Medvide - 8.tt

Těhotenství

Ahojky, holčiny! Už je to naprosto jisté! Nejen že se druhá čárka už nestyěla, ale byla si sebou naprosto jistá. Ale já se ještě kousek vrátím.

Po 8 cyklech Clomhexalu jsme stále jen čekali. Poslední měsíc jsme měli s manželem hodně náročný a tak jsme ani jeden obvykle neměli na nějaké tulení náladu. Ovulační testy byly negativní (jen jeden trošku naznačoval, že by se ovulace mohla blížit), ale přesto proběhlo 2× jakési „povinné“ tulení 15. a 17. den. Bylo mi líto, že se manžel k tomu staví takhle, já jsem se snažila únavu přemáhat, ale s unaveným manželem nebyla vůbec řeč. Dost mě to naštvalo, protože bez milování prostě mimčo být nemůže, takže jsme se ošklivě pohádali.

Od minulé návštěvy gynekologa jsme měli doma žádanku na spermiogram. Další návštěva se blížila a tak vzal manžel telefon, objednal se a za 2 dny tam jel.

Asi týden na to se MS nějak opozdila, TT negativní (33.den). 38. den se ještě čárka snažila schovávat, i když jí to úplně nešlo. To už jsem psala. O dva dny později jsem celá nedočkavá koupila a udělala další test. Nevím, jak pečlivě jste která sledovala průběh testu, ale tohle jsem ještě neviděla:
Obvykle se objeví „vrchní“ čárka a pak se objevuje čárka spodní. Já však viděla něco úplně jiného. Kapalina pomalu vzlínala, prošla zónou spodní čárky, tu tam zobrazila a pak pomalu pokračovala k čárce vrchní. Konečně nebylo pochyb.

V pondělí jsem ještě navštívila gynekologa. Hned udělal UZV. Dokonce bylo vidět i srdíčko. Jako by mi teprve teď začalo docházet, co se vlastně stalo. Začala jsem se opravu těšit a být nevýslovně šťastná.

Holky, přeju všem snažilkám, ať mne co nejdříve následují. Ahoj Jana

Váš příspěvek
Tera
Povídálka 37 příspěvků 25.11.03 20:15

Milá Janičko,
mooc a mooc ti gratuluji a přeji aby všechno probíhalo bez komplikací, hodně štěstíčka, zdravíčka a ukrutně krásné miminko tobě i nastávajícímu tatínkovi
přeje Terka + Jája 2r

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.03 10:28

Mila Jani,
moc Ti gratuluji a preji, aby vsechno probihalo ve zdravi a radosti! Jinak mi Tvuj clanek pripomnel me, teda nas: manzel ma doma zadanku na spermiogram, a pritom se mi MS zpozduje uz asi o 4 dny, i kdyz testy jsou stale negativni. Jsem napnuta a kazdy podobny pribeh s dobrym koncem mi dodava nadeji. Zadne priznaky ale necitim, zadne pnuti v prsou, jen napeti v brise presne jako pred MS.
Tak jeste jednou hodne stesti!!!
Zdravi Alice

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 27.11.03 10:44

Ahoj, Jani!
Gratuluju k mimíškovi!!! Vypadá to, že ses rozhodla psát těhulkovský deníček a ráda bych se k tobě přidala (teda pokud pan doktor příští úterý potvrdí, že je vše v pořádku). Sice jsem slibovala, že když bude mimís OK, založím mu vlastní deníček, ale ty píšeš moc pěkně, tak se ráda jen svezu, snad se vyšší síly moc nenaštvou. Nakonec, nemusí tu být předeníčkováno, že?
Teď bych měla být 7+3 podle MS.
Měj se krásně.
 Petra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.11.03 09:33

Ahoj Jano,
asi před 3 týdny jsem byla naprosto ve stejné situaci. Měla jsem jakési podezření a tak jsem si udělala testík. Byla jsem šokovaná, když se spodní čárečka objevila dokonce dříve než ta horní. U pana doktora jsem byla už dvakrát, naposledy předevčírem a zdá se, že je vše na dobré cestě. Srdíčko sice vidět nebylo, ale podle míry 16 mm seděl 8. tt. Za 14 dní mám další kontrolu a ultrazvuk, takže snad konečně to srdíčko uvidíme, ale zatím vše asi probíhá jak má. Stejně ale uvažuju, že svůj „stav“ odtajním před rodinou o Vánocích (pod stromeček) a okolí asi až po Novém roce.

Měj se krásně,
Jitka

eMimino Klarka
Kecalka 138 příspěvků 01.12.03 10:37

Ahojky!

Já sice patřím do Cipískovy party, protože mám 4 měsíční holčičku, ale včera jsem zjistila, že další mimi je na cestě, takže se občas přifařím i sem. Nemám teda moc času, ale snad se občas připojím. Jsem z toho ještě trochu v šoku, na Karolínku jsme čekali 3/4 roku a tohle miminko nebylo plánované, ale když už se ?přihodilo? tak ho s radostí přijmeme, i když je fakt, že si to zatím moc nedokážu představit, malé dítě a pupík a po porodu dvě miminka, ale zvládneme to, doufám!!!!
Nevím zatím vůbec jak jsem daleko, ale myslím, že tak cca 3 týdny. Před rokem touhle dobou jsem byla těhotná myslím asi 4 nebo 5 týdnů. To je fakt legrace, mám to ještě docela v živé paměti.
JANI, gratuluji k mimískovi! Určitě musíš být úplně nadšená, já když jsem loni zjistila, že jsem těhotná, tak jsem radostí vůbec nevěděla co dělat. Byla jsem toho úplně plná. Teď je to trochu jiné, ale určitě to taky přijde, až se to trochu u:,–(í.
ALICE, jak jsi na tom? Už máš taky dvoučárkový testík! Přeji ať to vyjde!
PETRO, taky gratulace. Určitě bude všechno v pořádku! Zítra napiš co u doktora, jsme zvědavé!
A nakonec JITKO, taky gratuluji k mimískovi, pamatuji se jak to bylo nádherné, když jsem tu svojí brambůrku poprvé uviděla na UZV, máme doma fotečku, nic na ní sice není vidět, byla jsem teprve asi 3tt., ale musela jsem ji mít, alespoň tu tečku.

eMimino Klarka
Kecalka 138 příspěvků 01.12.03 10:38

Jéé, zapomněla jsem se podepsat.
Tak oprava

Ahoj Klárka

Petulka1
Kecalka 297 příspěvků 01.12.03 11:46

Ahoj, holky!
Tak den D se přiblížil a já se konečně dočkala! Je to tak zítra uvidím naše Berušátko na UTZ. Bojím se bojím, protože mám za sebou jedno zamlklé těhotenství, ale věřím, že všechno bude v pořádku. Nevolnosti tedy mám, tak snad je to dobré znamení.
Určitě dám vědět, jak jsme dopadli.
 Petra

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.12.03 09:01

Petulko,

jak jsi dopadla? Umirám zvědavostí!!!

Ulrika

Laskonka
Nováček 6 příspěvků 15.12.03 00:00

Ahoj Medvide,
já jsem se taky konečně dočkala, i když to čekání nebylo tak dlouhé. S těhotenským testem jsem to měla taky tak, nejdřív spodní čárka, taky jsem hned nevěděla co to znamená, až pak se objevila ta druhá. Moc vám gratuluju a přeju vám oběma moc zdravíčka. Já jsem teprve ve 4.tt, ale mám taky velkou radost.Ve středu jdu na UZV,tak „ho“ uvidím. Bude to pro všechny kromě manžela vánoční dárek.

Jsem tu nová, ale tyhle stránky jsou opravdu bezva. Čtu je už delší dobu a určitě je budu číst i nadále a taky zkusím občas něčím přispět. Zatím pa pa Laskonka

evelina1
Kecalka 406 příspěvků 15.12.03 11:48

Ahoj těhulky,
tyto stránky jsem zatím jen pročítala, ale teď se můžu konečně také připojit. Je to 5 dní co se mi na TT objevily //. Nejdřív sice ta vrchní, ale hned na to ta spodní. Pak jsem zkusila ještě jeden testík, hned druhý den, byl méně citlivý, ale // tam byl hned a dost výrazné. MS nikde, bolest v prsou a občas břicha. Ve čtvrtek jdu k mé Dr., tak se už moc těším. Čekali jsme asi 6 měsíců a nakonec to vyšlo takle krásně před vánocema. Moc hezký dáreček. Je to zvláštní, pořád jsem si říkala jaké to bude a představovala jsem si to a teď je to tady a nějak mi to pořád nedochází. Tak přeji všem moc štěstíčka a po čtvrtku se určitě ozu jak mi to dopadlo. Zdravím všechny pa Evel.

Vložit nový komentář