Dva týdny do porodu a furt nevíme. Vlasta nebo Marta?

Anonymní
21.1.16 12:44

2 týdny do porodu a furt nevíme. Vlasta nebo Marta?

Ahoj,

vybíráme pro holčičku z těchto dvou jmen. Nemůžeme se pořád rozhodnout. Už jsem z toho taková nesvá. Chtěli jsme klasické jméno, ale aby jich nebylo mraky. Tak jsme se shodli na Vlastě nebo Martě. Ale pořád si nemůžeme vybrat. Ach jo - teď mě to stresuje snad i víc, než porod :D

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
69235
21.1.16 12:45

Chceš udělat anketu? Tak já hlasuju pro Martu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2050
21.1.16 12:46

Ja bych taky hlasovala pro Martu :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
381
21.1.16 12:46

Já hlasuji pro Vlastu, to jméno jsem strašně dlouho neslyšela a na základce byla jedna holka s tímto jménem a slušelo jí :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
224
21.1.16 12:46

Mě se líbí Marta. :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6836
21.1.16 12:47

Marta

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.1.16 12:47

Za me Marticka :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
140244
21.1.16 12:48

Vlasta

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9909
21.1.16 12:49

Marta :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16289
21.1.16 12:49

Já jsem pro Martu, na Vlastě mi vadí, že je stejné oslovení pro chlapa i ženskou „Vlasto“, a Marta je v kolektivu oblíbená, když ji zná celá parta :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
14107
21.1.16 12:49

Marta.
A nebo dej obě ( jde to) a máš pokoj.:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
191
21.1.16 12:50

Marta. pokud jsem v současné době znala nějakou Vlastu, tak to byla prostě Vlastička - ušláplá, nemoderní holka. Promiň, že to říkám takhle natvrdo, ale z toho jména to prostě čiší…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7626
21.1.16 12:51

Marta…Vlasta mi prijde takove prilis vesnicke :nevim: Marta zase tvrde, prisne..ale tak je to Vase ditko :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31672
21.1.16 12:52

Z těhle dvou Marta

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
864
21.1.16 12:52

Vlasta - Vlastička - Vlastina :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková