Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
@Anonymní píše:
Ahoj,vybíráme pro holčičku z těchto dvou jmen. Nemůžeme se pořád rozhodnout. Už jsem z toho taková nesvá. Chtěli jsme klasické jméno, ale aby jich nebylo mraky. Tak jsme se shodli na Vlastě nebo Martě. Ale pořád si nemůžeme vybrat. Ach jo - teď mě to stresuje snad i víc, než porod
@Anonymní píše:Ahoj, sice malá Marta už běhá, mluví a směje se, ale ráda bych se vyjádřila ke jménu. Jsem také Marta, jako menší jsem tohle jméno nesnášela, dost jsem se kvůli němu trápila. Dnes je mi 15 let a to jméno mi zní vznešeně, jak pro královnu
. Akorát nesnáším tvar „Marti“ připadá mi to jako Martina a to jméno já nesnáším. Říká se mi Májo. Hlavně na jménu skoro vůbec nezáleží, ne?;-) Snad se má Marta krásně!