Reklama

Snažilkovský deníček - Medvídě

Snažení

Ahoj snažilky, bříška, mimoušci a mamudlinky (výraz naší Ivanky. 3,5r.). EMimino už nějakou dobu sleduji a dnes jsem se rozhodla také přispět svou troškou do mlýna. Snažení nás asi pronásleduje. Na první mimčo jsme čekali 8 měsíců. Na druhé už čekáme patnáctý měsíc.

Po porodu jsem měla probémy a lékař mi doporučil s dalším těhotenstvím 2 roky počkat. Ivanka krásně prospívala a začala se dožadovat brášky. Druhého mimouška chceme, ale zatím se nedaří. Před Ivankou lékař diaglostikoval chybějící ovulaci. Při 1. dávce Gravosanu jsem přišla do jiného stavu a byla jsem v sedmém nebi.

Tentokrát si pan doktor dal víc načas:„Když se to podařilo jednou, podaří se to i podruhé.“ Po 9 měsících jsem na jeho příkaz začala dělat ovulační testy. Bazální teploty prý nestačí. Od čtrnáctého měsíce (leden) mi pan doktor pro vyvolání ovulace na:,–(il Clomhexal a uklidňoval mě:„Nebojte se, když nezaberou prášky, máme v záloze ještě injekční léčbu.“ Jenže já se injekcí bojím. Takže spíš než jako pomoc tato věta posloužila jako časový limit, do kdy se to MUSÍ podařit.

I v lednu byly všechny testy negativní, přestože jsem odporně hořký Clomhexal bez odmlouvání polykala. Přišel únor a opět doba testů. Připadalo mi, že času je málo a klepala jsem se hrůzou, co bude…

Dlouho jsme s manželem diskutovali o možnosti injekční léčby. Ivanka má přece právo mít sourozence. Manžel má právo chtít, abych to podstoupila. Mám já nějaká práva? Nakonec jsme se dohodli, že to nějak přežijem. Já injekce a oni moje nenálady. Velice těžké rozhodnutí, ale ulevilo se mi. Zadní vrátka se zabouchla a mně nezbývá než se smířit s dohodou. HLAVNĚ NA TO NEMYSLET!

Poslední ovulační test (15.den) vyšel na sobotu. Nechtělo se mi ho dělat, protože mi bylo jasné, že buden negativní. (Podle pana doktora měl být pozitivní 12.-13. den) Testy jsou dost drahé (50,–Kč jeden, měsíčně je jich potřeba 5) a uvažovala jsem o tom, že ho raději ušetřím na příště a do menstruačního kalendáře napíšu TN (test negativní). Nakonec mi to přece jen nedalo a test jsem udělala. Po 6 měsících jsem poprvé viděla 2 proužky. Takovou radost už jsem dlouho nezažila.

Takže, holky, nevzdávejte se! Hodně úspěchů přeje Medvídě


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Amalie
Kecalka 153 příspěvků 25.02.03 10:49

Ahoj Medvídě,

mám podobný problém jako ty. S přítelem se snažíme o miminko už víc než rok a ovulace u mě zřejmě taky neprobíhá. Pak doktor mi taky na:,–(il Clostibegyt, jen místo ovulačních testů sledoval ovulaci ultrazvukem. Ta bohužel neproběhla a podle něj už nemá cenu to zkoušet znova, tvrdí mi, že pokud tělo na látku obsaženou v práškách nezareaguje je zbytečné dělat více pokusu, tak nevim. Příští měsíc začínám injekční léčbu. Taky mám z toho strach, ale co se dá dělat.
Přeji ti moc štěstí a Ivance brzy brášku nebo sestřičku.

Amalie

 
Hanulka1
Závislačka 2977 příspěvků 25.02.03 12:40

Tak gratuluju ke dvěma čárkám i když jsou zatím na ovu testech. Ale je to začátek, ne?
Příště už bude určitě na TT. Přeji hodně štěstí a brzké dvě čárečky. Dej nám pak vědět jak jsi dopadla
 Hanka

 
Monticka
Ukecaná baba ;) 1177 příspěvků 25.02.03 20:25

Ahojky!

Gratuluji ke dvěma ovu čárkám! Ještě, že ti to nedalo a testík sis nakonec udělala! Mooooc držím palečky ať je ten příští dvoučárkový testík testík těhotenský!

Monťule

 
Maru
Závislačka 3427 příspěvků 26.02.03 06:59

Ahojky, přeju moc a moc štěstíčka a za chvilku dvě čárečky na TT. Maru

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama