Zobrazuji pouze komentáře k záznamu P.S.T.M. 96: Náš „vypráskaný“ týden, zpět na záznam v deníčku můžete jít ZDE.

Přečtěte si také

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6545
20.4.06 12:14

Tak tady to vypadá, že se čeká, kdo napíše první! Já tu vyhlížím a ono nic. No je mi to jasný, venku je krásně, všichni jsou v čudu. My lítaly venku v úterý, včera bylo plavčo plus jsem byla s bráchou, jeho slečnou (Bára vždy ječí Jikáááá, Móňaaaaa) a samo B v Ikea na čerňáku. KOupila jsem si kytku, manžou nazvanou jako dřevo, pro B jídelní :,-(u. Bylo fakt super počásko. Jen B zas usnula jen na 10mins před plavčem, takže byla nerudná a pak až v 18cestou domů, takže pak tropila tyátr. Pusu jí ucpala houska:), sliny, co jí tekly nad mou véčou:) a kaše.

Večer zas začala kašlat a to tak, že putovala z postýlky ke mě do postele. Jsem rozlámaná. Protože se mi celkově B nezdá, navíc jí teče z frňáku a ten kašel, čekala jsem, že jí dr očko odloží, ale prd ho. Takže B dostala pigáro a musím jí pochválit, je to holka stat ečná. Seděla jsem tam, držela jí mezi nohama, ona vyřehtaná, já na ní mluvila, s náma její Nána, jen zakvičela, když jí sestra vrazila tu jehlu a natáhla jí, ale hned byla ticho. Fakt super. Jinak je ale nerudná a protiuka:( Před chvílí jsem jí uspala a trošku doufám, že vydrží výjimečně 2hodinky, a mohla by i 3:))) Ven dneska nejdem. Zítra podle stavu.

Já zas cejtim dutiny, tak doufám, že to je prostě z toho, že konečně lezu ven.

Taky jsem se přeobjednávala na alergo. Původně mě dali na 17/5 na 10ráno, jenže od 12 je plavčo a měla jsem strach ,abychom to stihli. Tak jsem poprosila, jestli můžu dřív (jako hodinu), nebo pak později. Tak mi nabídla slečna příští středu 10,40:)) Od 12 plavčo. Ale risknu to, myslím, že to stihnem. Prý když bude na plávu míň lidí a přijdem dýl, můžem to protáhnout.

Na plavču mi začíná vadit ta instruktorka. Přijde mi, že je na děti strašně tvrdá. No do června chodit budem, od září budu zvažovat (vzhledem k tomu, jak jsme letošek promarodily a co hodin nám propadlo).

Jinak je Bára prostě šikula, nemůžu si pomoct, musím chválit:)

Tak, a maličko reakcí (předem se omlouvám, pokud na někoho zapomenu):

Albi, co je s tebou? Kde jsi?:) Co snaženíčko?

Pepigabo, je mi líto, že máte pořád trápení s Honzíkem. Bude líp. A Kačenka už je velká slečna!

Tess, jak zvládl Matýsek odběry? Jsem vám zvědavá na výsledky. A jak válčí jinak? Co cvičení, pořád se moříš? Za mě asi moc ne, co?:) Váha totiž stoupá.

Kačko, tak co ble stavy, je to lepší?

Gabko, co vaše nemoc, lepší? Doufám. To je hrozný, co všechno teď řádí. A jak dopadl byt? Kdy se stěhujete?

Kiwwi, tak co pupík:) A gratuluju Haničce k lezení!

Kaculo, Verunka je šikulka, chodkyně:) Ráda Vás zas uvidím!

Peťo, kdepak jsi, jak je u vás?

Evel, nebylo by foto vajíček dělaných voskem? Jsem zvědavka, to jsme dělali kdysi na základce, první stupeň, víc nepamatuju:)

Asho, na Velikonoce mam stejný názor. U nás proběhly tak, že v neděli jsme jeli do ZOO (to bylo něco pro B:)) - pro ostatní, pořizuju permici taky, takže sem se srazíkem!) a v pondělí doma kritická hádka. Já to ani nekomentuju. A velikonoce jsem nikd yneřešila, P taky ne a ani to zavádět nehodlam, protože se mi to moc nelíbí. Ale výzdobu pidi mam, ale spíš jakože to sedne k ročnímu období. Ještě jsem se chtěla optat, Matyáš má nad postelí nebesa? To je k tomu dokupovaný? Nebo jsem blbě viděla? Já že jse mv Ikei (nebo Ikey???) koukala po posteli pro B a pak tam na jiné měli i taková jako nebesa jako tunel a bych to pro B chtěla. Ona bez nebes spí běsně, všechno jí ruší a když spí s náma vpokoji…

A Budulínku, jakpak to jde v práci? A co Kubík?

A Danko, jak to vypadá s tebou?

No já končím, hádám, že stihne vyjít nový deníček a vlastně všichni venku, takže jsem se jen vyventilovala:)

Zatím pa

GaB

  • načítám...
  • Zmínit
2438
20.4.06 12:17

Ahoj holky,
kde to vázne???? Pořídila jsem si novou hračku - MP3 přehrávač (Gábinka už ví ;o)) takže o zábavu postaráno. A funguje to skvěle, uši zacpaný, Vítkovi jen souhlasně přikyvuju :oD Ještě aby to fungovalo i na Míšu - hlásnou trubku…
Jinak u nás nic moc nového, děti stále trochu nudlí a Víťa začal pokašlávat, no přece má jít příští středu na očkování tak si nesmím myslet, že to bude jen tak jednoduché, že…
Jinak je paráda, že venku je krásně, včera jsme byli v parku Sacred ceur (nevím jak se to píše) a bylo to moc prima, akorát jak pálilo slunce tak jsem si poněkud sežehla ksichtík…
Užívejte sluníčka!
 Katka

  • načítám...
  • Zmínit
29730
20.4.06 12:39

Ahoj:)
Hura konecne fungujem!:))
Jinak my jsme porad venku, ja dobijim baterky, Mates opravdu nechodi za ruku, ale dr. uz mu trochu ten Spiropent snizila a od pondeli ho mozna predcasne vy:,–(i, je uz uplne ok.

Je hrozne ukecanej, vymejsli si a praska! Vecer pred spanim tatovi vyklada, ze STEJDA NENI, SEL DOMU… cozeco???!!! :)))
Nocnik vetsinou nestiha a je z toho nestastnej, ale ma proste desne prace, porad se mu nechce, pak zavola, ale uz to jede. Jedine kadeni celkem jde. Vcera z toho byl tak mimo, ze od pul 7, kdy jsem mu sundala plinu z venku, do pul 10, kdy sel spat, necural vubec. Nevim, jestli nechtel, nebo to drzel…ale rano procuranej nebyl, a spis min nez vic, takze asi nechtel…

Krasne mu jdou barvy, i kdyz teda je to prevazne ted BILA a pak CENENA a to jsou vsechny ostatni, to slovo ma proste rad:)))

Gabi, jo Mates ma nebesa, ale pasujou jenom k ty posteli, kdyz to koupite na jinou, nejspis to nebude sedet. Mates to miluje, myslim, ze hlavne diky tomu prechod do jeho pokoje probehl z jeho strany a chtene:)

Mazu dodelat cocku, pak dam oraz a zas razime ven:)

L&M CENENY MAMO!!!!!

  • načítám...
  • Zmínit
406
20.4.06 13:16

AHoj,
tak já taky všechny moc zdravím. To počasí je fakt suprový, ale zase tady není moc komentářků. Já mám sice co mluvit, ale u mě se to bere jinak, že jo.
Včera jsem konečně byla u té kadeřnice a jsem spokojená, mám melírek a jsem i oškubaná.
Taky jsem byla s našima na Mělníku nakupovat i s Adulou, to byla sranda. Ten zas lítal všude možně, nejvíc se mu líbily hračky pro kočky a psy. Stejně jsem nesehnala co jsem chtěla , ale výlet to byl dobrej.
V práci to jde, ale , když vidím , jak je venku krásně, tak už se těším domů. O víkend má být nádherně, tak asi pojedeme taky do ZOO. Zítra nám sice přivezou kůru, ale ta počká.
Taky jsem přemýšlela, co zítra , tak jsem si řekla, že dneska naložím maso a zítra si ho na terase ugrilujem, k tomu si dáme vínečko, jé už teď se těším.

Leni - teda ten Matýsek je ale šikulka, nám moc barvy nejdou a s nočníkem se moc taky nekamarádí, ale snad to doženeme, tak moc zdravíme

Gábinka- přesně jak si psala i já vyčkávala, jestli někdo napíše a pak mě to nakopne, hlavně ať nemá Barča po tom očkování žádné reakce, na tu alergologii jdeš poprvé nebo tam chodíš dýl, Kája je alergik a chodí na nějaky vakcíny a docela mu to pomáhá, fotky bohužel nemám, to víš nejsem profík, ale mě se ty vajíčka líbily

Katcha - hm taková hračka by se mi taky líbila, já bych ji používala hlavně u Káji, dát sluchátka na uši a nic neslyšet, kolkrát mě tak vytočí těma kecma, prckové ať jsou zdraví a nenudlaj moc zdravíme

Bolero - tak ta nová střecha se mi mooc líbí, je to fakt rozdíl a udělali jste kus práce, ty se nesedři a taky koukej trochu odpočívat

Tak všechny ostatní zdravím, dlouho tu nebyla Dancul a Albi, tak snad jste v pořádku.
Evel+Adámek kokojáda

  • načítám...
  • Zmínit
1512
20.4.06 19:03

jo jo som v poradku… ale este stale na inej vlne ;o)
 d.

  • načítám...
  • Zmínit
Missorka
21.4.06 07:26

Ikea bez Ikea - neskloňuje se :-)

Ale taky mi to nejde přes pysky… :-)

Peta

  • Upravit
Missorka
21.4.06 07:32

Kočky moje,

moc vás zanedbávám, ale napravím… Hodně se řešilo emimino a taky nejsme celý dny doma, když je takhle krásně, ale vylepším to a napíšu co u nás novýho.

Teď stihnu jen zprávu od Kačky z UTZ - Pidižvík je very spokojené miminko a má už přes dva centimentry!!! :-)

Hezký den všem.

Peta

  • Upravit
6545
21.4.06 08:59

Díky.
Ovšem než tohle, tak si to hezky napíšu oboje a vyberu, co se mi líbí víc a pak to budu psát s tim lepšim (bohužel to bude těžký výběr, když jsem si nevybrala už v textu, proto jsem se ptala:))))
 G

  • načítám...
  • Zmínit
287
21.4.06 10:17

Ahojky všem,

Tak my to teď taky trochu flákáme, ale když je venku konečně to jarní počasí tak nebudeme přeci sedět u PC ;-)
Jinak u nás nic nového, Maťula řádí jak dráček, noci jsou už docela dobrý. Někdy mu to teda ještě moc nejde a vzbudí se. Většinou hladem, takže pak jdu udělat mlíko, vyžunkne ho a spí se dál. Včera odpoledne vůbec nespal, takže to zalomil už v 19 hod. a spal celou noc…do 6 kdy teda dostal prso, ale pak už zavelel, že se bude vstávat :-( Jinak vstáváme o tu hoďku déle, ale aspoň že tak. Takže to vidím tak, že za chvilku už přestanu kojit úplně.

V sobotu se chystáme po dlouhé době do Čisovic, tak aspoň budeme na čerstvém vzdoušku. Jen je blbý, že jsme ještě nesehnali pro Matýska ty sandálky, tak nevím v čem tam bude ťapat. Jo a taky se tam jdeme podívat na ten pozemek, ale nedělám si moc iluze. S tou cestou to bude problematické. Takže asi bytům zdar.
A v neděli teda ještě nevím co je na plánu, ale určo půjdeme někam ven. Co doma že jo?

Gabule - ahojky, tak jak je? Doufám, že už líp a užíváte si sluníčka.

Gabka - tak jak dopadlo to podepisování papírů??? Drželi jsme palce ;-) Jinak nám by se taky nejvíc líbil pozemek a na něm si postavit baráček podle svých představ, ale proč za všechno chtějí tak nekřesťanské peníze??? Myslím, že pokud koupíme i nějakej byt, budeme mít co dělat abychom to finančně zvládli. No necháme se překvapit.

Peta - je mi líto, že to s tím domečkem nevyšlo, ale příště to určo vyjde ;-) Koukám, že se tu teď hodně řeší bydlení…

Markét - střecha vypadá úžasně…hned ten domeček prokouknul a počkej až to bude všechno hotové…to bude paráda.

Gábinka - Barča je šikulka a hrdinka, když takhle krásně zvládla očkování. Posíláme jí pusu. Jinak co se těch našich odběrů týče, tak to teda nebylo nic moc. Teda hlavně na mou psychiku…Matýska mi vzali hned ve dveřích s tím, že maminka si počká v čekárně a pak už jsem slyšela jen šílenej řev. Nejdřív jsem tam chtěla vtrhnout, že budu u něj a budu ho držet, ale pak jsem nechtěla být za nějakou hysterku, takže jsem to za dveřmi přetrpěla. Nevím teda moc proč, ale brali mu to z hlavičky :-(((( …údajně prý aby mu to nabrali hned napoprvé. No nevím, myslím že už mu to mohli vzít klidně z ruky. No plakal hodně, pak jsem si pro něj šla, tak si mi tak stěžoval a když se k němu začaly přibližovat, že mu vymění ten tampon tak začal zase řvát jak tur. No ale zvládl to prďolka, měl tam pak teda modřinu, ale u babičky pak už řádil jak čert…takže tak. Výsledky za 14 dní nebo za 3 týdny.

Katcha - tak MP3 jsem dostala k vánocům, ale popravdě to moc nevyužiji. Přes den poslouchám rádio a venku to stejně neposlouchám, protože už Matěj málokdy venku spí a když spí, tak si ho zapomenu :-)

Leni - však jen dobíjejte baterky, už to potřebujeme všichni. Zdravíme ukecánka :-)

Evel - užijte si grilování…závidíííím :-) A co foto účesu? Taky se musím objednat na nový sestřih, ale nějak nejsem schopná a nevím co si tam nechat vytvořit :-(

Tak já jdu zase něco dělat, uspat toho čerta, ať můžu vůbec něco dělat. Asi dnes dáme salátík s těstovinami a tuňákem.

Tak papa a užijte si krásný jarní víkend.

Tessie a Matýsek

  • načítám...
  • Zmínit
203
21.4.06 10:24

Ahoj kočenky,

jak se máte, vidím ,že spousta nemocných už se uzdravuje ,to je super :-)).My jsme na tom už taky lépe. Včera jsme byli na kontrole, všechno v pořádku, rýma není, teplota není, máme dobrat antibiotika do neděle. Což je blbé, protože kvůli tomu nesmíme na sluníčko. Ven na chvíli jo, ale ne na slunce a mezi děti. Takže nic moc. Už se těším až budeme úplně ok. Je to na zbláznění, když je tak krásně.Jinak se lžičkou pořád bojujeme, jak ji vidí, tak zdrhá. Už jenom pětkrát, hurááá. Jo a taky jsme měli ráno veselo, protože paní doktorka chtěla odebrat ještě moč do dvou zkumavek do laboratoře. Do jedné měl být začátek čůrání a do druhé střední proud moči. Samozřejmě ranní moč. A rada, že ho mám vzbudit a s holýma nohama postavit do vany, že prý začne čůrat. No samozřejmě nic. Stál tam a plakal, co ho budím a stavím do studené vany a nečůral. No sranda. TAk jsme si pak šli chvilku hrát , nechala jsem ho nahatého v kuchyni, tak se uklidnil a už to bylo. Loužička. Ale stačila jsem zachytit, co jsem potřebovala. To je poprvé, co dostal za loužičku pochvalu :-)). A pak jsem si myslela, že ještě usnem, ale samo že ne. Ale vytuh v deset, tak mám chvíli oddech.

Gábinko : tak snad se vám zase nerozjíždí nějaká nemoc, držím palce, aŤ jste v pohodě, Bára je šikula statečná. Jo a Ikeu taky skloňuju, zdá se mi to přirozenější :-)).

Asha : tak s tím STEJDOU jsem se pobavila :-)). Teď to bude s malým čím dál lepší v tomhle směru ,co? :-)) Já už dlouho domlouvám manželoví, aŤ nemluví před malým sprostě. On když se rozčílí, tak to jen lítá. No jsem zvědavá, co Matěj pochytí. Pak vemu asi vařechu a dostanou oba. Nejdříve taťka :-).

Evel : grilování si užijte, závidím terasu. My chodíme opékat a grilovat k našim na zahradu. No ale není to ono.

Gabule: tak co vy, už jste na tom líp, chodíte už normálně ven? A co ty a alergie?

Jinak s našim bytem je to tak, že jsme byli podepisovat ty papíry na OKD, společně s tou paní, se kterou měníme. Jenže nám zase něco chybělo, takže to musíme dodat v pondělí tam jdeme znova. Snad už to budevšechno v pořádku. Pak už jen musí proběhnout ta jejich komise, která to schválí. To by snad mělo být začátkem května. Takže snad někdy koncem května bychom se mohli stěhovat, jestli všechno vyjde. Stěhovat se budeme asi o půl kilometru dále, je to stejný obvod Ostravy, nechtěli jsme jinam. Byt má 73 m ctverecních, takže skoro dvakrát tak velký jak náš. Takže paráda.Akorát je to dvojka kategorie, topení uhlím, takže to musíme nějak předělat. Už se těším:-)))), hurá.

Užijte si slunečný den.

Gabka a Matýsek

  • načítám...
  • Zmínit
203
21.4.06 10:33

Ještě jsem zapomněla pogratulovat pidižvíkovi ke krásným mírám :-)).

Tess : no to máš pravdu s těma penězma, ale zase když si člověk udělá spoustu věcí sám , tak je na tom zase o hodně líp. Ovšem zas musí být na to i čas. No prostě není to vůbec jednoduché, rozhodnout se ,co vlastně chceme. Popravdě řečeno, my už se rozhodujeme několik let :-).A zase určitě je jiná situace v Praze a tady na severní Moravě. Pozemky i byty jsou tu o dost levnější.Záleží co komu lépe vyhovuje. Já jsem bydlela s našima na baráku, takže mi to hrozně chybí. A manžel by domeček taky bral. Takže tohle už snad máme vyřešené. Tak ať se už brzy taky rozhodnete správně a ať vám to hlavně vyjde.

GAbka a Matýsek

  • načítám...
  • Zmínit
273
21.4.06 10:42

Ahojte,

ja vam vsetkym tak zavidim ze travite cele dni vonku, ako to robite? Ja som zase po zime vytiahla kocik, ze pojdeme s Hankou von, ale ona proste ten kocik nema rada alebo co. Nikdy v nom nespavala dobre, za:,–(ne len ked isiel, jak sa zastavilo bolo zle. A casto v nom revala. Celu zimu som ju nosila v satke, tak to sa jej moooooc paci aj teraz, tam neplace nikdy. Myslela som si, ze ked bude moct v kociku sediet, ze to bude pre nu zaujimavejsie a bude spokojna. Ale nie je, aspon nie dlho. Takze u nas to vyzera na kratke vychadzky, niekolko hodin vonku absolutne nehrozi.
Inak je strasne zlata jak lozi, je to take smiesne, hrozne si to uzivam. Vy to uz mate vsetky za sebou, ale pre mna je to nove a krasne :) A tiez pohodlnesie, mozem ju konecne dat aj v kuchyni na zem a popri tom nieco spravit, len teda musim na nu stale striehnut, lebo si :,-(a do takeho prekazkoveho sedu a niekedy padne dozadu na chrbatik a na hlavu. Okrem toho zacala konecne lepsie spavat cez den, pretoze sa unavi :)
Ufff, tolko od nas. Ja sa mam dobre, nejake tehu priznaky sa najdu, ale nic co by bolo neprijemne, skor naopak, napr. sa mi zlepsila plet :) pri Hanke som vyzerala ako v puberte. K doktorovi sa chystam niekedy buduci tyzden, len je problem s Hankou, nemam ju komu dat. Ako to riesite vy, chodite na gyndu aj s detmi? Neviem si to dost dobre predstavit, tam sa vzdy strasne dlho caka a vobec, co s nou potom vo vnutri? Este je predsa len mala.
Tak neviem, len dufam, ze bude vsetko v poriadku, bojim, bojim…

Tak sa mi zda, ze aj vas choroby konecne opustaju, to je fajn. Snad sa uz ani nevratia, ked bude takto krasne ako po tieto dni.

Hanicka sladko spi, budicek mala dnes uz o stvrtej rano, lozila po postielke napriek tomu, ze spi v spacom vaku. Potom este zaspala so mnou v posteli, ale ja som uz dobre nespala. Ja sa tu snazim nieco ukuchtit.
Tak pekny den, u nas vyzera ze bude pekny :)

A+H

  • načítám...
  • Zmínit
287
21.4.06 11:31

No my bychom taky nejradši domeček, ale když jsou starší tak bychom museli vrazit ještě spoustu peněz do rekonstrukce a to nevím kde bychom na to vzali :-( Ale jednou si ho chceme určitě pořídit. Říkáme si právě, že asi koupíme pro začátek byt a za pár let až bude třeba víc peněz, že bychom ho prodali a koupili si domeček se zahradou…toužím po zahrádce :-) No uvidíme.
Každopádně díky a vám taky hodně štěstí!!!

Terka

  • načítám...
  • Zmínit
2438
21.4.06 11:42

Ahoj Kiwi,
Hanička by asi chtěla i venku lézt, ne? ;o) Ale až bude běhat (a to nebude tak dlouho trvat), budete venku pořád. Nechápala jsem, když mi někdo říkal abych byla ráda, že ještě dítě neběhá, že to pak bude pro mě horší. Naopak, pro mě bylo pohodlnější, když prďolkové došli bez mojí neustálé asistence kam potřebovali a nemusela jsem trnout kde a o co sebou praští. Sice Víťa je jak shnilá hruška ještě teď, na zemi je často, ale nevadí mu to. Holt co vycházka to jedno oblečení…
Jinak když jsem chodila coby těhule na kontroly, Míšu mi jezdila hlídat moje babička. Bylo to 1× měsíčně tak to šlo. Ke konci jsem sice chodila častěji tak občas pohlídal i manžel. Ale k doktorovi chodily i maminky s dětmi, většinou pohlídala sestřička pokud se prcek nebránil, jinak chodily s maminkama i do ordinace. A pokud bude Hanička prudit, třeba vás aspoň pustí dřív. Klidně se slušně zeptej, jestli by vás nevzali přednostně.
A občas napiš týdny těhotenství, ať jsme v obraze :o)
 Katka

  • načítám...
  • Zmínit
958
22.4.06 12:47

Ahojky holky,

já nestíhám, ale žijeme a užíváme si sluníčka!! Verunka trénuje chození v terénu, ale moc se jí nedaří. Taky se těšim až bude stabilnější a budu hlídat „jen“ jakým jde směrem.....samozřejmě že půjde vždy tím špatným:-))))

Jinak starosti s bydlením naštestí relativně nemáme, jen bydlíme s tchánovcema v jednom domě ale máme samostatný vchod. Ale barák je stále napsán na tchána, takže blbý, protože kdyby se náhodou něco stalo, tak jsme v řiti, poněvadž má ještě dvě děti z prvního manželství, ketrý jsou sice vyplacený, ale není na to doklad a znáte to…průser je na cestě!!! Takže to se snad brzo napraví, protože bychom rádi v budoucnu udělali podkroví a hypotéku nám nikdo nedá, když to nebude naše. No já bych jinak klidně bydlela v paneláku, ale myslim, že kouzlo baráku ještě odhalím s narůstajícím počtem dětí a až taky budou větší…:-)))

Kiwwi…Hanička je šikulka…s tim lezením na léto asi nic moc, my to měli loni podobný…lezla po oooobrovský dece venku na trávě…ale to taky nic moc. A když jdu k Dr. tak hlídá manžel, takže chodim hlavně odpoledne:-(( A myslim, že když půjdeš s malou, tak tě vezmou přednostně a ohlídá jí sestřička…Taky jsem zvědavá, jak jsi vlastně daleko s tim pupíkatěnim!!!

Jinak s nemocema snad je už všude klid, jen emiminko mělo nějakou virozu, takže snad už zabrali léky a bude vše v pořádku!!

Mějte se krásně......
papa Kačula(kynoucí)+Verča(terénní skorochodkyně)+Mimčula 13+1tt

  • načítám...
  • Zmínit
273
22.4.06 20:32

No hej, ale ked manzel je furt v Cechach, takze ten nepostrazi. Moj gynekolog pracuje doobeda v nemocnici a poobede je v ordinacii, ale len do 15:45, takze dost kratko. A prednostne ma urcite nikto nepusti, s tym nepocitam… Objednat sa viac-menej neda, je to taky blby system. Ale tehotne do poradne objednava, nastastie, to sa potom dlho necaka.
No uvidim, v pondelok mame dedicske konanie, to sme pre Hanku strazenie zaistili, tak to skusim spojit.
Sama som zvedava, len dufam, ze bude vsetko jak ma byt. Inak dnes som 6+4tt, to by v pndelok uz mohlo byt aj srdiecko… Ufff, dufam ze bude…

Vy ste vsetci asi cele dni vonku, co? Vcera sme boli zase v kociku, ale dlhsie ako hodinu v nom nevydrzi, smola. Budeme musiet viac trenovat :) alebo lozit po chodnikoch :)

Tak piste, ked sem nakukate :))))

A+H

  • načítám...
  • Zmínit
Missorka
22.4.06 20:35

Ahojky holky,

Alčo - mně leží nebo sedí Val v kočárku ochotně, zvlášť když může něco žužlat… :-) Jestli to nebude tím, že jinak připomíná želvu velmi pomalou ;-), lezení se jí dost netýká… :-)

Já chodila dost často na gyndu s Vojtou, myslím, že se s tím tak nějak počítá, prostě jsou an to zvyklí. Neboj nic a hezky se vyptej… :-)

Peta

  • Upravit
273
22.4.06 20:48

Hmm, Hanicka zlaticko nemala ten kocik v oblube uz ako miminko, takze v tom lezeni to asi nebude :)

Zaujimave, ze k mojmu gynekologovi som matku s dietatom cakat snad ani nevidela… Teda asi 1× hej, ale to tam bola aj babicka a ta postrazila v cakarni… Ci by bola sestricka ochotna strazit a ci by bola Hanicka ochotna na to pristupit… No nic, budem si to proste musiet overit v praxi.

Mne to e-mimi stale strajkuje :(((((((

  • načítám...
  • Zmínit
Missorka
22.4.06 22:03

Strajkuje všem a zdá se, že jště nějakou dobu asi bude :-(

Vojta byl se mnou párkrát i v ordinaci… :-)

Peta

  • Upravit
273
22.4.06 22:07

Hi-hi, ja na koze a Hanicka smejdi po ordinacii, pripadne pada na hlavu a reve… :o))))) Doktor by nevedel co skor :)

  • načítám...
  • Zmínit
203
23.4.06 10:57

haha Kiwwi tak to je představa:-))

No já jsem jednou byla se ségrou, chodíme ke stejné dr., tak chvilku pohlídala a pak šla ona.
No ale jinak u nás se dá i odpoledne a manžel může odejít dříve z práce, takže mám výhodu.
jinak já jdu ve čtvrtek trhat nehet na palci , ach jo. To bude hlídat manžel nebo babička. Po porodu mi začly hnisat nehty na obou nohách, zničehonic. Jeden mi strhli na podzim celý, byl to hnus. Už ho mám dorostlý, no není to nic moc, doufám, že se to nebude zase dělat znovu, A s tím druhým jsem pak neměla odvahu jít, až ted jsem se rozhoupala, přece jen léto na krku a já pořád chodím s náplastí a hnisajícím palcem, navíc mě tlačí boty.Snad mi strhnou ted už jen část nehtu, mám to jen na jedné straně.Tak mi držte palce, bojim, bojim.ale už se těším na tu úlevu.Kamarádka to měla po porodu taky. Nemáte s tím někdo zkušenosti?

Jinak jsme byli včera u našich na zahradě a udělali jsme si tam s manželem zahrádku , poryli jsme a nachystali na setí a za:,–(ili si jahody. Malý bude mít snad nějakou zdravou zeleninku. Jestli něco vyroste :-)).

Tak tak u nás. Jinak malý už vypadá v pohodě, večer poslední dávka léků a bude klid. Akorát my s manželem bojujem s rýmou ale snad už to přejde.

Ahojky
Gabka a Matýsek

  • načítám...
  • Zmínit
958
23.4.06 12:00

Ahoj holky!

U nás nic nového, jen včera jsem grilovali a nezaskočila nás ani ta změna počasí. Bylo to mňamky mňam…no hlavně jsem snědla asi kilo šopáku, takže to naše miminko bude asi vegan jak hrom, má pořád chut na zeleninku a ovoce a kde na to máme jako brát už mi nechce říct. Snad alespon tolik nenaberu jako s Verunkou!! Uvidíme......Všechno donesla už připravený kamarádka, takže jsem to měla uplně bez práce, takže mi chutnalo o to víc.

Gabko…teda s trháním nehtů nemám zkušenosti. Bráchovi nějaký brali a prej to není tak hrozný, ale nevim nevim, zní to děsivě L(( budu ti držet palečky at to nebolí a at se to rychle zahojí…brrr!!

Kiwwi…asi bych tam být tebou zavolala a domluvila se, třeba tě objednají na čas, když jim vysvětlíš situaci…Když objednávaj těhulky do poradny, tak můžou i tebe…jsi taky těhulka!!!

Všechno nejlepší Vojtovi k svátku!!!!! Hodně zdravíčka a štěstíčka a hodnou ségru a rodiče at nezlobí.....posíláme mu pusu jako husu!!!

Jinak Emimino asi potřebuje antibiotika …chudák malý…snad už bude dobře…držím mu palečky!!!!
Já jdu žehlitL(((( fuj fuj

Hezkou neděli.Kačula+Verča+Mimčula

  • načítám...
  • Zmínit
6545
23.4.06 14:16

Ahoooj,
teda to je víkend, co? Aprílový počasí. Včera nám to vyšlo tak, že ven se šlo až odpol a to na nákup, takže šla B v kalhotech a krátkém rukávu, ale kdybychom nešly nakoupit, tak už byly venku kra´tasy. Bohužel ráno mi bylo hrozně. Předpokládám, že to není nemoc, ale alergie a včera mě to fakt skolilo. Večer už nemůžu ani dejchat. Uvidíme.
No a dneska jsem manžu donutila jet koupit písek pro B, aby mohla dělat bábovičky. Byla tam chvilku, moc jí to nenadchlo, spíš utíkala na zahradu:))Byla celá zbahnilá, utekli jsme před deštěm, tak uvidíme, až se vyspí. Manža chystá dlouhou prochajdu. Snad to rozdejcham.

Na týden moc plánů zatím nemám.

Tess, tak co, jaký byl víkend?? Jo a jak to vidíš s botkama, budeš tam volat, nebo tam rovnou sjedem?

Kaculo, gril závidím. Já žeru jak prokopnutá, to se ani jinak nazvat nedá. Vůbec nevim, která bije, ale hlavně, kydž mam furt v hubě žvanec:)

Kiwwi, s tím dr to zvládnete. Hele, já pro B hlídání nemám vůbec, manža je těžce nepřizpůsobivej (pan podnikatel), takže B chodí všude se mnou a nikoho neupozorńuju. Teď mě to zrovna čeká ve st a tajně se modlim, aby spala před plavčem. A tuhle se mnou byla na sonu prsou a byla hodná:) I na gyndu je zvyklá, akorát jsem jí zatím brala do kočáru, aby nezdrhla:) U doktora prostě na výběr nemá. Ale někdy je dost vychytaný kočár nebrat a nejlepší je, když je dítě vzteklý a protivný a pak tě vezmou většinou dřív;) Případnou poradnu před porodem někdy v budoucnu vyřešíme, do poradny s Bárou se mnou chodil taky, takže je to jasný.Jenže moje dr mě brala jaksi přednostně…

Peťo, tak Val už si v kočáru sedí a sleduje okolí? To je super! Musí bejt nadšená:) I se žvancem v puse:)

Jinak Vojtíškovi přejem vše nejlepší k svátku!

No písla bych, ale B se bude budit, jdu se natáhnout, nechci si stěžovat, ale holt ty plíce nejsou to co za mlada:(

Zatím páček

GaB

  • načítám...
  • Zmínit
3126
23.4.06 15:00

Holky,

jen v rychlosti od našich z netu.

VOJTISKOVI přejeme s Pidižvíkem vše nej k svátku a posíláme mu véééélikou pusinku. :-)

Víc napíšu zítra z práce. Už se mooooc těším. :-)

Pa Kačka a Pidižvík 9+3tt :-)))

  • načítám...
  • Zmínit
2438
23.4.06 18:12

Milý Vojtíšku,
všechno nejlepší k svátku, nějaké supr auto, ale hlavně stále prima ségru a rodiče! A kdyby se našel nějaký hezký pokojík v novém domku, určitě bys taky nepohrdnul ;o)
 Katka

  • načítám...
  • Zmínit
203
23.4.06 19:19

jejda, hlava děravá…samozřejmě všechno nejlepší Vojto k svátku!!Ať tě doma nikdo nezlobí:-).

Tak tady u nás dneska bylo zase krásně, akorát odpol. menší přeháňka, ale jinak super.Byli jsme zase u našich na zahradě. Na naši zahrádku jsem vysela mrkev, petžel, pažitku, špenát, porek, ředkvičky, tak jsem zvědavá, jestli to vyroste. Sice mi bylo řečeno, že už to mělo být naseto dávno, ale co, aspoň už je teplo. Matýsek se na zahradě vyžívá, super. Akorát musíme dávat pozor na kuřince:-)). Tak je ze mě velká zahradnice :-).Akorát s Matýskem něco vysévat je zábava :-), Sotva jsem to zahrnula, tak to pošlapal, nebo si tam sedl a hrabal, no sranda. Tak snad něco vyleze :-). A pískoviště musíme taky vytvořit. Už se těším.

Zítra vyrážíme opět na OKD kvůli toho bytu, tak doufám, že už budem mít všechny papíry a už se to zase posune o kousek dále.

S tím strhnutým nehtem - ono to stržení nebylo tak hrozné , nejhorší byly ty injekce k umrtvení kolem toho nehtu a pak už jsem nic necítila. Ale druhý den jsem šla na převaz a nejdřív odlepit ten krvavý obvaz (hodně to krvácí) a pak ještě to celé přejeli desinfekcí, no štípalo to jako p…e.:-(. A pak jsem do večera chodila ještě hůř než po tom stržení. No doufám, že teď strhnou jen ten kousek a nebude to tak moc bolet.

Tak my fičíme do vany vymýt tu hlínu ze zahrady :-).

Gabka a Matěj

  • načítám...
  • Zmínit
3420
23.4.06 20:06

Ahojky,
jenom rychle…
Jsem už konečně naštěstí ok takže jsme si mohli užívat slunného víkendu.
Dneska jsme odpol šli se známýma a klukama do Dětského ráje a musím říct že teda sklidil obr úspěch.Kluci běhali od jedné průlizky k druhé a Štěpula obzvlášť-jak motýl Emanuel :-))
Nejlepší ovšem bylo se válet v trávě,trhat jí a rozhazovat..a ještě lepší se hrabat v mulčovací kůře :-))V nestřeženém okamžiku se do ní natáhnul,na břicho a plaval v ní jako ve vodě.
Pak usnul na prochajdě v kočárku(to už se dloho nestalo)a celý se pročural(to už taky dloho ne)naštěstí kámoška měla s sebou náhradní oblečení takže jsme nemuseli domů a výlet jsme zakončili večeří v restauraci Fermata(Gabka asi bude znát…)kde jsme si dali mňamky v bramboráku(já hermelín a manža klobásku)a Štěpula dostal zapečený toust se sýrem…a taky si mlaskal :))

JInak reagovat nestíhám,valím na solárko…tak papa ¨
Gabka a Štěpula 14m

  • načítám...
  • Zmínit
538
23.4.06 20:56

Ahojky, včera jsem vám chtěla písnout a nějak to nešlo, tak snad dnes, naštěstí mám uloženo:-):

Zase jsem tu po celší době! Doufám, že se máte fajn:-)

My jsme byli skoro týden na horách, není nad to mít za muže učitele, co má krásně dlouhý Velikonoce:-) Dali jsme zase aquaparka a tentokrát jsem objevila krásu návštěvy tohoto místa s kočárem! Máte totiž nárok na megašatnu, kam by se vešly kočáry dva a k tomu celý rozrostlý rodinky. Fakt paráda.
Teď o víkendu jsem se chystala konečně odstavit, ale dopadlo to jinak, Anika předevčírem v noci tak prudila, že jsem se naštvala a konec. Nechápu to, ale obešlo se to bez nářků a škemrání, prostě zvládla to holka báječně, narozdíl od mých prsou, ty trpěj!
Akorát teď teda nastal problém s mlíkem, protože Anika UM prostě nechce a nevzala si z hrnečku ani moje mlíko:-( Prostě neni prso, neni mlíko. No snad to nějak ujogurtíme nebo si časem vezme. Ale konečně to moje dítě krásně jí!!! Otvírá chlebárnu a padá to doní, prostě zázrak!
Taky se potýkáme s mamánkovským obdobím a strachem z dětí:-( Snad z toho vyroste!:-)

Taky jsem snad vzala na milost naší zahradu, teda část zahrady. Bohužel jí sdílíme s tchýní, ale zatim není problém, skvěle se ignorujeme. Akorát je fakt divný, když jí Anika vidí a říká teta…

Jo a Anika teda o zahradu až tak nestojí… Ven jdeme totiž kolem mýho kola a hned řve HEMU HEMU KOLO!!! Pěkně mě holka prohání:-) Jsem ráda, že se jí to líbí:-)

Kacula, no tééda, už 13+1? to je drsný, jak to letí!

Kacka, vy už taky 2cm? paráda:-)))) Co nevolnosti?

Kiwwi, My já jsem Aniku lezkyni pěkně navlíkla a šup na písek. Byla děsně šťastná. Nebo na trávě. Kočárkování jí taky nebralo. Leda pak, když jsem jí nechala vstávat blbnout v něm:-)

Leni, to jste si fakt užili! Nechápu, jak bych vydržela tejden v jený místnosti! Fakt nepředstavitelný. Asi bych bak byla na Bohnice! Hlvně že už je to za vámi a nikdy už víc!!!

Bolero, domek super! bezva ta velká střešní okna!!!

Gabčo, Teda to je dr. drsňačka že Barču naočkovala. My byly ve čtvrtek a dr skoro nikoho nenabodla. Prej všichni zarudlo v krčku nebo rýmička. No bodejď ne, pylová sezóna v plnym proudu. To poznám fakt dobře, protože můj muž žije přes noc v obýváku! Nos jak bambuli, dusí se a děsně, ale děsně, no ještě děsnějc než obvykle chrápe, a to se fakt nedá. Asi bych ho ukopala k smrti a stala se samoživitelkou. Místo něj je samozřejmě u nás v posteli nastěhovaná Anika neb místo mlíčka vyžaduje ŠIMAT JEŠTĚ!!!

gratulace Haničce k lezení, Verunce k ťapání a Valušce k pápá:-)

Všechno nejlepší V+V k svátkům, Valušce zpětně, Vojtovi předem:-)

Zdravím všechny
A+A

  • načítám...
  • Zmínit
29730
23.4.06 21:15

Vsechno nejlepsi Vojtovi k svatku!
L&M

  • načítám...
  • Zmínit
Missorka
23.4.06 22:19

Ahojky,

předem děkujeme všem za gratulace k oběma svátkům, moc jsme si to užili, dárky sklidily úspěch, bylo to prostě fajn.

Pořád hledáme domeček a do toho spousta zařizovaček se svatbou, takže absolutně nestíhám, sice vás čtu, ale nepíšu, nějak není síla, teď jsem se ovšem rozhodla, že se pochlapím…

Nebyla jsem tu věky, taklže začnu našima velikonocema. Ty se teda fakt nevyvedly a to jsem se na ně tolik těšila - byli jsme v tchýnině rodišti, v domě její maminky, prababičky našich dětí. Bylo to fakt strašně divný. Tchýně celý 4 dny vařila. Nekecám. Byla jednou s dětma venku a to bylo tak všechno, jinak stála furt u plotny. Mně to bylo taaaak líto, Vojta za ní furt chodil, něco chtěl, hrát si, číst, a ona měla v jednom kuse v ruce tu šílenou vařečku! :-( Já fakt nevím, jak jí vysvětlit, že jí kašlu na to, aby byly dvě teplý jídla denně a čerstvý moučníky, ale že absolutně nerozdejchávám, když si neužívá dětí. Přitom je jak praštěná - vím, že jí strašně baví s nima bejt, vymýšlí s nima super věci, jen má prostě utkvělej pocit, že když jsme někde s ní, tak se musí chovat zejména tak, abychom si my (já a Zdeněk) odpočinuli, v podstatě si nesmíme podat ani lžičku… Kašlu na to, že přebaluje a krmí, daleko radši bych, aby stavěla věže… No, to jsem si vylila srdce, vím, že někdo by takovou babičku bral všema deseti, jen já jsem asi věčně nespokojená… :-)

No nějak jsme to tam přežili, i s Valčiným buzením se po 30 minutách, nevím co se jí dělo, už je to trochu lepší, jinak bych asi nežila… :-)

Ovšem jinak mi princezna dělá radost, nejen že dělá pá pá, ale už to i říká, včetně ham, mama a baba, jsem z ní úplně hotová a nadšená… :-)

Vojta kecá co mu pusa stačí, někdy je to na mrtvici, má teď novej zvyk, že když jedeme autem, tak na každé křižovatce chce jet na druhou stranu, takže pravidelně zatáčím s obrovským řevem ze zadu ze sedačky - TAM TAM a ukazováním opačným směrem než jedeme. V pátek jsme byli u dr. s Val (hnisalo jí hodně očičko). Vojta vstoupil do rodinace, řekl - AHOJ DOKTORE, NA VAUŠKU PODÍVEJ. Pak se zamyslel, podíval se na sestřičku a prohlásil POŠŤAČKA!! DÁREK KDE MÁŠ? (Je zvyklej, že nám pošťačka nosí balíčky z MMB). :-) No, v ordinaci bylo dost veselo. Taky má novej trik - na otázku Jak se jmenuješ, odpovídá JAKO KLUK JAKO BUK a Vojtu Mazance, což dřív bezpečně uměl, z něj nedostanete ani náhodou, nicméně pořád si pamatuje, že ségra je VAUŠKA MAZANCOVÁ a Anika je ANIE HNČÍŽOVÁ. :-)

ASHA - gratuluju k diskusi o plotu, to je dost slibnej začátek. :-) Jinak Matesovy story o strejdovi nemaj chybu… :-)

BOLERO - domeček strašně prokouknul, už se těším na fotky vnitřku… :-)

GABČO - pro srazík v ZOO jsem všema deseti, jen to zpunktujte a dejte vědět…

KATCHA - kde je ten park, co ho taky neumím napsat?

EVEL - zdravíme do LTM, před svatbou tam budu celý týden, tak snad se nějak srazíme…

GABKA77 - gratuluju k úspěšné výměně… :-) Uhlí vyřešíte, neboj nic a budete si bydlet královsky…

GABULE - super, že jste zdravý!!!

TESS - u nás taky zvítězila cesta staršího domečku, měli bychom na novej, ale s pidipozemkem a to mi přijde teda dost zcestný…

ANKETA - jak byste řešili autosedačky u dětí 13 měsíců od sebe? Pořídili byste ještě jednu 9-18kg? Nehoří to, ale začínám to pormejšlet… Díky.

Jo a bacha!!! Máme slipy s pirátama, takže teď už jen se odhodlat a začít! :-)

A už vůbec nic nevím, i tak to bude megadlouhý…

Peta a děti a muž co je mu dneska 35 let :-)

  • Upravit
5636
23.4.06 23:05

Dneska velký den byl,
někdo vesel slavil,
nebyl sám, byly dva,
byl to otec a syn.

Malý jménem Vojta,
slavil určo zhurta,
Valuška mu pomáhala,
s provázky si ráda hrála:)

Kdo mu vybral tohle jméno?
Máma nebo táta?
Kdo chtěl aby nezapomněl?
Kdopak to vypátrá?:-)

Milý Zdeňku, skorodvojče,
dobře jsi to zvolil,
Jedna báseň, dvojí sláva,
To i král by svolil:-)

Chlapi zlatí, pusy letí,
Chytejte je rychle,
ať Vám neuletí!

Šulánek a Nika

PS: Celý den na Vás myslíme a jsme rády, že jsme to stihly před půlnoci … uf, je to o fous:-)

  • načítám...
  • Zmínit
3126
24.4.06 08:53

Ahoj holky,

tak nejdřív napíšu, jak jsme našim sdělili, že budou babi s dědou.
Ve čtvrtek po uspěšné kontrole jsem koupila v HM super prďácký botičky. fakt mini. V pátek jsem jela ještě do tesca na Zličín pro dárkovou krabičku a nechala na ní udělat i mašli. Do krabičky jsem dala botičky a ještě na papír napsala : AHOJ BABI A DĚDO, BOTIČKY SI VYZVEDNU V LISTOPADU. VAŠE VNOUČÁTKO. Zaklapla jsem krabičku a v sobotu jsme jeli k našim. Byli na zahradě, protože bylo nádherně a vše probíhalo jako normální víkend. Bekkyna lítala po zahradě. Jelikož se nikomu nechtělo domů, tak jsme jim to holt dali na zanhradě. takže táta bylů v zelenejch monterkách jako Béda trávníček a máma taky v pracovním. Dala jsem jim tu krabičku, že to mají od nás s Michalem a doufám, že po tom bude den ještě hezčí. Ještě jsem mámě řekla, že nevím, zda by si na to neměla vzít brýle, aby vzkaz přečetla. Koukala jak blázen, co jim to dáváme. Krabičku teda otevřela a začala číst vzkaz, který byl nad botičkama. Koukala jsem na ní, jestli to s ní nepraští. Začala měnit barvu v obličeji nejdřív na bílou, pak zelenou a nakonec rudou. Cetla to úplně bez dechu. A pak vykřikla snad na celé Přílepy. Furt křičela Ježiš, ježiš. Pak mě chytila, že mě málem rozmačkala všechny kosti v těle a začala brečet. Tak jsem to taky nevydržela a brečela taky. Fakt rodinka k pohledání. Táta ten měl taky radost,a le jako chlap to moc neprožívá. Pak chytila i Michala a celý den byl pak vzhuru nohama. Máma stále chodila nakukovat do krabičky a furt ty botičky vytahovala.
Od té doby mám telefon každý den, zda se opatruju a nic netahám a dobře jím a nosím pohodlné boty.

To, co jsme jim dali mám taky vyfocené, tak až to stáhnu, tak Vám to sem šoupnu.

Tot naše práskání mojí mamině a tatíkovi. Ted nás ještě čeká práskání tchánovcům. Těm bych nejradši zabalila uschlý koště.

Ve čtrtek byla kontrola v pohodě. Všechny výsledky krve jsou v pohodě. Takže jsem se dozvěděla, že nejsem ani HIV, ani nemám kapavku ani žloutenku atd. Krevní obraz také v pohodě. Tlak v normě a moč bez cukrů a bílkovin.
Pak následoval UTZ a já jsem byla překvapená, jak mrnousek za těch 14 dní od poslední kontroly vyrostl. Takže máme další obrázek a hned Vám ho sem vložím . další kontrolu mám za 3 týdny což bude 11.5. Už ted se nemůžu dočkat.

Papa

Kačka a Pidižvík 9+4 tt :-) Už začínáme 10tt. Strašně to letííííí.

  • načítám...
  • Zmínit
2438
24.4.06 09:15

Ahoj holky,
víkend jsme strávili na chalupě, v sobotu bylo nádherně takže děti celý den venku ještě se sousedovic holkama, je jim 10 let, jsou dvojčata a jsou moc hodný takže se těm našim prcíkům věnovaly a ti byli úplně přešťastní, Vítek z velkých holek a Míša taky :o))) V neděli ráno poprchávalo, ale Víťa pořád ječel „pa pa“ tak dostal holiny a šusťáky a byl vypuštěn. Pak déšť ustal tak si ještě pohráli ve 4 na písku a po obědě jsme frčeli domů. Na dálnici nás chytla pekelná bouřka se slejvákem a kroupama, auto skoro stálo, no bylo mi docela ouzko, navíc jsme za krátkou chvíli potkali 2 bouračky :o( Domů jsme naštěstí dorazili v pohodě, tady jen trochu pršelo a pak i to přestalo. Tak jsme ještě poklidili na balkoně, M. natřel zábradlí, no idylka. Víkend se vydařil, ale Víťan má jít ve středu na očkování a z nosu mu tečou zelené hnusy :o( Tak pochybuju, že to vyjde. A v květnu ho čeká ještě obrna tak jsme trochu v časové tísni…

Albi, mám mámu učitelku takže ty prázdniny jsou super. A teď jako babičce se taky hodí, jen je bohužel pořád nějak nemocná :o(

Péťo, ten park jehož jméno se už radši ani nepokouším napsat je na Andělu, my tam chodíme z Carefouru (další běsný název…), v prvním patře jak je WC a dětský koutek tak je lávka ven, potom kus do kopce a je tam několik hřišť pro různě velké děti, tohle je vpravo dolů. Vojtovi by se tam na 100% líbilo, ale pro lezoucí Valču to asi moc nebude, je tam všude písek. Ale okolo je trávník takže vlastně JO :o) Akorát dej vědět jestli se tam vypravíte někdy!!!!! ;o)

Kačko, ty si to těhotenství krásně užíváš, to je skvělý :o) Kdybys chtěla pro tchánovce, mohu věnovat jednu Vítkovu hodnotnou plínu :o)))

A dál už si nepamatuju co jste kdo psal :-O
Mějte se krásně!

Katka

  • načítám...
  • Zmínit
203
24.4.06 20:48

Ahojky , zase večer po nádherném dni,co?

Tak jenom tak rychle.

Kačko, to je skvělý nápad s těma botičkama. Babička z dědou museli být úplně paf :-). My jsme šli oznamovat s fotkou z ultrazvuku. Taky to bylo super, ale ty botičky se mi opravdu moc líbí :-).

Peťo - no Vojta se teda ve světě neztratí :-),üž se těším, až tak bude kecat Matýsek, a s baráčkem nadále držíme palce :-)

Katcho to muselo být nepříjemné na té dálnici, brr. Hlavně ,že jste dobře dojeli. A jinak ten park by měl být myslím Sacré Coeur, jestli se nepletu:-)). No maturovala jsem z frániny, ale už je to 10 let, jak jsem s hrůzou zjistila :-)), to je šílené.

Gabule - jsem ráda, že už jste v pohodě a užíváte si sluníčka. Tu Fermatu samozřejmě znám, když jezdím pořád kolem. Zvenčí je mi velice sympatická, ale ještě jsem tam nebyla. Takže doporučuješ, jo ? :-)). Už jsme si párkrát s manželem říkali, že bychom tam mohli zajít. Jo a hermelín v bramboráku miluju , mňam, mňam :-)).

Jinak jsem chtěla jít dneska na spin, protože ve středu ho musím bohužel zrušit, jdeme popřát švagrovi k narozkám. Jenže bylo tak narváno, že už jsme se nedostali. Ach jo. Štve mě to. A navíc mě štve, že co chodím na ten spining, tak jsem přibrala 2 kg, je toto možné? Člověk cvičí, kojí, běhá kolem malého a přibere, no mě asi odvezou. Už nevím co mám dělat, dieta by asi nešla při tom kojení na:,–(it, no asi budu muset výrazně omezit sladké, ale to mě zničí :-).

Tak se mějte krásně.

Gabka a Matýsek

  • načítám...
  • Zmínit
273
25.4.06 10:32

Ahojky,

len tak narychlo, zase nestiham. Hanka bude za chvilku vstavat, tak vam chcem len napisat ako som vcera pochodila.

Po dvojhodinovom cakani som sa nakoniec dockala :) Na UTZ bolo vidiet amniovu dutinku 12mm a zltkovy vak. Cize „normalny“ obraz tehotenstva v cca 5tt. Lenze ja by som uz mala byt v 7tt, ze… teoreticky. Momentalne som si myslela, ze je uz vsetko v haji. Dr. sa tvaril, ze je to OK, ze to sa stava, a ze som za posledne dni uz 3. pripad. No, moc ma to neutesilo. Dohodli sme sa, ze za tyzden pridem znovu na UTZ. Bud tam mimi bude alebo nie.
Inak som ho hned upozornila, ze pridem aj s Hankou, a on ze v pohode, sestricka postrazi. A este sme sa dohodli, ze ma vezme hned, aby som necakala.

Tak som to vecer rozdychavala. Dnes som trochu patrala na nete a nasla som toto:

"The yolk sac is a definite evidence of a true gestational sac, first seen at 5 weeks. It is a landmark to the early embryo, which develops along it's outer margin . Yolk sac should be seen when sac is 8-10mm. MSD by vaginal probe, or 20 mm. MSD by abdominal probe.

By vaginal probe high resolution scanning the embryo is first seen between 5.7-6.1 weeks, with heartbeat appearing at 6.2 weeks. Small normal embryos may not have a heartbeat. Embryo should be seen by High resolution scan at 18mm MSD, or 25 mm MSD by abdominal scan."

Sorry, ze to neprekladam, co je pre mna dolezite je to, ze zltkovy vak by mal byt viditelny ked je velkost dutiny 8-10mm (v mojom pripade 12mm) - takze splnene :)
Embryo by malo byt vidiet pri velkosti dutiny 18mm (v mojom pripade teda este nemusi byt vidiet).

Tak to lko v kratkosti, musim koncit. Nakuknem zase vecer.

A.

  • načítám...
  • Zmínit
6545
25.4.06 12:25

Ahoooj,
tak se zas hlásím. Je doba oběda, s B jsme dopol šly pěšky! do krámu, Báru jsem teda mezi dveřma vzala a šla převlíknout do kraťasů a krátkého trička (původně měla kalhoty a na krátkém tričku jedno s dlouhým rukávem - lepší než mikina). K obědu jsem udělala cosi jako zeleninovo-tuňákové rizoto se sýrem (hrášek, mrkev, kukuřice, květák, brokolice a lžička „biovývaru“), tak se tu baští. A pak snad B půjde spát (teda podle chůze venku vypadala, e asi odpadne hned:)))

Takže začnu reakcema:

Gabko77, tak jak to včrea dopadlo s bytem?? Zahrádku má tchýně a já je odjakživa nemusim:) Spíš tak na trávník, píseček a bazén, ale jinak…v těhu jsem se pokusila o rajský a dopadlo to katastrofálně:)

Gabule - prolejzačky jsou super, co?:) B miluje skluzavky…

Albi - kde jste byli na horách? V žádném aquaparku jsem zatím místo na kočáry neviděla - jedině v Příbrami měli společné šatny a jedna byla pro rodiny. Na Kladně jsem musela s B do oddělených a zatím vzhledem k tomu, jak maličké lavičky tam jsou a že B zdrhá je to blbý. Radši mam ty společný, manža hrozně pomáhá. Gratuluju k odstavení, prsa brzy povolej. B na konci už byla s tím kojem na noc v pohodě, takže asi týden jsem jí dávala na noc obden a pak ještě po týdnu a pak už nic. Strach z dětí Aniku přejde (kamarádky holčička ho teda má, protože na ně nebyla zvyklá, u Aniky to bude jen nějaké období:)). Na kolo bych nevlezla, natož s dítětem:))) Tak sama jo, no, ale s B ne. Je tu někdo, kdo na kole s dítětem nejezdí??? Asi ne. A chrápání manži znam - dřív jsem na něj mlaskala, někdy na něj stačíá promluvit Přestaň chrápat a od doby, co se narodila Bára praktikuju metodu chytit za nos, dokud se nevzbudí. Funguje to. Už ani neprotestuje. Jen se dohaduje, že když ho ráno nebolí krk, že teda rozhodně nechrápal a navíc že si ani nepamatuje, že ho budim. A zabít manžu néé - kdo by ti udělal sourozence pro Aniku?:))

Peťo, i nadále držíme pěstičky s bydlením. Tchýně - no je fajn, když se někdo stará (mě ta moje v baráku v šestinedělí nepomohla, spíš naopak, ale aspň mi to nikdo nevyčte), ale je fakt, že čeho je moc, toho je příliš. Moje máti dělá něco obdobného, akorát, že vysedávala u PC a to mě vadilo. Přijela jsem s miminkem, ona celá blažená, dala si jí na břicho a surfovala. A to bylo ještě tohle a ještě tamto a už jsme jely domů. Val už začíná rozvazovat, ju? No má to asi po bráchovi:) CO očičko? Vojtovy hlášky fakt nemaj chybu, je strašně šikovnej! Závidíííím. Co se autosedaček týče, myslelas jako vyměnit Vojtovi už za větší? Asi bych šla podle toho, jak často a dlouho jezdíte, jak je Vojta v autě spací a jak dlouho myslíš, že Val ještě vydrží ve vajíčku. Ale asi bych tu větší ještě jednu koupila. Já počítám, že v ní B bude tak do 3let (odhad) a teprv pak koupim větší. Ona hlavně cestou z Prahy v sedačce dost spí, má to na ní dobrej vliv, takže já bych koupila ještě jednu. Stejnak plánujete další a co když dvojčata:))) Prodat se to dá vždycky.

Kačko, moc hezky jste rodičům oznámili potomka. Botičky jsou božíí:) A gratuluju k výsledkům!

Katcho, Vítkovo pa mě dostává. Bára maximálně ,když já řeknu, že půjdem ven. A to pak letí s šupleti a vyhází mi tepláky a mikiny a do těch se rovnou oblíká. Dneska ráno byla zas v šatech a chtěla jít ven v nich (kášá, suší!).

Kiwwi, ono to všechno dopadne dobře, neboj se:) Jen tě maličko pidižvíček napíná:)

A kde je ten zbytek? No venku, jasně:) Já to flákám, ale zcela nedobrovolně. Včera jsem např. jela dopoledne do Berouna, nakupovat. Kamarádka mě vzala do novýho sekáče, holky to byly věci, tomu se nedalo odolat - ještě, že nemam miminko! Nádherný šatečky, barvičky, nádherný lacláčky. No koupila jsem troje lacláčky, čtvery šaty, za 600. Fakt bombastický. Ale s Bárou teda letos končim - jediný, co potřebuje, jsou sandálky a klobouček proti sluníčku a chtěla bych už normální plavečky, ty „protiposrávačky“ už nevypadaj zrovna nejlíp:) ale jsou jí pořád. Taky jsem si koupil podprsenku (hustý, moje předtěhu B/C mi nejsou, po půlroce nekojení už ani kojící D a jedu rovnou do E - tohle není normální, snd to po dalším těhu nebude ještě horší - ale přitom se to tam dá srolovat), nějaký spodní prádlo. Ještě to koupím v tmavém provedení. Čekají mě kalhoty, šaty, trička, nic nemam, ufff a plavky bych chtěla nové.

No a od kamarádky jsem jela v poledne. Původně jsm chtěla dýl, ale začalo mi bejt nic moc, B cestou usnula, spala na chodbě u tchánovců v golfkách, já radši ani nezačala psát příspěvek, že se vzbudí a ona tam spala ještě hodinu:) Odpol jsem s ní chtěla na píseček (manža konečně udělal) a pak ještě se sousedovic chlapečkem navečer ven na prochajdu (maj 2, jednomu jsou 2roky, druhýmu 4měsíce a ten malej ven vůbec nechodí a velkej až večer, když přijede babička, ta s ním chodí sama, on „bydlí“ u nich, sousedka s klukama ven nechodí - nezvládala ani s jedním). Jenže se mi udělalo ost těžko a tak jsem odpoledne proležela, dýchajíc jak…Dneska to o moc lepší není. Ale musíme. Na zadku sedět mě taky neba.

Zítra mě čeká ta alergo, pak plavčo a možná půjdem s Tess na botičky a něco na plávo. A pak nevím.

K tomu srazíku v ZOO: začala bych tím, že se zeptám, co vám víc vyhovuje ,v týdnu nebo o víkend? V týdnu je podle mě výhoda, že tam nebude toliko lidí. Až se vyjádříte, přidáme konkrétnější datum, který se kdyžtak dle počasí upraví, ju? Dopředu hlásím, že jsem v poho kterýkoliv den, klidně i víkend, i když v týdnu radši, jen ne středa, t oplavem a nemůžu si dovolit to zrušit (už toho tam máme hodně).

Takže písněte a zatím páček

GaB

  • načítám...
  • Zmínit
6545
25.4.06 17:02

Tak po vyspání B jsem s ní šla ven, ale bylo tam nedýchatelno a tak jsme se vracely pro pití a já oddechnout. Dýchalo se hrozně.

Půjdu s ní ještě tak za hodinku hádám a tak si tu tak nahlas řeším - jak se oteplilo, dávám B na ven tréninkové kalhotky,aby si řekla a čůráme venku (teda doma, na výletě v Pze zatím teda ne) a nehody nejsou. Do plíny už čůrá fakt jen na výletě, pokud jí nemám kde vyčůrat (jakože to extra zatim nehonim) a přemýšlím, že bych prubla jít s Bárou místo v tréninkových v obyčejných. Už je teplo a mě se zdá zbytečný jí dávat ty tréninkovky a vyplácat je. Na kus vyjdou dost draho.

Myslím Asha je dává? Chci se k nim optat (teda pardon, že tu to téma zas propírám:))) jak to s nima děláš - když zůstanou suché - vyhazuješ, nebo necháš na další použití? Event. když mi jeden den z prochajdy zůstanou suché, jak bys to viděla s jejich použitím druhý den? Nemyslím v rámci x dnů, ale třeba dvou - první a druhý? Normální plína je na tohle silně nepraktická, i když by se kdyžtak dalo ,ale zdá se mi to zbytečný.

Jinak Barčí ozkoušela svoje nové šaty a kaťata a je maximálně spokojená:) Sice dvoje lacláčky jsou s rozpínáním na plenku, ale to neva, občas jí ještě máme:)

Tak si to venku užívejte za mě, doufám, že od zítra si to budu užívat i já. Ukážu se možná ráno, ale v 10jedu k tý dr, pak plavčo a po plavču půjdem s dětma nejspíš na písek.

Zatím páček

GaB

  • načítám...
  • Zmínit
Missorka
25.4.06 17:19

Autosedačku jsem vyřešila geniálně!!!

Ségra si koupí mírně předem MC Priori XP a my jim jí trochu předjedem… Pak ji vrátíme, Val půjde do Vojtový a Vojta do větší… :-)

Jsem chytrá, mám skvělou ségru a 5 litrů doma. :-)

Peta

  • Upravit
7463
25.4.06 17:22

to je fakt super reseni :))))))

  • načítám...
  • Zmínit
6545
25.4.06 17:23

Tak to je přímo boží řešení! Vidíš vidíš, nojo, učitelkám to vždycky myslelo líp. Na ségru jsem zcela zapomněla:))) Pak není co řešit…

Hm, já druhou nekupuju, ale teda těch 5litrů doma není! Jak toooo???:)

  • načítám...
  • Zmínit
29730
25.4.06 19:11

Ahoj:)
Gabi, ja je ted nedavala, dosly. Dneska jsme byli prvne venku bez pliny, vydrzel suchej. Doma od nedele chodi naostro a na nocnik bez nehod. Ve slipech to nestihal a stresovalo ho to, ted je to parada:) Ale na delsi cesty MHD davam porad plinu, to si jeste moc netroufam, i kdyz vim, ze to vydrzi i 4 hodky.
Jinak tu plinu, pokud je sucha, bych davala, neni duvod ji vyhodit, ne? Aspon trocha ekologie;)

Nestiham psat, reagovat, od zitrka jsem slamenka, nastesti do patku, kazdej den jsme u dr. Ode dneska je bez Spiropentu, tak mam venku pri tom litani lepsi pocit…zitra ORL (pro jistotu kvuli mandlim) a pozitri alergo, tak drzte palce, at je ok, alergie by byla pru..r! Jo a prisli vysledky z nemocnice, ma snizenou imunitu, tak snad to bude jenom tim.

Joo a malem bych zapomnela: Mates ma malirskej stojan z Ikey a je z nej nadsenej! (ze by aspon neco malo podedil?).

Uzivejte slunicko, co to jde, vypada to, ze zas zaleze…

L&M nocnikoborec (a jestli to zakriknu, omlatim si hlavu o zed)

  • načítám...
  • Zmínit
6545
25.4.06 20:01

Leni, Báru jsem doma naostro nechávala jen ty první dny a pak jsem jí dala kalhotky. Právě proto, aby nedopadla jako kámošky holka, že chodí jen nahatá, ale jak je oblečená, tak nic. Nejdřív za mnou chodila a svlíkala jsem, pak se začala sama. někdy jí to nejde, zadeček je potíž, nebo když to fakt hoří. Nehoda je výjimečně. Ale 4 hodiny teda nevydrží ani omylem, výjimečně v noci:) (sem tam se stane, že je plena ráno suchá, záleží, jak brzy vstanu). Takže na cestování pleny jasný, i když teď pomalu začnem ty kalhotky, protože možnost jí svlíknout už bude. Ale doma už budem chodit ve spoďárách - dneska jsme v nich nakonec venku byly a v pohodě. Hezky si řekla, tak se čůralo. Ukazovaly jsme to sousedovic 2letýmu klukovi, který prý před rokem uměl a teď z otho má prču a jen do plíny nebo na koberec:))) Chudákovi Báru otloukaj o hlavu:)

Ale moc vám gratuluju, to je super! Já myslim, že když jsem to nezakřikla já ,tak vám to vydrží!

A ten stojan, jooo, bude novej Piccasso:)

Tak páček, jdu na ordinaci a dodělat další várku rizota na zítra.

GaB

  • načítám...
  • Zmínit
29730
25.4.06 20:24

No on se sam i oblika, v tom neni problem, spis ze ho to mate. Takze ho par dnu necham a pak najedem na slipy. Na to, ze min. tyden byl jeste plinak, maximalne hodil bobo do teplaku, je to celkem rychly a hlavne si to hned hlida sam, zadny ptani, vysazovani na nocnik a tak, slo to zase nejak samo:)))

Ale jinak je to celkem klasika, rocni bezplinaci obcas bejvaj dvoulety palicaci a hazi na to bobek (doslova:))))

L&M

  • načítám...
  • Zmínit
273
25.4.06 20:48

Ahojky vespolek,

dnes sme tu mali krasny den. Poobede sme boli s Hankou u mojej starej mamy, byva v rodinnom dome so zahradou a bolo to super. Sedeli sme vonku, Hanicke sme roztiahli na zem stary koberec, tak mala vybeh. Zlaticko, sice skusala liezt aj mimo koberec, ale zistila ze to nie je ono a tak s nou potom neboli ziadne problemy. Bola moc spokojna a ja tiez :) Cestou tam i spat som ju mala v satke, to tiez miluje, takze dnesny den sa vydaril. Vratila sa pekne unavena a hned zaspala. Myslim, ze ju budem nasledovat :)

Albi, vy byvate v rodinnom dome? Alebo si Aniku nechala liezt po trave niekde na sidlisku? Ja by som to aj celkom skusila, ale zatial sa mi zda, ze zem je este studena a okrem toho, v:,–(e su pozostatky po psoch… No a odstavovanie - snad je to tentokrat nafurt :) Ja si myslim, ze casom si Anika zvykne aj na ine mliecko. Snad je to ako s prikrmami, zaciatky su tazke.

Peta, ten domcek nacisto padol? Skoda! Hlavne ked sa vam tak pacil. Tak nech sa vam dalsi pokus vydari a stihnete to este do svadby. Vojta je neuveritelny, tie hlasky su uzasne. A co to este bude, ked budu viest s Val dialogy :)))))

Kacka, je to super, ze sa vam s Pidizvikom dobre dari, len tak dalej :) Ved vlastne, uz mas skoro stvrtinu za sebou, tak si to uzivaj.

Katcha, vikend na chalupe sa fakt vydaril, aj cestu domov ste stastne prezili, to je fajn. A Vitkovi prajem, aby ho ta ryma opustila, nech vam zbytocne nekomplikuje zivot. Idete zajtra na to ockovanie?

Gabka, tak ako s tym vasim bytom? Je to uz uzavrete, k vasej spokojnosti? Moc vam to prajem :)

Gabi, Bara je sikulka najsikovnejsia, je to super ze sa tak drzi, za chvilku budete uplne bez plienok :) A co tvoje dychanie? To mavas kazdy rok taketo problemy? A len na jar, alebo po cely rok? Musi to byt hrozne neprijemne :( A nakupy super :)

Leni, Maty je tiez sikulka, a myslim, ze uz je aj dostatocne rozumny, tak si to urcite nerozmysli :) No kto by chcel sam od seba dobrovolne naspat plienky :) To je fajn, ze uz je zdravy, a alergiu mu snad nepotvrdia, a znizena imunita snad nebude taky problem. Nechystate sa s manzelom do tej Italie? Moznoze zmena podnebia by tiez prospela…

Uz neviem, co som chcela, pomaly pojdem do postele, lebo budicek je u nas so sliepkami.

A+H

  • načítám...
  • Zmínit
958
25.4.06 21:46

Ahoj holky!

Tak my trajdáme celé dny venku.....to je teda makačka, večer padnu do postele a jsem totálka mrtvolka, což manžel trochu reklamuje, ale já ho už slyším jen zdálky, protože spíííííím! Dopoledne je krátké a sotva stihnu něco udělat malé k obídku a už se jde ven…domu se vrátíme kolem pátý, malá si schrupne tak do šesti a já mezitim udělám véču pro manžu a pak zase na chvilku ven okouknout psíky a čičinky kolem baráku. A pak je půl osmá a šupky do vany a alou po sunaru spinkat.....Teda jen nevim, kdy mám třeba žehlit a takový ty uklízecí činnosti…asi až na podzim, ale to zase budu skoro rodit…:-))Takže snad alespon díky tomu pohybu a všemu nebudu tolik nabírat…Ale stejně už je to vidět, jen kdybych neměla tak velký prsa, asi by to bylo hezčí…No já tak závidim těm maloprskám…kamarádce jsem ted půjčovala na dobu neurčitou a asi velmi dlouhou moje starý podprdy 75/C a málem jsem to oplakala, protože ted kupuju tak 80-85/D-E a čeká mě i F až budu kojit :-((.....já chci zase mít trojky a slibuju, že už jim nebudu nadávat, že jsou veliký!!!!!

Gabinko…v sekáči jste šikulky. Jinak já ted taky řešim plavky, ale těhotenský, ale taky to není jednoduchý, tak ti držim palečky at dobře nakoupíš. Taky jsem dneska bylila zimní věci a vyndavala letní a zjistila, že mám „dva" nátělníky…to se mám!!! Jeden je do světlé pračky a jeden do tmavé, takže můžu střídat:-((( Teda ostatní staré oblečky jsme oplakala divila se, že mi to jako někdy bylo.....K tomu by mi mělo stačit pouhých 10kg…haha!! Jinak sandálky snad už budou , tak taky dobře pořidte, já se chystám do DPK do Francouzský, ale asi až příští týden!!

Peto…se ségrou jste koumáci…já teda nevim, jak to budu řešit…mám 19ti letého bráchu a děti neplánuje…naštěstí!!! :-))

Jinak jsem se chtěla zeptat, zda neporadíte kde sehnat pidi kalhotky, jako spodárky.....my pojedem s Verčou v červnu k moři a aby nelítala v těch plavacích plínkách celý den a taky zase nebyla kvůli písku jen nahatá......nějak si to neumim představit, možná sehnat i plavečky…ale preferuji spodárky…PLEASE HELP ME!!!!!!

Zatím hezký večer všem Kačula(utahaná)+Verča+Mimčula13+3tt

  • načítám...
  • Zmínit
Missorka
26.4.06 08:00

Si mě pobavila - moje kojící byla 90H!!! A to jsem kojila tři neděle… ;-)

Peta

  • Upravit
6545
26.4.06 08:36

Kaculo, daj se koupit v CA, ale je to dost drahý - 3ks za 200. A pak jsem u nás v krámku koupila Barčí, nejmenší se dělaj tuším 98, je to od 2 do 3 let, ale Báře jsou a kus stál asi 36,–- což už šlo. No kdybys chtěla, můžu ti je koupit a buď se uvidíme, nebo je můžu nechat u Terky. Kdyby vám nebyly, můžem si je nechat, ale nemyslím, že by vám neměly být. Spíš myslím, že možná budete jen zkoušet utáhnout gumu. Menší se holt nedělaj, dneska se počítá s dětma do kalhotek tak od 2let:)))

Peťo, takový číslo existuje?:))) Tak to na tom nejsem nejhůř:)

  • načítám...
  • Zmínit
958
26.4.06 09:13

Jinak ještě jsem si vzpomněla…ad sraz v ZOO…já teda krom středy kdykoliv a radši taky v týdnu než víkend!!! Dobrej nápad, snad tam kdyžtak trefim:-)))

  • načítám...
  • Zmínit
3624
26.4.06 09:45

Ahojky Kačulo,

promiň, že sem lezu, ale četla sjem, že chceš jít do Francouzské do DPK pro letní botičky. My tam byli v sobotu a moc velký výběr ještě nemají. Letní botičky mají dostat až v květnu.

Tak jen pro info

papa Veronika Adámek a Berunka Ema (VABE)

  • načítám...
  • Zmínit
203
26.4.06 11:30

Ahojky,

my jsme byli ráno na odběr krve s malým , doktorka chtěla po nemoci krevní obraz. Trošku jsme plakali, ale paní doktorka ho pochválila, že je statečný, tak super. Pak jsme v sekáči koupili dvoje pláŤáčky, ať mu není vedro a jelo se domů. Ještě poběhal po parku, co máme u baráku a pak už byl KO. Doma hned zachrupnul.Tak já musím teď spáchat nějaký oběd , vidím to taky na rizoto :-).

Odpoledne jdeme opět na OKD kvůli bytu :-)). Minule to chudák ta paní co s ní měníme nestihla vyřídit na katastrálním úřadu, bylo tam moře lidí. Takže dneska znovu, ale už by to mělo být určitě naposled. Tak pak podám info.

Jinak my už máme botičky jarní i sandálky, koupila jsem obojí najednou předevčírem. No a od té doby vlastně nosíme jen ty sandálky. Venku je vedro. Myslím ,že malý je spokojený. Uvažuju, že odpoledne mu dám i kraťasy. Vedro sice je, ale mám trochu strach z té jeho chůze. Jestli nebudou hned dodřené kolena. No uvidíme.

Gábinko - teda ty máš asi tu alergii pěkně silnou, co? To ti nezávidím a přeju, ať je tě trápí co nejméně.

Peťo - s autosedačkou geniální řešení :-)

Kiwwi - neboj, všechno bude v pohodě, příští týden na UTZ držím palce

Tak já letím vařit

Gabka a Matýsek

  • načítám...
  • Zmínit

Všechny deníčky uživatele