Reklama

Stahovací prádlo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mysliska
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 2 inzeráty 23.09.09 07:34
* stahovací prádlo

ahoj holky, máte některá dobrou zkušenost s nějakým stahovacím prádlem? Nebo hlavně s prádlem z teleshoppingu Slim 'n Lift Supreme Comfort? Po porodu stále mé břicho je povolené a cítím se špatně v jakémkoli tričku :? tak jestli máte zkušenost, děkuju 8)

Reklama

Reakce:

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 23.09.09 12:48

Já jsem měla tyto kalhotky, stáhnou břicho, zadek i stehna, dobře se nosí a budu kupuvat další http://zdravotnickaprodejna.cz/…10AC%29.html .

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 23.09.09 13:17

Nedávno u mě byla kámoška a strašně si pochvalovala stahovací kalhotky, co si koupila přes teleschoping. Dvoje stály 1.700,– a byly to jako krátký legíny až pod prsa. Fakt jí to krásně stáhlo, měřila to a -10cm. Já jsem si po porodu koupila kalhotky asi za 200,– normálně v obchodě a byly taky dobrý.

Eemii
Neúnavná pisatelka 16952 příspěvků 23.09.09 13:32

Hele holky a dyt to musi silene hrat nebo ne? Nejak si nedovedu predstavit mit to na sobe v lete a navrch jeste obleceni.. :roll:

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 23.09.09 14:15

Eemii, to teda musí!!! Kámoška byla pěkně červená :lol: . A já měla jenom z těch gatěk v létě věčně zapařenej zadek :wink: .

olina45 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.11 15:05

ahojky ján nosím tuto novinku:
http://www.pradlo-cz.cz/…Premium-Slim

je to masakr kvalita..pevbné a mě osobně to stáhne až o 5cm! psala jsem pani zda budou mít např i dírou..mezi.. at si jej nemusím sundávat.-)) tak často tak pry ano do konce týdne jsou nějací vyhradní dovozci.
Určitě to stojí za to.

olina45 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.09.11 15:06

jsem to poslala možná divně ten odkaz moc to neumím.
tak pro jistotu:
 http://www.pradlo-cz.cz/…-3-velikosti

elaaaaa 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.01.13 14:33
je pravda ze stahovaci pradlo

Ahoj holky a je pravda, ze kdyz nosite to stahovaci pradlo i na cviceni, tak schodite par kil?
dekuji :)

kocunka
Echt Kelišová 9219 příspěvků 28.01.13 15:38
@Eemii píše:
Hele holky a dyt to musi silene hrat nebo ne? Nejak si nedovedu predstavit mit to na sobe v lete a navrch jeste obleceni.. :roll:

taky mě přesně tahle otázka napadla…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.16 13:37

Ráda bych obnovila toto téma, protože začíná být v mém případě aktuální.. Jsem ve fázi hubnutí, ale zdaleka to není zatím „ono“, mé sebevědomí je na nule, a tak přemýšlím že než budu vypadat trochu k světu, zkusila bych stahovací prádlo. Lépe řečeno zkusila jsem stahovací kalhotky, ale špeky se tak trochu vyhrnuly vrchem - mám problém hlavně s břichem. Takže jsem koukala na vysoké kalhotky, ideálně s krátkou nohavičkou a hlavně aby končily až pod prsama. něco takového: http://www.astratex.cz/…podni-pradlo
ale spíš něco tak do půli stehen by stačilo, nohy mám docela ve formě :-D
Zajímá mě, jestli máte s takovým prádlem zkušenosti, a hlavně jestli byste doporučily něco konkrétního a osvědčeného. Moc děkuji a předem děkuji také za respektování anonymity, chodí sem sestra a švagrová a moje hubnutí a řešení postavy se mi s nima nechce probírat, děkuji za pochopení.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.16 14:06

Měla jsem podobný střih, ale obyčejné z CaA (cena podobná), asi pevnější materiál. Jsou hodně pevné a špek nevyleze, ale je to jen pro příležitostné nošení. Opravdu to vše stáhne, udělá to krásnou postavu, ale bříško to hodně stáhne dovnitř… ta úleva při sundání… :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.16 14:08
@Anonymní píše:
Měla jsem podobný střih, ale obyčejné z CaA (cena podobná), asi pevnější materiál. Jsou hodně pevné a špek nevyleze, ale je to jen pro příležitostné nošení. Opravdu to vše stáhne, udělá to krásnou postavu, ale bříško to hodně stáhne dovnitř… ta úleva při sundání… :D

Děkuji, potřebuji je spíše příležitostně, takže mě zajímalo, zda opravdu stáhnou nebo ne. Díky :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.04.16 14:38
@Anonymní píše:
Děkuji, potřebuji je spíše příležitostně, takže mě zajímalo, zda opravdu stáhnou nebo ne. Díky :mavam:

A neoblíkej si je, když se budeš chtít nacpat. Budeš tak stažená, že se ti do břicha nic nevejde :mrgreen: A určitě ber bezešvé - měla jsem je pod upnuté dlouhé šaty a břicho bylo celý večer jako přistávací dráha :-). Ale celkově to vše zpevní, i zadek vypadá líp :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Syn Věry Špinarové: Ta její socha je příšerná,jsem hrozně zklamaný!

Sto padesát dva centimetrů, tolik měřila Věra Špinarová (†65) a přesně tolik... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >