Mimizemšťánkový deníček č. 8

Těhotenství

Ahojky všichni! Tak jsem se vrátila z prázdnin u našich. Domeček se zahrádkou je nádhera a vůbec se mi zpátky do paneláku nechtělo. Naši měli doma i Klárku, takže jsem si jí užívala plnými doušky:)

Chodili jsme se koupat k tetě do bazénu, kde jsem jednou skákala pro Klárku málem i v botech. Do bazénu lezla už nejmíň 100× a ví, že si musí sednout na kraj a pak až dát dolů nohy a stoupnout si na dno. Tentokrát se rozhodla, že udělá krok rovnou z kraje bazénu… Klárka byla naštěstí vybavena nafukovací vestičkou a hlavně je v bazénu málo vody, takže když přistála na zadečku, měla vodu těsně pod krkem, čili „akorát“:))) Ale lekli jsme se všichni. Za pět minut už Klárka spokojeně lezla do bazénu znovu.

Dnes jsem byla na kontrole u své doktorky. Ukázala jsem jí své popraskané žilky a křečáky a vyfasovala jsem nějaký prášky. Taky jsem si nechala zkontrolovat prsa, nebo spíš bradavky. Mám pocit, že je mám „placatý“ a už jsem se chystala na zakoupení tvarovače. Paní doktorka všechno zkontrolovala (ne že by to nebolelo) a usoudila, že je všechno v pořádku, že se mimčo bude mít za co chytit. Takže mě kapku uklidnila chi chi. Kapku jen proto, že dokud neuvidím mimíska, jak krásně saje, tak na to budu pořád myslet:))))

Už mám vymyšlený jeden dárek pro neteřinky na vánoce, tak z toho mám radost. Začíná se mi to nakupování vánočních dárků nějak líbit:))

Mimísek dneska dělal pěkný salta, protože mi asi 3× naskočil na bříšku „hrb“. Všechno jsme vyfotili, takže pak někdy přidám fotečku do fotoalba.

Vyzvedla jsem si u ségry nějaký Burdy a jiný časopisy se střihama pro mimča a už mám vyhlídnutou krásnou bundičku, kterou se pokusím stvořit. Dám vědět, jak to dopadlo:) Ještě nemám ani koupenou látku, takže to hned tak nebude:)

Tak já utíkám. Všem děkuji za rady ohledně vybírání dovolené!

Mějte se nádherně a pohlaďte pupíky

Pá Montička + mimizemštánek 22+5

Váš příspěvek
Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 04.08.04 22:18

Ahoj Montičko,

jéje to to letí!!!!!!!!!!!! Již 22+5!!!!!!!!! Tak to se brzy dočkáš toho svého mimozemšťánka.

Páááááááááá Simunka

Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 06.08.04 08:23

Ahojky Montíku,

teda kde všichni jsou ??? je tu nějak prázdno :-((

Akorát jsem jukala do galerky a co nevidím :-) Tvoje nádherný kulatoučký bříško :-) Teda to je neskutečný jak to letí..... Moc Ti to sluší a je evidentně vidět, že mimískovi se daří dobře :-) Jsem strašně napnutá jestli to bude holčička nebo klučík :-)

Tak a co kočárek ?? Už jsi si vybrala nějaký ?????

měj se krásně a pohlad za mě pupíček :-)

papa Kačka

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 06.08.04 08:58

Tak jsme tady.Sotva ráno vstaneme přesouvám se nazahradu.Dokonce tam i jím.Opaluju se čtu všechno co mi přijde pod ruku a koupeme se.
Včera jsem byla u kamarádky která má chlapečka(získali ho adopcí)a tak jsme si přivezli plnou tašku oblečení a jednu zavinovačku.Musím se smát když vidím některé ty modely.Jo a taky u mě včera byla druhá kamrádka taky s chlapečkem a přivezla nám tašku růžových věcích.Je to tak sladké až mi z toho trnou zuby:-))
Je tam super kombinéza.
Příští týden přivezeme postýlku a jdu okouknout jeden koš,vezmeme ho jen pkud bude dost velký aby v něm Eliška dlouho vydržela.
Tak my jdeme na sluníčko,nejdřív tedy ještě vyluxuju,ten prach mě ničí.
Jo a taky jdeme 17.8.na porodní kurz.Volala jsem tam ve středu a sestřička mi řekla ať přijdeme hned ten den!Tak jsem jí vysvětlila že zas tqak aktuální to nejde.JEště dodávám že jsme se definitivně rozhodli pro Motol.
Binky+Eliška 26tt

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 06.08.04 12:43

Ahojte!

Kaculinkao: děkuji za pochvalu pupíku:) Kočárek už máme vyhlídnutý. Jen se na českém trhu zatím neprodává, takže čekáme, až nám ho dovezou do obchůdku, abysme ho okoukli, jestli se nám bude líbit i ve skutečnosti, ne jen na netu:) 100% chceme trojkolku a teď vede Jané Slalom a barva asi Salmon:) Proste Jané Slalom Salmon:) Není to úžasný název:)))))

Binky: tak tu zahrádku ti hoooodně závidím. Já se peču v paneláku bez balkónu. Včera jsem vyrazila do města, abych koupila látku na tu bundičku co chci ušít. Málem jsem v tom horku lekla a ještě k tomu jsem nic nekoupila:) Měli jen takový barvy, co nechci…

Utíkám slupnout makaróny

Mějte se krásně a pohlaďte pupíky

pá Montička + mimizemšťánek 23+1

Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 06.08.04 12:48

čauky :-)

no teda makarony bych si taky dala. jenže já jsem tak líná v tom vedru, že se mi z tý židle z kanclu ani nikam pro jídlo nechce :-)))) Takže budu vařit až večír :-)
Jinak teda kočárek má super název :-)))))) Málem jsem si na tom ukroutila jazyk :-) jané mají nádherný kočárky a hlavně lehký :-) Člověče ani nevím proč myslela jsem, že jsi chtěla trojkolku Quinny :-) No asi mi už hrabe z toho vedra :-)

tak pohlad pupíček a dobrou chut Tobě i mimizemšťánkovi :-)

papa kačka

romda
Stálice 100 příspěvků 06.08.04 15:09

Ahoj Holčiny,

je tu nějak vylidněno, jen co je pravda. Teď jsem tu dlouho nebyla, měla jsem nějak moc práce (ještě stále zaměstnaná), takže jsem to vůbec nestíhala. Jinak to vedro mě zmáhá, nohy mám oteklý až hrůůůza. V kanceláři nemáme klimošku a celý den sem svítí sluníčko, takže si chvilkama říkám, že mimísek musí být uvařenej.
Montičko, to je paráda, že si budeš šít na mimíska, to ti závidím, já to totiž neumím, takže u nás se určitě nic takového konat nebude. (škoda)
Jinak se máme dobře pěkně rosteme a už jsme 20+2, hrozně to letí, za chvíli nás bude doma víc:)
Takže se mějte krásně, užívejte se a hladím bříška.:)
Romča a Kvído

Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 06.08.04 18:04

Ahojte!

Huráááá, konečně jsem se dovolala do agentury Větrník a od 19.8. začínám chodit na předporodní kurzy + cvičeníčko:)

Kačko: Quinny byl taky v pořadí:)))) Jednu dobu dokonce pod číslem jedna, takže si to nepleteš a máš mooooc dobrou paměť:))

Romčo: Já v tom šití taky nejsem mistr světa, ale sem tam něco jednoduchýho stvořím, tak snad se mi to aspoň trošku povede:) A když si nebudu vědět rady, babička byla švadlena:) A v práci kolegyňka taky šije:) Takže se mám kde optat.

Zítra jedeme do Westernovýho městečka Šiklův Mlýn, snad se neuvaříme. Asi si vezmu barel vody, ať mám cestou co pít:)

Mějte se krásně a užijte si víkendík

pá Montička + mimizemšťánek 23+1

Lipka
Kecalka 235 příspěvků 09.08.04 09:37

Čau všichni,

tak jsme zase na pár dní v Praze. Ani se nám nechtělo vrátit, byli jsme zase u mojí babičky na chalupě a taky jsme s ní navštívili Perštejn. Předtím s našima a taky s kamarádkama a dětma jsme jezdily na výletky.

Dnes mě čeká návštěva dr. a v sobotu jdeme na utz. do Gennetu ve 20 tt.

Jinak moje opakované testy AFP dopadly OK, dr. to uzavřel s tím, že ödběr plod. vody není nutný, že stačí ten utz ve 20 tt. Tak jsme moc šťastný, toho odběru jsem se děsně bála.

Montičko - přeju úspěšné šitíčko a taky koupi kočárku :o))))

Binky - koukám, že už jste pěkně vybavený :o)))

Tak se všichni mějte krásně.

Čau Lipka, Maruška a mimoušek 19+5tt

Kaculinkaa
Kecalka 265 příspěvků 09.08.04 13:49

Ahoj holky,

tak posílám jeden rychlej pozdrav :-) Mám toho v práci nějak moc a navíc tu mám příšerný vedro :-(((( Fuj tajbl !!!

MONTIČKO : no pamatováka na všechno co se týče miminek, kočárků atd mám véééélice dobrou :-))) tak jsem zvědavá který kočík to nakonec vyhraje :-) Jo a Montí jaké to bylo ve westernovém městečku ??

LIPKO : no vidíš, že testy jsou ok !! :-) Držím palečky u dr a pak taky na utz ve 20tt. To to letí to je hrůza :-)

tak se mějte všechny krásně a zase se ozvu :-)

papa Kačka

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 09.08.04 18:53

Ahoj holky, tak jsme v Praze jenom na skok kvůli zítřejší poradně a hned po ní zase na týden vyrážíme - tentokrát k našim na chaloupku v podkrkonoší. Už se moc těším.

Špinění ustalo před 5 dny a dokonce jsem zvládla i výlet v Hřensku do Edmundovy soutěsky. Tak doufám, že hematom už zmizel a nebude zlobit. Sice mám nařízeno ležet, ale cítím se fajn. Mimísek už od 1.8. kope takže si už opravdu užívám. Hlavně ráno když se ozve v půl 7 a večer mě nechce nechat v půl 11 usnout :-).
Zítra by také měly být výsledky z AFP testů tak doufám, že dopadly dobře.

Montičko - pupíček máš už fakt moc hezkej, jen tak dál. Mimizemšťánkovi se u tebe zřejmě moc líbí. A už máte jména???

Lipko - gratuluju k dobrým výdlekům toho druhého AFP. To je dobře, že to tak dopadlo. V sobotu si to ještě potvrdíš a už se budeš jen těšit až se mimčo narodí. Necháte si říct co to bude?

Já už se nemůžu dočkat až nám to řeknou. Hrozně moc toužím po holčičce, ale zatím jsme teda viděla kluka. Ale prý bylo brzy tak uvidíme 26.8. - to jdu k Apolináři na ten UTZ ve 20tt. Tak se doufám ledňátko nebude schovávat.

Tak se tu mějte hezky, užívejte teplíčka a nabíjejte síly na mimísky. Já se zase ozvu až se vrátím.

Pusinka, Tomášek a ledňátko 17+5

Vložit nový komentář