Narodil se Štír 23.10.-21.11.

Ostatní

KŮŇ VE ZNAMENÍ ŠTÍRA 23.10.21.11. Štír se vyznačuje stálostí, která může Koně přimět, aby své síly využíval strategicky. Je to Kůň, který postrádá nenucenost, nedbalou eleganci a radostnou spontánnost jiných Koní; nicméně i když může být vážný, nemusí být ještě smutný a zachmuřený.

Stále odolává tomu, aby se dal připoutat ke každodenním domácím pracem a povinnostem. Rozhodně není zvlášť otevřený a upřímný; vzhledem k mysterióznímu jednání Štíra může být přes svou tajnůstkářskou povahu obratný a průbojný. Pokud je pevně rozhodnut pro:,–(it svou, dá se s ním těžko diskutovat.

DÍTĚ NAROZENÉ VE ZNAMENÍ VODNÍHO KONĚ

Je divoké a plné života. Vášnivě miluje život a je přizpůsobivé a optimistické. Rádo dělá všechno rychle a nové věci se učí snadno. Mnoho dětí ve znamení Koně se rodí jako leváci. Pokud takové dítě ?narazí?, má sklon k neposlušnosti, vzpurnosti a umíněnosti, ale rozhodně to není žádný ukňouranec a uplakánek. Tento živý a bujný človíček je neskonale šťasten, když může být venku. Potřebuje se vyřádit, je třeba ho zaměstnat spoustou cvičení a poskytnout mu svobodu a nezávislost - jinak si ji zařídí samo a po svém.

I když se bude sebevíc toulat a nebude chybět u žádné rošťárny, vždycky si najde cestu domů, když se podává jídlo. Má nepokojnou duši, dychtící po poznání, a nutkavou potřebu neustále něco dělat. Brzy začíná chodit a mluvit a bouří se proti přílišným omezením. Je srdečné, něžné a milující, otevřeně projevuje city, ale příliš mnoho mazlení nemá rádo. Když ho budete chtít sešněrovat různými příkazy, zákazy a náročnými pracovními rozvrhy, uteče vám. Je schopno se rozhodovat okamžitě.

Dítě ve znamení Koně je třeba usměrnit a vést k disciplíně, aby se naučilo ovládat svůj těkavý temperament a impulzivní způsoby. Nutnost sebeovládání realistický Kůň pochopí a přijme v okamžiku, kdy zjistí, že jiné cesty není.

Zcela nepochybně se tento malý ukvapený človíček dostane do nesčetných nepříjemností a malérů, ale nečeká, že ho budete z jeho potíží dostávat. Je schopen se nebezpečí vyvarovat sám. I když problémy přímo nevyhledává, nedá se snadno zastrašit a své bitvy si chce vybojovat sám.

V každém případě zářivá osobnost malého Koně náležitě oživí každou domácnost.

ČERPÁNO z knihy Theodora Lau, Velká kniha čínských horoskopů

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek