Těhotenství rychle přišlo - a také rychle odešlo :´-(

Prázdná náruč

Asi to tak mělo být. Ale velmi mě to trápí... Ahoj ostatní maminky. Jsem tu nová. Jsou to moc krásné stránky. Myslela jsem si, že budu s vámi prožívat také to savoje těhotenství. Ale vše popořádku. Je mi 19 let. Mám dodělanou školu a novou práci. Po škole jsem nastoupila do velkoskladu s knihama. Po třech měsících brigádně jsem měla nastoupit na plný úvazek. Nastupovala jsem v červnu. V práci jsem byla s ještě s jednou kolegyní. Zezačátku to bylo dobré. Ale poté přišli problémy. Šéf mi nakládal více a více práce. Už to nebylo pouze papírování a lítání na poštu, ale i do skladu tahat knihy což nebyl ani můj popis práce.

Šéf si dělal co chtěl. Týden se mu hodilo abych chodila i na deset hodin. Poté na čtyři a půl. Nikdy jsem nevěděla na čem jsem. Poté co se kolegyně vrátila z dovolené tak to bylo ještě horší. Nesměla jsem se najíst až po práci. Řekl mi nedělejte si z toho tady bufet jíst můžete až vše uděláte. Nechci vidět, že budete mít přestávku a že, budete jíst u stolu. Samozřejmě mi přesčasy nechtěl zaplatit. Byla jsem celou dobu o hladu. Nešlo to vydžet. Do toho mi začala brnět noha a stále jsem měla křeče do nohy do stále stejného místa. Doktorka řekla ucpávají se vám cévy v noze a léky. V práci to šlo poznat. A hned to bylo i ponižování, že je to se mnou jak u debilů ať si pohnu. Přitom jsem velkého šéfa informovala o svém zdravotním stavu. Nic se nezměnilo. Jíst jsem nemohla atd. Jeden den jsem už nevydžela a řekla jsem mu, že končím. Nic neřekl.

Pak jsem mu napsala, že doufám, že peníze budu mít na účtu ke konci srpna a všechny. A ne jak to bylo v červnu, že mě chtěl ošidit o 2000kč a nechtěl mi je dát. To byl, ale oheň na střeše. Psal mi sms, že mi žádné peníze nedá atd. Bylo to moc stresu na mě tahat se s ním o peníze. Peníze za srpen ještě nemám, to taky než to z něj dostanu. Ale teď k problému. V červenci ke konci jak jsem brala ty léky na cévy tak snižovali účinnost HA. Měli jsme s partnerem nechránění sex a tak se to stalo. Otěhotněla jsem. Boužel jsem o tom nevěděla.

Přes ten veškerý stres v práci nemohla jsem se najíst atd. a poté tahanice se šéfem jsem koncem srpna potratila. Byly akorát hody. Odpoledne jsem se necítila dobře. Ale vzala jsem si něco proti bolesti a šli jsme. Boužel, nebyla jsem ve své kůži. Začala jsem pociťovat bolest jako při MS, ale trošku jiné a začala jsem mírně krvácet. Říkala jsem si co to je ale ani ve snu by mě to nenapadlo, že jsem potratila. Celou neděli jsem prospala. V pondělí jsem zašla k doktorovi. Řekl mi, že jsem potratila byla jsem v 6. týdnu. A důvod stres. Lékař se mě ptal na okolní vlivy. Na vyčištění jsem nemusela. Za týden jsem dostala MS a že pak se uvidí jestli musím na vyčištění nebo ne. Hodně mě to zabolelo.

Miminko jsme sice neplánovali, ale příští rok jsme se chtěli začít snažit. A kdyby bylo příští rok na jaře tak by nám to vůbec nevadilo. Hodně mě to sebralo. Vím, že horší je ztratit dítě ve vyšším týdnu těhotenství, ale i tak je to pro mne rána. Jsem pořád rozesmutnělá. Když vidím malé dítě je mi hodně do pláče. Nemůžu se s tím nějak vyrovnat. Ale jsem ráda, že vy ostatní máte krásná zdravá miminka. Nebo budete mít zachvíli. Děkuju vám, že jsem se aspoň mohla vypsat. I když je to smutné. Ale k těhotenství to patří. Je to ta stinná stránka. Akorát mám strach znovu byť i plánovaně otěhotnět, že mě potká to samé. I když dítě si moc přejeme.

Děkuji všem za přečtení těchto řádků

Hodnotilo 9 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
petae
Kecalka 316 příspěvků 16.09.10 10:09

Ahoj Nikolo,

je mi líto, co se ti stalo, ale nevěš hlavu. I já jsem o mimi přišla v 8. týdnu. Také to moc bolelo. Potom jsme se rok neúspěšně snažili znovu až se to přesně po roce povedlo a já jsem teď mámou 4měsíční holčičky. Držím pěsti ať vám to vyjde a věřím, že tentokrát bude vše v pořádku.

 
evka
Extra třída :D 10983 příspěvků 16.09.10 10:18

Ahoj,
je mi to líto,že jsi to prožila.Vím jaký to je,přišla jsem o dítě ve 13 tt,bylo to smutný,ale po roce jsem otěhotněla,a teď mám 3 měsíční holčičku,a vše je super.A takovou práci ať si strčí někam,taky jsem měnila místo kvůli despotům,co si myslí,že můžou vše protože to vedou,tak ať si tam dělají sami.
Tak se drž,a přeji ať máte brzy u sebe malého človíčka :mavam: :mavam: :mavam:

 
nonina
Závislačka 3831 příspěvků 16.09.10 12:08

Ahoj Nikolo, vím o čem píšeš, taky jsem přišla o mimi - já v 11tt. Strachu se asi nezbavíš jen tak, ale i já jsem příklad, že to napodruhé vyjde. Mišku jsme počali 4 měsíce po potratu a těhotenství probíhalo úplně bez problémů.
Přeju Ti aby se Ti splnil sen a za rok mimíska v náručí!!!

Jo a ještě jednu věc, pokud cítíš, že potřebuješ plakat, tak plač a nedus to v sobě. :hug:

 
bombdina
Extra třída :D 10679 příspěvků 16.09.10 13:14

Je mi s toho smutno :cry: ,ale věřím že se vše obrátí k lepšímu. A další těhotenství probšhne v pořádku se šťastným koncem. :-)

 
BohunkaP
Extra třída :D 14406 příspěvků 16.09.10 14:02

Je mi to moc líto, ale příště to určitě vyjde!

 
Terez85
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 16.09.10 15:07

Ahojky Niky, je určitě smutné, co píšeš a co se Ti přihodilo, ale přírodě neporučíš… :cry: Možná to tak prostě mělo být, plod se nevyvíjel správně a tak tělo rozhodlo, že ho „vypudí“… Možná za to mohly i léky, které jsi brala a samozřejmě i ten stres s arogantním blbcem! :pocitac: Ale nevěsila bych hlavu, co nás nezabije, to nás posílí, další těhotenství bude jistě probíhat podle plánů a já Ti z celého srdíčka přeji jen to nejlepší a ať to vyjde! :srdce: Hodně štěstí! :andel:

 
katynka21
Závislačka 2976 příspěvků 16.09.10 20:44

Ahojky, je mi moc líto co se ti přihodilo…vím, že v dnešní době si člověk musí práce vážit, ale obdivuju tě že jsi na takovém místě vydržela tak dlouho. To se dá považovat už za šikanu.
Vůbec bych se být tebou druhého těhu nebála, až budeš vědět že se snažíte, tak se taky budeš snažit vyhýbat špatným vlivům. Tentokrát to určitě nevyšlo jen proto, že se najednou sešlo moc špatných věcí.
Budu moc držet palečky, aby sis našla mnohem lepší a klidnější práci a dala ses brzy do pohody. A uvidíš, pak už Vám to půjde samo a ani se nenaděješ a budeš mít v rukou ten malý a krásný uzlíček štěstí!!!

 
Holly1
Nováček 8 příspěvků 17.09.10 17:10

Ahoj Nikolo, Tvůj příběh je moooc smutný. Já o miminko přišla 3× a i když jsem se taky bála, tak jsem to zkusila znovu a dnes mám doma měsíční holčičku a věřím, že i Ty nám tady brzo ukážeš fotečky svého miminka, takže Ti přejí hodně zdravíčka a nevzdávej to!!! :mavam:

 
NikolaV
Nováček 1 příspěvek 17.09.10 18:36

Děkuju holky moc za podporu.Já vím, že některé jste na tom daleko hůř, ale i tak to nebolí o moc míň Nějak už se s tím smiřuju. Pořídila jsem si dudlík a na něj napsala datum početí což vím přesně a datum konce taktéž a tento dudlík jsem dala do ozdobné krabičky a dala na půdu. srdci to už bude na věky, ale až ten dudlík zase „najdu“ tak si vzpomenu. Snažím se na to nemyslet. Zabývám se jinýma věcma a je to lepší. Snad se někdy poštěstí a budu mít taky takový uzlíček v náručí :srdce:

 
niki+nina-valentyna
Nováček 7 příspěvků 18.09.10 22:25

V podstatě je to vina toho arogantního vola…takhle zacházet s lidmi. Je mi moc lito…ani jsi neměla možnost svoje miminko nějak bránit…nevěděla jsi o něm…věřím že příště už to spolu zvládnete až do konce :hug:

 
kovinka2
Kecalka 441 příspěvků 22.09.10 07:36

Ahojky nikol.Každá ztráta bolí o to víc když příde tehdy když jí nečekáš.Já přišla o miminko před 2 týdny.Nemuseli mě taky čistit,tělo si poradilo samo,jsem ráda,že mi to čištění dělat nemuseli,ono se pak musí čekat daleko díl.Nám řekli až dokrvácím můžem se zase pokoušet.Tak jsme se pár dnů pokoušeli ale bohužel zase přišli nějaké malinké problémky které už řeším a od soboty nám nabude nic bránit.Ať vám to vyjde.nám taky a všem co jsou na tom stejně.A že jich je.. :think:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama