Dva týdny do porodu a furt nevíme. Vlasta nebo Marta?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14
9.5.20 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj,vybíráme pro holčičku z těchto dvou jmen. Nemůžeme se pořád rozhodnout. Už jsem z toho taková nesvá. Chtěli jsme klasické jméno, ale aby jich nebylo mraky. Tak jsme se shodli na Vlastě nebo Martě. Ale pořád si nemůžeme vybrat. Ach jo - teď mě to stresuje snad i víc, než porod :D
@Anonymní píše:

Ahoj, sice malá Marta už běhá, mluví a směje se, ale ráda bych se vyjádřila ke jménu. Jsem také Marta, jako menší jsem tohle jméno nesnášela, dost jsem se kvůli němu trápila. Dnes je mi 15 let a to jméno mi zní vznešeně, jak pro královnu :-D. Akorát nesnáším tvar „Marti“ připadá mi to jako Martina a to jméno já nesnáším. Říká se mi Májo. Hlavně na jménu skoro vůbec nezáleží, ne?;-) Snad se má Marta krásně!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková