Avent nebo Canpool babies?

Rodičovství

Ahojky, dlouho jsem se neozvala, občas sem vlezu, abych neztratila úplně kontakt, ale jezit někam do kavárny je pro mne komplikované. Z domova to už nejde tak často, jako z práce. :(

Honzíkovi už bude 15 měsíců. Děsně rychle to uteklo. Když mi paní doktorka na alergologii říkala, že bych měla kojit aspoň do roka, myslela jsem, že si dělá legraci. Ivanku jsem kojila necelé 3 měsíce, tak jak by to teď mohlo jít víc než 4× déle? Ale podařilo se a můj dík za to patří především p. dr. Korbelářové a por. asistentce Ivě z porodnice ve Vrchlabí.

Dlouhé kojení, ale má i své úskalí. Náš Skřítek totiž neuznává jiný nápoj ne MM. Dostat do něho čaj nebo umělé mléko (už nemám tolik, kolik bych si přála) je ale nadlidský úkol. Pokaždé se tvářil, jako by chtěl říct: „Tak tohle ať už se neopakuje!“

Z počátku jsem zkoušela různé nápoje i „formy“ podávání. Vyzkoušela jsem i několik druhů a tvarů dudlíku.Nakonec jsem přišla na to, že Honzíkovi chutná Jabko+hruška od Hami, ale musí ho mít ze savičky Avent (používáme tu bílou, když dám do lahvičky koj. vodu, používá ji Honzík jako kousátko :) ). Je fajn, neteče, ale „ouška“ se Honzíčkovi nelíbila. Jsou do ručičky moc tlustá. Mámo, drž mi to!
Mimo jiné jsem dostala i lahvičku Canpool Babies, kolekce Balónek, která je učena pro vyvařování v MVT. Na cestování k babičkám ideální. Honzík si s ní rád hrál, ale s pitím to bylo slabší. Zkoušela jsem (už nevím proč) dát canpoolácký dudlík do Avenťácké lahvičky. Neprošlo to. Pak jsem se dozvěděla, že i Canpool vyrábí netekoucí hrneček a rozhodla se ho koupit Honzíkovi k narozeninám. Po 2 měsících shánění (známé mám už v prodejnách nejen tady u nás, ale snad všudem kde máme příbuzenstvo) mi paní řekla, že je hrneček v nabídce, ale jen na papíře.

Jenže pak jsem potřebovala jít do města, byl pěkný pařák a já chtěla vzít Honzíkovi aspoň 1/4 l pití. Avenťáky mám jen 125 ml a jak jsem se vztekala na výrobce, podařilo se mi nacpat Avent-savičku do Canpool lahvičky. A ideální lahvička byla na světě. Pravda, musí se trošku silou, hlavně, když mám pítko vyndat, ale vše funguje, Honzík pije a má „bumbátko“ i držátka podle svého vkusu.

Zbývá jen dodat, že pokud lahvičce Canpool Bybies - Balónek přiděláte „uši“, už na ni nena:,–(íte kryt na dudlík. Ale když nebudete trvat na tom, že kryt musí držet pevně a stačí, že aspoň trošku drží (v malé postranní kapse u batohu většinou nespadne) i tady „zaskočí“ Avent. Myslíte, že to byl záměr výrobců?!

Možná se mi teď smějete, možná Vám někomu tento můj „výzkum“ pomůže. Rozhodně nejsem sama, kdo shání některý konkrétní výrobek. Takže exporimentům zdar! (Tak mě napadá, že jsem ještě nezkusila canpoolácká ucha na avenťáckou flašku. Jdu na to!)

Mějte se fajn. Ať Vám děti rostou jen k radosti! Medvídě

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama