10měsíční miminko nesedí samo

228
31.5.20 11:38

10. m - nesedí samo

Ahoj maminky,
jak to máte, nebo jste měly s kočárkem, když vaše dítko samo ještě nesedělo?
Naší je 10m, leze, obchází, sedí mezi patičkami, ale sama ještě ne. Do hlubokého kočárku se už nevešla, tak jsme ji dali do sporťáku na ležato. To už ji taky dost štve a buď se v něm staví, nebo sedí mezi patickami a drží se okraje. Jak dlouho se to dá takto vydržet? :D často na nás lidi koukají jako na exoty, ale zadní opěrku bych ji ještě neměla zvedat, ne? Máme ještě nosítko, ale to se také nedá používat furt. Díky za odpověď :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1912
31.5.20 11:52

Pokud už leze a obchází nábytek, tak bych to nehrotila a opěrku jí zvedla. Aspoň trochu. Vůbec se nedivím, že 10měsíčnímu dítěti se nelíbí, když nevidí ven z kočáru :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1344
31.5.20 12:04

A nedá se to zvednout, aby tedy nebyla úplně v sede, ale taky ne úplně v leže?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
31.5.20 13:21

Můj mrňous byl to samé, do sporťáku jsem ho dala v 9 měsících, také neseděl, ale pololežel. Prostě ani neseděl, ani neležel, něco mezi tím. Uvidíš, začne být zvědavá a bude chtít vidět všechno, co je kolem a bude jí to nutit, si hačnout. Nespěchejte, pokud už obchází nábytek a je takhle akční, sedět bude nato tata ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6782
31.5.20 13:51

Syn už byl ve sporťáku připoutaný v leže, někdy jsem mu to nadzvedla jen trochu, ne do sedu. Teď mám stejně starou opičku a neumím si představit, že by měla být ve sporťáku přivázaná v leže. Zatím je v korbě na kšírách. Nikdy neleží, vždy klečí nebo stojí a hopsá. :roll: Pohrávám si s nápadem přejít na sporťák, ale pak to oddaluji, když ležet nebude a taky nesedí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7622
31.5.20 14:06

@Lennynnel Dávala jsem děti do sportaku nalezato na pridavne ksiry. Perovali na kolinkach, klecely, různé se tam točily… Jezdily tak cca od 6 měsíců do +- roka, i poté, co umělý sedět, protože rady měnily polohu. Jak dlouho se to dá vydržet? Jakkoliv, dokud ti nerozsednou kočár. Ja nevim, ale mě to žádné těžkosti nezpusobovalo. Jak se na mě lidí koukají, její zcela ukradené, pro mě je důležitější spokojené dítě. Já jsem tedy zaznamenala spíš pozitivní reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7622
31.5.20 14:09
@Petule030 píše:
Pohrávám si s nápadem přejít na sporťák, ale pak to oddaluji, když ležet nebude a taky nesedí. :nevim:

A jaký je rozdíl v tom, jestli je na těch ksirechv korbě nebo ve sportaku, pokud vám jde dát do lehu? Já jsem děti právě takto vozila jen ve sportaku, u kotvy jim vadil ten vysoký okraj, že sportaku mely lepší výhled.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6782
31.5.20 16:02

@Hoa Mai Já zase jsem klidnější, že je u korby ten vysoký okraj. Asi mám pocit většího bezpečí, že je „v ohrádce“ :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7622
31.5.20 18:51

@Petule030 jo to já bych i měla taky.Ale za ten řev mi to nestalo :mrgreen:. Odvozila jsem takhle tri, každého cca půl roku, bez nehody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama