V mladém těle starý duch

O životě

Chtěla bych se s Vámi podělit o příběh svého života, třeba někoho osloví. Je mi 21, jsem už téměř 2 roky vdaná a s manželem čekáme své první miminko. Ale pěkně od začátku. Narodila jsem se do rodiny mladých a přísných rodičů, kteří mě ale o to lépe vychovali.


2 komentáře

Dětství jsem měla šťastné a vlastně i celkem normální :) No a pak jsem ve 14 letech potkala JEHO! Je o 12 let starší než já, ale od první chvíle jsme věděli, že jsme se pro sebe narodili. Po roce poznávání a sbližování jsme spolu, v mých 15, začali chodit. Našim se to vůbec nelíbilo a museli jsme přestát spoustu zákazů, příkazů a tak podobně. Musím se pozastavit nad trpělivostí mého muže, jsem mu neskutečně vděčná, že to ustál a neutekl (podle mně by před tím terorem utekl snad každý :D )Když naši viděli, že jsem hlava dubová a neustoupím, dali částečně pokoj.

Prožívali jsme nekrásnější období svého chození, užívali si společné dovolené a byli tu jen jeden pro druhého (věřím, že stále to tak je :) ) Blížily se mé 18. narozeniny a já skoro stříhala metr, kdy konečně budu plnoletá :) Měsíc po narozeninách jsem sbalila svých 5 švestek a odstěhovala se za svou láskou :) Byl to neskutečný pocit, ta svoboda, to, že můžu usínat v jeho náruči každou noc a nebudu muset v neděli zas na týden odjet. Nenašli byste šťastnějšího člověka na zemi :)

Všechno perfektně klapalo, pocit, že jsme se v našem vztahu zase posunuli o kus dál, nás k sobě poutal ještě víc. Bez větších problémů jsme spolu žili dál a tak nějak jsme si řekli, že jsme spolu docela dlouho, klape nám to a tak bychom se mohli po maturitě vzít :) Byla jsem nadšená, ač velmi mladá, vdávat jsem se chtěla a nevzít si tak skvělého muže by byla moje největší životní chyba :) Přehouplo se jaro a mně se blížila maturita :) Opět se zde pozastavuji nad jeho trpělivostí,b yla jsem nervózní a naprosto nesnesitelná :D Maturitu jsem zvládla s přehledem a ve svých 19 jsem začala zařizovat svatbu :)

Brali jsem se v půlce září a svatba byla tak nádherná a pohodová,že bych si jí klidně z fleku zopakovala :) A tak jsme za sebou měli další důležitý mezník našeho společného života :)

Teď už máme zrekonstruovaný domeček a společně sledujeme, jestli už mi začíná růst bříško :) Naše dvouměsíční miminko je pěkné zlobidlo (nejspíš po tatínkovi ;) A dává mi poznat veškeré „radosti“ raného těhotenství :)

Každý den se strachuji a modlím, aby všechno bylo v pořádku a aby to dobře dopadlo… asi mám strach, hlavně proto, že mám celý život tak moc jednoduchý, nádherný a zní to spíš jako pohádka… stále věřím a doufám, že bude mít happy end :)

Tak doufám, že jsem Vás neunudila ke spánku a děkuji všem, kteří dočetli až sem :)

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Dorisov
Povídálka 50 příspěvků 24.03.11 08:05

Jen tak dál!!! :palec: Přeju pohodové těhotenství!!!

 
xantipha
Kecalka 124 příspěvků 24.03.11 08:23

Můj manžel je také o 12 starší, nevím, jestli to mezi námi byla láska na první pohled, ale na ten druhý určitě. Zprvu nebylo okolí taky úplně nadšené, ale my věděli, že to všechno zvládnem a také jsme to zvládli.
Jsme spolu už pár let a jsme stále tak šťastní jako na začátku. Čekáme naše první společné miminko, v květnu máme termín, věřím, že pak všechno nabere zase zcela jiný rozměr.
Přeju hodně štěstí a zdravé krásné miminko :kytka::wink:

 
Sýkorka2
Kecalka 457 příspěvků 24.03.11 11:02

Moc pěkný deníček! Přeju klidné těhotenství a na konci krásné, zdravé miminko v náručí! A do manželství hodně lásky a pohody! :hug:

 
atominnka
Generální žvanilka 21403 příspěvků 24.03.11 11:48

Fakt jako pohádka:-) Přeju pohodové těhu a krásné a zdravé mimi:-)

 
Pája52
Závislačka 2863 příspěvků 24.03.11 18:04

Ahoj holky,děkuji za přáníčka :-)
2 xantipha: Držím palečky,ať vše probíhá tak jak má a v květnu se narodí zdravé a krásně miminko :dance:

Pusu všem :huban:

 
Mishul
Nováček 2 příspěvky 25.03.11 06:59

Ahoj.. normálně jsem se lekla, že si někdo udělal srandu a píše o mém životě :lol:

Jen to shrnu.
S manželem jsme spolu věkově o 15 let. Vdávala jsem se v 18ti a také v září a to 20tého :lol:
Takže nejdříve jsem v salonu vybírala svatební a za rok a něco teprve plesové na maturiťák.
Nyní mi je 21 a jsem ve 33.týdnu těhotenství :lol:
Miminko bylo neplánované, ale chtěné.. :srdce:
Náš život mi připadá taky pohádkový - a já to asi přikládám tomu věkovému rozdílu.
Měj se hezky :mavam:

 
Pája52
Závislačka 2863 příspěvků 25.03.11 07:56

Jééé,ta to je super :lol: Jsem ráda,že je nás víc :-) Přeji hodně štěstí s miminkem a ať jste šťastná,zdravá a spokojená rodinka :kytka:

 
derenka
Kecalka 379 příspěvků 25.03.11 14:13

Jako pohádka :-) přeju krásné těhotenství a zdravé miminko!!

 
susana-escorpio
Ukecaná baba ;) 1940 příspěvků 18.06.11 11:26

Moc moc krásné!!! Držím palečky, ať se ni nepokazí :srdce:

 
Pája52
Závislačka 2863 příspěvků 29.06.11 10:53

Díky holky :-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama