Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Já hlasuji pro Vlastu, to jméno jsem strašně dlouho neslyšela a na základce byla jedna holka s tímto jménem a slušelo jí ![]()
Já jsem pro Martu, na Vlastě mi vadí, že je stejné oslovení pro chlapa i ženskou „Vlasto“, a Marta je v kolektivu oblíbená, když ji zná celá parta ![]()
Marta. pokud jsem v současné době znala nějakou Vlastu, tak to byla prostě Vlastička - ušláplá, nemoderní holka. Promiň, že to říkám takhle natvrdo, ale z toho jména to prostě čiší…
Marta…Vlasta mi prijde takove prilis vesnicke
Marta zase tvrde, prisne..ale tak je to Vase ditko ![]()
Ahoj,
vybíráme pro holčičku z těchto dvou jmen. Nemůžeme se pořád rozhodnout. Už jsem z toho taková nesvá. Chtěli jsme klasické jméno, ale aby jich nebylo mraky. Tak jsme se shodli na Vlastě nebo Martě. Ale pořád si nemůžeme vybrat. Ach jo - teď mě to stresuje snad i víc, než porod