15 dní bez PMS a citlivost v pase

Anonymní
22.5.20 19:49

15 dní bez PMS a citlivost v pase

Dobrý den, je mi čerstvě 20 let. A měla bych na vás takovou otázku… Snad se najde někdo kdo tomu rozumí nebo si prošel nevím podobným. Někteří říkají, že jim opravdu trvalo, než se jejím menstruace ustálila. U mě jen jednou začala o polovinu měsíce dřív než jindy. Jinak většinou ve stejný den nebo o 2-3 dny později, ale nic extra. Jenže teď už to trvá déle než 11-15 dní. Přítel začal trochu vyšilovat, jelikož že o mě bojí. Nejdřív jsme to přikládala k tomu, že se to hold nedrželo stejného data. Ale teď už je to přeci jen déle a přítel mi koupil test na těhotenství. Ten byl negativní, ani by k tomu nemělo jak dojít, a byla jsem si jistá, že těhotná nejsem. Dnes jsem začala mít hrozně čistíme místa okolo pasu. Nikdy jsem nic takového neměla. Nic mě nebolí. Ale ta citlivost je opravdu velká. Já jsme takový člověk, že na gynekologii bych se ocitla leda tak, kdyby to bylo opravdu nezbytně nutné a přivezli by mě tam ve spánku :lol:. Z tohodle mám opravdu paniku. Tak jste asi moje poslední naděje, kdy se můžu něco dozvědět, a když ne, tak tam budu muset nějak jít… Necítím se ani nějak zle, přijde mi, že není nic špatně :nevim:. Až na to, že nemám měsíčky a začala ta neskutečná citlivost. Snad se dozvím i něco užitečného, než jen že mám jít na gynekologii :?. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama