10 piv a 2 malé piva - váš názor?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5936
7.7.24 16:30
@Anonymní píše: Více

Ty seš tady první den že neznáš Zdendu? Je tady takový místní maskot.Moc ho se svým kázáním nevyplaš, ještě nám nesdělil aktuální výši svého konta.Snad ho ty 3000 moc nezruinovaly.Jeho myšlenkové pochody se nesnaž pochopit, je to marné, ale bereme ho jaký je a dokáže aspoň pobavit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36155
7.7.24 18:09

A zase si neštrejchl :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40471
7.7.24 18:17

@Zdeněk IV

Byla tam nějaká hezká děvčica? :)

Ale tuším, že si Tě stejně nevšímala…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40471
7.7.24 18:23
@arinecka píše: Více

Anonym se stydí za sebe a raději se nepodepíše, kdoví proč :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
34021
7.7.24 20:16
@free333 píše: Více

Ja bych ty anonymy zakazala :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21540
7.7.24 21:24
@Lucy75 píše: Více

Snad tam chlapec i neco pojedl a nepil na prazdne brisko 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3701
8.7.24 19:18
@Anonymní píše: Více

Když on si ty bláboly nevymejšlí, fakt, on to má tak :mrgreen: :nevim: :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Hanka1
9.7.24 09:33

Zdendo Zdendo, doufam ze sis aspon poradne nacpal nácka, aby se ti ty tri tisice trochu vrátily, protoze v pivech si ty prachy nepropil, i kdyz si to do sebe lil horem vrchem…

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný