Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Květníček 72. díl - Pitrýsek rodí!, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
3823
18.8.06 11:51

Dej tam všechno…to je ještě krátký proti tomu co nás čeká jako další deníček .-DDDDDDD
On hned asi stejně nevyjde, missorka je na away.  

  • načítám...
  • Zmínit
1668
18.8.06 11:53

sem našla zajimavý článek o sviluškách…  :-)

http://aura.sehnerova.cz/…dravi_3.html

  • načítám...
  • Zmínit
3823
18.8.06 11:55

tak je online:-))) takže asi vyjde hned:-)))

  • načítám...
  • Zmínit
970
18.8.06 12:01

Jaru, žrádlo je žrádlo ale keď ho miluješ tak mu dopraješ … a kúpiš si druhé :o))   Je jasné že si naštvaná ale nemyslím si že vaše problémy sú také vážne aby ste sa hneď rozchádzali, čo myslíš??   Hmm a že si ulieva prachy, možno sa bojí že ho opustíť a snaží si našetriť na horšie časy.  Určite sa porozprávajte, obzvlášť keď si napísala že ťa miluje…   ono muži sa občas správajú nepochopiteľne, len to netreba riešiť s horúcou hlavou… PS:  Ja mám minimálne troch kolegov o ktorých viem že ich ženy zarábajú viac. Holt sme holky šikovné :o))
Jeee vyzerá to tak že Lucinka bude čoskoro na svete.  

S.

  • načítám...
  • Zmínit
3025
18.8.06 12:04

sunn, nestraš zbytečně, ten pro ili má taky 6 stran ve wordu:)))

  • načítám...
  • Zmínit
3823
18.8.06 12:06

dobře Iruš, trochu jsem přeháněla :-)))) už z hladu víš… pizzu pořád nevezou

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
18.8.06 12:18

Tak Evik sice nepíše, ale deníček odeslán :-) Tak vyhlížejte :-)

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
18.8.06 12:23

Missorka je mega-rychlá! Deníček už vyšel :-)

  • načítám...
  • Zmínit
aeg
784
18.8.06 12:47

Ahoj holky,  

před chvilkou jsme přišli z města, malej plakal, tak jsem ho přebalila a že ho nakrmím a on mezitím usnul tak tvrdě, že ho nemůžu vzbudit. Takže ho nechám vyspat. Jí pěkně, tak co. Jsou to 3 hodiny, co dojedl, takže má ještě tak nějak čas.

  • Pupulo - děkuju za odpověď. Fakt s propagací kojení je to někdy na bednu. Já do práce chodím 1× týdně, a někdy od září budu chodit 2× týdně. Snad to zvládneme. Bojím se, že kdybych zůstala doma, tak zlenivím a taky se nebudu mít kam vrátit. Navíc se mi hodí každá koruna, ikdyž teĎ chodím do práce na dobrý slovo a s vyhlídkou, že mi to proplatí v lednu, až budu mít rodičák. Ale věřím jim. Vím, že můžu.  Včea jsem odstříkávala… celkem 5 kapek z pravýho prsu a 2 z levýho :-( TAky jsem se dočetla, že když nekojím, že miminku chybí intimní kontakt… no zkrátka samý blafy…
  • Jaru - tohle by bylo asi i na mě moc, takže bych se zachovala stejně. Držím ti palce,abys to rychle zvládla.

No sotva jsem to napsala, tak pískátko začalo brečet .-)
Ještě něco - my říkáme, že každá svině má svýho řezníka… holky, ono na ně jednou dojde.
Musím se podívat do galerky, ještě jsem neviděla nový fotky.
 aeg

  • načítám...
  • Zmínit

Všechny deníčky uživatele