1. IVF (dlouhý protokol) září 2011

Napsat příspěvek
Velikost písma:
5551
12.9.11 12:15

Mini tak to je super!!!! :dance:
V podpisu máš asi špatně měsíc. Máš tam srpen a on je září :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5934
12.9.11 12:42

""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8597.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s8597.gif

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5934
12.9.11 12:43

děkuji""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8198.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s8198.gif

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5551
12.9.11 12:54

Jak tam dáváš ty ksichtíky???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5934
12.9.11 13:14

www.celysvet.cz""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6931.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s6931.gif

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8630
12.9.11 15:15

Ahoj holky,tak už jsem zpět a 2.mimísky mám u sebe :dance: :dance:

Z těch 19 oocytů se nám jich oplodnilo PŘIROZENĚ 11.. Takže nádhera..Akorát škoda že jsme nemohly nechat zmrazit :zed: :zed:
Teď 4.dny jen ležet :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5551
12.9.11 15:30

Proč jste nemohli nechat zmrazit? To je škoda ne??
Tak opravdu jen lež a lež. Nohy nahoru a podložit zadek :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8630
12.9.11 15:43

My nemame finance na to zmrezeni :-( ..Neboj poctive hajam,uz jsem zaukolovala babicku,ze malou odveze zitra do skoly .. :cry:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8630
12.9.11 15:46

Minko to je supeeeer ze uz ti MS dorazila !!!! :-) :-) pisu z mobilu a nevim jak mam delat hacky a carky tak se nedivte :-) :-) ..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5551
12.9.11 16:04

A to zmražení stojí kolik? Odvíjí se to od počtu vajíček? Tak moooc držím palce ať se obě zavrtají a vyvíjí se tak jak mají.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5551
12.9.11 16:05

Jo a ivčo kolik Vás to tenhle pokus tedy stálo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8630
12.9.11 16:32

Mrazeni stoji 6000.. :-(
Jinak nas to vyslo cca 8000 kc.. Bez ICSI a mrazeni..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5551
12.9.11 16:47

ona byla drahá ta kultivace viď. Je to strašné. Hlavně že všude pijišťovny vykřikují, že hradí čtyři pokusy IVF, ale už neřeknou, že i ty pacientky to stojí mraky peněz.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8630
12.9.11 19:47
beryltm píše:
ona byla drahá ta kultivace viď. Je to strašné. Hlavně že všude pijišťovny vykřikují, že hradí čtyři pokusy IVF, ale už neřeknou, že i ty pacientky to stojí mraky peněz.

Jj,ta kultivace stála 2500 kč + 500 kč katetr :zed: :zed:
Takže nevím co je zdarma :nevim: ,když injekce stály 4048 kč + léky okolo 500 kč + dneska ty 3000 = 7500 kč a šlověk jen zírá 8-o
Kdyby jsme měly ještě zmražení a ICSI to máš ještě + 7500 + 6000 a je člověk hned na 21000 kč :pocitac: :zed:

Já už mám asi proleženiny za ten dnešek :-) ..Nevím jak mám už ležet :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5551
12.9.11 19:52

Za co ten katetr? to je snad nástroj na ivf a to by měla platit pojišťovna!!
To se mi fakt jenom zdá. Pak se diví že se nerodí děti. Chípáci :pocitac:
Ivčo vydrž je to pro bobánky. Nikam nepospíchej. Já se budu snažit odpočívat celý týden. Musím ale někomu říct aby mi pak dovážel obědy :mrgreen:
Elis jak si dopadla ty??

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.