Poslední sbohem...

O životě

Vánoce mají zvláštní kouzlo a dar. Ať se před 2012 lety stalo cokoliv, narodil se kdokoliv. Vánoce jsou svátky které probouzejí mnoho citů, myšlenek, vzpomínek a zážitků. Né jenom že člověk vysmýčí a uklidí celý barák, ale také vyčistí svojí DUŠI.

Poslední sbohem.

Toto je moje prozření a mé poslední sbohem TOBĚ. Můj bývalý příteli, lásko. Tatínku našich úžasných kluků. Moje srdce se ti navždy uzavírá, zůstaneš v něm nadále jako cenná osoba. Jen ho zamykám a beru si zpět svůj klíč.
Ponechám si všechny krásné vzpomínky, zážitky a pocity které jsem s tebou měla. Vše zlé ať vezme čert a uzavře se kapitolou 2012.

Byli to naše 4 roky které nám určil osud. A jsou u konce. Nevím jak to vnímáš ty a vnímal jsi. Tvé slova byli zmatené, dokážeš se otevřít jen v alkoholickém rauši či když sám velmi trpíš. Nikdy už se asi nedozvím, zda by to mělo šanci vytrvat, nebo nemělo. Ale vědět už to nechci.

Moje srdce je dar. Srdce které je odevzdané a věrné. Milující, soucitné a citlivé. Dlouho tlouklo jen pro tebe a mohl jsi mít po čem správný chlap zabrečí. Je to pryč. A už necouvnu zpět.
Vánoce 2012, první které náš synek opravdu vnímá. Jeho jiskřičky v očích mi otevřeli oči. První záchvaty smíchu malého Danielka a soudržnost mé rodiny mě utvrdila.

Nevím zda někdy najdu odvahu otevřít své srdce někomu dalšímu. Nevím zda si troufnu někomu dát klíč od této cennosti. Vážím si svého srdce, SEBE. Byla jsem schopná zahodit hrdost, prosit a doufat v nemožné. I přes velice, velice raněné srdce. (Ublížit bezbrannému a obnaženému - jak ubohé)
Ale rokem 2012 vše uzavírám. Náš kontakt, byť v nejnutnějším případě, bude rychlý, nekompromisní a věcný.

Já jsem JÁ a ty jsi TY.. Táta a Máma, každý z jiné planety.

Děkuji ti za syny, a za to, že jsem poznala jak silná jsem.

Buď šťastný, buď veselý a mysli na své děti. Je to to nejcennější, nejtrvalejší pouto jaké člověk může mít. Doufám, že si to uvědomíš dřív než bude pozdě a povzneseš je i nad sebe samého. Jak tomu mám já a většina milujících rodičů.

So goodbye… forEver

pozn mimo:. zvláštní při pročítání deníčku zpětně jsem si uvědomila souvislost se slovem OSUD a SOUD. Je to jen náhoda? Tak podobné…ale to k deníčku nepatří :o)*

Hodnotilo 15 lidí. Score 4.1.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Lente  02.01.13 09:28

Cítím absolutně to samé! Líp bych své pocity nevyjádřila;-) alkohol, je hold zabiják. Vztahů, lásky a přátelství.

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 02.01.13 11:05

Jseš silná ženská a víš co chceš. Věřím, že i tvoje srdce otevře ten, co si tě zaslouží a udělá tě štastnou.

 
K.Black  02.01.13 14:09

Přeji hodně štěstí v Novém životě :kytka:

 
beručka
Ukecaná baba ;) 1387 příspěvků 02.01.13 16:50

Krásný a smutný deníček. Napsaný s velkou duší (věřim že přijde někdo kdo zase otevře tvé srdce) hodně sil! Alkohol je mocný zabiják několika lásek

 
IkaT
Kelišová 6020 příspěvků 02.01.13 19:48

Krásnej deníček, po celou dobu čtení mě mrazilo… přeju hodně krásného v novém roce

 
Leknínek
Kecalka 433 příspěvků 02.01.13 21:00

Hodne stesti v novem roce a moc ti preju, at se jednou objevi ten, kdo ti klic k tvemu srdci ukradne :kytka:

 
Dany82
Kecalka 375 příspěvků 02.01.13 21:13

Krásný deníček! Přeji šťastný Nový rok a hlavně Nový život ;) :kytka:

 
misicka38
Zasloužilá kecalka 582 příspěvků 03.01.13 15:34

Myslím že není smutný, spíš naopak. Smutný to bylo asi před tímto deníčkem. :palec:

 
Ťutina
Závislačka 4853 příspěvků 03.01.13 23:31

Krásně napsaný, tleskám, tleskám, tleskám i tomu, jak v sobě člověk najde sílu a odhodlání, tleskám…alkohol, drogy, automaty…svinstva, který mění lidi a ničí lidskou duši :,( :evil: (hlavně jsem četla moje slova před pár lety, u nás se ale vše v dobré obrátilo :srdce: )Držim palce a ještě jednou tleskám :kytka:

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama