obavy pred 1.IVF

Snažení
  • 30.06.05

ahoj holky! až do minulého pátku jsem si myslela,že mě se to nebude týkat,ale při poslední navštěvě lekaře mi bylo oznámeno,že jsme s přítelem jednoznační adepti na IVF.Byla jsem z toho v šoku,pr.ještě minule mi pan doktor dával spoustu nadějí na norm.početí.

Je mi 33 let a o miminko se snažíme už 3 roky.Prý vůbec neovuluji,max.1 za 5-6 cyklů. Spermiogram přítele je norm.,naštěstí!!!!Pan doktor mi objednal léky na stimulaci a já mám ted jen čekat až to poj.schválí.A já ted vubec nevím,co mě čeká!!!Přečetla jsem si vše o IVF na netu,ale pak jsem strávila pár hodin tady na vašich vzkazech a odkazech a začínám se bát,že když to vyjde tak jen zázrakem.Napíše mi někdo,jak to všechno zvládnout?A kolik jste tedy zaplatily(v Iscaru v Pze)?Mě mudr,tvrdil,že to nebude více jak 10 tisíc.To tedy myslel za 1 pokus?Musim přiznat, že jsem ani netušila kolik nás má takovéto problémy.Všem nám přeji,at se nám ten náš sen co nejdříve splní!!!Já sice pracuji s dětma a mám jich kolem sebe spoustu, ale žádné
mi neříká Mámo!Mějte se fajn kotytko

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lotranda
Zasloužilá kecalka 894 příspěvků 30.06.05 22:23

Ahojky, moc ráda bych tě pozvala k nám do deníčku „Zebřičkovský deníček“ hodně holek a patřím mezi ně i já máme zkušenosti s IVF a jsme tam bezva parta která se navzájem ¨podrží když je to nejvíc potřeba.
Tak doufám že tě brzo přivítáme u zebřiček

Lotranda
p.s. jestli chceš tady je můj obil: 605253636

 
Anonymní  30.06.05 22:39

Ahojky,
taky bych tě ráda pozvala k Zebřičkám.
Je nás tam IVFaček opravdu mnoho, určitě ti poradíme.
Já osobně otěhotněla po 9 letech a hned po 1 IVF. U nás byl problém na obou stranách . Já jsem PCOška a manža špatné spermio .
Nyní jsem v 6tt a čekáme dvojčátka
KATIA a drobečci

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 30.06.05 23:21

Ahoj,
Lotranda a Katia tě už k nám zebrám pozvaly, přidej se , opravdu je nás spousta, které máme stejné problémy!
Já se chystám už na 2.IVF a jsem pořád plná nadějí, že se to povede! U nás je problém jen ma manželově straně a oba pro úspěch děláme vše!

Nás stálo 1.IVF+ICSI kolem 20 000.- . Dnes jsem jen za injekce zaplatila 3 600.-, určitě je lepší, když si připlatíš za kvalitnější, u tohoto se to určitě vyplatí! Děti přece stojí za to!
Já také pracuji s dětmi, krásná práce, ale momentálně bych byla raději na mateřské s vlastními!

Drž se, určitě to vše zvládnete, přijdi si pokecat k Zebřičkám!
Pa Kati

 
Anonymní  01.07.05 09:52

Ahojky Kotytko, i já patřím do zebřičkového deníčku a chci tě mezi nás pozvat, protože jak řekly holčinky je nás tam spousta spřízněných dušiček.
Pokud by jsi si chtěla počíst, tak tématu IVF jsem věnovala Zebřičokvé deníčky č. 50 - 53, kdy jsem popisovala den po dni jak se cítím a čím vším procházíme právě při celém tom kolotoči. Snad by ti to pomohlo nechi tě vystrašit, protože bohužel naše IVf nedopadlo úspěšně, ale myslím, že jsem tam opravdu nic nezatajila a sand jsem občas i pobavila :-O

Těším se na tebe u nás v deníčku a věř, že ti rádi opdpovímě n akaždičkou otázečku. Ahojky Maru

 
Lostris
Závislačka 3625 příspěvků 02.07.05 13:13

Ahojda Kotytko,

Jelikož se část našeho zebřího stáda u tebe v deníčku ukázala, tak i já se přidávám a zvu tě mezi nás. Bude se ti u nás líbit, to si piš :). Tak nebuď sama se svými obavami a přijď mezi zebřičky.

pa Lostris

 
Anonymní  09.07.05 18:02

Ráda bych Tě povzbudila. U nás byl taky problém, že jsem neovulovala. V lednu 2002 jsem poprvé navšívila informativně ISCARE Praha, stejně jako Tobě mi předepslali stimulaci. Tak se čekalo na schválení léků a na MS. V únoru jsem začla stimulovat, v březnu transfer dvou embrií. Koncem října jsem porodila dvojčata.
Teď ty finance. Doplácela jsem 600,–- Kč na Gonal, ale je možné dostat i léky, na které nemusíš přispívat. Ale dle Dr se vyplatí přidat si. Dále těhotenský test 100. TO JE VSE!!! 700,– korun českých!!! Nikdo mi to nechci věřit, ale nekecám. Doufám, že za rok se s tebou setkám na setkání dětí ze zkumavky v ISCARE. které je každoročně konané!
 Katka

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama