Mimizemšťánkový deníček č. 38

Rodičovství

Ahojky! Tak co, kdo z vás je opálený nebo připálený?:) Já jsem byla s Filípkem celé odpoledne venku a tak mám asi trošku opálený ruce, ale žádný zázrak:) Jen mi to připomnělo, že už bych konečně měla koupit Filípkovi nějaký ten opalovací krém! Nejlépe ihned!

Včera jsme si došli k paní doktorce pro tu naši první včeličku:) Malinko jsme teda zaplakali, ale pak už pohodička. Žádná teplotka, žádný červený flek, prostě nic. Taky mi paní doktorka potvrdila, že už se nám „nalily dásně“ a můžeme očekávat zoubek:) Už jsme na tom podobně jako Edík, asi budeme pořád nosit bryndák:)

Filípek přišel na to, že má nožičky a nemůže se jich nabažit. Je z nich úúúplně vedle:) Pořád si je prohlíží, chytá se za palečky a má z toho děsnou srandu:)

Naše spinkání je pořád stejný, takže se budíme ve dvě a v šest. Někdy v jednu a v pět. Včera to teda vydržel zárzakem do páté a tak jsem mu dnes v ty dvě dala jen cumel (žádnou flašku) a usl taky. Tak teď nevím, jesti to tak praktikovat dál nebo mu ještě dávat mlíko?? S cumílkem teda jako pořád bojujeme. Filípek ho nějak nemusí, ale bez něj bulí a většinou přes den neusne. (Dnes mi teda ukázal, že to umí i bez něj:). Takže ho nejdřív tak 5 min přemlouvám, ať cumílek dudlá a ne ho vystrkovat jazýčkem a pak si ho konečně vezme a usne:) Ale za chvilku mu buď sám vypadne a nebo mu ho seberu, ať ho nemá celou noc.

Manžel bude mít za měsíc 30. narozeniny. Dokonce vím, co bych mu chtěla koupit, jenže tomu vůbec nerozumím:)))) Touží po spoileru na auto a tak jsem to omrkla a jsem ochotna mu to koupit, jen netuším, jestli mi to jako namontujou a nalakujou nebo co jako:))))) Zaúkoluju dědu chi chi. Já si totiž představovala, že to jako koupím a přes noc to tam nějak na:,–(íme a ráno bude mít manža překvápko. No nevím, jestli nějaká firma bude ochotna v noci jít na parkoviště a přidělávat tam potmě spoiler:))))))) Ale nějak to vymyslíme. Doufám:)

Taky už začínáme okukovat větší autosedačky pro Filípka. On je totiž fakt dlouhán a nejsem si jistá, že nám ta současná bude stačit tak dlouho, jak teoreticky má. Už nám totiž nechybí moc k tomu, aby byla hlavička výš, než konec to sedačky. Jenže nevím, co koupit, protože ty od 9 kg jsou až pro sedící děti a to mi zatím nejsme a ty od 0-18 kg mi zas příjdou blbý, protože jsou menží než ty od 9-36kg, takže bysme pak stejně museli koupit ještě jednu a ona to není zrovna levná záležitost. A ještě k tomu myslím nejdou přidělat proti směru jízdy, jak by mělo malý mimčo být. No bude to dřina. V jednom internetovým obchodě mi paní na můj dotaz odpověděla, že mám doufat, že mi mimčo z té současné nevyroste dřív, než bude umět sedět. Rada nad zlato, opravdu:)

No nic chi chi, mějte se krásně a pusinku všem zlatíčkům

Montička + Filípek

P.S.: která už plánujete další miminko?????:)

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 04.05.05 12:46

Ahojky,

tak se hlásíme z Řecka. Přiletěli jsme dnes ráno (odlet v 5 hodin našeho času - nic moc :o))), naši pro nás přijeli, už se na nás těšili :o)) Chodili nám zalévat kytky i udělali nákup, jsou moc hodní.

V Řecku pohoda, cestu Sofinka zvládla taky bez problémů, dost jsem se jí bála, ale Sofinka to vždy skoro celé prospala. V Aténách sklidila obrovský úspěch, všichni ji moc obdivovali :o)))). My jsme jí ukázali Akropoli, byli v muzeu, u moře - už je z ní „malá cestovatelka“. Maru se i koupala, Sofinka smočila jenom nožičky, počká si až na léto :o)))) Jak jsem z toho měla strach, tak jsem si to skvěle užili.

Zítra jdeme na druhé očkování a prohlídku ve 4 měsících a něco, tak pak napíšu jak jsme dopadly.

Montičko - tak ať dobře pořídíš s dárkem pro manžela i se sedačkou. Jinak, Sofí taky strašně slintá, už měsíc, zuby zatím žádné.

Miminko - už mám 2 holčičky, ale ještě moc ráda bych za pár let měla ještě jednu, (beru i kluka :o)))) až mi i Sofinka povyroste, teď se jí chci maximálně věnovat, tak jako Maru a ani Marušku samozřejmě nechci v žádném případě ani malinko ošidit, je to moje beruška, od září školačka, to je hrůza jak to letí :o)))))

Pusinko - tak co vítání občánků

Tak zatím
Lipka, Maruška a Sofinka

 
Anonymní  04.05.05 13:37

Ahojte holčiny,

nemám teď nějak moc času na psaní. Edík nechce přes den moc spát, a tak to nejde.
Jinak zub ještě stále nevylez. Včera jsme byli na poslední injekci a Edík vůbec neplakal. Dnes jsme byli na kontrole kyčlí, ale jadýrka ještě nemáme tak musíme přijít za 6 týdnů znovu, jinak je v pořádku - to je nejdůležitější-.
Jinak u nás by mohlo být líp, když nepočítám Edíka. Nějak moc starostí. Máme finanční problémy a ta práce, kterou manža vzal není tak perfektní, jak naslibovali.
Chci se zeptat, nevím kde jinde, pokud byste znali nějaké firmy v Praze (kde pracují manželé, nebo jste dělali vy), kde mají služební mobily a bylo možné poslat mě jméno firmy a telefonní číslo na osobu, která se stará o firémní mobily, moc byste mě pomohly. Jen to zkouším. Díky moc.

Montičko: aby jste nás nakonec s těma zoubkama nepředběhli. Hodně štěstíčka s tím překvápkem pro manžílka. Se sedačkou budeme mít taky problém, velmi brzy. Edík je taky hodně dlouhej. Na poslední kontrole před měsícem měl asi 63 cm. Jinak opalovací krém už máme, od včerejška.:)

Lipko: to je prýma, jak jste si to báječně užili. Sofinka i Maruška jsou moc šikovný, jak to zvládly.

Miminko:
přemýšleli jsme o dalším, ale až tak za 2 - 2,5 roku. Aby se mimčo případně narodilo až bude Edíkovi kolem 3 let a bude moci jít alespoň na dopoledne do školky. JInak se bojím, že bych to nezvládla, a taky to druhé nechci nijak moc ošidit, že bych se mu nemohla věnovat.

TAk Edík spinkal asi 10 minut a už na mě pokřikuje, takže musím za ním. Mějte se zatím krásně a užívejte si.

Papa Romča

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 04.05.05 13:53

Ahojte kočky,

tak jsem právě doobědvala. Dneska nějak později, protože jsem měla dopoledne fofr a byla jsem v terénu :-D Tak jsem si ted dala řejžičku s kuřecí kari čínou :-)) Ufffff. Funím tu jako lokomotiva :-)

Pochopitelně , když jsem byla venku a zařizovala jsem spoustu věcí, tak mě chytil ten největší slejvák. Naštěstí jsem byla v autě. Ale jak to šíleně bubnovalo do té střechy , tak mě to úplně uspávalo :-)))))))

GABCO : je mi líto , že je Barče furt tak blbě :-( Moc na ní myslím a furt držím palečky !!!!! :-(

BOLERO : člověče ještě, že tu malou máš, protože já nevím co ty by jsi jinak jedla :-D

KAKINKO : no dala jsem si řýží s kuřecí kari čínou :-) byla to mnamka :-) Je dobře, že už to šéf ví. At si políbí........ Ty můžeš být v pohodičce a v klídku. Teda ale jako těhule moc vydatnej oběd nemáš !!! :-P

Jdu relaxovat po papu :-))

Kačka

 
Kacka03
Závislačka 3126 příspěvků 04.05.05 13:56

**Holky,
moc se omlouvááááám ! Ten komentář měl být k nám do deníčku P.S.T.M. :-D Ale četla jsem Váš a přitom jsem myslela, že musím k nám napsat komentář :-D No tak to se mi fakt povedlo. :-)

Každopádně Vás všechny moc zdravím :-)

Pa pa Kačka od PSTM :-)**

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 04.05.05 15:00

Ahojte!

Jen v rychlosti:) Filda se válí na hrací dece a bude si žádat mou pozornost:)

Přišli jsme z venku, zmokli jsme a teď tam začalo svítit sluníčko no nic:))))

LIPKO: jsem ráda, že cestování bylo v pohodičce! To sis oddychla, co?

ROMČO: no s tím zoubkem nevím nevím jestli vážně nebudeme první, protože už nám tam něco začíná bíle prosvítat. Taková ďubka:)))) Filda cpe do pusenky co může, tak uvidíme, jestli mám vidiny a nebo je to vážně zub:))) Jo a my měli na prohlídce ve 4,5 měsíce 67 cm:)))

Začínáme pokukovat po novým bydleníčku a narazila jsem v časopise na dům, kolem kterýho chodíme a říkáme si, že ten by teda byl. Docela se bojím tam zavolat, kolik za něj chcou:))))))

Jo a Filda se mi včera a teď nějak osypal:((( Netuším z čeho. Včera to bylo hned, jak jsem ho strčila do kočárku. Celá půlka obličeje mu zčervenala, ale tak za 15 min to bylo pryč. Teď pil mlíko a zas. Radši jsem to vyfotila, kdybych musela k doktorce. Protože je mi jasný, že u ní se mi jen tak pro srandu neosype:))))

Tak já utíkám

mějte se nááádherně

pá Montička + Filípek

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 04.05.05 15:22

Ještě jednou já:))

Jen jsem volala do té realitky chi chi a stačí 5.600.000 a je náš:))))))))))
No tak si necháme zajít chuť. Ale kdybyste ho viděly!:))))

Páá praštěná Monťoule

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 04.05.05 19:36

Jo a ještě pro Romču:

já nikdy služební telefon neměla, takže ti bohužel neporadím. Každopádně mooooc držím palečky, ať se i na manžela - co se týče práce usměje štěstí - a máte doma zase pohodičku! Já byla bez práce jednou i rok, takže vím, co to je (a to jsme neměli miminko). Držím palce a přeji pevné nervy a hlavu vzhůru! Když bude smutno, mrkni na Edíka a určitě bude hned líp:)

Pá Montička + vykoupaný a napapaný Filípek

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 06.05.05 15:02

Čau holky,

tak se hlásím a ž dnes, včera se očkování a poradna nekonaly. V lékárně mi zapomněli objednat očkování, tak jsme byly až dnes. Takže míry ve 4 měsících a kousek - 6740 gr a 63 cm. Při píchanci byla Sofí odvážná, vůbec nebrečela, doufám, že bude beruška v pohodě jako poprvé. Snad jo, neznám nikoho, kdo by měl při hexavacu problémy.

Monti - jo, ceny bytů a domů :o))), ale musím ti napsat, že v Praze by to byla docela dobrá cena. Co dárek, jak to dopadlo?

Romčo - je mi moc líto, že máte problémy, ale hlavně ať jste zdraví. Moc ráda bych ti pomohla, manžel ve firmě pár služebních telefonů má. Jo kdyby manžel sháněl něco z oblasti medicíny nebo ekonomiky, to by byla jiná. Nechceš mi třeba napsat do osobní zprávy nebo sem něco víc ohledně tvého manžela, třeba by něco šlo udělat.

To je dnes ale hnusně, co. K nám maj za chvíli dorazit moji rodiče a babička, tak bude veselo :o))). Zítra razíme ke kámošům, tak se taky nudit nebudem, i když bude pršet.
I přes to počasí, přeju krásný víkend.

ČAu Lipka, Maruška a Sofoušek

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama