Kineziologie

Ostatní

Duše. Neviditelná věc ve světě hmotných lidí a statků. A tento deník bude hluboký. Ačkoliv mé ruce píšou, má mysl je daleko jinde. V knihovnách mé mysli a přemítá obraz. Ani sama nevím, co vypadne. Bojím se. Bojím se toho, jak přijmete tento deník. Ale nemám čeho. Má duše je dnes po letech objevená. Končím s rezignací. A učím se. Chápat, příjmat a vzít ZODPOVĚDNOST.

Má cesta došla až sem na Zemi. Vznáším se a touha přijmout fyzické tělo a zkusit si naučit se nové mě zmítá. Nebyli to mí rodiče. Poprvé. Jsem tu už víckrát. Nyní jsem tu poněkolikáté. A teď jsem je našla. Lidé. Ti správní, které potřebuji. Jdu k nim i s ní. Pomáhá mi.

Jsem s ní ve hmotných tělech. Už jsme dospěli k bodu. Můžeme do světě. Jsme velké místa je málo. Je tu tma. Musíme ven. Já jdu. Jdu. Něco se kazí. Já nemohu ven. Má souputnice dušika za mnou ve hmotném těle nemůže též. Je konec. Je tma. Nemůžem ven. Dochází síly. Náhle se objeví světlo. Vycházíme ven. Ruce nás vyjímají z temnoty. Jsme venku. Jsme ve hmotném světě. Ale co to. Moje souputnice. Moje souputnice odchází a mizí. Jsem tu sama. Sama. Moje sestra odešla. Zanechala za sebou hmotné neživé tělo. Vše se upíná na ní. Byla tu krátce a pozornost na ní je absolutní. Já jsem tady. Jsem sama. Bojím se. Hmotného světa. Co to obnáší. Být sama.

(Bože, není můj cíl být sama)

Rodiče. Bolest. Smutek. Chtěli i mojí souputnici přijmout mezi sebe. Musí přijmout jen mě. Ale to nejde. Jen mě. Byli připravení na nás. A teď je jen mě.
Představa o životě se mění. Nepřijmutí. Jen mě.

Jsem samotná dušička. Uzavřená ve svém světě. Uzavřená v skleněné kostce. Sama. Musím mít svůj svět. Je to tak smutné. Tak smutný je hmotný svět.

Celý svůj život pokračuji ve smyslu samoty. Nepochopení, nepřijmutí. Nepřijmutí sebe sama. Tak jako mě opustila má souputnice dušička, tak mě opouští mí souputníci v hmotném těle. Jediní, kterým nemusím nic říkat a cítí se mnou. Moji pejsci. Moje zvířátka. Odcházejí z neuvěřitelných náhod a příčín. Musím se opravdu naučit být sama a teprve pak začít žít hmotný svět.

Bojím se.
Bojím se.
Bojím se.
Přestat se bát.
Vždyt hmotný svět je tak jiný.

Jak ven?

Děsím se sama sebe. Avšak tento deníček jsem musela napsat a pustit ho ven. Nevím, nakolik je správný. Učím se. A toto musím napsat a poslat dál. Pro některé jsem blázen. Ale oni sami jdou cestou hmotnou, aniž by pochopili. Jsem blázen. Tady ano.

Vesmír. Je nekonečný. Jiný, nepochopitelný, nepolapitelný, nepopsatelný.
Jak ho miluji.

Přeji krásnou a pochopenou cestu na Zemi.

Hodnotilo 32 lidí. Score 2.2.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 29.07.14 00:47

My dve bychom se pochopily maximalne v mych patnacti. To rozevlate utrzkovite psani pro zdurazneni eterickych zablesku mysteriozni mysli je des. Zkus sem hodit nebo mene abstraktniho, nebo prispivej na alternativni weby…nebo se koneckoncu nediv, ze jsi nepochopena. Ale nebude to vzdy nepochopenim cesty na Zemi. Preji krasnou noc!

 
Milkiway
Kecalka 425 příspěvků 29.07.14 01:37

Já tomu vůbec nerozumim. O čem to je :nevim:

 
Kaci.Kacka
Zasloužilá kecalka 595 příspěvků 29.07.14 04:16

Solidni blabol

 
aspagi
Kelišová 5836 příspěvků 29.07.14 06:30

Ja to pochopila tak ze nekoho ztratila asi sestru :nevim: jinak kineziologii jsem tez podstoupila a velmi mi pomohla. akorat nechapu proc tento denicek nese takovyto nazev :nevim: treba zakl. vysvetli…treba kdyby napsala jak kineziologii probiha ajak ji pomohla byla by to urcite prinosnejsi forma denicku :kytka:

Příspěvek upraven 29.07.14 v 06:33

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 29.07.14 06:44

@aspagi já taky :think: Jinak věřím, že ti pomohla ;) Já před rokem prošla regresí a taky něco co mě moc pomohlo a nejen to byl to pro mě zážitek na celý život :kytka:

 
aspagi
Kelišová 5836 příspěvků 29.07.14 07:10

@Denisa76 tez jsem prosla kraniosakralni terapii kurzem a to byl taky uzasny zazitek byli tam rosice ktery meli vazne nemocne dite a uz si nevedeli rady klasicka medicina nepomohla..regresni terapii bych si taky chtela zkusit :kytka:

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 29.07.14 07:24

@aspagi kraniosakralni terapii?? To neznám o co jde?? klidně do sz ;) Já prošla neuro-lingvistickým programováním taky dost zajímavá zkušenost a ted v listopadu mě čeká kurz u Dragomireckýho a pak snad akreditace na regresního terapeuta :roll:
Zatím se pokouším vše pochopit a musím říct, že to vůbec není lehká záležitost :jazyk:

 
sova pálená
Kecalka 176 příspěvků 29.07.14 07:54

Já byla u kinezioložky ve Svitavách a děs běs. Nepomohla mi vůbec. Celé mi to přišlo jako jedna velká fraška. Jak vzít 600 Kč a hodit je z okna.

 
Pce
Extra třída :D 13873 příspěvků 29.07.14 08:02

Na mě to působí tak, že zakladatelka je z dvojčat a jeji sestra u porodu zemřela… :nevim: a ona je asi „jiná“ a sestra ji schází. Jinak deníček se mi nelíbí…je zmatený a nepochopila jsem, co tím chtěla zakladatelka říct :think:

 
Grapefruitik
Kecalka 312 příspěvků 29.07.14 08:41

Ja deníček chápu, zakladatelka pravděpodobně podstoupila tuhle kineziologickou terapii, protože mela pocit, že ji v živote všichni, ktere ma ráda, opouští a ona nechápe, proc je pořád „sama“.Kineziologie ji zřejmě odhalila, že smrt jejího dvojcete u porodu, to že se se smrtí sestry rodiče nevyrovnali a ze žalu nad ztrátou ditete nedali dost pozornosti zakladatelce, jako přeživšímu diteti, to, že ji neustale umírají domácí mazlíčci, na ktere se v důsledku ppcitu osamění upíná, ma její duši naučit byt sama ( nebo samostatna- to je otázka).Takže je to vlastně zamyšlení nad smirenim, ze její úděl v tomhle živote je byt sama a neustále se smirovat se ztratama těch, ke kterým si vybuduje vztah.
Formu deníčku ale taky moc nechápu:)

 
Gina108
Generální žvanilka 23849 příspěvků 29.07.14 08:46

Chápu to jako popis vlastního zplození, pobytu v děloze a narození císařem s tím, že zakladatelka byla z dvojčat a to druhé při porodu zemřelo a ona pak byla v inkubátoru. Jen nevím co to má společnýho s kineziologií. U toho se také provádí ta regresní terapie nebo jak se to jmenuje, jak člověk zažije svůj vlastní porod??? :nevim:

 
svycarka
Kelišová 6854 příspěvků 29.07.14 08:52

Denicku sice nerozumin, ale psany projev me docela zaujal. Sice to na me pusobi jako EMO nebo jako „hodne husty matros“,ale to neni tva vina, ze ja tematu nerozumim ;)

 
mismurka
Závislačka 2838 příspěvků 29.07.14 08:56

I já to pochopila jako @Grapefruitik ale třeba zakladatelka ještě víc upřesní :kytka:

 
Olivyia
Kecalka 220 příspěvků 29.07.14 08:59

@Grapefruitik Díky za to vysvětlení. Aź po přečtení tvého komentáře a následného znovupřečtení deníčku jsem pochopila o čem to je. V původní formě je to pro nás nezasvěcené opravdu úvaha hodná do šuplíku.

 
marturka  29.07.14 10:48

Naprosto rozumím a chápu. Stručné vyjádření nejvíc vystihuje pravdu. Popsat to jinak nejde. Rozumím. Také jsem absolvovala kineziologii a při regresní terapii vyšlo najevo, že jsem dítě nechtěné a na svět nepřivítáné. Proto i ty celoživotní pocity, pro i ty vztahy takové, proto to odmítání všemi a pocit, že jsem jiná v tomto světě. Proto i to poslání, učit se být osamocena, karta Poutník z tarotu je mým posláním být taková.
Neboj se. Není to zlá cesta, jen trochu víc bolavá. Ale každý člověk má nějakou, každá duše má své učební lekce.
Ale opravdu zde nenajdeš moc lidí, kteří budou chápat. Chce to jiný web a jiné společenství podobných.
Kdyžtak napiš osobní zprávu.
Bude dobře, samota je velký dar, pořád máš srdce a ruce k dávání.

 
klafina123
Závislačka 2523 příspěvků 29.07.14 11:05

Nejsi blázen, vždyť to sama víš. Vždyť se sama sebe zeptej, jestli jsi tohle chtěla vyzkoušet proto, aby jsi se zalíbil ostatním nebo proto, že jsi si potřebovala něco vyřešit. Něco se naučit a něco pochopit. Chceš být v životě ovce, která potáhne stádem a každý jí přehlédne nebo chceš od života ještě něco navíc? Ale tyhle stránky nejsou na tohle povídání. Jestli máš facebook, najdeš tam tunu lidí, jako jsi Ty a kteří na to, co napíšeš nebudou reagovat slovy, že píšeš bláboly.

Příspěvek upraven 29.07.14 v 11:07

 
dendule4
Závislačka 4654 příspěvků 29.07.14 11:15

8o nechápu..Kolik Ti je? Přijde mi to neuspořádané, zmatené, postrádající jakýkoli smysl.

 
aspagi
Kelišová 5836 příspěvků 29.07.14 11:21

@Denisa76 je to dost spjaty prave s kinezologii je to vlastne leceni pomoci vlastni energie tepla a pomoci pohybu svalstva.ty jo a kde jsi delala akreditaci na regresni terapii pokud jses teda nekdeze severu cech

 
miskakr
Kecalka 420 příspěvků 1 inzerát 29.07.14 11:24

@aspagi souhlasím také jsem čekala něco spíše na toto téma. I mě kineziologie pomohla…

 
belik
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 29.07.14 11:40

To je zajímavé, jen mi hlavně v začátku vadí ta neúplná gramatika, která ten projev trochu sráží, ale jinak by mě to taky zajímalo, co bych se např. dozvěděla o sobě? měj se a trochu hlavu vzhůru :kytka:

 
Radunka
Ukecaná baba ;) 2087 příspěvků 29.07.14 13:47

@Grapefruitik pochopila jsem to hned stejně. Zakladatelka je zřejmě velmi osamělá a konečně pochopila proč a jaké to má dávné důvody…

 
pomenkova
Nadpozemská drbna 26525 příspěvků 29.07.14 14:02

Ja jsem to pochopila tak, ze ti zemrela sestra pri porodu a cetla jsem to jako i dvakrat, aby jsme smysl slov vnimala jinak ;) ;) Presto, ze toto nikdy nebyl muj styl, chapu te :hug: :hug: :hug:
Najdes urcite sama sebe a chapu ze musi bolet porad nekoho ztracet, ale taky ver, ze muzes byt mezi milionem lidi a presto se citit sama..
Urcite to zvladnes :palec: :palec: :palec: :palec: :srdce: :srdce: :srdce:

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 29.07.14 14:07

@Gina108 myslím,že se jedná o regresku ;)

 
mother
Ukecaná baba ;) 2483 příspěvků 29.07.14 14:09

Taky mi to připomnělo zkušenost z regrese (tím popisem, ne obsahem).
Držím palce.

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 29.07.14 14:11

@aspagi jsem teprve na začátku. Přihlášku na listopad si podám k Dragomireckýmu. Učit mě může i moje regresní terapeutka, která má k tomu oprávnění, ale chtěla bych víc k němu. Ještě zvažuju jednu regresi právě u něj, ale vzpamatovávám se ještě z té poslední a uvidím ;) Děkuju za popis a víc si počtu na netu :kytka:

 
verulicek  29.07.14 17:37

Teda to je zase jednou blaf…připadáš si důležitá?  :roll:

 
wobludka
Extra třída :D 11486 příspěvků 29.07.14 17:59

Když mi bylo šestnáct, tak jsme se zhulákali a každej měl říct nějaký moudro. To byla panečku moudra :D Po přečtení jsem si říkala, že za mých mladých let to teda bývala větší sranda :think: S regresí jistou zkušenost mám v rámci klasické psychoterapie (takže žádné výlety do minulých životů apod.), pozitivní, a myslím, že je to poměrně intimní záležitost - navíc pro člověka, který o Tobě nemá absolutně žádné informace, je to fakt instatní nuda. Nic ve zlém - něco jako kdybych sem hodila pojednání o procesorech.

 
kacz
Závislačka 4917 příspěvků 29 inzerátů 29.07.14 20:02

Ty vado, to je blábol. Nedočetla jsem dál než do 4. věty a pak jsem to jen tak prolítla, abych zjistila, že se to až do konce nezlepší.

 
Shakti.T
Kecalka 394 příspěvků 29.07.14 20:31

Rozumím ti a forma jakou to píšeš mě zaujala. Vždycky se mi líbily články typu „mezi nebem a zemí“. Přeju ti ať najdeš své já na tomto světě :hug:

 
neddo
Závislačka 3398 příspěvků 29.07.14 20:54

Pochopila jsem to hned, ono to chce trochu jiný myšlení, jiny pohled, jiny nastavení mysli, aby člověk věděl, o cem pises.. Psát, ze to jsou bláboly, je mimo mísu, jen to proste někdo není s to pochopit.. Tak nebuďte zle, proboha. To, ze neco nechápete, neznamená, ze je to blábol. Nebuďte krátkozraké.. :roll: Pisatelko, mrzí mě, ze jsi asi kvůli ztrátě sestry dvojčete neměla šťastný a spokojeny život. Ten pocit, ze někdo chybi, musí být v takovém případě šílený. Snad se najde někdo, kdo te dokaze vézt tou správnou cestou, abys dokázala normálně žít, s minimální bolesti.. :hug:

 
Adaneli
Extra třída :D 14141 příspěvků 29.07.14 22:09

Tak já deníček chápu a jako blábol mi nepřijde. Při kineziologii se vrátila do vzpomínek, minulosti. Uvědomila si, že ji při porodu umřela sestra - dvojče a od toho se odvíjel potom její další život, přijmutí od rodičů atd. Mě přijde trošku zvláštní ten úvod, potom se mi už četlo dobře.

 
TereuliJa
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 29.07.14 22:10

Ráda bych to vysvětlila. Nejsem ani padlá na hlavu ani nijak jinak. Četla jsem knihu od Zdeny Jordánové. Jak najít svůj cíl. Hodně jsem přemýšlela. HOdně jsem se vžívala. A snažila se pochopit a přijít na kloub souvislostem a vlastně všemu. Tohle byl takový děsný nápad v noci prostě začít psát co cítím a moc to nečíst a neměnit. No dopadlo to nic moc. Ale pustit jsem to musela. Bylo to spontání. Nejsem zvyklá své nitro ukazovat. Ale měním se.
Celá kniha mi pomohla a změnila můj život během týdne hrozně moc. Věci opravdu přicházejí když pochopíš, přijmeš a vezmeš Zodpovědnost. Stačí žádat od vesmíru a dostaneš. Jen musíš vědět jak žádat.

A ano přišla jsem o sestru při porodu. A určitě mě to poznamenalo. Stejně jako moji rodiče. Byla to jedna z prvních zkoušek ve hmotném světě. A pokračuji dál.

Děkuji že jste přečetli a okomentovali :kytka: :hug:

 
TereuliJa
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 29.07.14 22:13

A na žádném kineziologickém testu ani kurzu jsem nebyla zatím. Ale silně o tom uvažuji. A čekám na správnou příležitost. :mrgreen:

 
Mrs Smith
Povídálka 41 příspěvků 29.07.14 22:15

Az na ten zacatek me denicek oslovil, jak popisujes spise svoje soucasne pocity..ja osobne na regresi az k porodu, nebo dokonce jeste drive, neverim, tudiz muj nazor na ten uvod. Preju ti hodne stesti abys zvladla to byt sama se sebou, kdyz citis, ze to potrebujes, myslim, ze to vetsina lidi neumi a ja treba vubec ne. Umet byt sama a byt prijata ostatnimi je ale jina vec. Neutop se v sobe a v hledani pricin..to by byla skoda.

 
Mrs Smith
Povídálka 41 příspěvků 29.07.14 22:21

Aha, tak hlavne, ze to pro tebe „funguje“, ja z toho denicku spis citila zoufalstvi:)

 
TereuliJa
Ukecaná baba ;) 2088 příspěvků 29.07.14 22:31
8o
 
KrisKa
Kecalka 284 příspěvků 29.07.14 23:04

Ja myslim, ze obecne by clovek ve vecech nemel hledat vic nez tam je…(pardon, nedalo mi nevyjadrit se k tomu, i kdyz by to asi bylo lepsi, ale moje matka sveho casu porad povidala tyhle veci o tom, ze musis spravne pozadat a vzit zodpovednostst ap…a rozhodne pak neskoncila dobre)

 
Michelangelo
Hvězda diskuse 50486 příspěvků 29.07.14 23:33

Je to nejzajímavější deníček, jaký jsem tu četla :think: Mne oslovil, děkuji ti za sdílení a přeji ti, aby jsi uspěla ve všem, co jsi se „přišla“ naučit :srdce: :andel: :hug: :kytka:

 
lavanilka
Kecalka 206 příspěvků 30.07.14 00:56

Hned po přečtení deníčku jsem Ti chtěla napsat, abys mrkla na nějakou knížku od Z. Jordánové, a teď v diskuzi koukám, že vlastně už píšeš pod dojmem jejích knih, takže jsi asi v dobrých rukách :-) Pro mě byly svého času její knihy velkým pohlazením po duši a inspirací, často jsem při čtení zažívala takový radostný pocit poznání a vhledu typu „ano, takhle přesně to také vnímám, jen mi to četba přesouvá do vědomí“ jinak okruh lidí kolem Z. J. pořádá i nějaké semináře, (sama Z.J.snad i individuální terapii) o těch kurzech jsem uvažovala, ale nakonec místo toho přišly dvě mláďata, takže duchovní rozvoj ustoupil péči o prcky, ale snad něco v podvědomí zůstalo ;-)
Každopádně Tvůj text plně chápu, věci duše netřeba psát polopatě, a přeji hodně sily a radosti z poznání na Tvé cestě!

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 30.07.14 06:56

@TereuliJa Je dobře, že jsi to v sobě nedržela a pustila to ze sebe ;) Ono to celé je o tom dělat věci tak jak se líbí tobě bez ohledu na to co řeknou ostatní, protože jen Ty víš čím jsi si prošla a jen ty si rozhoduješ jaký život budeš mít. Držím pěsti v dál sebepoznání :kytka:

 
Michelangelo
Hvězda diskuse 50486 příspěvků 30.07.14 10:01

@Denisa76 přesně řečeno :srdce: :hug:

 
aspagi
Kelišová 5836 příspěvků 30.07.14 10:27

@Denisa76 dekuju ja bych prave regresku chtela podstoupit ale nevim co od toho ocekavat

 
aspagi
Kelišová 5836 příspěvků 30.07.14 10:32

@TereuliJa za sebe kineziologii doporucuju ale jde o to najit dobreho kineziologa :hug: ja prave nepochopila nazev denicku proc kineziologie?

 
karkullinka
Závislačka 4020 příspěvků 30.07.14 12:27

Chápu tu bolest a to jak to zakladatelka chtěla zdůraznit stylem psaní, ale nechápu proč se do toho míchá kynezi… kynezi není o tom, že jsme jen duše v hmotném těle, je to alternativní „léčba“, kdy se „komunikuje“ s naším mozkem.. :nevim: :?:

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 30.07.14 13:10

@aspagi písni mě do sz a ráda když tak poradím co a jak :kytka:

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 30.07.14 13:26

@Michelangelo víš jak ;)

 
cher  30.07.14 18:53

@Denisa76 můžu se zeptat, jaký je rozdíl mezi kineziologií a regresí?

 
Reninac
Stálice 65 příspěvků 20 inzerátů 30.07.14 21:52

Velmi zajimave napsano!

 
Denisa76
Vesmírná mluvilka 33020 příspěvků 31.07.14 07:09

@cher tak to nedokážu posoudit, protože jsem kineziologií neprošla a ani mě to nějak neláká. Prošla jsem neuro-lingvistickým programováním a ted se ještě chystám na Cestu buněčnou pamětí http://www.thejourney.com/
Jinak můj názor zatím je, že regrese je nejtvrdší, ale nejúčinější co se týká vyřešení problémů. Obě tyhle metody mě pomohly najít odpověd na kterou jsem čekala skoro 20let :roll: Proto jsem se i rozhodla se stát terapeutem a pomoct lidem jako jsem to kdysi potřebovala já ;)

Příspěvek upraven 31.07.14 v 07:12

 
cher  31.07.14 12:27

@Denisa76 díky, já právě na kineziologii byla dvakrát, potřetí půjdu na podzim.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama