Nový život II

O životě
  • ivkahr
  • 27.01.13

Co nás čekalo, čeká a co bude dál. V posledním deníčku jsem končila tím, že jsme s Filípkem začali žít sami pro sebe.

já a moje užasná kamarádka

Mám úžasnou nejlepší kamarádku a za tu jsem a vždy budu vděčná. Kdykoliv za ni budu stát, věřím jí jako nikomu, je pro mě víc než kamarádka. Po jejím rozchodu s manželem se dala dohromady s jeho nejlepším kamarádem. Je to pruďas, takže následovaly hádky a vyhazov z baráku ze žárlivosti. Šla tam, odkud přišla a věřte nebo ne, manžel ji vzal zpět. Ona je ale stále zamilovaná do jeho kamaráda.

Řešení jejich problému na sebe nenechalo dlouho čekat, následovaly jeho noční telefonáty, ať ji přemluvím a že už se to nestane, že se změní. Nechtěně mě to vehnalo do náruče jeho nejlepšího kamaráda. Šli jsme na kávu, do kina na procházku, sem tam mi poslal kytky do práce, vzal nás s Filípkem i na výlety a hodilo se i to, že má syna, tou dobou 12letého. S Filípkem si padli do oka a zase jsem viděla toho svého malého usměvavého kluka, kterým Filípek vždycky byl.

Po 2 měsících

Naše výlety, kina a procházky vyústily ve vztah, a ať chcete nebo ne, bohužel jsem při první noci přišla do jiného stavu. Ne mojí vinou, ale jeho, vůbec jsem to netušila a nejsem žádná nezkušená 20. Po 2. měsících se mi to zdálo brzy, ale i tak jsem si to chtěla nechat. Řekl mi, že se neznáme, že jsme si neužili ani první dovolenou a proč si to nechat nemám. Bylo mi hrozně, když jsem to musela řešit sama.

Proplakala jsem týden a nevěděla, co mám dělat. Maminka mi řekla, že mi pomůže, že to malé vychováme, o to víc mi bylo hrozně. Navíc mi pak obě nej kamarádky řekly, že čekají miminko. Než jsem se z téhle zkušenosti dostala, trvalo to tři čtvrtě roku. Přítele jsem nemohla ani vidět, i když měl v mnoha věcech pravdu. Miminko si nenechat bylo mé nejtěžší rozhodnutí v životě. I dneska, když to píši, chce se mi brečet!

Jak plynul čas

Po čase jsem se upnula na kamarádky a prožívala s nimi jejich těhotenství s nimi. Měla jsem i deprese a strach že vzhledem ke svému věku už mít miminko nebudu. S mým současným přítelem jsme po 1,5 roce začali na dovolené zkoušet miminko. Dlouho to nešlo, i hormony jsem musela začít brát, a teď? Jsem ve 3. měsíci těhotenství, asi to tak mělo být, i když jsme se možná měli ještě víc poznat.

Co bude dál?

Přítel je, jaký je. Myslela jsem si, že mám svého muže snů a i to tak vypadalo, než se k nám nastěhoval. Postupem času jsem zjistila, že mám náladového a zlého pedanta, který je naštvaný na celý svět i všechny, kteří ho milují. Nevím, co jsem komu kdy udělala, že je na mě tak zlý. Stačí jen malé smítko na zemi, špatné chytnutí dveří, neutřená vana po koupání aj. Jsem strašně klidný člověk, ale na urážky typu ty: náno pitomá, špíno atd., zvyklá opravdu nejsem, a to mám naklizeno a vždycky jsem měla. Nevím, jak to bude, až budeme mít miminko. Vrátila jsem se z nemocnice na klidový režim domů a musela jsem hned vyluxovat, vytřít a utřít prach. Když jsem se ozvala, že jsem na rizikovém těhotenství, tak mi jen řekl: tak buď, ale doma je špína. Přitom jsem luxovala pokojík mého syna, ale nemám deset rukou.

Vadí mi na něm i to, že je nedochvilný a lže mi v docela zásadních věcech. Co slíbí, nedodrží. Hádky jsou u nás na denním pořádku. Teď, když bych měla být v klidu. Přitom jsem toho pro něj tolik dělala. Často se omlouvá, píše, jak nás miluje a nechce nás ztratit. Ale jak mu mám věřit, když ani v maličkostech mu věřit nemůžu? Jsem z toho dost zoufalá. Při splácení a nájmu, mi to, co mám na život s dvěma dětmi, nestačí. Syn ho má rád, ale jen když je normální. Pokud nemá své nálady, snesl by nám modré z nebe, ale já, už nevím, co je pravda a co ne!

Lze ještě v něco věřit?

Po všech těchto zkušenostech nemám chuť na nic, ani na život. V co mám věřit? Zatím věřím jen v mého syna a v to, co ve mně roste… nový život!

Hodnotilo 3 lidí. Score 4.7.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
hanak  27.01.13 03:55

Toho tvého „přítele“ pusť co nejrychleji k vodě, pokud si chceš zachovat zdravý rozum a dětem vyrovnanou psychiku. To, co provozuje, je normální psychický teror, na který se vztahuje zákon. Od něho utíkej co nejdál a co nejrychleji!!

 
kačkač1404
Závislačka 2663 příspěvků 27.01.13 05:09

Ivko souhlasím s @hanak se toho chlapa co nejrychleji, už právě kvůli dětem! Obrať se na nějakou linku bezpečí, onj ti určitě poradí, jak na něj. NIKDO nemá právo nadávat ti do hloupých nán, špín apod!!!Možná nějaké světlé chvilky má, ale těch asi moc není, co? Mysli na sebe a na děti než z tebe udělá vystresovanou trosku a z dětí neurotiky! A jestli máš takovou skvělou maminku, která tě nenechá ve štychu, tsk fakt neváhej! Držím palce :hug:.

 
Slečna Ferka
Echt Kelišová 8878 příspěvků 27.01.13 06:43

Nějak tomu nerozumím. Ty ses dala dohromady s exmilencem kamarádky, od kterého ona utekla? A za ten rok a půl, během kterých Tě mimo jiné donutil jít na potrat, sis neuvědomila, že je to lhář a tyran? Nechápu…

Ale teda souhlasím s holkama, že lepší to samo od sebe nebude a pokud se nějak obratem nechytí za nos, tak bič a pryč…

 
Verca1989
Echt Kelišová 9467 příspěvků 2 inzeráty 27.01.13 09:09

Souhlasím s ostatníma holkama, sbal syna a utečte jak nejrychleji to jde, do tohoto bych rozhodně miminko přivést nechtěla. To je přesně ten typ chlapa, kterej jednou nebude mít problém na tebe vztáhnout ruku, možná i na děti…nebuď jako jiné týrané ženy, neomlouvej ho, ty nic špatnéh neděláš, on se chová jako hovado. Máš skvělou maminku, tak jí o této situaci řekni a utíkej jak jen můžeš, než bude pozdě..

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 27.01.13 09:18

Po přečtení prvního deníčku sem si říkala tak byla blbá a ted bude ten krásnej závěr :palec:
Po přečtení druhého deníčku se však nic takového nekonalo a napadlo mě jen-Proč si někdo dobrovolně ku–ví život?)
Víš co je na tom nejhorší? Že tvoje chyby nejvíc odnesou ty děti. Kdyby ti bylo 20 cet tak neřeknu :nevim:

 
ivkahr  27.01.13 09:57

@karolina_a_be­tuska ne s exmilencem…to je pouze jejiho přitele kamarad…

 
ivkahr  27.01.13 10:02

@karolina_a_be­tuska nebyl takový, až když se k nam nastěhoval, začal být takový náladový…

 
ivkahr  27.01.13 10:05

@Kamča.dalmatinka to kdyby každá věděla, tak by byla každá sama…nebyl takový až po nastěhovaní k nám a to, už jsem čekala miminko…byl vždy pozorný, hodný…až pak se to změnilo…

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 27.01.13 10:07

@ivkahr právě proto je běžné s partnerem nejdříve pár let žít a pak si až dělat děti ;).Myslim si že aspon po těch 3-5 letech si člověk muže udělat už trochu o partnerovi obrázek.

 
ivkahr  27.01.13 10:10

@Kamča.dalmatinka no to máš pravdu jsme spolu skoro 2 roky a na druhe ditě bohužel, už po 5.letech nemam věk…ve 42.letech už néé!

 
AngelLilly
Echt Kelišová 8776 příspěvků 27.01.13 10:21

Nemohu si pomoci, ale ty dva deníčky jsou jak dkyby je psala nějaká náctilet naivní slečna. Nepochopím, že se někdo snaží o miminko a ještě s tím partnerem nebydlí 8o Vždyť právě to bydlení ukazuje pravou tvář těch lidí a hodně párů se rozchází po zkoušce se společným bydlením. Dětí je mi líto.

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26465 příspěvků 27.01.13 10:22

Ja ti nechci brat iluze, ale takovy pritel je na nic, uz ted te ponizuje, to si nenechej libit opravdu ne..a neomlouvej ho..staci kazdemu co ti rekl, aby si pred ocima udelal obrazek..Neves se na neho jen proto, ze si myslis tak jako kazda pres tricet, ze uz nebude mit jinou moznost, jsi hezka zenska a chlap se najde i s dvema detmi tak co…
Kasli na neho na previta :cert: :cert: :cert:
tobe preju hodne stesti :kytka: :kytka: :kytka:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 27.01.13 10:28

@ivkahr tobě už je 42 8o. no tak věk na dítě to sice není už ideální, ale rozum už bys mít měla ;)
Myslim že už sem ti to psala v prvnim deníčku-vys-r se na pořád hledání nákého partnera a nauč se žít bez nich, proto že jak je vidět neustále si vybíráš jeden typ chlapu a zrovna ten typ který využívá tvé naivity.

 
ivkahr  27.01.13 10:39

@Kamča.dalmatinka ne ne za 5.let mi bude 42.let…ted je mi 37.let

 
ivkahr  27.01.13 10:42

@pomenkova no děkuju když, už bych zustala sama, tak jedině bez chlapa…opravdu potom všem, už nechci nikoho…oba chlapi byli opilci a ten třeti je pedant, takže asi na výber neni z čeho…

 
barca77
Závislačka 3203 příspěvků 27.01.13 11:22

Uteč od něho, dokud je čas a miminko teprve na cestě. Se dvěma dětmi to bude jen horší, než se vzpamatuješ z porodu, uteče další rok. Teď máš stále ještě 6 měsíců na to, aby sis urovnala život bez něj. Takový chlap se nezmění, bude to jen čím dál horší.

 
ivkahr  27.01.13 11:37

@AngelLilly tak bydleli jsme spolu, ale byla tu se mnou ještě má maminka…chodila jsem donedávna do prace a musel někdo vyprovázet syna ráno do školy a partner jezdi Německo, takže bývá doma třeba jen dva dny a pak je pryč…říkám nebyl vůbec takový,,,až ted po společném bydlení 1/2roku.

 
darla
Kelišová 5035 příspěvků 27.01.13 11:37

Rychle pryc, je to magor…

ma rad poradek, tak at uklidi sam :! on neni normalni a hlavne lituji deticky :(

 
ivkahr  27.01.13 11:39

@darla tak na dětičky je hodný…má sem tam, že napomene, ale normálně…tak je to můj syn a já bych nedovolila, aby mu ubližoval…

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26465 příspěvků 27.01.13 12:05

No me je taky 37 let :D, ale vis co, ono to je proste tim, jak uz tady nekdo napsal, mas zvlastni talent hledat si to same, bohuzel..
Asi bude opravdu nejlepsi, kdyz chvili budes sama, ono nema cenu kolikrat nekoho hledat, proste byt sama se sebou a detma, ono to prijde a hlavne ho moc neomlouvej :lol: :lol: :lol:
jako me rict manzel tady vysaj, tak asi leti, protoze tohle se nerika, ma se toho chopit sam, kdyz si na rizikovem :cert:

 
darla
Kelišová 5035 příspěvků 27.01.13 12:27

@ivkahr zatim je hodny, ale na tebe ne a deticky to budou vnimat…
on si dovoli pouze to, co ty mu dovolis…kdyz chce vyluxovat, tak at to udela sam.

 
renč  27.01.13 12:43

Evidentně si nacházíš stále stejné pro vztah nepoužitelné týpky, chtělo by to zapracovat na sobě a svém sebevědomí, tohle si fakt nemusíš nechat líbit!

 
Slečna Ferka
Echt Kelišová 8878 příspěvků 27.01.13 12:58

Ono to není bohužel až tak výjimečný, že si ženský hledají pořád ten samej, problematickej typ.

Za sebe di taky myslím, že radši sama s dětma a maminkou, než s takovým pošukem - pokud na sobě nějak nezapracuje (např. s Tebou nepůjde do poradny ap.). Abys nezjistila, že mlátí Tebe i dítě, dřív než si všimneš… Nemluvě o tom, že stačí ponižování, to Tvým dětem taky nepomůže, když se budou koukat, jak je jejich matka deptaná. Co si odnesou do života jako vzor?!

 
ivkahr  27.01.13 14:52

@karolina_a_be­tuska chci s nim hodit rozmluvu a uvidíme jak dál…ale takhle žit nechci, už kvůli dětem…neni to k žiti!!!

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 27.01.13 14:56

@ivkahr a tohle vše sleduje i tvuj syn?

 
jannina1
Závislačka 3266 příspěvků 27.01.13 15:31

A co chceš s tím dělat? Je čas si přiznat, že jsi bohužel opět ělápla vedle a přítele vyrazit, Pochybuji, že se povaha takhle změní. Zřejmě se dříve držel na uzdě a nyní se plně projevuje. Znám to moc dobře s ex, chodí za synem, ale žít by s ním nešlo.

 
lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 21950 příspěvků 2 inzeráty 28.01.13 23:51

Nezlob se na mě, a nebo teda klidně zlob, ale mě přijdeš naprosto hloupá…být s někým kdo je vůl na entou a ještě s ním vlítnout do jináče…

 
Ananta
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 29.01.13 22:28

Nepíšu to ráda, asi máš i tak dost, ale celou dobu, co jsem četla ty tvoje dva deníčky, jsem si říkala, proč probůh nežiješ jen se svým synem a nesnažíš se, aby měl aspon trochu pohodové dětství? Ty neumíš být bez chlapa? To musíš za každou cenu být s takovýma nulama? Proč se ženský vrhají do tak nesmyslných a bezvýchodných situací, to už jim ani v dnešní době internetu, kde je těhle příběhů tuna nedochází, že potkat „prince“ je romantická ptákovina? Kolik chlapů ještě budeš testovat za účasti tvého dítěte? Jestli jsem to dobře pochopila, nejsi už nejmladší, možná bys měla dost zásadně přehodnotit svůj žívot, toho ubožáka co máš doma a který si tě neváží (protože ty si nevážíš sama sebe) pošli do háje, alimenty by ti snad měli platit oba chlapi, tak i kdybys měla bydlet v garsonce, tak všechno bude pro tvé děti lepší než tihle vykuci co tady popisuješ. Už jsem to tady jednou psala, nesnáším slabý matky, který likvidují život svým dětem v rámci nějaké závislosti na chlapovi.

 
šmoulinka71  31.01.13 23:30

@ivkahr Tak proč jste spolu nejdřív nezačali bydlet a poto si nepořídili miminko???Kaž­dopádně, pryč od něj, ale co ty a děti???

 
šmoulinka71  31.01.13 23:37

Některý ženský to mají tak, že jsou submisivní, tak je vlastně vzrušuje představa, že jsou ponižovány, já si to totiž jinak nedovedu představit, proč to děláš. A ještě to tady napíšeš, jako že se vlastně nic neděje. :nevim:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama