Květníček 72. díl - Pitrýsek rodí!

Snažení

Květníčkovské Curriculum Vitae  Jméno: Pitrýsek  Narozen ve znamení: ryby  Bydliště: Praha Národnost: česká Očekávaný přírůstek: Hnilušátko 

Jazykové dovednosti a povahové vlastnosti: anglická chladnokrevnost, německá pracovitost a francouzský šarm

Ostatní dovednosti: dobře řídí a dovede si poradit v každé situaci :-), i s Yarisem, kolem kterého vybagrovali příkop

Předchozí zaměstnání v deníčku
**Skoro-snažilka: od 05/2005 do 11/2005
Snažilka: od 11/2005 do 12/2005
Těhulka: od 12/2005 do 08/2006
**Reference:

Aeg, Amelie, Berunka, Carisa, Danka, Elda, Evik, Hanule, Ili, Irucha, Jahudka, Jaru, Karinn, Kasia, Kvetule, Liborinka, Lucici, Martinka, Meggie, Metyska, Midnight, Mili, Mirabelka, Misenka, Neffy, Nico, Petulka, Pupula, Radka, Radunka, Semeda, Sisina, Sonyay, Sunn, Tynda, Zuzka

**Přílohy ****A jak to tedy bylo od začátku? Pojďme si to společně připomenout… ** *Pátek, 06.05. 2005 (SKORO - SNAŽILKY díl.1 - Jednou to přijde!)
*Ahoj, holčiny,vemete mě mezi sebe? Je mi 29 (ročník 76) a snažit se začneme až po stěhování, což vychází po vánocích, sama sobě jsem si přiznala, že ten můj milda neříkal o kterých vánocích se budeme stěhovat do nového, ale pilně opravujeme tu ruinu, co jsme koupili :o). Víc se o nás dozvíte ve fejetonech - Nakukovatelka. Zatím pa, Pitrýsek

Sunn a ostatní, děkuji za přivítání. Já teď bydlím v Praze, k domácím zvířátkům patři můj přítel, a papoušek Žako - je to holka Káča, kterého přinesl Ježíšek mé sestře, ale teď se budou stěhovat pryč. Tedy jen sestra a Káča. Přítele nepustím… :-)

Úterý, 17.05. 2005
Ahoj, holčinky, ještě jsem nenapsala jak jsme se seznámili. Bylo to naprosto jednoduché, žádné dlouhé vybírání. Prostě z nás udělali družstvo na bowlingu a já ho okouzlila tím, že jsem si dupla a spadla i ta poslední vítězná kuželka. Prostě poznal, že jsem šikovná :-), což mu dokazuji už 6 let.

*Pátek, 25.11. 2005
*Ahoj, holčinky, moc vás všechny zdravím a přeji vám krásný nastávající adventní čas. S přítelem jsme se dohodli, že už nebudeme trénovat výrobu miminka, ale přejdeme ke střelbě na cíl. Musím říct, že mi v tom hodně pomohla přítelova babička, která si prvně řekla, jaký dárek chce k narozeninám… Je to mrška moje milovaná :-)

***Čtvrtek, 22.12. 2005 *****V galerce se objevil záhadný testík…

****A tady je rozluštění té záhady: ****Čtvrtek, 22.12. 2005 - 12:14:53 ****Ahoj, holčinky, JE MŮJ! PITRÝSEK
**A podrobnosti. Splozeno 1.12. 2005 po romantické večeři, ktrerá byla velká náhoda. Přišla jsem domů a Jirka si pouštěl Mozarta, tak jsem slavnostně prostřela stůl, naservírovala italskou specialitku a popíjeli jsme vínečko, pak už byl jen kousek k sexíku… Holky, byla to 1. trefa…, doposud úžasné, romantické alespoň pro mě. Ale teď mám zánět ledvin, tak jsem na pohotovosti musela s pravdou ven, tak oznamovací romantika se nekonala. Testovala jsem předevčírem a hned to oznámila. Dostala jsem pusu se slovy - Maminko, to šlo nějak rychle. Tak to je celé.

Pátek, 06.01. 2006
Jinak se cítím docela dobře, sem tam mě někde píchne, ale jsem strašně unavená. Přítel mi začal říkat Růženko…:-) Ranní nevolnost mě zaskočila jen jednou, když jsem ráno děla snídani, z ledničky na mě mrknul sýr, který mi nejede a bylo to…, jinak jsem v poho.

Úterý, 07.02. 2006
Byla jsem s Hnilušátkem na kontrole a všechno je dobré, měříme něco přes 5 cm, kotrmelcujeme, máváme ručičkama, cucáme prstíky, které jsme dnes spočítali. Prostě jsem mimo sebe, šťastná a totálně nesoustředěná na práci… :-) TP zatím něco mezi 21. - 25. srpnem

Čtvrtek, 06.04. 2006
Já se musím pochlubit, že triple testy nám vyšly na jedničku podtrženou a já jsem si tam ještě přidala hvězdičku :-) UTZ ve 20. týdnu byl taky v pořádku. Poprvé tam byl s náma tatínek, byl z toho všeho celý nesvůj dle mého dojatý (ale znáte těhotenský hormony) Večer mi řekl, že už se těší až s náma bude miminko a pak si s Hnilušátkem něco domlouval, oba šeptali a neřekli mi, rošťáci, co si říkali :-) A už vážíme 340 gramů.

*Úterý, 02.05. 2006
*Dneska jsme byli s Hnilušátkem na kontrole, všechno je OK, vážíme 635 gramů a máme něco přes 30 cm. Dneska se dr málem prořekl co má či nemá naše mrně mezi nožkama, ale včas jsem ho zarazila. Máme malého exhibouše, tak nato budu muset upozorňovat pokaždé…

*Středa, 10.05. 2006
*Já jsem dneska byla s Jirkou na matrice, aby se doznal k tomu, že Hnilušátko je opravdu jeho. Tak už to mám černé na bílém :o) Ufff, máme tatínka! Nechali jsme si s konečnou platností zapsat i jména (Kryštof nebo Amélie). A taky jsem se objednala na 3D ultrazvuk do Podolí, jdu 30.5.

*Středa, 24.05. 2006 Hospitalizace se zánětem slepého střeva
*ahoj Ráďo, zakaž Peťule porodit dřív než mě pustí z nemocnice. Odpoledne mě hospitalizovali s podezřením na slepák :(. Teď rozhodují jestli si do mě říznou. Hniluše je v pořádku.
ahoj Rado, v noci mě operovali, tak to mám za sebou. Hniluše je prý v pořádku.

*Pondělí, 29.05. 2006
*hurááá Pitrýsek s Hnilušátkem už jsou doma!!! Jen co se trochu rozkouká tak napíše :)

*Úterý, 13.06. 2006
*Já musím děkovat Bohu, že zatím neotékám. Já jenom přibírám, včera mi Jirka řekl, že mám i širší záda… no tak jsem bulela, ten den už potřetí. 1. bulení za auto, 2. bulení že nehráli hymnu, když jsme vyhráli a 3. že mám široká záda… :o)

Hniluše už je také hlavičkou dolů, maximálně se otočí tak, že je vodorovně, ale to se moc nelíbí mně, protože má vždycky prdelku na jizvě, názorně mi ukazuje co si ó ní myslí :o)

*Pondělí, 10.07. 2006
*Ještě před odjezdem jsem byla u dr. na kontrole, tak jsem s Hnilušátkem trošku dohnali váhový rozdíl a já dostala pochvalu, že krásně zraju, nevím co si pod tím mám představit, chvála mi neublíží :o) a 17. jdu naposledy ke svému dr. a pak mě předá do Podolí. Sakryš, nějak se to blíží…, trošku chytám chaos.

*Čtvrtek, 20.07. 2006
*V úterý jsem byla u svého gydr. na poslední prohlídce před předáním do Podolí. Všechno bylo OK, řekl mi o homeopatikách, které mi připravil k porodu, jak se cítím atd.. Pak UTZ, když už měřil všechno po čtvrté, tak nahodil tak tragický výraz a oznámil mi, že za posledních 14 dní jsme ztratili 7 dní, a to není v pořádku, že asi přestává fungovat placenta. Řekl mi, že se mám ihned objednat do Podolí na další UTZ a vyšetření průtoků a funkčnosti placeny a pupečníku. Jinak díky této situaci nám už stojí postýlka, přebalovák, taška do porodnice je sbalená i věci pro miminko. Pěkně jsem si to ořvala, že jsem si s tím chtěla vyhrát a užít si to, takhle jsme všechno připravovali v úterý večer, kdyby se potvrdilo, že placenta nefunguje vyvolávali by mi porod hned.

*Středa, 09. 08. 2006
*Ahoj, holčinky, jak se máte? Já jsem byla dneska na kontrole v Podolí, tak nás nechají rozpadnout silou vlastní vůle :o), což jsem moc ráda. Placentu už máme maximálně zralou, ale ještě prý něco vydrží, průtoky jsou ve spodní hranici normy, hlavně jsme zase něco přibrali a už máme přes 2,6 kg, budeme drobísci, ale donošení :o). Hlavička je sestouplá v malé pánvi a CS 6.

*Sobota, 12. 08. 2006
*Ahoj, holčinky,u nás to také nevypadá, že by se Hniluše chystalo na svět. Dneska to máme zakázaný od tatínka, protože dělá čističku a má pozvané kamarády na výpomoc.
*Pondělí, 14. 08. 2006
*Jinak včera mi odešla hlenová zátka (teda si to myslím podle popisu - odborné knihy a asistenky z předporodního kurzu) a jestli to nejsou poslíci, tak mám od 3. hodin kontrakce po 30 min, není to úplně v pohodě, ale hrozný taky ne. Když šlo Hniluše dovnitř, bylo to příjemnější :o))) Tak já nevím, rodím nebo ne?
Ve Varech jsem měla být, a to od středy do soboty. Právě jsem předala všechny moje vědomosti a fakticky jsem nastoupila na MATEŘSKOU DOVOLENOU.

***Pondělí, 14. 08. 2006 20:44 *****SMS: Ahoj Péťo, zatím sedím doma na míči, ale už asi pojedem do Podolí :-). Přituhuje po 5 minutách :-)**

PITRÝSKU, CELÝ KVĚTNÍČEK TI PŘEJE BEZPROBLÉMOVÉ A RYCHLÉ VYLODĚNÍ HNILUŠÁTKA! MYSLÍME NA VÁS.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
 Váš příspěvek
 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 14.08.06 23:19

jéééé já jsem první :)  jdu si to přečíst!

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 14.08.06 23:21

ty bláho, Pitrýsku, tak už je to tutovka, je to tuuuuu!!!!!  Přeji šťasné a rychlé vylodění hnilušátka!!! Moc na vás myslím :)

 
Petulka74
Kecalka 210 příspěvků 15.08.06 04:38

SMS od Pitrýska
Dokázali jsme, že 1+1 jsou 3. Kryštof Hnilička se narodil ve 2hod 50 min. Váží 2,65 kg a měří 48 cm. Maminka i drobeček jsou v pořádku.

 
Petulka74
Kecalka 210 příspěvků 15.08.06 04:42

Druhá :-)))

PITRÝSKU: srdečně blahopřejeme k narození Kryštůfka, přejeme hodně zdraví, štěstí, spokojenosti a mimískovi hodně mlíčka.

Zrovna jsme krmili, když mi pípla SMSka, taková krásná zpráva mě hrozně dobře naladila, je to vždycky úžasné, když se narodí nové miminko :-)))

Petulka

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 15.08.06 07:01

Pitrýsku, gratuluju k vylodění Hnilušátka! Ať se Kryštůfkovi daří, ať jste zdraví a šťastní!
To vypadá, že to byl docela fofr, evidentně jste to všechno zvládli na jedničku!!!
Peťulko, super deníček! Jsi šikulka a navíc jsi díky kojení noční pták, tak jsi všechno zvládla takhle přes noc :-))) Pěkné ranní překvápko :-)

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 15.08.06 07:31

Pitrýsek - moc gratulujuuuuuu. Koukala jsem, že většina holek tipovala dnešek, měly pravduuuu… :))))

 
Neffy
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 15.08.06 07:34

Peťulka - moc pěkný deníček. To bude mít Pitrýsek radost. :)  

Radunka - vyprávěla jsem doma o Bářině seznámení s králíkem. Nějak se nepodařilo rozhodnout, jestli litovat Báru, nebo králíka. :)))

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.08.06 07:45

Ahooooooj.
Tak to je naprosto úžasný deníček:-)) PETULKO - máš velkou pochvalu a Pitrýsek bude mít určitě radost. Je to originální a super :-)) A koukám vydaný přesně včas (měla bych se od tebe učit) ;-)
Pitrýskovi děkuji za smsku a MOOOOOOOC GRATULUJI k synovi!!!!!!!!!!­!! Kryštůfka vítám na svět a přeji hodně zdravíčka!!!! Jdu hned doplnit seznámek. Mám napsat Kryštůfek??? Znám jen jednoho Kryštůfka Robina z medvídka Pú :-)
Tak jdu na to. Hezké ráno všem. A ILINKO co ty???????????­????????? A EVIK?????????­???????
 sunn

 
jahudka3
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 15.08.06 07:46

Holky, tak na přečtení té smsky, co mi přišla v noci jsem teda vůbec neměla sílu, ale stejně jsem na 100% věděla, kdo píše a co (akorát jsem teda nevěděla to pohlaví), tak jsem zase slastně usnula a ráno se mi to potvrdilo. A Kryštůfek je moc krásný jméno… jak tady čtu v deníčku, tak Péťa už ho avizovala na té matrice (jen si to nepamatuju).
Jahudka

 
jahudka3
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 15.08.06 07:47

Jo  a Petulko - deníček se vážně moc povedl, originální nápad a hezky zpracované, taky dávám jedničku!!!
Sunn - jasně napiš Kryštůfek… to je tak sladký.
Jahudka

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.08.06 07:54

Mám problém se seznámkem, formátuje mi to nějak jinak než vždycky a je to celé rozhozené :-(

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.08.06 08:00
 • KVĚTNÍČKOVÝ SEZNÁMEK *
  MAMINKY
  kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TP16­.3.........ADÁ­MEK..........­.....(4100g, 54cm, *13.3.2006 v 16:05) ryba, ASC panna
  Martinka82 - /82/váhy/H.Krá­lové/vd/TP7.4­.MICHAELKA ANNA..(2770g, 49cm, *17.3.2006 v 20:35) ryba, ASC váhy
  danka - /76/beran/SR/vd/TP­14.4.........­.....MIŠKO...­.............­....(3130g, 50cm, * 1.4.2006 v 18:35) beran, ASC váhy
  Pupula - /77/kozoroh/Os­trava/vd/TP15­.4…KRISTÝNKA.­.......(3158g, 48cm, * 4.4.2006 v 16:35) beran, ASC panna
  Lucici - /80/štír/Pelhři­mov/vd/TP5.4.­..........EMIČ­KA...........­....(3500g, 50cm, * 5.4.2006 v 21:28) beran, ASC štír
  Meggie - /77/beran/Olo­mouc/vd/TP16.4­......RADOVÁNEK­......(3500g, 51cm, *15.4.2006 v 11:25) beran, ASC rak
  Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TP 6.5..........­..ADÁMEK.....­..........(3210g, 52cm, *11.5.2006 v 12:29) býk, ASC lev
  Karinn - /84/střelec/Chru­dim/vd/TP31.5­.....VERUNKA.­...........(3050g, 49cm, *20.5.2006 v 13:30) býk, ASC panna
  metyska - /81/vodnář/Pra­ha/vd/TP28.6.­....MILDÍČEK.­.............­..(2700g, 45cm, *10.6.2006 v 22:38) blíženec, ASC kozoroh
  Petulka - /74/kozoroh/KL/vd/KAČ­KA/TP9.6.ANIČ­KA...........­.......(3630g, 49cm, *11.6.2006 v 20:35) blíženec, ASC střelec
  midnight - /79/štír/Jihla­va/vd/TP19.7.­...........DE­NISKA........­........(3200g, 49cm, *22.7.2006 v 04:32) rak, ASC rak
  aeg - /80/blíženec/Lit­vínov/vd/TP15­.8........LUKÁ­ŠEK..........­....(3040g, 47cm, *30.7.2006 v 22:08) lev, ASC ryby 

 Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/TP25­.8..........KRYŠ­TŮFEK........­.(2650g, 48cm, *15.8.2006 v 02:50) lev, ASC rak

TĚHULKY
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/(Gra­vital,magn.) TS5,05 + LUCINKA......­.............­...........TP 22.8.
Ili - /78/váhy/Praha/vd/ TS7,05 + ČUDLÍČEK (překvapení).­.............­.............­.............­..TP 22.8.
misenka - /80/Mlada Boleslav/sv/(Ma­terna)TS 7,05 + BOBÁNEK (překvapení).­.........TP 10.9.
Amelie - /77/lev/Praha/vd/TS 9,05 + KAROLÍNKA .............­.............­.............­.............­...TP 11.9. ----- nad 34tt
Mili75 - /75/beran/Záp­.Čehy/vd/ (k.list.) TS 1,06 + MIMI (překvapení).­.............­........TP 5.11.
Nico - /79/panna/Pra­ha/vd/(Duphas­ton,k.list.,Gra­vital) TS 11,05 + MIMI (chlapeček)..TP 8.11.
Hanule - /83/blíženec/Mos­t/vd/ (k.list) TS 7,05 + BUBLINKA (EMIČKA).....­.............­..TP 23.11.
Liborinka /83/býk/Vysoči­na/vd/(jod,k.lis­t.,C.mami) TS 11,05 + MATYÁŠEK.....­..........TP 30.11.
berunka1 - /75/lev/ZL/sv­/(Swiss One10)TS 3,06 + ÍTÝČEK.......­.............­.............­......TP 24.12.
Radunka - /78/beran/Chru­dim/vd/(C.Baby­Plan)TS 4,06 + PIŇOSÁTKO....­.............­.....TP 22.1. /prohl.11.9.

SNAŽILKY A NESNAŽILKY ----- snažilky
Radka_ - /75/beran/Praha/vd/ TS 12,04
Semeda - /78/kozoroh/Pra­ha/vd/FILÍPEK 2r./.........­..........pos­l.MS 3.6.
sisina - /73/střelec/Brněn­ský kraj/sv/TS 12,05........­....posl.MS 27.7.
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/ TS 7,05 .............­.............­............pos­l.MS 24.7…neoč.19.8­./testování 25.8.
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (k.list.,hořčík) TS 7,05
mirabelka - /82/Sever SR/vd/ Německo/ TS 2,06 
sunn - /79/vodnář/ČB/vd/ (k.list.) TS 4,06.........­.............­....posl.MS 13.8. 
elda2 - /78/štír/Vyso­čina/(k.list,C­.BabyPlan) TS 6,06.posl.MS 13.7......neoč. 8.8.
sonyay - /80/ryby/Bratis­lava/sv/(k.lis­t.) TS 8,06.........pos­l.MS 30.7......neoč­.27.8. ----- nesnažilky
carisa - /77/kozoroh/Pra­ha/sv/HA/ TS 12,06
Kasia - /78/blíženec/O­lomouc/vd/
zuzka25 - /80/lev/Bratis­lava/vd/
Neffy - /75/beran/Praha/sv/
jahudka - /79/vodnář/Li­berec/sv/ TS 8,07

ZAMLUVENÉ DENÍČKY:(evik)-Ili, (Ili)-Irucha, SVŮJ POROD: Karinn, Petulka  

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 15.08.06 08:34

Ahoooj, krásne ráno všetkým.
Všetko najlepšie Kryštúfkovi k dnešnému narodeninovému dňu :o))  Všetky sudičky určite prisúdili veľa lásky, šťastia, zdravia a kopec krásnych svetlých dní na tomto svete.Jo a podarilo sa mu to presne na Zuzkine narodeniny … bude mať určite radosť :o)) Ďakujem tiež za smsku, čítala som v ju v noci a bolo to milé prekvapenie. Skoro som už nezaspala.
Petulka, denníček sa ti vážne veľmi vydaril, je milý a vtipný presne šitý na Pitrýska :o)
papa
sonyay  

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 15.08.06 08:36

Ja tu mám dia show, kolegyňa mi doniesla ku káve Marlenku ( vraj to mám na tú diétu)
Kto sa pridá ? :o))  

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 15.08.06 08:52

Pitrísku: přeju vám ať se vám v životě jen daří a jste spokojená rodinka!! Gratuluju k narození Kryštůfka.
Peto: moc hezký deníček jsi šikulka!!

 
danielik76
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 15.08.06 09:12

Ahojte,
Tak najprv: vítam Krýštofka medzi nami! Pitrýsek je super, pozerám, že rozoslala SMSky celému Květníčku. Som rada, že sa Hnilušátko vyylodilo pomerne rýchlo a teším sa na fotky.
Berunka - dodatočne prajem všetko naj k narodkám.
Zuzka - Tebe nie dodatočne, ale aktuálne želám všetko najnaj, skorý posun o šuplíček vyššie a potom aj o tie ďalšie.
Fotky v galérke sú nádherné - Karinn, Květul, Michalinka, Lucici - máte krásne bábätká, z ktorých už čoskoro nebudú bábätká, ale veľkí chlapci a dievčatá.
Martik - tá izbička sa ti fakt vydarila, ja na také veci nemám cit a potom len zíram, aké parádnosti sa dajú spraviť.
Lucici - Emička si už žužle nožičky?
Stoličky na jedenie - vám už tí drobci tak sedia, že môžu sedieť na stoličke???
Pupul - ak máš tie fotky, čo sa stratili vy­volané, dajú sa naskenovať a bude to v poho.
No a teraz niečo o mne:
Víkend bol v pohode, aj keď pršalo, ale v nedeľu poobede bolo pekne, boli sme na super prechádzke aj s ockom.
Zavarili sme nejaké lečo a paradajkový pretlak, lebo svokrovci sú na dovolenke a tak bolo treba spracovať zeleninu. Aj sme boli u mužovej spolužiačky, predala mi nejaké vecičky pre Miška, už také teplejšie, tak aktuálne mám snáď  zasa na chvíľu dosť. Predsa len je mi to lepšie od niekoho takto, keď to vidím naživo, ako cez mimibazár, kde tie fotky môžu skresľovať.
No a včera som sa zobudila s tým, že mi je zle a celý deň som lietala na záchod, vracala a preháňalo ma, no proste odporné. Bála som sa, že budem totálne dehydrovaná a nebudem mať mliečko, lebo som vyvrátila ešte aj vodu :-( Našťastie to navečer ustalo a zvládla som po troškách aj piť a dnes je to už takmer celkom dobré. Mišenko bol včera superposlušný, akoby vedel, že mi je zle. Poprosili sme ocka, aby sa vypýtal skôr z roboty, tak ho zobral aj von aj sa oňho staral, len mi ho nosil na kŕmenie.
A dám vám jednu fotku Miška do galírky.
Takže dnes sa stravujem zatiaľ na suchároch a čiernom čaji, ale plánujem to postupne obohatiť, na zajtra mám naplánovaný výlet do BA za švagrinou a malým Peťkom, o ten by som nerada prišla.
Danka      

 
danielik76
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 15.08.06 09:13

aha, a Soni - tak diashow dnes fakt nie, s tým mojím pokazeným žalúdkom.
A Peťulka - denníček je supeeeer.
 Danka

 
danielik76
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 15.08.06 09:15

Květul - čo Ti povedali na neurológii o tom priťahovaní a trénovaní sedenia?
Danka  

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.08.06 09:51

jupíííí, další miminko! už jsem blahopřála pitrýskovi sms, ale ještě jednoukrásný život ve 3 (zatím:)), hodně zdraví a málo trápení od tety iruš a kámoše adýska.
peťulko, deníček se ti opravdu moc povedl, až mám mindrák, že ten ili není takový originální… no ale zase je superdlouhý:)))
zuzko, všechno nejlepčejší k narozkám, ať se vám hezky bydlí a brzo přivedete do nového domova kupu dětiček.
haňulko, tobě všechno nej k svátku!
takže u irucha bebe střecha dia show!

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.08.06 10:12

vlastně ve 4, zapomněla jsem na káču:)))

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 15.08.06 10:15

no vidíš Iruško:
Haničko: já taky ti přeju vše nej k svátku, zdravé miminečko a hodného manžílka to ostatní už přijde samo!
A zuzko: k tvým dnešním narozeninám vše nej ať se vám krásně bydlí v novém bytečku, brzy potomka a hodně lásky""

 
liborinka
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 15.08.06 10:17

Holky maminky: v čem perete pro prcky???
Ili: tak jak jsme se vyspinkali??
Lucici: to je hnusné počasí co jen tak zalíst do pelíšku a nevystrčit nos!

 
sonyay
Zasloužilá kecalka 970 příspěvků 15.08.06 10:23

Ešte som zabudla zaželať všetko najlepšie k utajeným narodeninám Berunke :o)) Nebyť toho obrázka v galérii ani neviem. 
Haňule má meniny? Dnes je totiť v našom kalendári Marcelky :o))  Tak aj tu želám všetko naj, naj, naj…

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 15.08.06 10:25

ahojda, když mi v noci přišla sms tak jsem přesně věděla že píše Pitrýsek, takže MOC BLAHOPŘEJEME K NAROZENÍ KRYŠTŮFKA, PŘEJI HODNĚ ZDRAVÍ A ŠTASTNÝ ŽIVOT!!!
Mamince hodně mlíčka, trpělivosti a pohody:)
Zuzko, všechno nejlepší k narozeninám! Užij si to, pořádně to oslav a ať se vám v novém bytečku daří jen tak jak si budete přát!!!
Hanulko všechno nej nej k svátku, zdravé miminečko a hodně štěstíííííí !!!  

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 15.08.06 10:29

Holky, já dneska vstala tak brzo, že mě to hned zase skolilo zpátky do postele :-) takže funkční jsem až od teď :-D Takže Liborinko-jak? No do růžova! :-)
Psala Evik: Díky za zprávu, aby nás ještě nepředběhla i Míšenka s Bobánkem :)) Holt se nás ti naši drobečkové drží jako klíšťátka :)) Mě včera konečně odešla hlenová zátka, bolí mě pořád bříško jako při MS, ale jinak NIC :)) Mě Dr. říkala, že to začne do týdne? Tak uvidíme :)) Kéž bys měla pravdu.
No holky, já teda tipuju že do čtvrtka máme další mímo v deníčku!!!

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 15.08.06 10:32

Liborinko já chci na praní koupit Lovelu, ale někdo psal že pere v Persilu (nebo Arielu?) sensitive a někdo v normálním prášku akorát nepoužívat aviváž.
Teda tady leje, a to jsem chtěla jít s Bárou na procházku :(

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.08.06 10:36

No tak to Evik asi porodí brzo!!!!!!!!!!!! :-))

Taky přeji Hanulce vše nej k svátku!!!
Zuzce jsem psala smsku:-)

 
berunka_1
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 15.08.06 10:38

Ahoj berušky,   Pytrísku - posílám obrgratulaci k narození Kryštůvka. Přeji hlavně zdravíčko a hodně mlíčka :-) ****
To jsou novinky :-). Teď ještě musím přečíst deníček…  

Berunka

 
berunka_1
Zasloužilá kecalka 677 příspěvků 15.08.06 10:45

Haňulko - všechno nejlepší k svátku :-)  

Zuzko - krásné narozeniny, ať se Ti splní všechna přání a hlavně Ti přeju zdravíčko a štěstíčko :-¨)  

Ili a Eviku - držím pěsti, co nevidět i vy budete držet své miminka v náručí..  

Sonička - děkuju za přání, já jsem to trochu zatloukla, tak se omlouvám. Vyšlo mi to akorát na dovolenou, slavila jsem 26.7. :-)  

Radunko a Liborinko - jů, vy už řešíte prášky na praní :-) . Tak to já jsem teprve včera udělala v execelu seznámek věciček a není toho zrovna málo. Už bych měla začít nakupovat, taky se mi líbí ty fusaky a zavinovačky od Emitexu.  

Berunka

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.08.06 10:50

holky, já pro adama peru v persilu sensitive gel, ale tmavý mu peru s naším prádlem, protože toho má málo a v normálním prášku a je to v pohodě…
on teda moc citlivou pokožku nemá, když se třeba při spaní posrajdí, klidně v tom spí další 2 hoďky a nemá tu prdelku ani zarudlou.
akorát když se prosere skrz, což se stává skoro každé ráno, tak musím na skvrnu dát vanish, protože jinak se to ani náhodou nevypere. no možná kdybych to šla hned namočit a trošku vydrbat tak jo…:) jenže ráno kolem šestý to je to poslední co bych chtěla dělat…

no co jsem slyšela, tak po hemiltonu nebo odchodu hlenové zátky se nejpozději do 3 dnů porodí, takže evikůůůůůůůůůůů, miminko je za poslední zatáčkou!!!

 
Nico
Ukecaná baba ;) 1405 příspěvků 15.08.06 11:04

Gratuluji ke Krystufkovi a preji jemu i rodicum jen to nejlepsi…

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 15.08.06 11:12

Irucho, s mým deníčkem si hlavu nedělej, úplně chápu, že z tý hromady co tu nakrafu se to nedá jen tak vycucnout. Právě upravuju ten Evikův deníček, taky se mi to zdá dlouhý (a to Evik psala fakt málo), ale asi to na moc už nedokážu smrsknout, aby tam vše důležité zůstalo… takže stejný :-)
Holky, taky přeju vše nej nej nej k svátku i narozeninám!!!

 
danielik76
Zasloužilá kecalka 534 příspěvků 15.08.06 11:22

Čo sa týka prania - tiež periem normálne v Arieli, len bez tej aviváže. Zo začiatku som dávala extra plákanie, teraz ani to. Miško je v pohode, nemá problémy s pokožkou.
Mám tam teda kúpený Ariel Kids, ale nejako som to skúsila v tom normálnom a bolo to v pohode, tak keď ho domíňam, budem zasa všetko aj naše prať v tom Kids. Sa mi nechcelo mať načaté dva 9kg prášky, potom to nie je kde skladovať. :-)
 Danka

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 15.08.06 11:33

PITRYSKu. moc gratuluju a přeji Kryštofkovi hodně zdravíčka a krásný život.
Musí to být nadherný malinkatý miminko, těším se na fotky.
A porod, to teda byla rychlovka!!

DANKO: na neurologii sme dopadli tak že nás doktorka pochválila, prej se Adámek chvilkama na bříšku chová jako půlroční. Udělal hodně pokroky za ty 3 týdny co sme tam byli naposledy.

Přitahovat a sedět nám zakázala :-)) Prej se to nesmí vůbec dělat, zatěžuje se páteř a má se nechat mimi samo až když se bude posazovat . Prej se začnou většinou nejdřív plazit a pak jakoby bokem posazovat. takže tak… vidíš co doktorka tak jiný názor..

Ale my stejně přitahuje a sedíme. Protože Adámek už přeci není miminko aby ležel :-))) teda si to myslím on. Prostě potřebuje mít rozhled :-)

Jídelní židličky se dneska dělají polohovací, takže v tom sedí valstně podobně jako v autosedačce, akorát že Adam už teďka sedí bez opření. Jen ho drží vpředu ty popruhy… Dala sem do galerky fotku…

Dneska Adamis vyrobil normálně už dospělácký tvrdý bobek :-))) Asi to bude tím jídlem.. dalo mu to pekně zabrat. Snad z toho nebude zácpa. Dneska chci zkusit porpvé maso.. Koupila sem kraličí se zeleninou tak sem na to zvědavá.

Já peru oblečky v obyč persilu.. v tom samým co peru naše oblečení. Peru vše na 40st. 

IRUCHo. ty máš takový rozhled.. poraď mi nějaký ten spací pytel!! Někde na netu.. máš něco vyhlídnutého?

Včera sme dostali od tchána jehněčí hřbet. v životě sem to neděšlala, tak to teďka nějak peču… Sem zvědavá co z toho bude :-)) A taky sem zvědavá jak to bude chutnat :-) Prej je to předevčírem poražený .. domací :-)

K.

 
Traty
Kecalka 101 příspěvků 15.08.06 11:34

Ahoj holky, uz par tydnu sem chodim nakukovat - vezmete me taky mezi sebe? Jen se v tomhle prostredi porad jeste moc nevyznam a potrebovala bych donavigovat… Jinak, je mi 28, mam mesic pred svatbou a naprosto na 100% budu snazilka hodne brzy (skoromanzel porad „vyhrozuje“, ze az po svatbe, ale ja vim sve…) ;o)
 Traty

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 15.08.06 11:39

Ještě přeji oslavenkyním všechno nejlepší!!

ZUZKO: určitě pošli fotečky bytu. Sem na to zvědavá.. jak už se zabydlujete.

Holky co kdyby sme psali vždycky ke každémku deníčku co n ás čeká v tomto týdnu. Tak jak to dělá Berun.

Něco jako, že tento týden oslaví Zuzka narozeniy, Hanule má dneska svátek, 17.8. bude mít Michalka od martinky  měsíců, 22.8. má ILI a Evik TP. A tak… 

Květule

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.08.06 11:39

Ahoj TRATY!!! Vítej:-))) Určitě mezi nás zapadneš :-))

Napiš mi prosím své údaje do seznámku
(ročník, znamení, bydliště -stačí přibližně, no a zatím teda nesnažilka a napiš termín snažení). Je toho hodně co? :-)))

Jinak gratuluji k svatbičce, to je krása. A už máš vybrané šaty atd. na svatbu???
sunn (prý „kronikářka“)

 
Ili
Ukecaná baba ;) 1486 příspěvků 15.08.06 11:45

Ahoj Traty, vítám tě v Květníčku :-) Určitě se tu rychle zorientuješ. Asi tak jednou za týden nebo za dva vydáváme nový deníček, kdo a o čem se vždycky předem dohodneme se Sunn, ta se taky stará o náš seznámek a tak :-) Tééééda měsíc do svatby! To je krásný období! Hrozně ráda na to vzpomínám. Pochlubíš se nám šatečkama? Máme fotogalerii Květníček - doklikáš se tam přes levou lištu - Nová fotogalerie, Deníčky, Květníček. Když chceš fotku vložit, zvolíš nahoře v galerii Upload obrázku a vybereš že vkládáš do Květníčku… no a kde bude svatba - jsem zvědavá ;-)
Květul, to je dobrý nápad, ale u těhle deníčků co nikdo neví, kdy se vydají je to asi složitější si to připravit na poslední chvíli…

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 15.08.06 11:48

AHOJ TRATY: .-)

ILI: no s tím týdenním přehled to je fakt.. Chtělo by to někoho kdo má o nás nějvětší přehled a halvěn na ot každý den čas. CO SUNN? :-))))

K.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.08.06 11:51

No květul, to nevím nevím teda. Vždyt já ani nevím vaše narozeniny a ostatní významná data, to by jste mi je sem všechny musely napsat a někam si to uložím. Pak by to snad šlo.

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.08.06 11:52

Co takhle Neffy???? ta by mohla ne? :-DDD

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.08.06 11:53

no právě, ili, jsi pěkně ukecaná čuněčka, to teda jo!
a chtěla bych, abyste se k tomu s míšou mohli(y) vracet a brát to jako opravdový deníček, takže se nesmí nic vynechat, že jo…

TRATY, vítej mezi námi. což mi připomíná, že už dlouho nevznikl žádný nový snažilkovský deníček… ale to neva, my jsme deníček pro všechny:)))

 
Traty
Kecalka 101 příspěvků 15.08.06 11:53

Ahoj vsem jeste jednou :o)
dekuju za krasne privitani, jsem moc rada, ze se muzu zapojit. Sunn, prosim, navedes me, kde najdu ten seznamek? Odpovim, doplnim......
Jinak svatba se kona 30/9 ve Zruci nad Sazavou a docela se uz tesim… co docela… docela dost :o))) Ale zatim jsem na nervozitu nemela moc casu, protoze jsme se skoromanzelem predelavali byt, takze jsem mela spis plnou hlavu starosti. Ale tento tyden by (snad) melo byt uz vsechno komplet, tak pocitam, ze se nervozita dostavi. Ale jeste je cas. Jojo, saty uz mam docela dlouho a jsou ..... nejkrasnejsi ;o) Jako kazde nevesty, ne? :o) O vikendu uz mi zbyva jen dohodnout s jednou pani svatebni menu a bude to snad vsechno.
 Traty

 
kvetule25
Ukecaná baba ;) 1668 příspěvků 15.08.06 11:54

SUNN: to je fakt. Ale hodně těchto datumů bylo v tom seznámku co dělala AEG:

no ale nechci ti přidělávat zase další povinosti :-)) Byl to jen nápad…

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.08.06 11:55

Traty - seznámek je tady hozený mezi komentáři. Vydala jsem ho dneska ráno kolem 8. hodiny… jestli ho najdeš. Ale doplnovat se do něj nedá, tak mi to písni do komentáře a já to tam dopíšu až ho budu znovu vkládat.

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.08.06 11:58

sunn, zkoušela jsem zadat ten ili deníček a dala náhleda ten text je jaksi podivně naformátovanej či co. do takový dlouhý nudle… nevíš co to a jak na to? můžu ti ho poslat, kdybych náhodou byla mimo provoz, že bys ho vydala? prosím, prosím?

 
sunn
Závislačka 3823 příspěvků 15.08.06 12:01

Iruš - mě to taky zlobí, seznámek se celý rozjel… No klidně ho za tebe vydám, ale jak to bude naformátované to netuším.

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.08.06 12:02

SRAZ LETNÁ PŘÍŠTÍ TÝDEN!!!
zatím já a Květulka s Adámkama, kdo dál? Neffy, Carisa, Metyska+Mildíček, Pitrýsek+Kryš­tůfek:), Ili+Míša:))), Semeda+Filípek (je tam krásný hřiště…). Kdo je ještě pražskej? Peťulko, taky bys to mohla zvládnout, když řídíš, co (koukáme po bytech na Kladně…)?

 
jahudka3
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 15.08.06 12:03

Sunn - no v tom seznámku od Aeg bylo hodně datumů narozenin.
Holky, ale to by se muselo psát přímo do deníčku a ne ke každému seznámku, to bychom ho za chvíli měly (teda i s malýma klukama - měkký i - takže měli)  dlouhý jak Šumice.
Traty - vítej mezi námi - docela mě to teda překvapilo, že se mezi nás chce ještě někdo přidat, poslední členka se přidala snad někdy před půl rokem nebo ještě dál… já už to nemapuju. Ale to samozřejmě nevadí, zase budou nějaké novinky… :-)
Jahudka

 
Irucha
Závislačka 3025 příspěvků 15.08.06 12:03

Nico, Amélie, Radka_…!

 • návrhy dne… mně je to zatím jedno, nic v plánu nemáme.
Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Květníček - 44. díl - Řekni mi co čteš...


Reklama