Zobrazuji pouze komentáře k záznamu Květníček - díl 37. RADOSTI… jen tak ze života, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
2087
9.12.05 13:23

to není pravda, já Pupul taky vymýšlým témata.....
akorát přes icq abych tu neventilovala kraviny :-D že jo pupul ???

  • načítám...
  • Zmínit
672
9.12.05 13:31

Sunn: děkuji Ti za povzbuzení.
V pondělí jsem začala špinit - jeden den a byla to jasně červená krev, tak jsem mírně zajásala, že by se jako třeba mohlo uhnízďovat to vajíčko. Tak jsem si včera dělala TT a nic tam nebylo - takže se bohužel jedná pouze o zpožděnou MS.
Poprvé jsem si tento měsíc neměřila poctivě BT a mám to:-)) Jinak už bych věděla s jistotou na čem přesně jsem.
No každopádně to byl falešný poplach. Třeba příští měsíc - to už to bude naposedmé - tak třeba nám sedmé snažení a Vánoce přinesou štěstí.

  • načítám...
  • Zmínit
666
9.12.05 13:32

No jo dobře Radunko, tak se nezlob, jak to mám vědět, když ICQ nemám… a navíc, co je šeptem, to je čertem. To tě šlechtí, že nevymýšlíš jenom takový prasácký básničky, ale i něco důležitýho :-)
Jo holky, víte, že většina těch básniček, které jste se napsaly, je od zpěváka Karla Plíhala?
Jahudka

  • načítám...
  • Zmínit
3823
9.12.05 13:33

tak se přidávám k Jahůdce a vymýšlím další téma…tak třebááá…

Silvestr. / O hubnutí. / O knížkách. / O cvičení v těhu i před. / O péči o pleť./ Horoskopy na rok 2006. / O těhu oblečení pro nás. O relaxaci. / O kamarádství. / O focení. / O malování. / Aromaterapie. / Bylinky. / O lékařských prohlídkách v těhu./ O čajích / O bydlení a doplňcích. / O výstavách. / O filmech. / O kutilství a co vyrábíme. / O dárečcích. / O výbavičce do porodnice. / O péči o miminka. / O prospěšnosti vitamínů pro těhu. / O děloze. …to mě zrovna teď napadá…

Třeba Jahůdka by mohla napsat o břišních tancích:-)

  • načítám...
  • Zmínit
3823
9.12.05 13:40

Jahudko - já taky vymýšlím,tak se koukni a ten tvůj nápad co plánujeme s dětičkama až budou větší to je hezkééé. Máš super nápady. Tak snad si holky nemůžou na nedostatek témat stěžovat.

  • načítám...
  • Zmínit
1207
9.12.05 13:44

No opravdu mi Radunka radila přes ICQ,a radila dobře:)))

Jahůdko,ty jsi moc hodná,že jis se mě zasatala,že jsme v práci na to sama a že nemám ani za sebe zástup,děkuji:)))

No nějak už to holky zvládnu…

Sunn-děkuji,za tu smršť......bylo tam mezi nimi i Radunčin typ na deníček…

Všem moc děkuji:)))

Dneska už končím,letímdo banky a domůůů,ale zítra jdu zase do práce:((((

Tak hezký víkedn ,všem.

  • načítám...
  • Zmínit
666
9.12.05 13:45

No jo Sunn, taky vymýšlí, a co jich tam má. Jenže Sunn my jsme ten příspěvek odeslaly ve stejný čas, takže já ho nemohla postřehnout, protože vyšel už před tím mým - a jak vidíš, strefily jsme se i do těch témat..... no jo vodnářky.
A ještě Sonyay vymyslela - o silvestru.
Jahudka

  • načítám...
  • Zmínit
3823
9.12.05 13:47

Nebo další téma (berte mě s nadhledem):
Jak vybrat správně podprsenku? / Jak upéct kapra a nepřipálit / Co nadělit milované tchýni? / Jak si vydělat svůj první milión. / Jak se nebát zubaře. / Jak se rodí v Květníčku. / Jak poslat tatínka do polepšovny, jááá fakt už nevím:-( to jsou hrozný kraviny

Už by to chtělo novou těhulku

  • načítám...
  • Zmínit
3823
9.12.05 13:48

Jahudky - kukni znovu výše

  • načítám...
  • Zmínit
2087
9.12.05 14:01

byla tady dneska vůbec Meggie? A Iruš a Ili jenom na skok co? A Květulka nám zase usnula jako princeznička :o)

  • načítám...
  • Zmínit
3025
9.12.05 14:08

Já tu su, jen nějak nepíšu… Tlačí mě pupík a kroutím se tu jak žížala.
Kolem třetí asi mastím dom, fakt už nemůžu. Přes víkend snad načerpám síly a v pondělí se vrhnu do práce jako ďas.

O tématech jsem taky přemýšlela, ale hlavinka prázdná, vymetená.
Jen mě tak napadlo, jak jsem včera byla s kamarádkou, takové vzpomínání na starý časy. Jak jsme se činčávaly a chodili do klubu a pokaždý doufaly, že tentorkát už určitě někoho bezva ulovíme. Já jsem byla děsný číslo, pila jsem jak duha a dělala ptákoviny. V hospodě jsem třeba lezla pod stolem a přivazovala spolupařící tkaničkama k židlím… Jednou nám zas s holkama přišlo, že je nuda a tak jsme se ve trojici líbaly.. pak se přidali ještě 2 kamarádi… no nic víc z toho nakonec nebylo, jen ta líbačka! Kdo by to byl věřil, taková slušná manželka a nastávající maminka…:)

  • načítám...
  • Zmínit
970
9.12.05 14:08

Megie pisala vcera ze si dnes berie dovolenku a ide do Brna na nákupy.. takže už má asi nakúpené a niekde s kamoškou plká :o))) ja ci takyyyyyyy :o)))

  • načítám...
  • Zmínit
666
9.12.05 14:14

No jo Iruš, ty si číslo.....
Sunn - a to jsem si ani nevšimla, jak si mi radila, abych napsala deníček o břišních tancích. Tak to já velice ráda napíšu, to vás jistě taky bude zajímat a třeba některá začnete tancovat. Teď otěhotněla jedna holčina z našeho kurzu, mrcha nám nic neřekla a rostlo jí jenom břicho. Jenže my se jí bály zeptat, protože jsme nevěděly, jestli tloustne a nebo jestli je fakt těhotná. Byla už ve čtvrtém měsíci, když to oznámila naší lektorce (ale bříško má tak jak naše Květulka). Tak já si zamlouvám ten deníček po Pupulce a Dance.
Jahudka

  • načítám...
  • Zmínit
3823
9.12.05 14:22

**KVĚTNÍČKOVÝ SEZNÁMEK

TĚHULKY**** (10)
kvetule25 - /79/lev/Praha/sv/TS 5,05(C.BabyPlan) + ADÁMEK (březňátko) TP 16.3.06
Danka - /76/beran/SR/vd/TS 7,04 + mimi PŘEKVAPENÍ (dubňátko) TP 3.4.06 další kontr.11.1.
Lucici - /80/štír/Pelhřimov/vd/TS 7,05(Gravital, Utrogestan) + Bombardonek (dubňátko) TP 5.4.06
Martina22 - /82/váhy/H.Králové/vd/TS 6,05(k.list,C.BabyPlan) + MICHALKA (dubňátko) TP 7.4.06
Pupula - /77/kozoroh/Ostrava/vd/TS 7,05 (k.list,Gravital,Utrogestan) + HOLČIČKA (dubňátko) TP 15.4.06
Meggie - /77/beran/Olomoucký kraj/vd/ TS 6,05(C.BabyPlan,k.list) + RADOVÁNEK (dubňátko) TP 16.4.06
Irucha - /77/váhy/Praha/vd/TS 8,05 (C.BabyPlan) + Bubáček (květňátko) TP 6.5.06
Karinn - /84/střelec/Chrudim/vd/ (C.BabyPlan,k.list.) TS 7,05 + šmudlínek (květňátko) TP 31.5.06
kanadanka - /80/rak/vd/TS 6,05 + pípáček (červňátko) TP 12.6.06
midnight - /79/štír/Vysočina/vd/TS 7,05 (k.list.) + prcek (červenčátko)

**SNAŽILKY*** (18)
Radka_ - /75/beran/Praha/vd/ TS 12,04
Petulka74 - /74/kozoroh/Kladno/vd/dcera Kačenka 3,5r./(Femibion) TS 1,5 roku
aeg - /80/blíženec/Most/vd/ (Clostilbegyt,kys.list.) TS 12,04 posl.MS 6.11.
evik24 - /80/lev/Vyškov/vd/ (C.BabyPlan,Sarapis) TS 5,05 posl.MS 31.10.
kopretinkaa - /80/beran/Neratovice/vd/ TS 6,05
Hanule - /83/blíženec/Most/vd/ (Mamavit) TS 7,05 neoč.MS 12.12.
Ili - /78/váhy/Praha/vd/ (kys.list, C.BabyPlan) TS 7,05 neoč.MS 14.12.
Jaru - /69/beran/Děčín/sv/(C.BabyPlan) TS 7,05 neoč.MS 30.12.
misenka - /80/Mlada Boleslav/ (vit.od Swissu) TS 7,05 neoč.MS 3.1.
Semeda - /78/kozoroh/Neratovice/vd/syn Filip 2r./ TS 7,05 posl.MS 21.11.
Tynda - /77/ryby/Třeboň/vd/ (kys.list.,hořčík) TS 7,05 neoč.MS 18.12.
Luciphanda - /vd/TS 8,05
Terka62 - /78/štír/jižní morava/vd/8,05
lipanka - /80/beran/Mělník/vd/ (C.BabyPlan) TS 9,05
Amelie - /77/lev/Praha/sv/ TS 9,05 posl.MS 5.12.
Nico - /79/panna/Praha/vd/(C.BabyPlan,kys.list.) TS 11,05
Liborinka /83/býk/Vysočina/vd/TS 11,05 neoč.MS 14.12.
Pitrysek - /76/ryby/Praha/sv/ (kys.list.) TS 12,05

SKORO-SNAŽILKY (19)
Radunka - /78/beran/Chrudim/vd/ (C.BabyPlan) TS 12,05
KLucka - /82/panna/Liberec/sv/HA/ TS 12,05
Kachynka - /80/štír/Budapešť/ (C.BabyPlan) TS 2005
metyska - /81/vodnář/Praha/vd/kys.list) TS 2005
sisina - /73/střelec/Brněnský kraj/sv/ TS 2005
coobie - /78/rak/Praha/vd/ lázně Třeboň/ TS 1,06
Mili - /75/beran/Záp.Čehy/vd/ (kys.list.) TS 1,06
Kasia - /78/blíženec/Olomouc/vd/ TS 2,06
sunn - /79/vodnář/ČB/svatba 20.1.06/ TS 2,06
berunka1 - /75/lev/ZL/ (C.BabyPlan) TS 3,06
zuzka25 - /80/lev/Bratislava/vd
Neffy - /75/beran/Praha/sv/ TS 7,06
sonyay - /80/ryby/Bratislava/sv/HA/ TS 2006
carisa - /77/kozoroh/Praha(brzo Třeboň)/sv/HA/ TS 2006
Radula - /78/panna/ČB/sv/ TS 2006
jahudka - /79/vodnář/Liberec/sv/ TS 2007
mirabelka - /82/Sever SR/vd/ - Německo
Lenka007 - /74/blíženec/Havířov/vd/ (kys.list.)
Kristyna - /79/rak/Otrokovice/ zatím nesnažilka

  • NOVÝ DENÍČEK vydává v úterý 13.12. sunn, 20.12. Neffy,
    27.12. Pupula, 3.1.06 Metyska, 10.1. Danka, 17.1. Jahůdka.

MORAVSKÝ SRAZÍK V OLOMOUCI!!! předběžně na konci ledna):
Neffy, Semeda, Sonyay, Zuzka, Pupulka, Berunka, Evik, Meggie…

  • načítám...
  • Zmínit
71
9.12.05 14:24

Ahoj holčičky, předem se omlouvám, za písání s Lucici, já byla tak překvapená, že jsem se nechala drobátko unést! No jinak Irucho ty jsi byla taly pěkné číslo to my něco připomíná?! No nic teď musim zase odjet tak se mějte odpoledne si vás přečtu! Pa pa a užijte si víkend, já budu osamělá vdova manžel my odjíždí na sraz ze školou do Prahy! Tak mi na něj Pražandy po očku koukněte!
Ahoj Liborinka

  • načítám...
  • Zmínit
3025
9.12.05 14:26

Sunn, já bych si zamluvila nějaký květnový deníček, až bude Adámek na světě:)

  • načítám...
  • Zmínit
534
9.12.05 14:28

Tak tém je fakt dosť, niečo si vyberiem. Danka.

  • načítám...
  • Zmínit
534
9.12.05 14:28

a vďaka za nápady.
Danka

  • načítám...
  • Zmínit
1078
9.12.05 14:45

Ahoj berušinky,

konečně si můžu v klidu vypít kafíčko, měla jsem do teď samé lítání po městě a ještě jsem do toho vpasovala i holiče, tak jsem pěkně mačesaná, hihi. A ještě musím napsat, že dnes dorazila ms, tak mě celé ráno nebylo moc dobře a bříško moc bolelo.Tak a teď jdu pročíst komentáře , ať jsem v obraze…

Berunka1

  • načítám...
  • Zmínit
3025
9.12.05 14:47

Jé, já bych taky potřebovala k holiči, obzvlášť dnes jsem hvězdná. 3 dny nemytý vlasy, já se nějak ráno nemůžu donutit. A pravá tvář samej beďar, krása nebeská.

  • načítám...
  • Zmínit
1078
9.12.05 14:59

Iruš - no už jsem toho kadeřníka potřebovala jak sůl, krásně mě tam načesali, jenže než jsem přijela do kanclu, tak ta nádhera zase zplihla, ale barva drží :-)

Nico - obě značky jsou kvalitní, já se držím hesla, levně koupené, dvakrát koupené am ještě mě napadá, že je asi hodně důležité vybírat ten kočárek podle toho, do jakého ročního období se mimi narodí :-)

Neffy - ty jsi naše zlatíčko a zákonama se rozhodně nazatěžuju. Právě proto, že mi nikdo zasvěcený nebyl schopný říct, kolik by té mateřské pro mě coby živnostníka bylo, zvolila jsem to nejlepší možné řešení :-)

Berunka1

  • načítám...
  • Zmínit
672
9.12.05 15:15

Já se pro dnešek loučím a pádím na spinning. Musím s těma svýma kilama něco dělat. Hezky si užívejte dvoudenního volna a pa v pondělí.

Eva

  • načítám...
  • Zmínit
3025
9.12.05 15:31

I já se loučím, čuněčky! Pa pa a v pondělí zase na známém místě:)

  • načítám...
  • Zmínit
3823
9.12.05 15:42

Už letím z práce. Máme s kámoškama předvánoční kafčo.
Všem přeji krásný víkendík a hezky si ho užijte.
papa sunn

  • načítám...
  • Zmínit
1182
9.12.05 17:23

Skvělý nápad, že bude Pupula psát deníček. Už se nemůžu dočkat. Jahůdko, neboj, ona určitě něco klidně sama vymyslí. A Ty si naprosto v klidu můžeš pracně vymyšlená témata schovat - pro sebe. co tak 17.1.06. Už dlouho tu od Tebe nic nebylo… Taky od Zuzky… Taky už je to nějaký čas, co jsem přemlouvala Květul…

A jooo, musím pochlubit, MS dorazila - jsem 27DC, což je pro mě obrovská radost. Znamená to, že nemusím chvátak k doktorovi kvůli moc krátkým se cyklům.

  • načítám...
  • Zmínit
970
9.12.05 22:17

Ahoj Berušky,

Minulý týždeň sa nás tu zbehlo kopec a dnes tu nie je ani živá duša, čo len porábate??? :o))

Práve som dopozerala váš duel, stavím sa že to vyhrá Vladko.. a strašne mu to želám, je to osobnosť a je mi strašne sympatický.

Neffy je fajn že nemusíš behať po lekároch kôli tvojmu cyklu, ja som sa rozhodla že na žiadnu kontrolu s cholesterolom nejdem aj tak je to zbytočné, diétu som nedržala a lieky brať odmietam.

Krásny víkend všetkým

pa sonyay

  • načítám...
  • Zmínit
764
9.12.05 22:45

Ahojky cunecky!

Dneska se ozyvam az ted,jelikoz jsem mela narocny den a vubec nebyl cas pisnout.Dopoledne jsem byla za kamoskou co ma 7 mesicni Adelku,potom jsme byli u manzelovych rodicu a odpoledne jsem byli vybrat kocarek.Takze mame objednany delitm Skippy,autosedacku,tasku na riditka,sitku proti hmyzu a slidu a vse bude stat 9500Kc.Takze jsem rada,ze je dalsi starost z krku.

No nic jdu se umyt a padim do postele jsem uplne hotova.Ono se to nezda,ale to tehotenstvi me zmaha:))

Dobrou Lucici 24tt

  • načítám...
  • Zmínit
764
9.12.05 22:46

Sonay-take jsm se divala na VV a tez fandim Vladkovi:)Michal mi prijde jako hrozny krivak.
Komu fandis z vasich VV,ja asi Tonymu

Lucici 24tt

  • načítám...
  • Zmínit
1207
10.12.05 10:04

ahojky holky,
tak jsem dneska v práci:( Tak stejně jako minulou sobotu:((Ale snad to nějak uteče.

Tak dneska ráno přijely děcka a poprvé mě viděly s břichem,takže už je to venku…no Ivča skákala radostí,a pořád mě objímala,pusinkovala a říkala,že se strašně těší:)))Tom na mě koukal jen po očku,moc toho nenamluvil…počítala jsme s tím,že ho to trochu vezme a musí si to nechat všechno projít hlavičkou,než se mu to tam uloží:)))Je kozoroh jako já a změny mu taky dělají problém:(

Takže uvítání „nového člena“ proběhlo v pořádku a já odjela do práce:(

A taky včera mi volala kamarádka ať už se k ní konečně stavím pro oblečky na malou.No já teda koukala,ale mám doma 3 velké tašky s mimi oblečkama od 0-6 měsíců a jednu tašku s plínkama a rychlozavinovačkou:)))Tak jsme si to včera asi 2 hodinyk prohlížela a kochala se,těma růžovýma dupačkama,košilkama,čepičkama.:)A tak sjem rozhodla,že budˇv neděli nebo ve čtvrtek zajedeme koupit novou velkou skříň,kterou vyměníme za ty staré v děstkém pokoji.A taky už komodu,na které pak budu přebalovat:))Tak už se moc těším..

Sunn-doufám,že jsi si předvánoční kafíčko pořádně s holkama vychutnala:)

Iruš-teda ty jsi byla opravdu číslo.Já si to myslëla o sobě taky,ale s holkama jsme se nelíbala:)))))Jinak ty návševy klubů,teda diskoték,jo…to byly časy:))))

Neffy-no tak mě holky na deníček ukecaly,teda já neměla šanci…včera jsme nad tím přemýšlela a myslím,že už něco mám…:)))

Tak se jdu ponořit do práce…pupula 22tt

  • načítám...
  • Zmínit
1182
10.12.05 12:25

Zdravím při sobotě. No, je tu vymeteno, jako vždy. Též jsem uvažovala o práci, ale taky mě láká dodělat konečně všechny slohy - aktuálně zase 4 a jelikož jsem vstala skoro v 9 (ach ta hrůza…:DD), tak dopoledne jsem nic moc nestihla. Tak jdu slohovat teď a pak péct cukrovíííííííí…

  • načítám...
  • Zmínit
764
10.12.05 15:38

Ahojky holky!

Tady je teda moralka:))

My jsme dneska s manzelem delali velky vanocni uklid,takze mame vsechno hezky uklizene a ja jsem uplne grogy.Akorat teda mam dve neumyta okna ja je myt nemuzu a manzelovi jsem rekla at to necha ono se to nezblazni ze jo?
Od ted jsem az do vecera slamena vdova,tak pujdu asi jeste zehlit.

Pristi vikend nas ceka prestehovani loznice,aby se nam tam vesla postylka.Holky tehulky jakou jste porizovaly matraci do postylky?prosim napiste mi to, ja to potrebuju vedet do pondeli,kdy ji budeme objednavat.

Pupulo-to neni mozne jak ty jsi cila,ja jsme cele tehu jak lenora a ty pracujes i o vikendu:)

hezky vikend pa Lucici 24tt

  • načítám...
  • Zmínit
1668
10.12.05 16:53

Ahoooj holkýý. Zdravím v sobotu. Sem sama doma.. a ještě dlouho budu.

Neffy: ať se cukrovíčko podaří :-) Co všechno pečeš? Já sem upekla linecké, kokosky , udělala ořehcové hrudky, zlomila sem mixér :-) a ještě čoko kuličk yobalené v kokosu. No a zbytek nechám na mamce.. určitě něco přiveze.

Lucici: já sem koupila matraci v polsku. Byla asi nejdražší z evšech co tam měli :-) Prej je zdravotní a kvalitní. Vyšla na necelých 700,– a je kokosovo-grycanowa. Píšu to záměrně polsky , protože nevím co je to Grycan… když sem se prodvačky ptala řekla mi něco jako že tráva či co. Moc sem jí nerozumněla :-) Ale říkala mi, že z jedné strany je právě ten kokos, ten je tvrdší a používá se na začátek pro novorozence až do půl roku, pak se matrace obrátí, kde je ta tráva a je o měkkčí.
Co sem načetla na internetu nejlepší je polokosová nebo celo kokosová matrace. Ale tady v Čr stojí docela dost, myslím kolem 900,–.
A jakou ste koupili postýlku a jaké povlečení?? Co fotečky?? Psala si že ti nejdou nahrát.. tak jeslti chceš pošli je na můj email a já je zkusím do galerky vložit…

Jinak mi psala mamka, že mi ušila takový lehčí fusak z fleecu a taky rukavičky a čepičku, tak sem na to zvědavá :-)
Pověřila sem jí tím já, protože v březnu bude ještě chladno a takový flecový fusak stojí docela dost, ale mamku vyšel na 300,–

No nic sem se zase rozepsala :-)

Jdu si ukuchytit něco k večeři… asi to budou špagety.

Květule 27tt

  • načítám...
  • Zmínit
711
10.12.05 20:42

ahoj holky, tak se hlásím po podnikovém mejdanu… Byl to večírek na bruslích… Já na tom stála naposledy někdy před 10-ti lety, takze jsem docela padala, ale byla sranda veliká!!! Jenže dnes jsem zjistila, že asi nějaký z těch pádů nebyl zrovna v pořádku, protože od rána nemůžu hýbat rukou… Myslela jsem si, že je to jen namožené, ale manžel mě přesvědčil, že s tím pro jistotu pojedeme do nemocnice. tam mi to zrentgenovali a mám zlomenou nějakou kůstku v lokti, takže mám celou ruku v gypsu :-( Naštěstí levou… Ale i tak… Jsem naučená psát všema 10-ti a teď tu datluju jenom jednou rukou, hrůza… Takže zůstáváme u mámy - sama se nepostarám ani o sebe, natož o Filípka… Deníček budu číst, ale odpovídat budu jen minimálně…
Ale ničeho nelituju, byl to fakt bezvadný večírek!!!
Ahoj, mějte se krásně!!!
 Semeda

  • načítám...
  • Zmínit
764
11.12.05 15:00

Ahojky holky!

Dneska si uzivam vylozene flakaci nedeli,nejak nemam do ceho pichnout:))Dopoledne jsme byli na obede,takze jsem nemusela ani varit ,potom na nakupu a po prichodu domu jsem zalezla do perin a vylezla pred chvili,takze vylozene mam nedeli:))

Kvetule-my budeme postylku vybirat zitra nebo behem pristiho tydne.dostali jsme nejaky katalog a tamj e takova jedna houpaci a my jsme si ji uplne zamilovali,tak ted dumame jestli tu nebo obyc.Matraci asi koupime tu pul na pul.
Fotky bych ti poslala,at mi je tam das,jenze jsou strasne veliky a nejdou odeslat ani na mail a ja jsem debil a neumim je zmensit,takze tak je to se mnou:((Vcera vecer jsem si jeste ojednala z Chicca vanicku,prebalovaci podlozku,teplomer a lehatko,tak se tesim az mi to prijde.Mne se totiz zdaji vsechny ty vanicky co jsem videla tady v obchode takovy prtavy.Jak jsou tvarovany,takze to ma mimi na chvili no a v tom Chiccu mne zaujala jedna a ta je normalni obdelnik.

Holky prazandy pry u Vas otevreli nekde na Chodove nove nakupni centrum nebyla jste tam nejaka?Nasi znami tam jedou pristi vikend a mame jet s nima,jenze ja s tim mym tvrdnoucim brichem se na to necitim,tak pojede asi jenom manzel,coz me docela mrzi,ale nebudu nic riskovat.

A uz mate plany na Silvestra?Ja jsem si myslela,ze budme doma,ale vcera se nam naskytla moznost jet tady na blizkou prehradu na chatu,tak pojedeme asi tam.Docela se tesim mezi lidi.

Pa Lucici 24tt

  • načítám...
  • Zmínit
460
11.12.05 19:36

Ahoj květničky moje zlaté.

V poslednej dobe nejako nestíham, dnes som tu prvýkrát od štvrtka. :(

Ale končne mám napečené, všetko som to spáchala včera. Mám linecké, a perníčky, už to len pozliepať, a ozdobiť a je to. Iné už robiť nebudem, akurát ešte tie karamelové kocky, ale tie si nechám možno až k silvestru.

Dnes sme s mamkou boli na vianočných trhoch a na veľkom nákupe, domov som prišla až teraz, a príšerne ma bolí chrbát.

Lucici, a aké lehátko od chicca ste kúpili? Nám prišlo tiež, volá sa Sahara, a je také béžové a vyzerá super.

Inak, musím vám napísať, že kamoška bola včera na umelom oplodnení. Tí, čo boli na zrazíku, tak je to tá Mirka. Okolo Vianoc by už mali vedieť výsledky, tak im strašne držím palce… bol by to pre nich najkrajší darček.

V mojom okolí sa zrazu zjavujú samé tehulky, resp. detičky. Aj dnes sa známym narodil syn, ale cisárskym rezom.

Idem si povystierať chrbát, príšerne ma bolí, tak sa majte krásne.

Zuzka

  • načítám...
  • Zmínit
3823
11.12.05 19:53

Ahoj šunečky, jak se dneska máte? Já právě přijela od rodičů a s balzámem na vlasech (brrr, jak mě příšerně padaj vlasy) a kávičkou čučím co jste napsaly. Nooo moc toho není,asi si všechny užíváte víkendu a pečete jako divý. I já jsem pekla perníčky a dneska je zdobila. Už je to taková moje tradice asi 6. rokem.
A užila jsem si u rodičů hafíčka, vzdycky se mi po něm hrozně stýská.

Zuzko - to teda zítrám,že Mirka (znám jí jen od z fotek) šla na umělé oplodnění. Kolik jí prosím tě je??? Zdála se mi hrozně mladá. Ale držím pěstičky,ať už na nový rok jásají. A ty jsi moc statečná čuněčka a máš můj velký obdiv jak to všechno zvládáš. A dětiček je opravdu všude plno, kolem mě taky:-))
Bohužel se bude muset posunout moje TS, protože zánět stále trvá a já už jsem z toho nešťastná a nevím čím to může být. Už jsem zkusila snad všechno a stále mě trápí nějaký záhadný výtok a tak můžu na svatební snaženíčko zapomenout:-( Snad na jaře. To už bude mít moje nejlepší kamarádka miminko:-) Kéžby mi mohl někdo poradit nebo pomoct jak se těch problémů s výtokem zbavit,ale asi mi nezbyde než zase otravovat na gyndě. Už si připadám jak hypochondr hadr:-D

Lucici - Silvestr na chatě je príííma:-) Taky tam jezdíme a je to chatička pod zámkem Hluboká nad Vltavou a zapíjet chodíme k zámku a nikdy to pořádně nestihneme:-)) Těším se moc.
Hezký večer všem. Letím koukat jak dopadnou Vyvolení,ale tuším,že vítěz je Vladko.

A co Kasia a Metýska? Už tu vážně chybí. A další čuněčky. Napište holky…alespoň, že žijete a že nás čtete.
pa sunn

  • načítám...
  • Zmínit
460
11.12.05 20:17

Ahoj Sunn.

Mirka má 25, presne ako ja :)
Doktor im povedal, že to na prirodzené oplodnenie nevidí, tak preto absolvovali už toto umelé. No, ono je to tá jednoduchšia procedúra, keď jemu odobrali spermie, vyselektovali tie dobré, a v čase, keď má dozrieť vajíčko, jej to vstrekli priamo do delohy.

Neviem, koľkokrát sa to dá opakovať, ale toto je lacnejšie, stojí to 2100 Sk, a posledná šanca je IVF, ale to stojí od 20 - 40 tisíc.

Mrzí ma to, že ti stále neprechádza ten výtok, snáď už na jar sa môžete začať snažiť. Neboj, ja ťa počkám :) Pridá sa aj Sonička, Neffy, a ďalšie holky z denníčka a budeme tu mať jarnú tehulavínu.

Veru, Kasia, Metyska, málo sa ozývate. Napíšte čo je nové.

Zuzka

  • načítám...
  • Zmínit
970
11.12.05 23:24

Ahoj babulky,

Dopozerala som VV a bolo mi hneď od začiatku jasné že vyhrá Vladko :o)) Bol aj mojím favoritom … :o))) Čo ma však zaskočilo boli reakcie niektorých ľudí na jeho výhru ( príspevky na webe) nadávajú mu tam a dokonca aj na moju gratuláciu ma ktosi nazval kravou… Je to smutné…
No nič idem ja spinkať, majte sa zatiaľ krásne pa sonyay

  • načítám...
  • Zmínit
1182
12.12.05 07:14

Dobré ranko, hezký den.

Sonyay - nic si z toho nedělej. Sem tam jsem taky četla reakce lidí na Vyvolené na webu a jsou hrozně protichůdné. Kašli na to. Poslední měsíc jsem sedala k TV pravidelně a zírala, dost mě to bavilo, asi jsem šmírák … :DDD Vladovi výhru přeju, určitě z ní nezblbne a určitě mu v dobrém změní život. Ovšem jeho hysterické scény (a nejen ty poslední) a to, jak si myslí, že pravda (jeho pravda) ne nadevše bez ohledu na to, komu a jak moc tou pravdou ublíží… Tak to s ním absolutně nesouhlasím. Naopak Michal mu to před duelem řekl správně, že takováto upřímnost, to už není upřímnost…Ale fandila jsem Jindrovi. Sice jsem včera váhala, kterému z nich poslat hlas, ale byl to Jindra. Protože je to opravdu skvělý pohodář… doma bych ho nechtěla, ale jako kamaráda klidně. A taky je z Třince… Už léta fandím třineckým hokejistům a do Třince jezdím občas na nákup z Beskyd, prostě je mi to tam srdcem hodně blízké, ačkoliv pocházím z městečka o 50km dál. Ale to je co by kamenem dohodil.
Fíha, to jsem se rozepsala.

O víkendu jsem upekla jen dvě dávky lineckého, ale mám i slepeno. Jinak pohoda… a jen jeden hotový sloh.

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
12.12.05 08:26

Ahoj holky,
zdravím při pondělku, dokud se to tu na mě nevalí, během dne už to se mnou bude zase horší :-( sekretářka pořád nemocná… :-(
Jinak já o víkendu poklidila, ale v klidu, moc jsem to nepřeháněla :-) neupekla jsem nic, protože nepeču. Zato jsem nakoupila docela dost dárků - vlastně takový ty větší dárky už všechny mám, hurá!!! Takže už mi zbývají jen ty menší pro kamarádky, to zvládnu o víkendu s Amelií :-)
V pátek budeme mít v práci vánoční večírek, už se hrozně těším, vždycky je to super zábava, chodí nás několik firem, který jsme spolu dřív sídlily na stejným místě, takže jdu vlastně i s manželem :-)
Zítra jdu na magistrát kvůli pokutě za tu mojí prokletou bouračku, snad to dobře dopadne, držte mi palečky, jdu tam ráno hnedka na devátou, už teď se mi svírá žaludek když na to pomyslím :-( snad tam budou nějaký hodní páni úředníci…
Jinak k VV - já fandila Jindříškovi, bylo mi líto, že nevyhrál. Vladko se mi zprotivil těma svýma hysterickýma výstupama.
No nic, už musím, něco se tu po mně chce, ach jo :-(

  • načítám...
  • Zmínit
3823
12.12.05 09:02

Ahoj čuněčky, tak už je tu zase práce, ble ble. Vůbec se mi nechtělo vstávat.

Ili - co máš pro manžu??? Pořád nemám hlavní dárek, tak třeba se nechám isnpirovat. Budu na Tebe myslet, dobře to dopadne!!! Určitě! Taková dobrá dušička jako Ty - to by byla pořádná nespravedlnost. Držím pěstičky!

Deníček vydám dneska až půjdu z práce, tak jsem zvědavá kdy vyjde. Ale netěšte se na něj, je nic moc:-(
Jdu taky makat. sunn

  • načítám...
  • Zmínit
666
12.12.05 09:08

Ahoj holčičky,
dneska bych nejraději bucala až do jedenácti, vůbec se mi nechtělo z postele a jsem nějaká přešlá. Taky jsme měli náročný víkend. V pátek jsme byli v té IKEE a jsem teda úplně nadšená, strašně jsem se tam těšila a vůbec jsem nebyla zklamaná, mají tam fakt nádherné věci, ale kupovali jsme zatím jen dárečky a nějaké malé doplňky. Až se přestěhujeme, pojedeme asi i pro nějaký nábytek. Tedy skoro všechno máme, ale nějaké drobnosti a vychytávky si tam pořídíme. V sobotu jsme chodili celé odpoledne až do osmi večer po Praze, spořádali všechny klobásy, svařáky, kaštany a vafličky, co jsme kde viděli a kupovali dárečky. Taky jsme si udělali romantickou večerní procházku po Kampě kolem Vltavy. No moc se mi to líbilo. No a celou dobu jsem samozřejmě mávala kolem sebe, kdybych náhodou potkala někoho z Květniček.
V neděli jsme jeli domů přes Turnov, kde jsme se taky stavili na vánočních trzích a doma jsem se nacpala u maminky cukrovím, takže si mě dokážete dnes představit.
Neffy - reaguji na tvůj komentář, že bych mohla zase napsat deníček - už v pátek jsem se k psaní deníčku přihlásila, ale asi si ten komentář přehlédla, doufám, že Sunn ne.
Květule - dívala jsem se na tvé stránky na tvoje fotky, ty seš fakt talent holka, moc se mi ty fotky líbí, krása. Měla by si zkusit nějaké prodat do nějakého časopisu… Ale nejvíc mě teda fascinovala fotka s názvem „Porod“, ta je nádherná.
Jahudka

  • načítám...
  • Zmínit
672
12.12.05 09:09

Ahoj holky,

přeji příjemné pondělní ráno.
U mě byl víkend ve znamení návštěv a přiznám se, že napečeno ještě nemám. Čeká mě to o víkendu a něco během týdne. Ještě jsem se ani nerozhodla jaké že to budou letos druhy. Každopádně nějaké pečené i nepečené - 4 nebo 5, víc toho určitě nebude. Mírně totiž spoléhám na moji babičku:-))

Na Silvestra se letos moc těším. Jedem na hory se známýma. Už jsme chtěli několik let po sobě a nikdy nebylo míst až letos. Jsem moc zvědavá, jaké to bude.

Jdu se teď vrhnout do práce, jsem nějaké „chtěná“.

Zítra mám v práci volno a jedu dokoupit do Brna zbytek dárečků. Uf, už abych to měla z krku.

Tak zatím

Eva

  • načítám...
  • Zmínit
Ili
1486
12.12.05 09:10

No sunn, budu doufat, že nás manžel nečte :-)
Koupila jsem mu koženou bundu, takovou sportovní, jednu má, ale už je taková hnusná olezlá a má klasický střih, tak jsem koupila novou, ale úplně jinou. Má na rukávech a na prsou takovej béžovej pruh, jinak je šedivá. Byla ve slevě a tak i když teda byla drahá, tak to nebylo zas až tak strašný. Vybírat mi pomáhal švagr a myslím, že manželovi teď závidí, bylo vidět, jak se mu hrozně líbí… tak snad dostane Ježíšek pochvalu :-)

  • načítám...
  • Zmínit
666
12.12.05 09:15

Ještě jsem se chtěla zeptat těhulek, už jste o tom tady mluvily, chci se ujistit, že jsem to správně pochopila. Když jste např. 8 tt a 4 dny, tak už jste vlastně v devátém tt že?
Jahudka

  • načítám...
  • Zmínit
534
12.12.05 09:43

Ahoj, tak to presne je. Ja som napr. v piatok bola 22tt+1, čiže začiatok 23.týždňa.
 Danka

  • načítám...
  • Zmínit
534
12.12.05 09:50

Inak môj víkend spočíval z pečenia v sobotu a návštevy u svokrovcov v nedeľu. Upiekla som kokosové rohlíčky, niečo, čo mali byť pôvodne cookies, ale vznikla z toho čokoládovo-sušienková drť a perníčky podľa receptu od Meggie, ktorý vám určite napíše do budúceho denníčka.
Inak, majú byť hneď mäkké, boli mäkké asi 20 minút, kým nevychladli, ale to nie je problém receptu, ale mňa, pretože u mňa všetky medovníčky skončia ako betón :-)
A manžel umyl posledné neumyté okno, tak som s víkendovými prácami spokojná.

Danka

  • načítám...
  • Zmínit
1363
12.12.05 10:14

Ahoj Babulenky
tak jsem přelouskala všechno co jste od pátku napstaly a bylo toho opravdu hodně, takže už ani nevím na co jsem chtěla reagovat…
Jahůdko, pobavila mě paní s rozpaženýma rukama a s cigaretama :o))) to musel být bezvadný pohled!
Semedo, teda to musel být večírek, když jsi se nám na těch bruslích zmrzačila! Musela tam ale být sranda…

Já jsem se měla v pátek skvěle, probrouzdaly jsme s Martičkou celou galerii Vaňkovku, daly si skvělou snídani a pak jsme nakoupily nějaké dárečky. Konečně mám první úlovky, kupovala jsem ale jen drobnosti pro radost…letos žádné velké dary…
Já jsem si taky něco nadělila, koupila jsem si nové barvičky a spoustu drobností z obchůdku pro výtvarníky, byla jsem tam jako v ráji a ještě jsme se tam pak jednou vracely :o))
Pak jsme měly moc dobrej obídek v Charlieho restauraci…já jsem si dala klobouk Charlieho Chaplina…a už v půlce jsem funěla…dopřáli nám teda pořádně! :o))… ale s chlapečkem jsme to zvládli, úplně jsem si představovala jak má taky nacpanej pupik! :o))
Pak jsme se přesunuly k Martě domů a udělaly si pohodovej babskej večer, manžel odešel na firemní večírek a tak jsme měly spustu času poplkat. Ještě jsme zkoušely dělat smalty a to bylo taky moooc fajn.

A čímdál víc už se mi ani nechce vstávat do práce, takže už se těším jak budu doma a užiju si ty nové barvičky! :o)

Tak pěkný den všem!
Meggie + Radovánek 22+1 tt

  • načítám...
  • Zmínit
1363
12.12.05 10:17

Dani, neboj ty perníčky se dají papat hned, když je necháš v krabici tak určitě ještě změknou…tvrdé jako betón by teda být neměly :o))) já je mám taky doma, a jsou fajn :o) mám je ve velké misce a pořád uždibuju :o)

Meggie

  • načítám...
  • Zmínit
3025
12.12.05 10:28

ahojda čuněčky,
než jsem to všechno přelouskala, tak jsem zapomněla na co jsem chtěla reagovat…

meggie, u mě je to stejný, nejradši bych si to užívala doma… teď už fakt jo, to chození do práce mi přijde tak zbytečný a bezvýznamný… pokud teda nepočítám penízky:))) a ty moc potřebujem, takže hákuju dál!

víkend jsem prolenošila úplně totálně a to jsem měla na programu cukroví a žehlení. v sobotu jsme byli koupit postýlku, teď bude pár měsíců schovaná u tchánů. no a vlastně jsme taky nakoupili pár vánočních dárků, pro tchány tu domácí pekárničku a taky jsme si pořídili nový stojan na stromek a pár ozdůbek. ale zbytek času ležmo na gauči, ty ty ty iruš!

adámek se nějak málo ozývá rošťák. jinak břicho mi od srazu vyrostlo mega, připadám si jak pár týdnů před porodem.

2 poslední noci jsem ve snu lyžovala, aspoň něco, když nemůžu doopravdy:)

a jsme ve 20tt, to to letí…

  • načítám...
  • Zmínit