Mimizemšťánkový deníček č. 49

Rodičovství

Ahojte! Jsem velmi sportovně naladěna chi chi, no uvidíme, jak dlouho mi mé sportovní nadšení vydrží:)))) Včera jsem si totiž chtěla oblíknout kalhoty, který mi byly před těhu velký a zjistila jsem, že mi jsou tak tak a to mě tééééda hooodně naštvalo a nastartovalo k tomu, že je čas začít se sebou něco dělat.

Shodit po porodu se mi podařilo rychleji, než jsem předpokládala, ale teď ha ha, nějak kynu. No takže jsem přemýšlela, co s tím a vymyslela jsem, že já, kopyto, který na aerobik jít opravdu nemůže, půjdu na spinning:))))) Už se tam vidím. Nebudu si umět ani naštelovat kolo na svou „velikost“ a po té, co se mi to buď povede nebo mi snad někdo pomůže, tak po 10 min zahřívání organismu už nebudu moct:) To bude fakt dobrej úlet:))))) Doufám, že tam zas nebude někdo z Emimi, aby pak nereferoval, jak je Monťule nemožná a nic nevydrží:)))))

Na druhou stranu BRŇAČKY, nejde do toho některá se mnou????!! Mám to nejblíž do Moravské Slavie na Polní, tak to chci zkusit tam. Ve čtvrtek 17.10?:)

A jestli to budu chtít vzdát po první lekci, tak mi to nesmíte dovolit, jo!:)
Dneska jsem tu juchala a skotačila, když Filda usl. No ehm, domácí aerobik je opravdu úžasná věc:) Skáču jak potrefená husa, ale mám radost z toho, že se hejbu chi chi. Taky jsem zapojila v činnost břišní svalstvo a prdýlku (prdel) a budu doufat, že to dnes nebylo poprvé a naposledy.

Tak jsem se tu vypovídala:) Nebudu lhát, že jsem včera neuronila ani slzu nad tím, že jsem tlustá:) Manža místo toho, aby řekl, že bych s tím teda měla něco dělat, tak mě pleskl po zadku a řekl, že se mu to líbí:) No uvidíme, jak dlouho:) Až budu mít 90 kg tak už asi bude mluvit jinak:))))

A abych se přesunula k Filípkovi, tak nevím, jestli už jsem hlásila zub číslo 6:))) Lezení nám pořád nejde, to se mi tenkrát opravdu jen něco zdálo:) Dnes už jsem odstěhovala velký květináč s dracenou na chodbu před byt, protože se stal nebezpečným. Filípkovi se moooc líbil:)

Taky se nám pěkně hnulo s věcma ohledně bytečku a domečku. No né že už bysme měli domeček, ale včera měl manžel „rande“ s právničkou z realitky, abysme zjistili, jak je to vlastně s prodejem našeho bytu. Ještě musíme skočit na městskej úřad, co tam nám na to řeknou a věřte nebo ne, jen co to zjistíme, bude náš byteček zařazenej do „seznamu nabízených bytů k prodeji“. Pomooooooc:) Já to tu mám ráda! Přijde mi to šílený, když ještě nemáme kde bydlet a nevíme, kdy něco najdeme, ale prý je to normální. Každopádně už se těším na ty prohlídky, kdy nám sem budou chodit zájemci:) To abych měla pořád uklizeno a to poslední dobou nějak nezvládám:)))) Hora nevyžehlenýho prádla už mě skoro přerostla a to teda nejsem žádnej prcek!:)

No, nějak jsem se dnes rozepsala:)))

Takže sportu zdar a spinningu zvlášť:)

Pá Montička + Filípek

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
babule  05.08.05 21:03

Ahojky Montičko, řeším naprosto stejný problém. Měsíc po porodu jsem byla ještě o pár kg lehčí než před otěhotněním a teď?? Kynu,kynu a zase kynu. Myslím, že Mánes či Saudek by po mě teď šmátli všemi deseti. Minulý týden se nám podařilo zprovoznit provizorní posilovnu / mám dům 15+1 viš), ale cvičit jsem se tam ještě nedonutila jít. Kmitám ceý den okolo Vítka a večer už fakt nemůžu. Blbá výmluva. No škoda, že nejsem z Brna. Držím palce a napiš jak kila mizí. Babule

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 06.08.05 10:31

Ahoj Babule!

Tomu říkáš dům??????:)))) To je hrad, ne?:))) Já žasnu:))))

No, doufám, že to vydržím a nezůstane jen u slov chi chi.

Právě chystám k obědu uzený maso v bramboráku, což teda moc dietní není, ale já dietu držet nehodlám, vždycky stačilo se hejbat:)

Tak pááá a pozdravuj Vítka

Montička + Filípek

 
Ivka1
Stálice 75 příspěvků 07.08.05 20:21

Nazdárek holkyyyyy,
tak Ládí už leze jako drak, taky se staví na nožky a chodí kolem stolu. Teď se naučil takovej zvuk …nevím ani jak to popsat, prostě dělá je to, jak kdyby najednou nemohl dýchat :-)))
Jo jinak zub zatím žádnej nemáme.....

Monty, to cvičení je dobrej nápad, já jsem na to ale moc líná. Potřebovala bych to jako sůl. A ten domeček vám jen tiše závidím. Už se těším na fotečku domku, který si vyberete :-)

Tak letím uspat Krakena :-)

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 07.08.05 21:10

Ahoj IVKO!

No tééééda, já snad půjdu Fildu vzbudit a budeme to lezení trénovat:) A nebo se na lezení vykašleme a půjdeme rovnou do boje s chozením:))))
Pořád se uklidňuju tím, že mi „teta Eva“ na rehabilitaci říkala, že tím, že Filda cvičil „Vojtovku“ a nechtělo se mu zvedat hlavičku, že na něj vůůůbec nemáme s chozením spěchat a čím později začne, tím prý líp. Teda nemyslím, že bysme jako měli čekat do jeho druhých narozenin, to zas ne:) Takže ho nechám v klídku spát a začneme trénovat až ráno:))))))

Na tu fotečku domečku už se taky moc těším chi chi, protože mi z toho všeho začíná kapat na maják:) Manža chodí a říká, jak by to tu všechno zabalil, zavolal stěhováky a stěhoval se:) Já mám náladu na malování a vymýšlení, kam s kterou skříní:)))) Jen zatím není kde to všechno zrealizovat a až to příjde, tak to naše nadšení určitě bude ta tam:))))

Tento týden nás čekají tuším 3 prohlídky. Od jedné si hooodně slibujeme a tajně doufáme, ale kdo ví, jaká bude realita. Určitě pak dám vědět.

Tak dobrou noc a pusu Ládíkovi

Montička + Filípek

 
Ivka1
Stálice 75 příspěvků 07.08.05 22:15

Monty, tak to jsme moooc zvědavá. Já bych se taky hned stěhovala, jenže zatím není kam :-(
Jo a nic netrénujte, on si Filda začne lézt až bude chtít :-)) A taky už si nemůžu v klidu sednout, pořád jsem ve střehu…Ládí je samá modřina…teď má třeba jednu pod okem na tváři. Na poště na mě koukali, jak kdybych ho snad bila :-(
Myslím, že začal dost brzy a myslím, že to taky není moc dobré, pře je dost velkej …hlavně to stavění na nohy…zeptám se na to doktorky. Jo ale jeho tatínek prý chodil v osmi měsících…doufám, že to Ládík nebude! :-D

 
Anonymní  15.08.05 12:54

AHOJKY holčiny,

tak po delší odmlce se zase ozývám. Byla jsem se známou na chatě. Byla to parááda, opravdu jsme si to moc užili, i když počáso nebylo úplně 100%. Byla to sranda, známá má 1 dítko - kluka 2,5 roku a 2 dítko - kluk - teď mu bude 8 m, no a ten můj filuta. Dovedete si představit jak tichá dovolená to byla.:) Občas, když se všichni tři shodli a začali brečet ve stejný okamžik,to bylo něco.:)
V této sestavě pojedeme v zimě na hory, tak se mooc těším, jak si kluci budou hrát. :):)
Byli jsme na pouti a Edík byl s tatínkem na Labutích, moc se mu to líbilo.

Edík se sám po:,–(il, začíná lízt (no plazit se:), je to hrozně srandovní.
Hodně ho bolí zoubky, takže spaní nic extra. Ale krásně papá, bílý jogurt, banány (ukusuje fakt velký kousky), kašičku. No prostě jedlík:) Byli jsme na kyčlích a už máme jadýrka, prostě parááda.

Montičko: já myslím, že Filda je dost šikovný a než se naděješ bude lozit, že nebudeš stačit uklízet nebezpečný věci:) Jo jinak na domeček jsem taky dost zvědavá. Dej vědět jak se ti líbil spinning. Mě se líbí moc. Montičko, myslím, že zrovna ty opravdu nemáš co hubnout.

Ivko: velké gratulace, Ládík je teda šikulka.:) Co Tomík s tím zoubkem, jak to dopadlo?

Kdy se zase sejdeme, chtělo by to nějakou akcičku, co vy na to?

Musím končit, ale určitě tu budu teď zase častěji. Takže se mějte krááásně, papa a pusinku mimískům.

 
Anonymní  15.08.05 13:15

jÉÉÉÉ, omlouvám se nejsem přihlášená. poslední příspěvek Romča. Čauvec

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama