Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Mini tak to je super!!!! ![]()
V podpisu máš asi špatně měsíc. Máš tam srpen a on je září ![]()
""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8597.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s8597.gif
děkuji""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s8198.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s8198.gif
www.celysvet.cz""http://www.celysvet.cz/skin/smile/s6931.gif:http://www.celysvet.cz/…le/s6931.gif
Ahoj holky,tak už jsem zpět a 2.mimísky mám u sebe
![]()
Z těch 19 oocytů se nám jich oplodnilo PŘIROZENĚ 11.. Takže nádhera..Akorát škoda že jsme nemohly nechat zmrazit
![]()
Teď 4.dny jen ležet ![]()
Proč jste nemohli nechat zmrazit? To je škoda ne??
Tak opravdu jen lež a lež. Nohy nahoru a podložit zadek ![]()
My nemame finance na to zmrezeni
..Neboj poctive hajam,uz jsem zaukolovala babicku,ze malou odveze zitra do skoly .. ![]()
Minko to je supeeeer ze uz ti MS dorazila !!!!
pisu z mobilu a nevim jak mam delat hacky a carky tak se nedivte
..
A to zmražení stojí kolik? Odvíjí se to od počtu vajíček? Tak moooc držím palce ať se obě zavrtají a vyvíjí se tak jak mají.
Mrazeni stoji 6000.. ![]()
Jinak nas to vyslo cca 8000 kc.. Bez ICSI a mrazeni..
ona byla drahá ta kultivace viď. Je to strašné. Hlavně že všude pijišťovny vykřikují, že hradí čtyři pokusy IVF, ale už neřeknou, že i ty pacientky to stojí mraky peněz.
beryltm píše:
ona byla drahá ta kultivace viď. Je to strašné. Hlavně že všude pijišťovny vykřikují, že hradí čtyři pokusy IVF, ale už neřeknou, že i ty pacientky to stojí mraky peněz.
Jj,ta kultivace stála 2500 kč + 500 kč katetr
![]()
Takže nevím co je zdarma
,když injekce stály 4048 kč + léky okolo 500 kč + dneska ty 3000 = 7500 kč a šlověk jen zírá ![]()
Kdyby jsme měly ještě zmražení a ICSI to máš ještě + 7500 + 6000 a je člověk hned na 21000 kč
![]()
Já už mám asi proleženiny za ten dnešek
..Nevím jak mám už ležet ![]()
Za co ten katetr? to je snad nástroj na ivf a to by měla platit pojišťovna!!
To se mi fakt jenom zdá. Pak se diví že se nerodí děti. Chípáci ![]()
Ivčo vydrž je to pro bobánky. Nikam nepospíchej. Já se budu snažit odpočívat celý týden. Musím ale někomu říct aby mi pak dovážel obědy ![]()
Elis jak si dopadla ty??