1. trimestr

Anonymní
17.4.21 12:08

1 trimestr

Ahoj holky, mám další dotaz
Před 4 dnema jsem byla u doktora s tím ze jsem v 5-6tt a ze vidí jen gestacni a žloutkový Vacek chce e poslat na revizi, od dnešního rána mám furt pocit na zvracení a nechuť k jídlu (zebra) a to jsem ani nesnedla a mám pocit plnosti, myslíte ze je šance ze by se embryo uhnizdilo? Mám už strašný zmatek podle toho co vše čtu a většinou to vše má špatný konec nález mám 14mm

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
338
17.4.21 12:11

Přestaň číst kraviny a dělat si černé scénáře. Pocit na zvracení a plnosti máš z toho že se nervuješ.
Fakt ti nikdo tady neřekne jak to dopadne. Počkej si a uvidíš, je to buď a nebo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21074
17.4.21 12:14

Tak v 5tt snad ani nic jiného vidět nemůže, musíš proste čekat. Nepozoruj se, stejně nic neovlivnis, proste musíš jenom doufat ze to bude dobre.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16522
17.4.21 12:27
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám další dotaz
Před 4 dnema jsem byla u doktora s tím ze jsem v 5-6tt a ze vidí jen gestacni a žloutkový Vacek chce e poslat na revizi, od dnešního rána mám furt pocit na zvracení a nechuť k jídlu (zebra) a to jsem ani nesnedla a mám pocit plnosti, myslíte ze je šance ze by se embryo uhnizdilo? Mám už strašný zmatek podle toho co vše čtu a většinou to vše má špatný konec nález mám 14mm

Jak jako embryo uhnizdilo? V 6tt? To je přeci blbost. Počkej na další kontrolu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.21 12:28

@lachtanice86 další kontrolu mám tohle pondělí, a to se prý dr rozhodne zda bude revize nebo ne 🙈 🙈 🙈

• Citovat
  • Nahlásit
16522
17.4.21 12:29
@Anonymní píše:
@lachtanice86 další kontrolu mám tohle pondělí, a to se prý dr rozhodne zda bude revize nebo ne 🙈 🙈 🙈

No a? Souhlasit s tou revizí nemusíš

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1768
17.4.21 12:31

Proc se tak stresujes?
Kazda zena zazije zamlkle tehotenstvi nejmene jednou za zivot. Neni to nic dramatickeho.
Lekar nad tebou nema zadnou moc. Pokud si revizi nebudes prat, staci rict, ze chces pockat. Bud embryo odejde samo nebo se objevi srdce nebo nakonec na revizi pujdes. Prestan plasit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
17.4.21 12:32

Takové pocity mužeš mít i z nervu já když mam nervy tak mi je strašně zle… uvidíš na další kontrole a nikde si nic nečti je to pak ze stresem ještě horší. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21074
17.4.21 12:33
@Anonymní píše:

Rozhodovat se muze, ty revizi můžeš odmítnout a počkat jestli není těhotenství mladší a precejenom nenaskoci srdíčko nebo nechat tělo ať se s tím popere samo (což je pro tebe menší zlo než hned revize)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
17.4.21 12:33

Jakože tě v 5-6tt chce doktor hnát na revizi, protože vidí jen to, co je v tomhle týdnu naprosto běžné? Tak buď je to blbost, špatně jsi ho pochopila nebo okamžitě změnit doktora. Tebou popisované příznaky neznamenají nic. Znám ženy, které měli těhotenství od začátku do konce bez příznaků, kromě rostoucího břicha teda :mrgreen: Jsem jeden z těchto případů. Příště radím zachovat klidnou hlavu a jít na tu gyndu až tak o 2 týdny později, to už bývá i srdeční akce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4072
17.4.21 13:40
@VitaminC píše:
Proc se tak stresujes?
Kazda zena zazije zamlkle tehotenstvi nejmene jednou za zivot. Neni to nic dramatickeho.
Lekar nad tebou nema zadnou moc. Pokud si revizi nebudes prat, staci rict, ze chces pockat. Bud embryo odejde samo nebo se objevi srdce nebo nakonec na revizi pujdes. Prestan plasit.

Jak jste přišla na to, že každá žena? 8o..jinak souhlasím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
17.4.21 13:42

Určitě bych počkala a nechodila hned na revizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1768
17.4.21 13:50

@darekp Statistika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1543
17.4.21 13:51
@VitaminC píše:
Proc se tak stresujes?

Proc kazda? Ja treba ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4072
17.4.21 13:51
@VitaminC píše:
@darekp Statistika.

Zdroj?…jako asi je to časté, ale tvrdit, že se tím setká každá žena, to je dost přehnaný..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat