Velké zklamání

O životě

Většina z Vás tu má deníčky o porodech, o miminkách a i když mám svoji milovanou měsíční dceru, tak bych ráda napsala deníček o své momentální situaci a hlavně ze sebe všechno dostala ven.

Vůbec nemám tušení, kde bych měla začít, tak prostě někde začnu, možná Vám to bude v určitých věcech připadat nejasné, ale jsem fakt trošku mimo…

Včera jsem se od svojí kamarádky dozvěděla, že s mým přítelem už pár měsíců spí. Byla to pro mě velká rána a dozvěděla jsem se i to, že spolu spali, i když jsem byla v porodnici :-(

Spali spolu dokonce, když jsem seděla u ní doma s bříškem v 9. měsíci. Říkali, že si večer skočí na jedno pivko vedle do hospody a já zůstala u ní s její malou dcerou, oni šli mezitím v paneláku dolů do sklepa a pak vesele přišli jakoby se nechumelilo.

Dokonce, když jsem ho odvezla na pivní slavnosti, že prý tam jde s kolegou, tak tam byl s ní. Takže jsem ho dovezla za ní a pak si pro něj přijela. To mi ještě řekla, že si to rozdali kousek vedle v lese :-(

Jsem teď prostě úplně na dně, když jsem mu to řekla, všechno přiznal, brečel, že nás miluje, že nás nechce opustit a proto že to s ní ukončil, že chce být s námi, tak proto mi to ona řekla.

Ať to bylo jak chce, já ho nemůžu opustit s naší maličkou, nemám kam jít a jsem z toho úplně hotová. Nevím, co mám dělat, jsem teď tady doma, on v práci a vůbec netuším, co bych měla dělat, nemůžu na to přestat myslet, ať se snažím sebevíc.

Je to asi hodně zmatené a omlouvám se za chyby. Teď mě všichni odsuďte, že mám okamžitě odejít, ale já nemám kam jít a příjem nemám zatím žádný, dokud mi nepřijde mateřská a ani tak bych to asi sama nezvládla a u rodiny podporu nenajdu. Tak do mně! :-(

Hodnotilo 7 lidí. Score 4.9.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
 
Škurpice
Extra třída :D 10120 příspěvků 22.08.11 07:36

no, tu dotyčnou bych kamarádkou rozhodně nenazvala! Pokud máš v sobě sílu mu odpustit, zkus to. Ovšem samozřejmě jen pokud s ním chceš zůstat. Jen musí počítat s tím, že narušená důvěra se zpátky získává hodně těžko a dlouho. Držím palečky :hug: Pokud máš nějakou OPRAVDU kamarádku, zkus s ní jít ven, pokus se nějak rozptýlit…vím že je to těžké…a věř, že vím, o čem mluvím :hug:

 
cher  22.08.11 07:45

Bože to je krááááááááva neskutečná. Jak můžou takové ženské existovat, to nepochopím. Nevím, jestli partnerovi dokážeš odpustit, nebylo to náhlé selhání mysli, dělal to zcela vědomě. Teď se mu sice rozsvítilo,ale ta důvěra se bude nacházet velice těžko, to se musíš rozhodnout sama, moc držím palce. Ale pokud vám to s manželem bude klapat, tím se nejlíp pomstíš té krávě :pocitac: :pocitac: :pocitac:

 
kocicka18
Kecalka 279 příspěvků 22.08.11 07:52

To těžko radit. No nejdřív být tebou bych si vyrazila sama někam fakt pročistit hlavu. Klidně si i jen večer sednout na lavičku. Teď si hlavně musíš promyslet jestli s přítelem chceš být dál a stojí ti to za to mu odpustit. V případě že dospěješ k názoru že s ním být nechceš nebo by jsi mu nemohla odpustit tak bych s ním nezůstávala, i když nemáš kam jít. V klidu si sedni k počítači a zkus si najít centra pomoci pro matky s dětmi. Tam pak můžeš zůstat dokud se nepostavíš na vlastní nohy. Jinak i zapřemýšlej nad rodinou, občas dokáže rodina překvapit a mohla by ti nabídnout pomocnou ruku.
Držím palečky ať vše dobře dopadne!

 
helenkanai
Závislačka 3239 příspěvků 22.08.11 08:20

Myslím,že Tě tady nikdo neodsoudí.Ta tvoje tzv.kamarádka je pěkná svině co by potřebovala dosta přez huby a ten tvůj je naprostej kretén a ubožák - co by přez tu hubu potřeboval dostat nadvakrát.Je mi Tě líto,že musíš zůstavat z ekonomické situace s takovým hovadem.Nečeká Tě jednoduchý život :-( a až bude jednou malá větší a Ty už budeš chodit do práce ztv.malé budou 3roky doporučuji od něj odejít.Ten kdo Ti jednou dělal tohle co tu popisuješ,když jsi byla těhotná,byla v porodnici a ted v šestin. bude Ti to dělat celý život,neli něco horšího.
Já tě v žádném případě neodsuzuji.Naopak tě chápu.
Z ekonomických důvodů jsem kdysi bydlela s jedním kreténem co hodně pil a občas mi ji střihnul.
O mém ex se kterým mám malou ani nemluvě!Malé je 15měsíců a také mi to trvalo než jsem našla sílu se na něj vykašlat.Bydlím v pronájmu,on mi na ni nic neplatí.Je to prostě hajzl.
Tak hodně sil,kdybys s něčím chtěla poradit nebo pokecat piš SZ.helča :palec:

 
Junkyska
Závislačka 3181 příspěvků 22.08.11 08:46

Tak tohle mě tedy fakt dostalo…právě jsem ve 35 tt a tohle se dozvědět, tak se :poblion: je mi z něho fakt na zvracení…tohle mohlo udělat jen nekulturní hovado a té kamarádce bych dala přes „držku“ asi taky :cert: :cert: :cert: Teď to budeš mít v živé paměti a nebude to lehké…musíš sama zvážit, jestli ti stojí za to! Další věcí je Tvoje ekonomická situace, která je také obtížná…zkus rodinu…nic není tak horké jak se uvaří :wink: budu držet palce ať to všechno zvládneš, už kvůli malé :kytka:

 
Ivča1982
Kecalka 492 příspěvků 22.08.11 09:01

Veru, co na to říct… Tu „holku“ bych totálně zašlapala do země. Jak ti ještě vypráví detaily, kde to dělali…Normálně bych ji dala přes hubu, řekla to všem, kdo ji znají, aby věděli jaká je a pak bych ji naprosto zavrhla.

S ním je to horší… Bohužel na všechno jsou vždy dva a kdyby ona tisíckrát chtěla a on ne, nic by s tím nenadělala. Někdy, opravdu někdy se dá překousnout i jednorázová nevěra, úlet, ale nejhorší je, že se scházeli pravidelně, plánovali to, bavili se s tebou chvilku po tom, co si to rozdali.....Tohle by pro mě bylo to nejhorší a nikdy bych nedokázala odpustit. Stále bych mu to vyčítala a ten vztah by byl horší a horší.

Pokud to dokážeš a jsi tak silná a vyrovnáš se s tím, tak tě na jednu stranu obdivuji. Vím, že někdy člověk nemá prostě kam jít, ale žít s někým, kdo Vás obě i s Vaši dcerou zradil a znehodnotil to, co mezi Vámi bylo…Nevím, tohle si každý musí v sobě vybojovat sám, ale já bych mu už nikdy nevěřila a žít s pocitem, že tohle dokázal jednou - může to udělat zase.....

Jen by mě zajímalo, jestli si se ho zeptala, proč s ní? Jestli ho tak strašně přitahovala, nebo byl ve vašem vztahu nějak nespokojený… Tohle je taky dobrý vědět.

Každopádně se drž!!

 
Anonymní  22.08.11 09:02

Nejde o peníze a o to, že nemáš kam jít. I když je to hodně těžké, jde hlavně o to, jeslti mu chceš dát druhou šanci. Já osobně si to nedokážu představit, ale vím jedno - kdyby tohle chlap udělal mě, nedokázala bych se hned rozejít - pokud bysme měli delší vztah a obzvlášť pokud by v tom bylo už dítě. Asi bych se snažila to „zalepit“, dát mu druhou šanci … a počkala, co to udělá časem. Někdo to rozdýchá někdo ne …
Mě přítel jednou vrazil - někdo by taky měl chytré řeči, jak jsem měla hned odejít atd. … já vím, že to byla vyjímka, je to 2 roky a neopakovalo se to …
Držím pěsti a věřím čas bude nejlepší pomocník …

 
Kakika
Extra třída :D 14191 příspěvků 22.08.11 09:31

Tak sprostých slov by se našlo spousta. Chtěla bych ti dodat i trošku pozitivního. Píšeš, že on chce zůstat s vámi a proto to s „kámoškou“ skončil. Na oplátku ona přišla a takto taktně, navíc v šestinedělí, ti ublížila. To znamená, že on to s ní skutečně skončil ještě předtím, než ti to ta pinda přišla říct. To, co udělal, je velmi těžko odpustitelné, to ti tu řekne asi každá a pokud na to budeš mít sílu, můžeš to s ním ještě zkusit, ale ta důvěra už je nalomená.

Není důvod, proč se pouštět do tebe, vždyť ty jsi neudělala vůbec nic špatného, dopřála si chlapovi svobodu, nepodezírala ho, plně mu důvěřovala..tak by to mělo být. Že on toho zneužil, to je věc druhá. A ta bezcharakterní mrcha co se považovala za tvojí kamarádku, ta by zasloužila dole zašít, aby to už nemohla udělat žádné jiné „kamarádce“.

Jak už tu někdo psal, pokud teď s chlapem zůstaneš, tak pro ní to bude největší trest, protože tohle byl fakt hodně ubohý a zoufalý pokus, jak tě od něj dostat, aby ho znova mohla mít pro sebe. Moc držím pěstičky, aby ji to zvládla, kéž bych ti mohla nějak pomoci :hug:

 
konévka
Ukecaná baba ;) 2208 příspěvků 22.08.11 09:36

Weru to je mi moc líto :hug: Úplně se mi z toho udělalo špatně :poblion: Ta „kamarádka“ je neskutečná svině a já bych ji fakt dala do držky. A asi pořádně! Nejen že je schopná udělat takovou levotu, ale pak ti to ještě říct. No z toho co píšeš jsem pochopila, že je sama s dítětem a asi čekala, že ten tvůj se na tebe vykašle a bude s ní. A když to nedopadlo, tak ti šla vše vyslepičit… :pocitac:
K tvému příteli už nemám slov vůbec :zed: Záleží na tobě co chceš. Jestli mu chceš dát druhou šanci, tak mu ji dej :nevim: To jaký jste měli vztah víš jen ty a taky to, jestli to za to stojí :nevim: A jestli s ním být nechceš a jde jen o to, že nemáš kam jít, tak si z něho udělej spolubydlícího a buď tam dokud se nepostavíš na nohy :nevim: Držím palce ať to všechno zvládneš!!! :hug:

 
Kalla1412
Echt Kelišová 8537 příspěvků 22.08.11 09:39

Ahoj Veru, já souhlasím s Anonymní (před 8:00) také bych se ai nerozcházela. Můžeš s ním zůstat ale počítej s tím, že Tě to bude pořád hlodat, kdykoliv se zpozdí, už to budeš mít v hlavě, že je s ní. Jestli simyslíš, že to překousneš, časem mu odpustíš a budeš mu moci znova věřit, je předčasné odcházet. Nevěra hje zlá, ale mohl Ti udělat mnohem horší věci. Pokud se o Tebe jinak stará hezky, má Vás rád a je na Vás hodný…možná mě teˇ%d holky taky roztrhaj, ale já bych to zkusila podruhé. Řekla mu svoje požadavky (že se to samozřemě nesmí už opakovat) a počkala. Chlapům je těžké porozumět, oni v sexu kolikrát city nemají a neuvědomují si, jak to působí na podváděné partneryk - tím ho ale neomlouvám. Je hodně hnusný, že s ní byl když si byla takto hodně těhotná (myslím v pokročilém stadiu)..a třeba ta tvoje „kamaradka“taky přeháněla, to nevím. Vím ale jedno,za vztah se má bojovat, sice ne za úplně každou cenu (násilí, zlé hádky atd), ale když OBA chtějí, i Tvůj partner, tak to půjde napravit. Hlavně žádné lži. Nikdy. Přeju Ti hodně síly, rady ostatních holek na pročištění hlavy jsou dobré, drž se jich. :hug: :hug: :hug:

 
katyca
Závislačka 3378 příspěvků 22.08.11 09:41

Nevím co bych ti měla na to říct bylo řečeno už vše souhlasím tady pomalu s každým a tobě přeji hlavně se drž :palec:

 
me2dova
Závislačka 3140 příspěvků 22.08.11 09:58

Ten tvůj udělal chybu, ale snažil se jí napravit. Uvědomil si, co riskuje a s milenku to ukončil sám od sebe…za to by podle mého druhou šanci zasloužil. Uvidíš, jak se situace vyvine…třeba to bylo jen uklouznutí a bude až do smrti smrťoucí sekat latinu…no a když ne, tak odejít můžeš vždy, až budeš mít větší dítě a budeš ekonomicky soběstačnější.
Ta holka by zasloužila :pocitac:

 
Anonymní  22.08.11 10:02

Před měsícem jsem se dozvěděla, že můj partner mi byl nevěrný. Dlouhodobě. Když jsem byla těhotná. Ta dotyčná mě dokonce jednou vezla autem, snažila se vyptávat na to, kdy mám termín, jména… On začal nosit košilky, svetýrky, ještě občas se rozčiloval, že nemá svou oblíbenou košili vypranou, nic jinýho skoro nenosil :roll: A já mu prala košilky, aby se líbil tý pipině.
Troufám si říct, že vím naprosto přesně jak ti je. Já měla to „štěstí“, že on tak nějak sám došel k tomu, že chce mě, poslední týdny jsem zaznamenala změnu v chování, všechno bylo lepší. A pak mi to jedna dobrá duše donesla a on se pitomec ještě přiznal :roll:

Všichni kolem mě automaticky počítali, že se rozejdeme, já doma maličké miminko, v tu dobu ještě problém s laktací, tak tohle tomu fakt nepomohlo, bylo mi strašně, nemohla jsem se na něj ani podívat.
Rozhodla jsem se odpustit. První dny jsem na to myslela furt. Přehrávala jsem si situace z minula, kdy by každá jiná viděla, že její chlap si užívá jinde a já to zkrátka neviděla. Všichni kolem mě to věděli, ale přesto byli schopni se mi podívat do očí a dělat, jako že nic.
Rozhodla jsem se jít trochu jinou cestou, nedávala jsem žádnou pauzu, snažím se vytvořit nám nové společné vzpomínky ve všech ohledech, abych mohla myslet na ty a ne na to, co dělal s dotyčnou.
Po měsíci je mi líp. Nevěřím mu, pokaždé, když je někde pryč, tak je to blbý, ale když je se mnou, tak už dokážu i zapomenout a žít tím okamžiekm. Pevně doufám, že to bude lepší a lepší.

Kdyby to udělal znova, už bych neodpustila, nedokázala bych to. Teď hledám zrníčko po zrníčku tu důvěru a z těch zrníček se snažím postavit tu pevnou a vysokou zeď, kterou dřív byla důvěra k němu. Zatím nemám ani základy, ale pár zrnek už se našlo…
 G.

 
Pirrippi
Závislačka 4960 příspěvků 22.08.11 10:14

Přeji hodně sil :huban: :hug:
Z oné tzv. kamarádky se mi zvedá kufr :poblion: :poblion: :poblion:

 
Hermiona
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 22.08.11 10:29

weru, opravdu není na místě tě nějak odsuzovat, nikdo z nás neví, kdy něco podobného budeme řešit my sami.
Já jsem vždycky celý život říkala, že nevěru bychv životě neodpustila, ale je pravda, že postupem času a zkušenostmi života, začínám přemýšlet i jinak. Manželovi samozřejmě neříkám, jdi si s kým chceš a za kým, ale naučila jsem se mu víc důvěřovat a hlavně ho znám jaký je to člověk. Jednou jsme měli krizi v podobě sms jedné vdané ženě, která měla v té době miminko. Já na to přišla, tu danou jsem si pěkně od plic podala a od té doby vše šlape, jak má. On v tu chvíli poznal co se stalo a o co všechno přijde.
Dnes hlavně přemýšlím nad tím, aby mé děti měly tátu, kterým je můj manžel úžasným, aby byly zabezpečené a spokojené.
Držím palce, ať vše dopadne co nejlépe pro Vás pro všechny a tu danou dámu bych prostě vypustila ze svého života. drž se a maličké velkou :huban:

 
pandicka
Závislačka 3544 příspěvků 22.08.11 11:10

bože, nemám slov, chce se mi z toho taky zvracet :-( :-( :-(
vubec si netroufám, na to psát nějaký svůj názor, nemám s tím zkušenost, jsem v 35tt a už dva měsíce ležím a svého přítele vidím jednou za 14dní.......pouhá představa něčeho podobného mě totálně paralizuje 8-o
přeji ti strasně moc sil :hug: :hug: :hug: :hug:

 
Anonymní  22.08.11 11:20

Ahojky, Tvůj deníček mě hodně rozhodil a připomněl situaci, kterou jsem se svým přítelem zažívala já, jen s tím rozdílem, že tenkrát do toho nebyl zapleten ten maličký človíček… Měl sice mě, ale stále udržoval vztah s jednou (pro mě tenkrát starou), vdanou ženskou s dítětem a když jsem na to přišla, byl na mě ještě vzteklý. Tvrdil, že to ukončil, ale protože už jsem mu nedůvěřovala a lezla mu do telefonu, zjistila jsem před naší první společnou dovolenou, že je to pořád tam, kde to bylo :-( To už nejen zuřil, ale prosil, žadonil, prý ať jí zavolám já, nakonec to ukončil a ona? Nedalo mi to jí napsat, že jestli jí stojí za to ničit vztah dvou mladých lidí, když je sama vdaná, má dítě (protože i po tom, co to přítel ukončil, neustále mu psala a volala), tak mi jen řekla, že už ten vztah skončil dávno před náma apod. Každopádně to dopadlo tak, že s přítelem jsme už 8 let -toto se stalo před 7lety, z toho jsme 4 roky manželé a máme už 2 děti. Doteď jsem mu asi úplně neodpustila, důvěra je už hodně nalomená, ale přesto to klape. Každopádně bych už ale úplně stejně nevěřila žádnému chlapovi a věřím, že i ty, kdybys od přítele odešla a nedala mu tak šanci se napravit, byla bys už v dalších vztazích „v pozoru“. Takže být tebou, zkusím mu šanci dát, každopádně bych mu to dala pořádně vyžrat. :pocitac: :cert: A držím ti pěsti, aby on dostal rozum a vy jste tak mohli být úplnou fungující rodinkou :hug:

 
jezek1
Zasloužilá kecalka 673 příspěvků 22.08.11 11:58

Ja bych to na tvem miste resila, az to trochu vychladne, bude se ti lip premyslet.Kaz­dopadne za me, jednu sanci bych mu asi jeste kvuli male dala, ale to si musis rozmyslet sama.
Skoda, zes z toho sdeleni od „kamaradky“ byla tak vyvedena z miry. Melas ji s usmevem vrazit facku nebo jen rict, ze ona mu dela rohozku a ty mamu jeho male. Drzim ti palce, at je tohle rychle za tebou :mavam:

 
maca24
Zasloužilá kecalka 569 příspěvků 22.08.11 12:20

Me docela dost udivuje, ze vetsina z vas radi vydrzet a odpustit coz docela dosti nechapu. Vrchol drzosti a hovadstvi je podvadet svoji tehotnou zenu s kamaradkou a pak jako ze te miluje a chce zustat s vami, to si mel rozmyslet drive nez si chodil uzivat jinde. Jsou veci ktere se nedelaji a pres ktere nejede vlak.
Je mi te moc lito, drz se. Minimalne mu to dej poradne vyzrat. :poblion:

 
berushkacz
Ukecaná baba ;) 1130 příspěvků 22.08.11 12:40

Nevím co bys měla dělat, chce se mi radit, vykašli se na něho, ale zase chápu že to docela dobře na mateřské s miminkem moc nejde. Té nádheře bych vyškrábala oči :cert: a tobě bych přála aby jsi našla někoho mnohem lepšího a vykašlala jsi se časem na něho. Nedělej nic, nech to běžet, užívej si malou a nechej ho se snažit a časem uvidíš.

 
mmanolka
Kecalka 214 příspěvků 22.08.11 12:42

ahoj, taky radím odpustit, podle mě to prostě chlap má nastavený jinak..nemysli hlavně na to, kdy to s ní dělal, neprobírej to v hlavě, protože s láskou k tobě to nesouvisí..prostě to byl sex, dej mu šanci..ukončil to a tvá „kamarádka“ to neunesla, bůh ví, jak to bylo, tohle se nedělá, takže si od toho asi dost slibovala, nevyšlo to, tak ti chtěla aspoň ublížit, což se jí samozřejmě podařilo..divím se, že jsi jí nedala pár facek, když ti tak ochotně vyprávěla..bude líp, mysli na miminko, držím palce
P.S.Pro ty ženy co radí okamžitě odejít a blablabla, nic není černobílý a nikdo do žádného vztahu nevidíme..chtěla bych Vás vidět, kdybyste přišly na nevěru manželovi, přítelovi, jak rychle byste jemu sobě balily kufry, zvláště když ho třeba milujete…

Příspěvek upraven 22.08.11 v 12:43

 
Iwi
Závislačka 3379 příspěvků 22.08.11 12:50

holky ja vas obdivuju, ja nevim zda bych dokazala odpustit, asi tezko. me by se zhroutil svet.
Ale zakladatelce preju at ma pevnou vuli a zatne zuby a odpusti teda, ale jako musi si to abys mu odpustila zaslouzit.

 
Crystal87
Generální žvanilka 23738 příspěvků 22.08.11 12:54

Ahojky nedá mi nereagovat.Asi musíš být dost silná že mu odpustíš já at by byla situace jakákoliv letěl by bez pardonu,Tý kravce byhc ještě natloukla.Je mi na blití nez tebe to ne ale z nich ty mu rodíš dítko a on se tahá s jinou?Odpor­né!nedokázala byhc mu odpustit…kdyby to bylo jednou dejme tomu dalo by se to brát jako zkrat ale několikrát a ještě to jakým způsobem že jsih o tam vozila vysmívalis e ti za zády:(
je to tvé rozhodnutí držím palečky at to zvládneš a miminko at roste:)

 
Veveří
Ukecaná baba ;) 1721 příspěvků 22.08.11 14:10

Werunko, to je hrozné, je mi to fakt líto. Co na to říct? Oba dva jsou to parchanti. Ale neboj se, boží mlýny melou pomalu, ale jistě a tvému partnerovi i té mrše „kamarádce“ se to jednou všechno vrátí i s úrokama.
Znám jaké to je, když jsi na chlapovi existenčně závislá, tady je každá rada drahá. Můžeš zkusit mu odpustit, ale myslím, že to co ti udělal vypovídá všechno o jeho charakteru, a ten se nezmění! Ale co teď, malá má teprve měsíc a ty sama jsi ještě po porodu rozhozená. Zkus se poinformovat na sociálce jaké bys dostala dávky, připočti k mateřské alimenty a popřemýšlej, kde bys mohla levně bydlet, byť by to měl být jeden pokojíček, třeba bys vyšla. I tohle je cesta. Drž se!

 
pavla001
Stálice 97 příspěvků 22.08.11 14:32

ahoj, taky si myslim, ze si vybral Vas a kamaradka? to neunesla, tak Ti chtela ublizit. Ja jsem taky odpustila neveru, i kdyz v tom jeste deti nebyly..urcite to zkus, za to nic nedas, je to jen chlap a kdyz je to takova kamaradka, nevis jestli ho nesvedla ona..on kazdej chlap se da svest, pokud se ta dotycna opravdu snazi..at se nam to libi nebo ne chlapi jsou proste takovy a priroda to tak zaridila..

 
softvelvet  22.08.11 14:46

To je tak hrozné, že ani nevím, co poradit. :cry: Držím palce!!!

 
ppalea
Extra třída :D 11830 příspěvků 22.08.11 15:23

Nečetla jsem ostatní reakce, ale to je dobrá kráva, jestli to je jak pritel rika, tak ti to proste rekla uz jen proto aby ti ublížila případně vám rozbyla rodinu… :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Jestli ho milujes, preju ti aby si dokázala odpustit a jestli ne, tak at se z toho brzo s malou dostanete tak aby jste byli spokojene.. Hodně síly :hug:

 
Crawler
Kecalka 123 příspěvků 22.08.11 15:32

Oba mi přijdou jako bezcharakterní lidé, protože tohle nebyl úlet…No, musíš sama vědět, zda chceš odpustit a začít znovu. Já osobně bych to asi nedokázala - chtělo by se mi zvracet, kdybych ho měla na očích - radši bych šla do azylového domu pro ženy s dětmi. ALE láska dokáže zázraky - ty ho znáš nejlíp a pokud si myslíš, že má smysl to znovu zkusit, tak seber všechnu sílu, odpusť mu a zkuste to znovu. Byla bych ovšem velmi striktní do budoucna…stačilo by málo a druhou šanci už bych nedala…držím moc pěsti - mysli hlavně na miminko, které potřebuje maminku! hodně moc štěstí a nenech si ničit život - za to nestojí žádný chlap!!!

 
KOLIN21
Ukecaná baba ;) 2361 příspěvků 22.08.11 15:48

Ahoj, zažila jsem něco podobného a já tedy radím jdi od něj a hned. Vždycky se ti to bude vracet a nikdy si nebudeš jistá kde je. Nejde snad o ten hloupý sex i když také ale jde o to že ti lhal, podváděl a několikrát a pro tebe v tom nejzranitelnějším období. Věděl jak moc ti to ublíží a nezastavilo ho to. A udělá to zase. Přeju hodně síly.

 
Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 22.08.11 15:57

Normálně radím v takových deníčkách odejít. Ale tady bych taky dala manželovi šanci. Poslední.
Jsem nedřív myslela, že se ti kamarádka rozhodla přiznat, že jí tížilo svědomí a ona je to teda pěkná káča. Sedět tam s ní, tak jí jednu natáhnu.

Hodně sil. Ale ty vypadáš silná. Přežij to a hodně štěstí do budoucna. :hug: :hug:

 
Purelily
Kelišová 6381 příspěvků 22.08.11 16:34

Přeji ti hodně sil ať to všechno zvládneš :kytka: bohužel co já vím, tak se tohle stává, že chlap začne být své ženě nevěrný v těhotenství, tetě se stalo to samé co tobě…záleží jen na tobě, jak se s tím časem vyrovnáš a jestli mu budeš moct dokázat odpustit a zase začít důvěřovat…
Já bych se možná snažila odpustit, ikdyž to bude moct těžké…ale s tou krávou bych už nikdy nepromluvila. Drž se :hug:

 
zelvicka2003
Stálice 61 příspěvků 22.08.11 16:36

Ahoj Weru,teď rozhodně od něj neutíkej,už kvůli tomu ne,abys neudělala radost tý blbý „kamarádce“.Ono se to časem nějak vyvrbí,buď dokážeš zapomenout a odpustíš mu nebo to v tobě bude pořád hlodat a přestaneš ho mít ráda.A to může trvat trochu dýl a to mezotím už třeba budeš mít práci nebo se zamiluješ do někoho jinýho…Prostě čas ukáže.

 
Netrpělivá
Kecalka 358 příspěvků 22.08.11 16:58

Připadá mi, že se Tvoje „kamarádka“ takhle pokusila získat Tvého přítele pro sebe, a když mu pak dala nůž na krk, aby se rozhodl, zda Ty nebo ona, on si vybral Tebe a ona ze vzteku všechno prozradila. Myslím, že to pro něj může být poučení na celý život a že bys mu měla dát šanci. Ale taky by si měl sypat popel na hlavu a ta šance by neměla být zadarmo. Takže začni plánovat svatbu, přestěhování jinam, rekonstrukci koupelny, pěknou dovolenou, cokoliv, aby pocítil, že dostal další šanci, ale bude se muset trochu namáhat, abys mu odpustila. Slavné ženy žijící v luxusu chtějí pěkné auto nebo drahý prsten, já osobně navrhuji: myslí to s Tebou vážně? Ať si Tě vezme. Ale zvládnete to, věřím tomu.

 
tavi
Závislačka 3421 příspěvků 22.08.11 18:16

Muj byvaly spolupracovnik udelal totez. Zene ublizil a moc, ale pro nej to byl sport. Takze by byl nesmysl kvuli tomu ukoncovat vztah. I chlap proziva strach z nove rodiny. Ja vim, ze by mel byt dospely a ukazat charakter, ale kdyz zavravora? Proste tohle je rozhodnuti na cely zivot a chyby se maji odpoustet. On si chtel neco dokazat, o tu „druhou“ mu ani trochu neslo, mel svoji vlastni krizi identity. Tim ho neomlouvam, ale tim, jak to vidim naprosto nestranne, tak tu jeho neveru povazuji na NIC. Kdyby mel dost volneho prostoru a penez, tak by to same mohl resit nejakou panskou dovolenou nebo jinym rozptylenim. Ale nemel, tak to resil po ceste s odpadkovym kosem.

 
Kima-o
Závislačka 4886 příspěvků 22.08.11 19:07

Bože, některý ženský jsou neskutečný čubky! Kamarádce bych asi plivla do obličeje a postarala bych se, aby to všichni věděli… a svou vinu na tom má samozřejmě i partner! Musí to pro tebe být hrozný… ale mám asi taky radu, zůstat s ním, jestli ho miluješ (samozřejmě za předpokladu, že to ukončil a chce být s vámi). jeden příklad i ode mě: Můj taťka podváděl mamku, budou to tři roky. mamka mu odpustila, taťka si uvědomil, o koho stojí a nikdy jsem je neviděla tak šťastný a spokojený, jako jsou teď… Všechno zlé je holt pro něco dobré. Tobě teď přeji hodně sil, děťátko, ať prospívá a už je vám jenom dobře :kytka:

 
petull.a1
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 22.08.11 20:37

Ahoj, tak já tě rozhodně neodsoudím, na tvém místě bych měla stejné pocity. Co jen ti poradit… Možná nechat tomu čas, než trochu opadnou emoce. Přítel se zachoval hrozně, to bezpochyby. Já bych mu ale dala ještě šanci. Možná jsem naivní, ale udělala bych to. Přemýšlela bych úplně stejně jako ty. Navíc - kolik je v mém okolí párů, kde k něčemu takovému někdy došlo, ti dva spolu zůstali a manželství drží třeba dvacet let… Ale naštvaná bych byla, to teda jo, akorát na tu „kamarádku“ asi ještě víc než na chlapa. Ta by si ode mě asi něco vyslechla. Tyhle ženské já považuju za daleko větší svině než jsou nevěrní chlapi. Ona jako ženská musí vědět, jak se cítíš, přesto dokáže s tvým chlapem nejen chrápat, ale ještě tě pro tu chvíli využít jako chůvu a pak tě ještě zraňovat tím, že ti naservíruje detaily. To je prostě vrchol!!! Držím palce, ať to nějak ustojíš :wink:

 
takacek
Kelišová 7338 příspěvků 22.08.11 20:43

Po me zkusenosti absolutne nesnasim zeny, co dokazi roztahnout nohy chlapovi, ktery s jinou ceka dite… Me se stalo neco podobneho, jen to nebyla kamaradka a pritel se sam odstehoval… At si mysli kdo chce co chce ja ho chtela zpet, chtela aby byl se mnou a s malickym, i kdyz jsem rikala neco jineho… Odpustila jsem mu, casem si ziskal mou duveru a je nam spolu lip nez kdy predtim :-)

Hodně štěstí!!! :hug:

 
fialína
Závislačka 4536 příspěvků 22.08.11 20:59

Dala bych tomu čas, nic se nejí tak horké, jak se to uvaří… možná to časem půjde do háje, možná se naopak podaří postavit vztah na nových základech… je těžko radit, protože neznáme vás dva, váš vztah… teď se mi zdá nejlepší nedělat nic zásadního, prostě se starat o malou, nějak to přežít… a časem se uvidí.

 
jpichova  22.08.11 22:06

Ahoj,
určitě se hned nerozcházej,ale dej mu jasně najevo jak to bude u vás doma vypadat. Hlavně žádné scény,to naopak odradí. Buď nad věcí a věnuj se teď malé princezně,ona musí vycítit v mamince klid a spokojenost. Budeme držet palečky,ať se správně rozhodneš.
Za sebe musím říct,že já byla v našem manželství ta špatná,ale bylo mi odpuštěno,já sekám latinu a po 2 letech se nám narodilo druhé mimčo. Takže pokud opravdu chce může se polepšit :oops:

Příspěvek upraven 22.08.11 v 22:08

 
zlatí
Kecalka 401 příspěvků 22.08.11 22:13

ahoj takového vola nakopat do koulí a vyhodit tím jsem si prošla vím co říkám taky mě podvaděl přítel a pak mě v 5 měsíci opustil a ted je nam samotné dobře on to bude dělat pořad ahoj

 
žirafííí  22.08.11 23:24

Je to hnus největší co ti udělali :-( :pocitac: . Dá se odpustit ,ale nedá se bohužel zapomenout .

Držim ti palečky :hug:

 
dana59
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 22.08.11 23:27

Odpustit se dá, ale zapomenout ne!!!

 
pro_ear
Povídálka 30 příspěvků 22.08.11 23:37
Rada

Dobrý večer Verčo,

já bych poradila, i když jste jistě v nelehké situaci co se týče partnerství, se teď věnovat především miminku a sobě. To, co Vám partner předvedl svědčí o tom, jaký je a v této fázi bych Vám poradila zkusit najít oporu u Vaší rodiny. Vyčistíte si hlavu, ujasníte si spoustu věcí a možná na celou situaci získáte pohled, který Vám ji pomůže bravurně pořešit. Neznám Váš vztah a ani to, jak jste s partnerem dlouho, ale tuším, že pokud Vás podváděl několik měsíců (tzn.nejednalo se o tzv.jednorá­zovku)a ještě s osobou Vám blízkou moc o jeho lásce nesvědčí. Miminko se ale už narodilo a Vy jako jeho maminka určitě zvládnete péči o něj na jedničku. Pokud vztah s partnerem je na mrtvém bodě, tak chtějte především čas pro sebe a na 100% se věnujte miminku, pro které je Vaše láska a péče nesmírně důležitá.
Mimojiné doporučím trávit Váš čas mimo společné bydlo - pokud by to šlo odjet někam na 14 dní mimo třeba s kamarádkou, k rodině, k prarodičům.

Nevěra se odpustit nedá, je to něco, co podle mě nenávratně vztah zkazí a už nikdy nebude takový jako předtím. Navíc nevěřím, že člověk, který je schopen udělat Vámi popsané věci se v budoucnu nezachová podobně.

**Na závěr přeji hodně sil, my ženy jsme mnohem silnější než si myslíme :-D A Vy jste dvě proti jednomu. Vy už sama nikdy nebudete 8-) **

Příspěvek upraven 22.08.11 v 23:37

 
martext
Ukecaná baba ;) 2182 příspěvků 23.08.11 00:18

Tak toto je fakt sila 8-o :-o :-( !!!!
Ja teda fakt nevim co bych udelala, ale nejdriv bych asi obema rozbila hubu!!! Budu drzet palecky at uz to budes resit jakkoliv, hlavne klidnou hlavu, malicka te potrebuje. Preju mnoho sily :srdce:

 
Gabrielaaa
Extra třída :D 13047 příspěvků 23.08.11 10:14

asi se budu opakovat.. je mi z toho zatraceně nazvracení!!!a těm dvoum nepřeju nic dobrého!!! :evil:

 
luuuu
Závislačka 4131 příspěvků 23.08.11 10:59

No tak to je opravdu člověk,kterému se nedá nazvat kamarádka!!!!sice zase našla odvahu Ti to přiznat a přítel očividně až potom co se to provalilo ale je to hrozné!Pokud máš jinou kamarádku které 100% důvěřuješ,šla bych aspoň na pár dní pryč,nebo k rodičům,kamkoliv na pár dní aspoň a přítele bych nechala pěkně vydusit,vím že je to otec vaší dcerky,ale tohle je hnusárna!!!!
Já osobně bych znovu nevěřila,ale mluví se mi teď asi jinak…
Držím palečky aby to pro tebe dopadlo co nejlépe a nejméně bolestivěji…
:kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :kytka: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam: :mavam:

 
katja 74
Povídálka 37 příspěvků 23.08.11 14:12

Já bych s takovým člověkem žít nemohla…pokud Tě podváděl v podstatě před tvýma očima,zatímco ty jsi čekala Vaše dětátko…to je hnus a já bych ho vykopla ze dveří…radši sama s miminkem,v kli­du…a on se časem někdo objeví…chlap,který toto udělá,nejde o nějaký zkratový úlet,to udělá zase…on se nezmění…Ty ale nemáš kam jít…takže jsi v pasti a on by si to mohl uvědomit a zneužívat toho…co rodiče?sehnat si podnájem?kamarádka?

 
Terunka
Kecalka 254 příspěvků 7 inzerátů 23.08.11 14:25

Tak to je hnusný :-( Těžko se v takové situaci radí..Ale rozhodně bych s tou „kamarádkou“ ukončila veškeré vazby. Přítele bych asi podusila, aby viděl, že tohle se prostě nedělá a že tě to moc bolí..Zkus třeba, jak už tu psaly holky, někam i s malou na pár týdnů odjet..Pokud bys viděla, že o vás opravdu stojí, snaží se, s tamtou se už neschází, tak bych mu ještě dala šanci..

 
faldy
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 24.08.11 00:08

„odejit, neodejit“ fakt nevim :nevim: nebyla jsem v takove situaci. Zkus se uvolnit a premyslet realne (pokud to aspon trosku jde). Asi bych ted neresila rozvod, ale jine veci. Zkus si zavolat nebo zajit na socialku a poptat se na veskere davky napr. pridavek na bydleni pokud by ses rozvedla. Znam jednu holcinu, ktere po rozvodu plati socialka bydleni v plne vysi (9 tisic)za najem v byte. Treba Ti jeste i neco jineho poradi. Pak uvidis, jak bys asi financne dopadla po rozvodu. Do te doby bud vydrzet u nej nebo najdi azylovy dum pro matky s detmi a pak se prestehuj,pokud nebudes chtit s nim uz nadale byt. Mozna bych par mesicu pockala, jak se to vyvrbi, pokud Te to nebude jeste vic psychicky deprimovat.Ted jsi o to v tizivejsi situaci, ze nemas ke komu jit,jeste nepobiras zadne penize a k tomu jsi v citlivem sestinedeli.
Jinak si neodpustim napsat, ze oba jsou bezcitne hovada a preju jim at si to poradne vyzerou, az prijdou bozi mlyny. Holka drzim Ti pesti, at se das co nejdriv do psychicke pohody a vse Ti dopadne dobre :hug: Nemas to vubec jednoduche a pamatuj, ze dna se jde vzdycky smerem nahoru, drz se :hug: :hug:

Příspěvek upraven 24.08.11 v 00:15

 
eginka
Kecalka 455 příspěvků 24.08.11 00:12

Odpustit sa da vela vieci, zalezi na tom, ako clovek sa vyrovna s tim, ale kazdopadne by som mu nehala poradne vyzrat, ako pisali aj ine holky.
V prvu radu by som ptala ho na duvod, preco to urobil? Tym nemyslim vymluvy, typu ty si toto (ne)urobila a preto toto atd. Musi za tym bot seriozny duvod, a ty mas narok na vysvetlenie. A ptala by som ho velmi studenym tonom, bez emocii. Tymto bysom mu ukazala, ze za silnu zenu, za matku jeho cery a za ju lasku a duveru treba bojovat.
Na „kamaradku“ vykaslaj sa, radsej pouzit tu energiu na nieco liepsiho, nez pohrdat na nu, ktora aj tak za to nestoji.
Kazdopadne prajem ti vela pevnych nervu a stasta, at rozhodnes akekolvek.

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »

Reklama


Reklama