Naše nezapomenutelné dovolené

Cestování

Dvě dovolené, jedno místo a tolik problémů, ale dnes se tomu už i zasmějeme. Začala bych loňskou dovolenou, to s námi jela i tchyňka a její přítel. Tak jsme se všichni těšili, že si týden odpočineme, ale osud tomu chtěl asi jinak. Dneska se tomu smějeme, ale v tu chvíli nám tedy do smíchu vůbec nebylo.

V den ubytování jsme si udělali jen procházku kolem přehrady, byla bohužel stále vypuštěná. A pak jsme šli na večeři. Do postele jsme zalehli trošku později, než jsme zvyklí, Michalce se jaksi spát nechtělo. A když už usnula, tak jsme se těšili, že by mohlo dojít i na ten sex :-D, ale prd. O půlnoci se Michalčiny zoubky rozhodly růst. Tak vzbudila půl hotelu a ve 2 ráno konečně zabrala. Naštěstí na nás ráno nikdo nepřišel, jen tchyňka si dělala srandu, že jsme tam malou vraždili.

Následující dny už byla Miška úplně v pohodě, ale to se nedalo říct o nás :-D Já, manžel, Miška a tchyňka jsme šli další den na procházku do Luhačovic, ale tchynin přítel nešel, že je mu zle. Jsme se mu smáli, že to přehnal s alkoholem a nechali ho na hotelu. Když jsme se ale vraceli z procházky, tak se za námi manžel potácel o kus dál a že je mu zle. Tak jsem se ho ptala, co za pěrunstvo to pili. No, po cestě zpátky 2× zvracel. Došli jsme na hotel a manžel a tchyně přítel na tom byli úplně stejně. Tak jsme je nechali na pokoji a šli s Miši a tchyňkou na večeři. A obsluha se vyptávala, kde máme svoje polovičky a my vysmáté a že to asi přehnali s alkoholem a je jim zle.

No ale to jsme neměly :-D Sotva jsme došly na pokoj, tak začala zvracet i tchyňka a mě už taky nebylo 2× dobře, ale pořád jsem na tom byla nejlíp. Večer jsem spokojeně zalehla s Miškou do postele a zavřela za námi dveře, abychom nemusely poslouchat ty vzdychy nad záchodovou mísou :-D :-D Ale mě se jaksi nedařilo usnout, no samo, že to na mě přišlo taky, ale až když už to měli všichni za sebou.

Tak jsem se ve 2 ráno oblékla a letěla z jedné strany areálu na druhý, na recepci, jestli by se tam nenašly nějaké léky. Pan správce byl hodný a nějaké léky mi dal, tak zase cesta zpátky. No zima se mnou klepala jako na Sibiři a sotva jsem došla na pokoj, tak první co bylo… no musela jsem se jít přece přivítat se záchodem :-D :-D Když už mě konečně objímání záchodu přestalo bavit, ulehla jsem vedle v pokoji, abych nevzbudila Miši a manžela, na sedačku a s kýblem vedle sebe, kdyby náhodu ještě něco. Ráno mě nechali dospat, a pak už jsme byli všichni v pohodě :-)

Další den jsme na procházce zmokli jako slepice, a ten předposlední jsme se dobře spálili na slunku :-D teda kromě Michalky, tak byla napatlaná od hlavy až k patě :-)

Když už přišel den odjezdu, tak jsme se smáli, že takovou dovolenou jsme ještě neměli a bude nezapomenutelná :-D :-D a že když to půjde, tak se další rok vrátíme :-D :-D

No a přišel další rok a my jsme jeli znova :-D, ale už sami. Ale kdybychom věděli, co nás čeká :-D :-D :-D :-D Ale o tom až v dalším deníčku :-)

Hodnotilo 5 lidí. Score 3.4.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Šája
Hvězda diskuse 102678 příspěvků 09.06.12 07:39

víš co janičko? vy už nikam nejezděte jooooo????? :lol: :lol:

 
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30427 příspěvků 09.06.12 10:48

šáji jestli to do třetice nezlomíme tak už tam nepáchnem :-D

 
Ráďa 25
Závislačka 3136 příspěvků 10.06.12 20:14

já jsem takovou dovču měla minulý rok na Třebońsku-byla jsem ve dvacátém týdnu,měli jsme propršený celý týden,museli jsme si v červenci topit,když jsme jeli na bazén,měli jsme bouračku-takže mě čekal konec dovolené po špitálech,jestli je mimi v poho a nakonec jsem dva dny před odjezdem chytla střevní chřipku :roll: :roll: Už nikdy více takovou dovču

 
Januliiik
Vesmírná mluvilka 30427 příspěvků 10.06.12 20:29

my si ji letos zopakovali znova :-D

 
Siisule
Kecalka 407 příspěvků 29.11.12 20:11

Panečku, „vejlet“ za všechny prachy:-) My s manželem a s Mikuláškem krátce v bříšku měli podobný víkend na horách. Nejdřív to vypadalo, že mi je špatně právě kvůli těhotenství, ale když začalo být zle i manželovi, přehodnotili jsme situaci. Celou SAKRA DLOUHOU noc jsme si s manželem podávali dveře u záchodu ( jo a to ještě štěstí, že umyvadlo bylo tak blízko záchodu, protože chvílema to šlo všechno vrchem i spodem :poblion: ) Uf…Nakonec jsme usoudili, že za to mohla večeře, na které jsme si „pochutnali“, mlask :lol:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama