodně moc štěstí at se prcek narodí ok :hug:

 
lucka83
Hvězda diskuse 46085 příspěvků 60 inzerátů 11.06.12 08:10

Moc krasny denicek,tecou mi u toho slzy :hug:

 
Conny
Echt Kelišová 7674 příspěvků 11.06.12 08:29

Pěkný,ale taky se mi nechce věřit,že tohle napsal chlap…

 
Aishenka
Ukecaná baba ;) 1996 příspěvků 11.06.12 08:34

Krásný, a věřím tomu, že to psal chlap ;)

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26171 příspěvků 11.06.12 08:34

Tohle neni možný? Vážně to psal chlap? Bože!!! To je tak nádherný, ukápla mi slzička!
„Majitelce“ tohoto muže ze srdce gratuluji :) :kytka:
A budoucímu miminku gratuluji k takhle super tátovi! :palec:

 
alechaa
Stálice 95 příspěvků 11.06.12 08:37

Taky mi to na chlapa moc nesedí, ale deníček je super!! :) Je první, na který reaguji a taky mi ukápla slzička :hug:

 
Mrazivý dech
Zasloužilá kecalka 796 příspěvků 11.06.12 09:00

hezký :hug:

 
Linettka
Kecalka 433 příspěvků 11.06.12 09:06

Super, moc vám přeju, aby vám to vydrželo a prcek byl v pořádku!

 
Saroya
Neúnavná pisatelka 17620 příspěvků 11.06.12 09:12

no je to teda přeslazený i na ženskou, tak mi to nedalo dočíst do konce, ale to jistě neupírá níc tomu, že máte pěkný vztah. tak ať je vše ok

 
_Kaczenkaa_
Závislačka 2758 příspěvků 11.06.12 09:25

Pane jo! Klobouk dolů před mužským jako jste Vy… :potlesk: Moc krásně napsáno… Bulím tu jak malá holka… :lol: Přeji ať Vám ta láska vydrží a prcek ať je zdravej a dělá Vám samou radost.. :srdce: :)

 
tvist1
Povídálka 15 příspěvků 11.06.12 09:35
Psal to chlap :-)

Nastávající maminky,psal to chlap…psal to chlap takovej,kterej možná někdy prožívá těhotenství své partnerky víc než ona :-)
Vždycky sem si hrál na tvrďáka a ani ve snu mě nenapadlo,že bych něco takovýho napsal,natož někdy takhle uvažoval,ale po tom,co sem toho prcka viděl na ultrazvuku a fakt vím,že tam je,se ve mě něco změnilo a cítím se líp,než když jindy… :-)
Ale máte pravdu,je to slaďák…ale proč ne?? :-) :hug:

 
Lindsay15  11.06.12 09:43

Musím pochválit,strašně krásný deníček :srdce: Na chlapa opravdu vynikající,až mi pár slziček ukáplo :cert: Přeju vám hodně štěstíčka a ať je miminko zdravé a dělá vám samou radost :mavam:

 
Tiger-lily
Nadpozemská drbna 29740 příspěvků 8 inzerátů 11.06.12 10:12

:srdce: :srdce: :srdce: Teda, celou dobu čtení jsem si říkala, že to píše ženská. Pak v komentářích čtu, že opravdu to psal chlap. Takoví chlapi fakt existují? :srdce:

 
k.achnickaS
Nováček 9 příspěvků 11.06.12 10:24

Krásný deníček, maminka i miminko se určitě mají jako v bavlnce :hug: Ať vám to štěstí vydrží. Já jdu pro kapesníky… :mavam:

 
Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 11.06.12 10:32

Krásně napsaný deníček :potlesk: Krásný pohled mužským okem :kytka: Takových deníčků více :palec:

 
pajinka111
Ukecaná baba ;) 1740 příspěvků 11.06.12 10:43

moc hezký deníček :potlesk: ,taky sem měla v očích slzu ;)
tohle by si přála skoro každá těhulka aby její chlap a budoucí tatínek dělal ;) přeji vám i vaší ženě,aby vám takhle nádherný vztah vydržel a miminku at je všechno v pořádku a jste štastná rodinka..
už jsem slyšela že pár chlapů a tatínků,takhle těhotenství prožívá a moc se těší,ale ještě ještě sem to osobně neviděla,ani nečetla-až ted :palec:
jsem zvědavá,jak napíšete o narození vašeho miminka ;) ,protože tento okamžik je ze všech nejkrásnější a zustane už na vždy v paměti :srdce:

 
dituleska
Kelišová 6093 příspěvků 11.06.12 11:18

no chlape,dostal si mě…bulim jako želva!! at se s maminkou a prdolátkem máte krásně a miluj je pořád tak jak je mluješ ted!!! :kytka:

 
MariSun
Zasloužilá kecalka 721 příspěvků 11.06.12 11:44

No, tak jestli tohle opravdu psal chlap… Dojemně krásné, slzy ukáply. Moc gratulujeme a držíme palce ať je vše v pořádku a to co tady píšete vám stále vydrží. Smekám před Vámi

 
Pettuulka  11.06.12 11:50

Krásné, moc mne to dojalo ♥ ♥

 
Hanžína
Kecalka 266 příspěvků 11.06.12 12:46

Já jsem taky dojatá :hug: .Vaše žena má velký štěstí, že Vás má.Takovýho chlapa bych přála každý ženský :palec: .Můj manžel se na mímo taky moc těší, ale zase až takhle to neprožívá, i když mi taky poslouhá a líbá břicho :) .

 
tvist1
Povídálka 15 příspěvků 11.06.12 13:04
Tvist1

Vážené maminky…moje žena má asi super chlapa,teda snažím se,aby si to myslela,ale jsem jenom chlap,takže ji dokážu naštvat do běla :-) ale to asi každej chlap :-D

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 11.06.12 13:07

krasny taky mi ukapla slza! hodne stesti preji a zdrave miminko !!!! :kytka:

 
petulle
Kecalka 339 příspěvků 11.06.12 13:24

moc krásně napsaný deníček, je vidět veliká láska ke své ženě, mnoho lidí může jen závidět :D tak ať je vše v pořádku

 
alokin89  11.06.12 14:03
 
Miška 1991
Kecalka 183 příspěvků 11.06.12 14:20

:potlesk: je to tak krásně napsaný že není možný že to psal chlap! Klobouk dolů! A hodně štěstíčka a zdravíčka mamince i drobečkovi ;)

 
Kláří23
Kecalka 146 příspěvků 11.06.12 15:03

Moc hezké :-) gratuluju!!

 
jaja84
Kelišová 6792 příspěvků 11.06.12 15:40

no tak teda to je naprosto krasnej denicek,ukapla mi i slza. Moc krasne napsane! a je videt jak svoji zenu milujes! jen tak dal,preji vam hodne stesti :kytka:

 
kotýsek
Ukecaná baba ;) 1975 příspěvků 11.06.12 16:12

Moc krásný deníček :potlesk: ......a já tu bulím dojetím,jak dokáže být chlap citlivý a vnímavý k pocitům těhotné ženy :kytka: .
chlape z které jsi planety :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Příspěvek upraven 11.06.12 v 16:14

 
Romiša
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 11.06.12 16:16

Pěkně napsaný :kytka:

 
petronek
Kecalka 365 příspěvků 11.06.12 19:35

Teda,pěkně napsaný deniček,aj u toho slzím :lol: blahopřeju mamince a miminku k takovému tatínkovi,který je má tak rád :srdce: at už to psal chlap,nebo ne :palec:

 
Anonymní  11.06.12 19:50
tak to je hustý

No na takovýho chlapa narazit tak jsem štastná jak blecha v kožuchu :palec:

 
giraffe11
Závislačka 4441 příspěvků 11.06.12 20:28

Normálně mi z toho slza ukápla. Moc pěkně napsaný. :palec:

 
kobrra
Stálice 71 příspěvků 11.06.12 20:34

Krásný deníček a milujte svoji ženu i děti do konce života takovou láskou o které píšete. Klobouk dolů před Vámi. Jinak si asi každá maminka po přečtení deníčku povzdychla, proč zrovna ona nemá doma takového chlapa jako vy achachhhhh :srdce:

 
adeeelia
Kelišová 7190 příspěvků 11.06.12 21:27

přeji moc štěstí a zdraví celé rodince a ať miminko roste,jak má,moc krásný deníček :potlesk: :*

 
snažilka2017
Extra třída :D 10228 příspěvků 11.06.12 21:28

Teda musim rict klobouk dolu…Vetsinou slzicky zatlacim,ale ted to proste neslo..asi tim, že jsem si uvedomila jak nezne dokaze uvazovat muzsky mozek..To se vidi malokdy…Užasné :potlesk: :potlesk:

 
Iva39
Ukecaná baba ;) 1104 příspěvků 11.06.12 21:44

Taky mám doma toho nejúžasnějšího chlapa,který mě rozmazluje a chápe moje nálady a strachy,držte se oba a ať se narodí zdravé miminko

 
opiopka
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 11.06.12 21:55

Můžu potvrdit, že to psal chlap a dokonce to byl ten můj :) ! Mám doma poklad.

 
jan1610
Zasloužilá kecalka 728 příspěvků 11.06.12 22:09

Moc hezky napsané! Je z toho citit láska a úcta! Natěšený taťulda! Ať se Vám společně daří! :mavam:

 
Káka74
Zasloužilá kecalka 920 příspěvků 11.06.12 23:34

@opiopka Tak tedy gratuluji. Slza mi ukápla. Ten můj to určtě taky prožíval, ale on to má všechno tak dovnitř. že by se takhle otevřel, to tedy nikdy. Ale táta je úúúúúžasný. Hlavně ať vám to tak co nejdéle vydrží.Ten deníček si vytiskněte a až budete každou hodinu k mimi vstávat, tak si ho navzájem čtěte :mrgreen: :mrgreen:

 
lumpajda
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 12.06.12 13:30

Krásně napsané. Gratuluji a přeji zdravé miminko.

 
Lucmic
Ukecaná baba ;) 1254 příspěvků 12.06.12 14:46

Jéé, tak já taky bulím! :lol: Ale možná proto, že jsem si konečně mohla přečíst jak to cítí chlap! Mám skvělého manžela, jsem v 36. týdnu… je to u nás stejně jak píšete, večer mi hladí bříško mluví k pupíku, u screeningu měl slzy v očích. Ptá se mě třikrát denně jak mi je, když večer brečím a mám strach, objímá mě a uklidňuje… atd. atd. jen to takhle nesesumíroval jako ty Vojto! Ne každý umí napsat - říct, co cítí! Proto jsem bulela až tak, že jsem místy neviděla na monitor :oops: Děkuju za tenhle deníček :hug:
A přeju Vám jen to nej a hladký průběh :mrgreen:

 
hmvpapir
Ukecaná baba ;) 1557 příspěvků 12.06.12 17:38

Krásně napsaný. A klobouk dolů, že to chlap dokáže napsat, říct narovinu a že vůbec takoví muži ještě nevymřeli. Byla to radost číst, docela mě to i dojalo. Tvá žena má doma poklad! Má štěstí, že tě má…

 
vysadnice
Stálice 67 příspěvků 12.06.12 17:54

Nádhernej deníček :-) brečím jak želva. ať se všichni tři máte dobře a všechno je OK. gratuluju k miminku :-)

 
milena13
Závislačka 4133 příspěvků 12.06.12 19:43

Nevěřím že tohle mohl napsat chlap je to strašně moc krásné napsané

 
hanzbl00
Závislačka 3334 příspěvků 12.06.12 21:18

To je krásné, kdyby se takhle choval i můj chlap :,( Přeju hlavně hodně zdraví :kytka:,ať jste šťastný. Miminko je dar..

 
MeloryNox
Kelišová 5617 příspěvků 1 inzerát 12.06.12 22:22

Fakt krásný, budoucí táto ;)

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Já a miminko II


Reklama