Co může znamenat krvácení 12. den cyklu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 05:17
12.den cyklu krvaceni

Ahoj holky, dnes jsem 12.den cyklu a začala jsem krvácet. Není to silné, ale úplně slabé také ne. Je to jasně červená krev. Večer jsme měli s manželem sex, nebyl nějaký tvrdý nebo něco a po sexu jsem nic neměla, až dnes ráno krev i nyní na vlozce. Myslíte, že je to normální? Snažíme se o mimi a nevím, zda je to třeba ovulace? Bolí me i trošku podbřišek. HA neberu pul roku.

Přečtěte si článek: Menstruace a antikoncepce

Reakce:
skorotehotna
Kecalka 332 příspěvků 16.11.18 05:18

Když jsem krvacela uprostřed cyklu, šla jsem k doktorovi a byl to zánět.

zdencaaa
Kecalka 495 příspěvků 1 inzerát 16.11.18 05:39

Já krvácela 11 den šla sem k Dr a prej to pri ovulaci bývá…dělal mi ultrazvuk a viděl že mám ovulaci…nic jiného nenašel…bylo to tak dva dny pak zase dobrý

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.11.18 06:02

@zdencaaa bylo vám i divně? A bolel lehce podbřišek?

zdencaaa
Kecalka 495 příspěvků 1 inzerát 16.11.18 20:34

Pobolivalo mě břicho jako většinou při ovulaci jinak nic

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Carmen Electra z Pobřežní hlídky: Téhle sexbombě že táhne na 50?

Zdá se, že elixír mládí existuje! Jak jinak vysvětlit to, že Carmen Electra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >