// na testu objeveny v červnu

1808
10.6.15 11:07

// na testu objeveny v červnu

Ahoj maminky, ty kdo čekáte a objevily jste 2 čárky na testu ted v červnu přidejte se at můžeme diskutovat. Já objevila 2 čárky 8.června a 17.června mám kontrolu tak jsem zvědavá. Jinak čekám 3 dítě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9736
10.6.15 11:27

Jestli chces, tak se pridej k nam
https://www.emimino.cz/…estu-228137/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 08:50

@Lady Vju Ahoj, tak já jsem je objevila 10.6.2015. :-)
Zatím ale převládá strach z toho, aby to dopadlo ok. Najednou si uvědomuju, jak moc je to křehké…
Bylo by to moje první dítě. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.6.15 22:13

Ahoj, já objevila // dnes ráno, bude to také naše třetí :) prvorozený dostane dáreček k narozeninám, zatím TP vychází na 19.2, tak uvidíme, teď jedm na dovču a pak hurá k doktorovi :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
13.6.15 13:15

@johanule Ahojky,to já mám taky strach aby bylo vše ok.Ve středu mám kontrolu, tak snad bude vše jak má být :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
13.6.15 13:16

@Raduscha29 Ahojky,a jak se těšíte?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 15:18

@Lady Vju Ja jsem hrozne stastna. Mimco pralasi uz moc prala. Tak snad to bude ok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
13.6.15 16:32

@johanule Tak to ju. Já jsem taky štastná i když jsem ho ještě neviděla ani na ultrazvuku, ale snad bude vše jak má…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 17:54

Ahoj děvčata :mavam: My jsme po umělém oplodnění v pondělí jsem TT našla ducha, ve středu taky, ale už trochu silnější, včéra taky ale už byl lépe vidět a dneska už to taky zesílilo :dance: :dance: Nechaly jsme si zavést 2 vajíčka takže tam je větší pravděpodobnost dvojčátek :-) na krev jdu v úterý 16.6. tak doufáme, že nám to potvrdí :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 18:55

@Lady Vju Ahojky, no těšíme se moc, akorát teda mi je pěkně blbě, to jsem u kluků nezažila, celý den žaludek na vodě, celkově jak hrozná kocovina :mrgreen: tak třeba bude tentokrát holčička :lol: a co ty, jak je?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 18:56

@Štěpulinka22 snad vám to klapne a vše bude ok! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.6.15 18:58

@Raduscha29 Děkuji,taky si nepřejeme nic jiného.. o mimi se snažíme přes 2 roky a přirozeně nám to nešlo a ani nepůjde.. přítel má línější spermie…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1808
14.6.15 08:39

@Raduscha29 Ahojky,tak mi je tak nějak divně nepiju kafe a to jsem ho milovalaale to jsem měla i u před chozích těhu, na večer mi bývá špatně, mám divně v puse takže furt něco jím abych to zajedla…jsem nafouklá a hlavně náladová a taky ospala, ve středu jdu k dr, ak drž palce já tobě taky budu :srdce: Mám strach aby bylo vše ok

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 11:53

@Lady Vju Taky mam vzdycky cely den zaludek jak na vode a hrozne se mi mota hlava. A mam strasny problem se soustredenim. V praci dost des. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.6.15 20:29

@Lady Vju @johanule se soustredenim to taky moc nedavam, a dnes mi bylo trochu lip, jedla jsem maly porce, ale skoro furt :) u doktora drzim palce, ja se objednam az po dovce na zacatek cervence, nafoukla jsem jak balon, mam pocit, ze ted mi bricho vyskoci hned :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama