Poblázněná snaživka

Snažení

Přes hory, přes řeky až k vysněnému miminku. Zdravím všechny maminky i snažilky. Také jsem se rozhodla přispět svojí troškou do deníčků. Letos mi bude 27 let. Řadím se mezi snažilky (konečně) a jsem za to velice ráda.

V 18 letech se mi totiž stala ne moc příjemná věc. Chodila jsem s přítelem něco okolo dvou let. Jemu bylo 30, pracoval, chystali jsme se spolu žít a založit rodinu. Dlouho jsme o tom přemýšleli a jednoho dne jsme si řekli: Tak dobře, budeme rodiče! Přestala jsem brát antikoncepci a ejhle, tuším že hned napodruhé to bylo tady. Ty úžasné, očekávané dvě čárky na těhotenském testu. Byla jsem radostí bez sebe. Ale velkým zklamáním pro mě bylo, když jsem přišla na to, že má bývalá drahá polovička tohle nadšení nesdílí :( Bylo mi řečeno něco ve smyslu: „Já jsem se spletl, ještě na to nejsem připravený“. Poslal mě tedy na potrat (miniinterupci) a já poblázněná šla. Dodnes toho nepřestanu litovat.

Nejel se mnou do nemocnice, nepřijel pro mě, ani se na mě ten den, potom co jsem dojela domů, nepřišel podívat. Nenáviděla jsem se i za další věc, kterou jsem udělala a to byla ta, že jsem s ním zůstala a ještě si ho po tom všem nastěhovala domů :( On si u nás zadarmo pár měsíců pobyl a já později zjistila, že mě celou dobu podváděl a ve finále se ode mě tajně odstěhoval. Neměl ani tolik odvahy říct mi do očí, že se mnou už nechce být. Za 4 měsíce jsem zjistila, že se žení. Jeho nová přítelkyně byla v 8. měsíci těhotenství. Nenávidím je oba doteď, a i když už to trošku vyprchalo (díky tomu, že jsem po dalším nevydařeném vztahu konečně narazila na toho pravého), stejně je mi z toho, když je oba potkám v zaměstnání, na nic a neřeknu ani „ahoj“.

Teď je ale všechno jinak. Už třetí rok žiji s přítelem, rekonstruujeme byt a před dvěma měsíci padlo rozhodnutí. Bude miminko :) Jsem radostí bez sebe. Na miminko se moc těším, až se to podaří, bude ze mě nejšťastnější ženská pod sluncem. A jsem ráda, že na to budeme dva a že mi nikdo neřekne: „Hele promiň, já na to nemám!“ Bavíme se o jménech pro chlapečka, pro holčičku, a to ten drobeček ani není ještě v bříšku.

Na každou z nás totiž někde čeká ten pravý taťka :)

Hodnotilo 6 lidí. Score 3.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Jadla
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 13.02.12 10:34

Přeji hodně štěstí! A ať ti plány vyjdou, jak si představuješ. :kytka:

 
jitka 11
Neúnavná pisatelka 18025 příspěvků 13.02.12 12:48

Asi to tak mělo být na začátku, ale zmizelo to jako mávnutím proutku.
A teď, když jsi s jiným přítelem, určitě to co nejdříve vyjde a za pár měsíců budeš držet ten nejkrásnější uzlíček v náručí.
Držím všechny :palec: :palec: :palec: :palec: .
:hug: :pankac: :kytka: :mavam: :* :srdce:

 
chcememimi
Echt Kelišová 7764 příspěvků 13.02.12 14:15

…krásně napsané :-)

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 13.02.12 15:30

Najít toho pravého je důležitější než cokoliv jiného a kterékoliv z nás se to povede, může v klidu říct, že žije na šťasné planetě, protože at už se pak stane cokoliv, SPOLU to zvládnete.

 
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26170 příspěvků 13.02.12 23:39

No teda… zajímavá zkušenost! :zed: Ti chlapi… nechápu jak tohle dokážou?! :evil:

Teď ti moc držím palečky aby to vyšlo s tím pravým :hug: :kytka:

Příspěvek upraven 13.02.12 v 23:39

 
pinkeee85
Ukecaná baba ;) 1689 příspěvků 16.02.12 08:58

Holky moc dekuju za nazory a komentare :) Chtela jsem jen trosku prispet do mlyna :)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama