10. výročí svatby - jak oslavit

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
robinka
Zasloužilá kecalka 831 příspěvků 24.04.19 14:46
10. výročí svatby - jak oslavit

Ahoj. Za pár týdnů to bude deset let od nasi svatby. A to už si zaslouží odměnu. :) Postavili jsme dům, „pořídili si“ dve krasne, sikovne deti. :srdce: Jeste nikdy jsme výročí neslavili, jen si vždy max. popřáli, dali pusu. Kolem nás ted spousta lidi jede 2. kolo, vyrojilo se ted za poslední měsíc asi 5 svateb (vetsinou tedy druhých manzelstvi). Tak jsem si rikala, ze by to taky chtelo připomenout nejen sobe, ale i nejbližšímu okoli, ze uz jsme spolu dlouhých :) 10 let. Chtela bych uspořádat pro par příbuzných nejakou party, trochu aby i naše deti, které tehdy ještě nebyly, ale teď už maji rozum, u toho byly. Ale na obnovení manželského slibu je to ještě brzy, ne? Někdo nějaký mily tip?? Díky.

Reakce:
Uživatel je onlineBubla_Bučková
Kelišová 6345 příspěvků 24.04.19 15:14

@robinka já nevím ti kamarádi čoveče :think: si místo placení žranice a pití pro 20 lidí udělejte krásnou dovolenou ve 4 a jeden večer snězte dort s desítkou ;)

terien
Extra třída :D 11287 příspěvků 24.04.19 15:18

Že jako když ostatní svatbu, tak vy musíte taky? Mě to přijde divný dělat z výročí svatby nějakou párty, to se přece slaví ve dvou.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14341 příspěvků 24.04.19 15:18

Naopak by dala děti někam na hlídání a udělala si krásný večer ve dvou.

Šarlota4
Extra třída :D 11154 příspěvků 24.04.19 15:20

My jezdíme každý výročí někam po Evropě třeba na 4-5 dní. Samozřejmě je pěkné, že vám to funguje po 10 letech, ale zas tak vysoké číslo na nějaký veřejný oslavy mi to nepřijde.

carsa
Ukecaná baba ;) 1359 příspěvků 24.04.19 15:24

My jsme na desáté výročí svatby normálně zapomněli. Svorně oba dva :). Jinak bych to spíš než veřejně oslavila nějakým víkendem ve dvou, při aktivitě, kterou máte oba rádi.

Uživatel je onlineLalelale
Závislačka 4482 příspěvků 24.04.19 15:31

My každé roční výročí jdeme na drahou večeři do restaurace s výhledem na město. Pokud toužíš po večírku, co udělat párty pro nejbližší podle vašeho vkusu? Tj grilovačka, bar, restaurace, co vám vyhovuje… Nebo jeďte do spa, to by se líbilo mně :)

Russet
Neúnavná pisatelka 15939 příspěvků 24.04.19 15:48
@robinka píše:
Ahoj. Za pár týdnů to bude deset let od nasi svatby. A to už si zaslouží odměnu. :) Postavili jsme dům, „pořídili si“ dve krasne, sikovne deti. :srdce: Jeste nikdy jsme výročí neslavili, jen si vždy max. popřáli, dali pusu. Kolem nás ted spousta lidi jede 2. kolo, vyrojilo se ted za poslední měsíc asi 5 svateb (vetsinou tedy druhých manzelstvi). Tak jsem si rikala, ze by to taky chtelo připomenout nejen sobe, ale i nejbližšímu okoli, ze uz jsme spolu dlouhých :) 10 let. Chtela bych uspořádat pro par příbuzných nejakou party, trochu aby i naše deti, které tehdy ještě nebyly, ale teď už maji rozum, u toho byly. Ale na obnovení manželského slibu je to ještě brzy, ne? Někdo nějaký mily tip?? Díky.

Dala bych hlídat děti a jela někam jen ve dvou. Obnova sňatku po 10 letech je trošku brzo :roll: Počkej na zlatou :P

Macik.S
Kecalka 369 příspěvků 24.04.19 19:53

Teď slavíme 10 let, co jsme spolu (manželé rok) a nijak to nehrotíme. Jdeme do kina, pak na véču :) Původně jsme měli jet na wellness, z toho sešlo, ale nevadí nám to. Hlídání máme zařízené :P

Fjodorka
Extra třída :D 11386 příspěvků 24.04.19 23:32

Však to můžete pojmout jako oslavu, proč by ne. Je to jako narozeniny, někdo je neslaví vůbec, někdo jen s úzkou rodinou, jiný dělá rodinnou oslavu i pro tetky - ani jedno není špatně, prostě dle preferencí, takže bych se nenechala tady „zprudit“ radami, ať jdete na večeři, když evidentně chcete rodinnou oslavu ;)

Počasí vypadá, že bude skvělé, úplně to svádí k tomu, sezvat rodinu a přátele a udělat si větší, uvolněnou oslavu čehokoliv. Za mě super záminka, pokud člověk rád slaví v širším okruhu!

Váš příspěvek
Reklama