Mimizemšťánkový deníček č. 39

Ostatní

Ahojky všichni! Hned na začátku Vám musím napsat velikouuu novinku:) Náš Filípek nám v pátek ukázal svůj první zoubečeeeeeeeeek. A aby toho nebylo málo, tak dnes hned druhýýýýý:))))) Oba stáli trošku krve v pusince, ale do teď moc nepláče a nese to statečně. Naopak, je na ně hrdej chi chi a pořád si ručkou kontroluje, jestli je tam ještě má. Máma na ně pořád kouká, jako jestli se jí to nezdá. Občas vezme lžičku a pěkně si s ní o zoubky zacinká, aby věděla, že tam opravdu jsou:) Asi budu muset brzo koupit kartáček chi chi.

O víkendu jsme byli u našich a v sobotu u ségry. Konala se totiž oslava Barunčiných druhých narozenin:) A nejkrásnější dárek si dala sama Barunka, protože je už od čtvrtka bez plínek. Jak ségra prohlásila -HURÁAAAAAA. Barunka dostala spoustu dárečků. Krom jiného kolo a přilbu. Tu si hned šel zkoušet děda. No náramně mu slušela. Jen se nechtěl nechat vyfotit, ale nakonec se podařilo:)
Klárka (ta starší neteřinka) byla moc smutná, že ona narozeniny nemá, ale taky dostala nějaký ten dáreček a pomohla sfouknout svíčky a rozbalovat dárečky, tak to zvládla jen s miminem slziček.

Co se týče bydlení, tak se manžel vrhl do studování hypoték a všech developerských projektů, domů na klíč, pozemků. Jde mi z toho hlava kolem a každý večer končí rozhovorem a domě. Už aby to bylo za náma. Ale to ještě dlouho nebude:(

Taky mi došlo, že se vás ptám na další mimčo a sama nenapíšu, jak je to u nás:) Takže:)))))) Já původně chtěla mimča taky tak za sebou, jako jsem já a ségra a ségřiný neteřinky. Ale už jsem si to rozmyslela:)))) Vůbec netuším, jak to někdo může zvládnout. Takže mi se nejdřív budeme věnovat Filípkovi, najdeme ten domeček, přestěhujeme se a pak alou na brášku nebo sestřičku!:) Musím přiznat, že po těhulkovství se mi moooooc stýská! Takže už se těším, až mi v bříšku poroste další človíček:) Samozřejmě, kdyby se náhodou stalo, že človíček příjde dřív, než je v plánu, tak se mu bránit nebudu a budu si ho vážit a těšit se na něj!!!

Dáreček pro manžela je ve fázi zkoumání a zjišťování. Ono totiž není jedno, jaký je auto rok výroby a to co jsem měla vybráno je na auto o tři roky mladší ha ha. Takže mám email na jednu prodejnu a pisnu jim, co a jak.

Utíkám pověsit prádlo a sluponout nějaký ten rohlík, než se Filda probudí.

Pá a pusinku všem miminkům

Montička + 2× zubatý Filípek


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  09.05.05 19:56

No teda, Monti, vy jste nás málem předběhnuli! Naší Betynce vykouknuly dva zoubky minulý týden a to je jí už skoro 10 měsíců. Taky po nich pořád šmejdí prstíkama a kontroluje jestli neutekly k bráškovi. Nebo po nich rejdí jazýčkem a dělá LLLLL a ona to zní jako reklama na LIDL! Kolik je vlastně Filípkovi?

 
Anonymní  09.05.05 20:08

Ahojky!

Filípkovi je zítra pět měsíců:))))) Takže si je dal k malým narozeninám:)

Ovšem co začal dělat při pití, to je síla. Už nevím, co s ním. Je to čím dál horší. Nejdřív vypil tak 60ku a zbytek jsme byli i 15 min se strašným krouceným, odmítáním flašky no síla. A dnes to začal dělat hned, jak tu flašku dostane. V pohodě a bez problémů vypije jen tu první ranní, protože má po celé noci asi velký hlad, ale pak to je opravdu hrůza. A netuším, čím co je. Jestli zubama, nebo něčím jiným. Uvidíme.

Sluníčko zubatý už nám spinká, tak já si jdu užívat klidný večer:)

Pá Montička + Filípek

 
Anonymní  09.05.05 22:23

Montíku a hlavně Filípku gratuluji k zoubečkům :-) to se to bude kousat :-DDDDD

mějte se moc hezky a ať dalaší zoubečky rostou v pohodičce

Maru

 
Anonymní  11.05.05 18:16

ahojky,

co to tady čtu.:):) Takže ve finále jste nás předběhli na plné čáře. Edík u toho dělá kdovíco a zub nikde. :)Snad už bude. MOOOOOooc gratulujeme ke 2 zoubkům.
Omlouvám se za případné chyby v emailu, ale Edu mám na klíně a s velkou intentzitou mě mlátí do klávesnice nebo do rkou.

tak se zatím mějte jdu si otřít velmi poslintnou ruku.
Papa Romča

Montičko: přeji hodně sil k hledání správnho domečku.
Pa romča a samozřejmě Edík

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 11.05.05 20:20

Ahojky!

Romčo: vy jste nás předběhli cestou na svět, tak my aspoň s těma zoubkama:) Všichni v okolí jsou v šoku, že je máme tak brzo a hned dva. S domečkem to bude hrůůůza. Už teď mi z toho jde hlava kolem.

Jsem musela hodit do pračky Filípkovu hrací deku, protože je celá oslintaná:))))))

A perlička dnešního dne? Jedeme se podívat na vzorové domečky. Vlezeme do jednoho, prohlížíme, žasneme, jak má velké pokoje a když příjdeme zpátky do přízemí tak se paní ptá, jestli to miminko není náhodou Filípek?:))) Prý mě zná z internetu. A já blbec blbá se ani nezeptala, kdo to vlastně je. Teď mě to celý zbytek dne žere a nadávám si. Takže jestli to ona osůbka teď čte, tak móooooc prosím, aby se mi odtajnila a sdělila mi svůj nick, ať můžu klidně spát:) Prostě Montičko, za blbost se platí, tak si teď lámej hlavičku, kdo to asi byl:)
Ten domek je fakt krásně prostornej, až na tu kuchyň!:)

Pá Montička + slaďoučce spinkající Filípek

P.S.: jdu ulehnout na gauč, aby mi manža mohl sloupnout pleťovou masku. On to loupe hrozně rád a já si to řádně vychutnávám, když už nechodím na tu kosmetiku:)

páá

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 11.05.05 20:35

Tak já se jdu tedy virtuálně prásknout :o)))
Byla jsem to já… Dadla od Matýsků

Tak doufám, že domeček vyberete ten nejkrásnější :o))))

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 12.05.05 01:46

Ahojky,

Montičko - gratuluju k zoubkům, teeda, vy to berete nějak rychle :o))))

Držím palce s hledáním domečku, taky jsme si tím prošli a teď rekonstrujeme a pořád něco vybíráme :o))) a jelikož naše rekonstrukce je taková, že zbyly jenom holé zdi (a někde ani to ne), tak to trvá už od března a budem rádi, jestli to stihnem do konce práznin, a to tam dělníci makaj každý den.

To muselo být zvláštní setkání, ale myslím, že super :o). Myslím, že by mně to taky zaskočilo, tak je dobře, že se ti Dadla odtajnila a ty můžeš v klidu spát :o))).

Jinak Marušku a mně trochu trápí rýma, tak doufám, že Sofinku nenakazíme.

Tak čau Lipka, Maruška a Sofinka

 
romda
Stálice 100 příspěvků 12.05.05 08:20

Ahoj,

MOntičko: jak je ten svět malej, co:) Kdo by to řek. My Vám s Edíkem moc přejeme to 1. zoubkový místečko:)

Lipko: ať vás ta rýma brzy opustí . Můžeš mě napsat tvůj soukromý mailík.:) Děkuji

Pa Romča

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 12.05.05 12:53

Ahojte!

Jen si musím kapku vylí srdíčko. Jsem bez dárku pro manžela. Dnes jsem totiž zjistila, že nalakování blbýho spoileru stojí 2500 Kč. To je víc jak ten spoiler. Což tedy opravdu nedám. Nejhorší je, že netuším, co koupit. Já se tak těšila, jakou mu udělám radost a teď je mi do breku. Já vím, že nejde o to dávat veledary, ale tohle je věc o které vím, že po ní touží a sám by si ji nekoupil. Prostě jsem mu chtěla splnit tajný přání. No tak mám smůlu. Kéž by mě napadlo něco dalšího, co by mi udělalo radost… Jdu přemýšlet s Filípkem na procházku. Asi se stavíve v cukrárně ormknout, jaký mají na objednávku dorty:)

Pá Montička + Filípek

 
Anonymní  12.05.05 13:10

Montičko a proč bys mu spojler nemohla koupit ? Tak ho nebude mít na autě hned, ale za měsíc třebas..... Taky není lakovna jako lakovna…Někde ti to udělají za pár, někde bohužel za víc Levnější jsou lakýrnici na vesnici… Tak když má tak rád své auto, tak mu kup autokosmetiku, nebo nějaké autorádio…ale záleží, kolik na to máš penízků…
nebo mu kup hihi autodráhu a za nějakou chvilku si budou hrát oba s Filípkem… Dávám ti jen možnosti kolem aut, když jsi to tak nakousla …KATIA

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 12.05.05 16:30

Montičko, to víš, že můžeš napsat, pokud budeš něco potřebovat. Ale kdoví jak velkej odborník se zrovna necítím :o)))

Hele, všimla sis, jak jsem ti zdvořile vykala? :o))) No, on to byl pro mě skoro problém… Za ten rok, co chodím na emimino, mám totiž pocit, že tě dobře znám :o)) Měla jsem co dělat, aby mi to tyknutí neujelo :o)))

Mimochodem jsme se už jednou potkaly. Před rokem na Obilňáku, ale tenkrát jsem nějak neměla odvahu tě oslovit a ani jsem si nebyla stopro jistá, že jsi to opravdu ty :o)))

Pac a pusu Filípkovi!
Dadla

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 12.05.05 19:39

Katio: děkuji za nápady. No ten spoiler by mě přišel tak na 5000 což fakt nedám:) Mamka se ještě poptá kolegyně z práce, kam chodí lakovat její manžel, který opravuje auta. Tak uvidíme.
Ještě tu mám e-mail od toho pána co jsem se ho na ty spoilery ptala, ale sedí tu manža, tak si to teď nechcu číst, ať něco neprozradím. Třeba mi píše, že mi ho nalakuje jen tak, za hezkej úsměv chaaaa chaaaa
Jsem okoukla aspoň ty dortíky, kdybych nestvořila nic sama a paní byla moooc ochotná a na fotkách vypadalo, že cukrářku mají náramně šikovnou, tak aspoň něco.

DADLO: no já si pak taky říkala, proč jsme si netykaly:)))))) No příště. Tak ty mě znáš jo? No to já tebe vůbec:( Nějak nestíhám číst ostatní deníčky, maximálně Štěstíčka a Zebřičky, víc ani ťuk. A na Obilňáku někde na 16? Neříkej, že jsme tam seděly a čekaly na UTZ nebo tak něco?:)))) Stihla jsem vysondovat jediný, že jsi snažilka, takže je ti jasný, co ti mooooooc přeju! Ať na tebe ty dvě čárky vykouknou co nejdřív a ty si můžeš uložit ten váš deníček o porodu, protože nestihneš zapomenout, kam jsi ho uložila:) A když jo, tak ho tu rychle najdeš:)

Holky, dnes se mi podařilo vyfotit Filípkovi zoubky. Huráááá:) Že to ale byla dřina. Tak je snad brzo vystavím, ať nám je můžete omrknout:)

Pááá Montička

 
Dadla
Ukecaná baba ;) 1930 příspěvků 12.05.05 21:32

Hele Montičko, já ti přece nemohla tykat, bylas přece zákazník, ne? :o)))
Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem tě viděla na odd.16, když jsi šla na jeden z prvních utz po //. Já jsem tam tenkrát nesla tu kartičku, která se posílá po neúspěchu po IVF, takže jsem tam jenom proběhla. Kdybych s tebou čekala delší dobu, tak bych se možná k oslovení osmělila :o)))
A nedivím se, že mě neznáš :o)) Já tady na emimi nemám žádnou fotku :o))) Jo a ostatní deníčky taky nestíhám. Tak akorát poctivě přečíst Matýsky a sem tam kouknout k Zebřičkám…

Měj se krásně
Dadla

P.S. Koukám, že ti tady zvyšuju příspěvkovost :o)))

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 13.05.05 09:42

Čau holky,

Romčo - poslala jsem ti mejlík :o)

Montičko - to jsem zvědavá, čím nakonec manžela podaruješ, ale největší dárečëk už máte, tak co :o))))

Dnes je pěkně, tak asi půjdem s kámoškou a holkama bruslit, večer se zastaví naši. O víkendu bude manžel v Paříži a my s holkame se chystáme na chalupu, bude tam i babička a brácha se švagrovou, tak bude veselo. Taky tam jedna kámoška porodila před 3 týdny a druhá čeká mimčo na podzim, tak těším, jak pokecáme a pochlubíme se s mimčama :o)))

Tak se mějte. Čau Lipka, Maruška a Sofoušek

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 13.05.05 11:23

Ahojte!

Teď jsem tu bojovala s uspáváním Filípka. Najednou začal řvát a nebyl k utišení. Cumel absolutně odmítal a řval a řval. Radši jsem zavřela okno, ať to neslyší celý sídliště:) Hladila jsem, zpívala a nic nepomáhalo. Pak najedou začal dudlat cumel a už spinká. Takže mu jdu uvařit brambůrek a vytáhnout z mražáku mrkvičku, ať má nachystanou mňamku. Vzhůru do příkrmů:)

LIPKO, škoda, že nebydlím někde u vás, šla bych na brusle s váma. A čím manžela překvapím, to jsem sama zvědavá:)))))

DADLO: to máš pravdu. Snad každý den přemýšlím nad tím, že s psaním deníčku seknu, že sem skoro nikdo nechodí a nepíše a já se stresuju tím, že ho nestíhám psát … No uvidíme, jak dlouho to ještě vydržím, ale mám na mále…

My pojedeme zítra omrknout jedno místo, kde budou stavět domečky a kde nabízí i pozemky. Je to kousíček, tak i uděláme výlet. V neděli zajedeme k manželovým rodičům. Měla jsem narozky, tak musím něco málo nechystat. V mražáku mám dort od manžela a upeču z listovýho těsta takový ty malý „šneky“ plněný sýrem a salámem. To bude rychle hotový.

Tak pá a krásný víkend

Montička + Filípek

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 13.05.05 16:09

Ahojky,

tak jsme bohužel doma. Asi půl hoďky před odchodem jsme se s holkama mazlily a blbly a najednou se mi Maru zdála nějaká teplá. ¨Taky že jo, má teplotu - nejdřív 37,9, tď už to stouplo na 38,5, tak jsem jí dala Panadol. Ach jo, je to moje chudinka, přitom dopo až na končící rýmu úplně v pohodě:o((( Doufám, že se Sofinka nenakazí. Navečer dorazí naši, tak nás aspoň trochu obveselí :O)

Taky jsem dnes mluvila asi půl hodiny s Pusinkou, skvěle jsme pokecaly. Až bude Maru v pořádku, tak jsme se domluvily, že bÿsme se mohly zase někdy potkat. Už jsme se viděly na srazíku snažilek, ale to už je dávno :O))). Holky z Prahy nechcete se třeba přidat?

Montičko - jé to by byla škoda, skončit s deníčkem. Ale chápu, že tě to zatěžuje a hlavně sem nás moc nepíše. Měli jsme holt smůlu, že v té době vzniklo víc deníčků zimních miminek. Musím ale říct, že by mi deníček moc chyběl. Slibuju, že se budu víc snažit :o)))))

Tak čau Lipka, Maruška a Sofinka

 
romda
Stálice 100 příspěvků 15.05.05 19:15

Ahojky holčiny,

hned na začátek, Montičko, to by byla obrovská škoda přijít o deníček opravdu.! Když to ho umíš tak krásně psát.:) ale taky samozřejmě chápu, že to je časově náročné, ale stejně jako Lipka slibuju!!, že se budu snažit psát víc.:) Samozřejmě ti přeji vše nejlepší k narozkám.
Tak jak jsi vymyslela ten dáreček?
Tak Edík mě znovu asistuje, doufám, že to bude bez překlepů:) Teď jsme vykoupali a půjdeme baštit. Koupeme už ve velké vaně a moooc se mu to líbí. Byla jsem s manžem a známýma plavat v Lagoonu a Edík byl naprosto báječnej. Těším se až budu chodit do plavání pro miminka. Musím tam jen zavolat. Asi budu chodit do Lagoonu, protože to tam mám nejblíže. Máme teď nějakej ekzémek a opruzenou prdelku i pindíka. Tak musím s Edíkem k doktorovi, aby se na to podíval. Doufám, že to nebude atopický ekzém, a brzy to zmizí. Manža je alergik, tak snad nebude i Edík, jsem zvědavá.
Jinak moje štítná žláza zase nefunguje tak jak by měla, tak mám znovu prášky, ale naštěstí při těchto můůůžu kojit, takže pro mě paráááda. Jsem zvědavá jak Edíkovi budou chutnat příkrmy. Už se nám to blíííží.
Lipko: děkuji za email, hned si ho jdu přečíst . Doufám, že se Maru udělá brzy líp. Moc na ni myslím a posíláme pusinku na uzdravení.
Ten srazík by byl paráááádní, určitě bych se jako Pražák mooc ráda přidala. Jen dejte vědět termínek a místečko.
Akorát od 27.5 do 6.6. budu u rodičů v Brně. Takže to bych se mohla vidět s Montičkou, kdyby měla zájem. :)
Musím běžet krmit Edíčka. Mějte se zatím fajn a pohlazení všem mimískům.
Ahojky Romča

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 15.05.05 19:55

Ahojky,

tak Maruška už nemá tak vysokou teplotu, ale sirupy jí pořád ještě dávám. Po 2 noci měla skoro 40. Má trochu rýmu, ale jinak „jen“ tu horečku, volala jsem na pohotovost - prý nějaká viroza. 3 dny jsou teploty, pak to klesá. Kdyby měla teolotu, tak deme zítra k dr. i s močí, ale doufám, že to nebude potřeba a moje beruška už bude v pořádku, strašně mě ničí, když holkám nebo někomu z rodiny něco je. Odpoledne vždy dorazí naši, takže i když je manžel pryč, tak nejsme tak opuštěné :o)). Povozí Sofíka venku a pak obveselí nás:o)))

Sofinka je krásně vysmátá, směje se nahlas, když se s ní blbne. To mně moc baví a Maru taky, kdyby nás někdy někdo viděl, jaký blbosti vyvádíme…:o)))) Maru je úplně zlatá, už tolik nežárlí a malou miluje. Já se snažím Maru věnovat jako předtím, skoro včechno se dá dělat se Sofíkem v náručí. Ráda se nosí a já jí taky ráda nosím :o))), je úplně stejná jako Maru, když byla mimčo :o))

Romčo - tak to jste si pěkně užily :o))
Taky se už těším na plavání se Sofinkou, zatím chodím jenom s Maru. Chodí už šestým rokem a moc jí to baví, začala v 7-mi měsících.
To je super, že by ses s tím srazíkem přidala, jen co nás opustí bacily, tak něco podniknem :o))) No, možná budeš srazíkovat 2×, jestli se s Montičkou domluvíte :o)))))

Tak zatím,
mějte se krásně.

Lipka, Maruška a Sofinka

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 15.05.05 20:31

Ahojte!

Jen v cuku letu u hokeje:))))

Bylo mi jasný, že ukončit psaní deníčku mi neprojde, i když jsem to napsala tak děsně nenápadně chi chi.

Mě by bez něj taky bylo smutno, ale strašně se omlouvám, že nevychází pravidelně a že nemívá žádný témata.

Než na to zapomenu: ROMČO, určitě dej vědět a sejdeme se!

V sobotu jsme byli omrknout jedno městečko (dědinu), kde se budou stavět domečky a kde se dají koupit pozemky. No jsem z toho kapku vedle. Dědina je to obří, až se to asi nazvat dědinou nedá. Ale nepodařilo se nám tam najít víc obchodů, než nějaký historický konzum či čo to bolo:) Ale staví se tam o sto šest, to jo. Těžce jsem záviděla všem ty krásný nový domečky:))))

Dnes jsme zajeli k manželovým rodičům. Filípek si užíval venku na dvorečku, já dostala další orchidej, která jestli nevykvete, tak dostane na kokos:) Taky jsem dostala pochvalu za ty pizza kolečka. No pěkně se po nich zaprášilo, skoro jsem neochutnala:) Ale aspoň vím, že nelhali, že je to dobrý:))))

Jo a náš boj s příkrmama je opravdu boj:( Dnes jsem Fildu nemučila, určitě mu stačilo to cestování a tak budeme s mrkvičkou a brambůrkem bojovat zas zítra.

Zkušené maminky prosím o radu:) Jak jste děti přemluvily, že co je v pusince se musí polknout a ne vystrkovat jazýčkem a řvát u toho:) A taky jsem četla, že se může dát mimču i normální zelenej salát. Dnes jsem dva čerstvě utržený ze zahrádky dostala, ale netuším, jestli to mám nějak spařit nebo uvařit nebo co s tím?:) No asi ho slupnu sama:))))))

Tak já jdu čučet na ten hokej:) Mějte se krásně a Marušce přejeme brzké uzdraveníčko!

Pá Montička + Filípek

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 15.05.05 20:48

Ahojky,

Monti - prosím tě, proč se omlouváš, my jsme moooc rádi, že píšeš a psát nepřestaneš :o))))) A dík za přání, Maru už snad bude v pohodě.

Jo a jídlo - Sofí má ještě čas :o) a když vzpomenu na Maru, tak mi ani moc zeleninu neplivala, nejedla žádné velké množství, radši měla prso :o), ale celkem to šlo. Se salátem nevím, ten jsem dávala později.

Čau Lipka a moje holčičky

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 16.05.05 09:59

Ahojte!

Tak přesně, jak jsem předpokládala, jsem se dnes nevyspala:) Čučím na hokej a Filda to určitě věděl a tak se pro jistotu vzbudil ve tři a pak v šest a chtěl vstávat. No ha ha. Jinak už se snad 14 dní budí tak ve 4.30-5.45. No ještě jsem ho pak přemluvila, aby spinkal aspoň do 7.20, ale probudil mě takový řev, že jsem se pěkně lekla, co se stalo. A ono nic, prostě si jen chtěl vynutit vstávání:))))

Klohním špenát, tak uvidím, jaký bude mít u Fildy úspěch. Teda klohním, rozmrazuju a chviku ho povařím:) Třeba ho nakonec sním sama. To já můžu:))))

Tak pa páááá

Montička + Filípek

 
romda
Stálice 100 příspěvků 16.05.05 10:46

Ahojky,

Tak kupodivu Edík usnul. Nejdříve u prsa a ve finále se mě ho podařilo dát i do kočárku na balkon. Tak uvidíme jak dlouho to vydrží, už má 30 min. za sebou.

Montičko - to je prýma, určitě se ozvu. Ráda tebe a samozřejmě Filípka uvidím. Jjen tě poprosím o telefoní číslo, jestli ti to nebude vadit, protože asi nebudu mít ten týden moc možností přístupu na internet. Tak jaký měl špenát úspěch. Jsem zvědavá na Edíka - ještě máme tak měsíc čas, ale o příkrmech toho moc nevím, asi budu ze začátku kupovat takový ty hami atd..

LIpko: ten srazík bude fakt super. Je dobře, že už je Maru lépe. Taky mám hodně chovací dítko. Rodiče říkají jak bude rozmazlený atd., protože se stále jen chová, a usíná u prsa, ale nějak mě to nejde odbourat. Když to je tak krásný, když je může člověk „dlachnit“.

Taky se Vám to zdá hrozně „vzrušující“, když si dopisujeme, něco málo o sobě víme a teď bychom se třeba mohli vidět. Já jsem na vás hrozně zvědavá.:):) Moc se těším, doufám, že to vyjde.
Tak zatím pa
 Romča

 
romda
Stálice 100 příspěvků 16.05.05 10:52

Ještě jednou já Romča,

Lipko - mailík mě nepřišel ani na soukromou na miminu, ani domů. ZKus poslat na romana_stepano­va@seznam.cz, děkuji.
 Papa

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 16.05.05 11:13

Ještě zas já:)

Špenát nic moc. No možná lepší, než mrkev, ale prostě zase řev:(((((( Už jsem z toho špatná. Pořád se mi dáví a já se bojím, že udáví. Teď už jen „tráví“ s bryndákem na sobě a už zase září jak sluníčko a povídá. Asi radostí, že to má za sebou:)

Teď si vařím těstoviny já. Budu mít roštěnky chi chi, co zbyly od soboty a pak alou ven, když je tam tak krásně.

Pa pááá

Montička + špenátový Filípek

P.S.: jo Romčo, na přednášce o příkrmech nám říkali, že když jednou začneš mimču dávat kupovaný příkrmy, většinou pak už doma vařený nechce, tak se na to připrav:) Oni tam totiž přidávají cukr a tak to mimčům šmakuje víc:) Jsou to naše potvůrky milovaný:) Mě zatím baví vařit jeden brambůrek a tak:) No až ho někdy sníme celý, bude to radostnější:)

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 16.05.05 15:58

ahojky,

Romčo - posílala jsem to na tvou adresu, mám to v odeslaných, nic se mi nevrátilo - tak jsem z toho jelen :o)))
To neva - nebudu to komplikovat - můj e-mail je Zavaliani@sez­nam.cz.
Jo, mně nikdo nic neříká, že pořád nosím a chovám, protože když nás přijdou naši navštívit, tak taky rádi chovaj a nosí :o))) a mně to strašně baví :o)). Já se totiž tak ráda s těma míma holkama mazlím :o))), užívám si to, protože to strašně rychle utíká a za chvíli jsou děti velké.

Monti- to mi je líto, že Filípkovi moc příkrmy nejedou, ale vydrž, bude určitě líp :o), do školy jenom s mlíkem nepůjde :o))))

Tak Maruška už je dnes bez teploty, hurá, hurá!!!!!! Tak ke konci týdne nebo příští týden bysme mohli něco podniknout. Které dny by se ti Romčo hodily? Já stabilně nemůžu v úterý a ve čtvrtek, (Maruščiny kroužky + kámoška s dcerkou), jinak je mi to jedno a doufám, že Petra (Pusinka) taky nebude mít žádný větší problém kdy.

Tak čau
Lipka, Maruška a Sofinka

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 16.05.05 20:01

Dobrej večír:)

Filípek dnes totálně vytuhl u flašky. To už se mu dlouho nepodařilo. Kolem šesté jsem ho ještě zkusila oblafnout tím špenátem s bramborem, tentokrát rozmixovaným ve flašce i s trochou mlíka. No z flašky ani rána, tak jsem mu to dávala lžičkou a něco málo slup. Ani moc neprotestoval. Takže to asi všechno zkusím dělat víc řídký, než se to naučí polknout a budu to postupně „zahušťovat“. Uvidíme.

Ani jsem se vám ještě „nepochlubila“, že mám od porodu pořád sílený bolesti v zádech a o kolenních kloubech ani nemluvím. Takže jsem se rozhodla, že radši skočím k doktorce. Ve středu bude manžel doma a tak pohlídá Fildu a já si tam skočím. Teda zatím jen k obvoďačce, uvidím, kam mě pošle. Já mám totiž zapadlý dva obratle a nevím, jestli se to nějak nehlo dál… No snad ne, nikdy mi to nijak nevadilo, ale bolí mě i to, když se opřu o polštář a to mi už moc normální nepříjde. Já pak poreferuju, jak jsem dopadla.

Mějte se krásně a dobrou noc. Já jdu dnes brzo do peřin, ať doženu ten včerejšek:)

Pá Montička + Filípek

 
romda
Stálice 100 příspěvků 17.05.05 15:53

Ahojky,

tak jsme dnes byli u Dr. s tím ekzémem. Zatím nic extra neříkal. Musíme mazat pořádně proti opruzeninám asi 3× denně, hodně přebalovat a nechávat nahatýho. Dnes jsem se dozvěděla, že bepanten není na opruzeniny. Když jsem ho kupovala, tak mě bylo řečeno, že to je to nejlepší a je to i na opruzeniny i na bradavky, a teď to jinak. :) Takže musíme koupit jiný krém, a taky nám dal pan doktor další krém na zadeček a taky kortikoidy bez vedlejších účinků na 14 dní na nožičku. No jsem zvědavá a doufám, že se to zlepší. Edík je děsně unavenej, ale nechce spát, co kdyby mu něco uteklo (no jo, celá maminka.):))

Lipko - to je paráááda, že je Maru líp. děkuji za email, hned dnes nebo zítra napíšu. Uvidíme jak mě to vyjde.
No příští týden se mě to hodí prakticky kdykoliv, zatím tam nic nemám, takže se podřídím. Předpokládám, že by to bylo dopo, nebo brzy odpoledne. :)

Montičko: o zádech bychom si asi mohly povídat. Snad to bude dobrý. Já chodila na rehabilitace, pomohlo to jen krátce a teď už druhý den mám znovu zablokovaný záda, že stěží otočím hlavu. Moc ti přeji aby ti pomohli.

Zítra jdu na dopravní inspektorát přihlásit auto místo manžela. Doufám, že to proběhne v pohodě a hlavně bez pokuty. Auto už totiž mělo být dávno přihlášený, ale nějak na to nebyl čas, tak uvidíme.:)
Napíšu jak to dopadlo, držte pěstičky.
Edík se mě dožaduje, musím utíkat. Ještě jdeme do lékárny vyzvednout mastičky pro Edánkovu prdelinku.:) a taky si jedeme vyzvednout tatínka.
Mějte se krásně a pohodově i když je tak hnusný počasí. Zatím pa Romča:)

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 17.05.05 19:54

Ahojte, jen v cuku letu:)

Mám na stole konečně večeři. (Naštěstí jen chleba s pomazánkou, takže nevystydne:)))

ROMČO, zkus na ten zadeček uvařit obyčejnej černej čaj a potírat. Nám to většinou funguje! Bepanthen mám doma taky, ale skoro nám nepomáhá (a taky žiju v tom, že na opruzeniny je…) S tím exémem držím palce, protože já sama ho mám a trnu, aby ho neměl Filda.

My byli dnes koupit síť do okna, ať nás neotravují komáři, ale nic jsme nekoupili, protože takový rozměr nemají. A to mi nepříjde, že máme nějaký divný okna. Prostě klasický panelákový.

Ve čtvrtek jdeme na kontrolu na rehabilitaci, tak uvidíme, co nám „teta Eva“ řekne.

Taky jsem se dnes vrhla na hledání toho plavání s prckama a nějak nevím, kam se v Brně vrhnout. No snad to brzo vymyslím, ať můžeme začít:)

V pondělí máme sraz s maminama, co jsme spolu chodily do těhucvičení, tak jsem zvědavá na všechny ty zlatíčka:)

Tak já jdu na tu véču

Pááá Montička + Filípek

P.S.: tady celý den svítí sluníčko

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 18.05.05 01:06

Čau,

tak jsem myslela, že mně dnes už klepne. Maru se osypala, už jsem viděla, že má spálu. Tak jsme hned jeli k našim, pohlídali Sofíka a my jsme jely k dr. Naštěstí je to jenom nějaká alergie, nic vážného, tak jsme si oddychli. Maru skoro nikdy není nemocná ťuk ťuk, ale když už je, tak to stojí za to :o(.

Romčo - zítra zavolám Petře, kdy by mohla, zkusím navrhnout pondělí nebo středu, na víkend jezdí na chatu, tak nevím, jestli by mohla v pátek
Doufám, že se Edíkovi ten ekzém zlepší, nejlépe bude, když hned zmizí!!!!

Montičko - tak co záda? Přeju šťastnou ruku při hledání plavča, určo to bude bezva :o))), neznám nikoho, kdo by rád nechodil.
Ať vám „teta Eva“ řekne jen samé dobré zprávy. Užij si srazík :o))))))

Večer přestala téct teplá voda, hlavně že aspoň teče studená, ale fakt mi ta teplá chybí :o)))

Zítra (no vlastně už dnes) musím na policii, mám tam nějaké pokuty za parkování :o)) Nedám si říct "o))), a stejně někdy zaparkuju v centru na modrém pruhu, když jinde není místo.

Mějte se.
Lipka, Maruška a Sofinka

 
Lipka2
Kecalka 128 příspěvků 18.05.05 13:57

Ahojky,

ROMČO - tak jsem mluvila s Petrou a předběžně jsme se domluvily na STŘEDU 25. 5. brzy odpoledne. Co se týká místa, nevíme, jak bude a taky Petra nekojí, tak potřebuje někde ohřát mlíko. Napadlo nás tedy nějaký dětský koutek.
Já znám Človíčkov v Metropoli na Zličíně, občas tam s kámoškou a s holkama zajdem, když je hnusně. Je to obrovský koutek s kavárnou, tak by si tam Maru s Tomíkem aspoň pohrály. Nebo Petra navrhla Houpací kůň na Smíchově, to neznáme, ale prý je to tam taky super. Zkusím něco zjistit. Vlastně ani nevím, kde bydlíš a jestli to není pro tebe moc z ruky, (určo jsme si loni psaly odkud jsme, ale bohužel si teď nevzpomínám), tak napiš svůj návrh, třeba máš jiný nápad na dobrý místo.
Takže zatím takhle předběžně a ještě to doladíme. Doufám, že to vyjde, ale i kdyby ne příští týden, tak někdy příště určitě. Jsem zvědavá na mimča :O))))

4Au Lipka, Maru a Sofí

 
romda
Stálice 100 příspěvků 18.05.05 19:22

Ahojky,

Já jsem byla dnes přihlašovat to auto.Doufám, že už mě nic takovýho dlouho nečeká. Děs a hrůůza. Přijela jsem tam ve 14:00 a odjížděla v 16:15. Bylo to šílený, v jedné ruce zmítající se dítě (hodný, ale samozřejmě velmi živý, máchající ručičkama a chtějící si hrát), ve druhé spousty papírů a značky. Musela jsem vypisovat nějaká lejstra, při čemž do mě dítě bušilo, tak se špatně psalo, chovalo a ještějsem musela hledat info v papírech. A potom ještě dlouho čekat atd., atd., Jsem ráda, že už to mám za sebou. Edánek byl ale moooc šikovný chlapeček.
Příští týden musím jít vyřídit ještě pokutu na policii. Lipko, třeba se tam sejdeme, nebo už máš vyřízeno:)

Lipko: ten středeční termín mě vyhovuje. Jen ZLičín je pro mě trošku z ruky. Jsem z Prahy 9, kousek od Čakovic. Takže Černý Most nebo Letňany mám nejblíže.
Na Čerňáku je Ikea s hracím koutkem a je možno tam ohřát jídlo pro děti. Nevím ale od kud jste ty s Peťou, takže se samozřejmě podřídím většině. Ale když tak bych preferovala Smíchov. Dej vědět podrobnosti. Těším se na dětičky. Budeš mít s sebou obě dvě?
Montičko: tak jak válčíte s příkrmama? Je to lepší, nebo nic moc. Nějaký další zoubek?

Tak se mějte krásně. Volá Edík, jdu krmit.
Papa, těším se na bližší info srazíku.
Ahoj Romča a Edík.

 
Anonymní  18.05.05 20:00

Čau,

Romčo - tak na polici jsem nebyla, přeobjednala jsem se, náhradní termín byl 8. 6. Dnes bylo tak hnusně, že jsme nevylezli ven. Přišla moje mamča s babičkou.
Srazík - tak to máš fakt z ruky. My jsme obě z Prahy 5, tak proto ty návrhy :o))) zkusím ještě něco vymyslet, ale já nemám problém přijet i na ten Černák. Jsem pojízdná a jedu všude :o))) Budu mít samo obě holky, u nás to jinak ani není, všude spolu :o)) (akorát při Maru bruslení naši občas vozili Sofíka a já s ní byla na stadionu).
Na houpacím koni - vypadá to dobře, ale nevím, jestli to není ¨jen pro maminky, co tam chodí cvičit s dětmi. Koukala jsem na jejich www stránky, zkusím zavolat jedný kámošce, mám pocit, že o tom jednou mluvila, dám pak vědět.

Ahojky
Lipka, Maru a Sofí

 
romda
Stálice 100 příspěvků 19.05.05 09:58

Ahoj

Lipko děkuji za mailíka a určitě pokecáme. Ten Zličín je opravdu trošku z ruky,ale Smíchov je ok. Taky jsem pojízdná, tak dej vědět. Klidně se přizpůsobím ať nemusíš nic hledat.
zatím páček

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama