22 den po Ket špinění hnědé skrvny měl to někdo ??

10
27.5.23 21:16

22 den po Ket špinění hnědé skrvny měl to někdo ??

Ahoj holky jsme 22 den po Ket a začala jsem špinit hnědo růžový skrvnky jako by hlen jenom po utření měla stě to někdo z vás?
Test silné pozitivní hcg v pořádku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1796
28.5.23 07:19

Sice ne po KET, ale jakmile přišlo spineni (u mě), takhle po očekávané MS. Byl to bohužel konec. (I když HC bylo vysoké, testy pozitivní). Poté to začalo klesat.

Kdyžtak si nech nabrat HC v rozmezí dvou dnů, ať vidíš jestli stoupá..

Držím palce :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1805
28.5.23 09:49

@Salvader měla jsem něco podobného a byl to hematom, špinila jsem 3 týdny. Nicméně doporučuji v pracovní den navštívit lékaře, aby se na to podíval. Na pohotovost jet pouze v případě silného krvácení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
28.5.23 10:00

No doktor mě dřív než čtvrtek nevezme. A jak to dopadlo?? U tebe děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
28.5.23 10:02

@Prdolinka86 děkuji za odpověď. Hcg mám v pořádku testy také ale Zajdu Este zítra na hcg

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
28.5.23 10:02

@Magda124 a můžu se zeptat prosimtě jak to dopadlo u tebe dekuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1796
28.5.23 10:35

@Salvader jde o to, aby HCG stoupalo. Na netu máš tabulky. Může být ok, začne spineni a jde dolu..
Já měla pozitivní HCG i test skoro měsíc po revizi ještě :zed: :kytka:

Držím palce :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1805
28.5.23 11:41

@Salvader Dnes 28+4, hematom na začátku těhotenství bývá častý, ale důležité je překontrolovat velikost. Pokud by byl velký a blízko mimi, tak by mohl být nebezpečný. A do CAR, kde jste byla na KET Vás v pondělí na kontrolu nevezmou?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
28.5.23 11:57

@Magda124 No říkají my že až 1.6 ale já už nevím asi jim zase zítra zavolam

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1805
28.5.23 16:16

@Salvader určitě jim cinkněte a uvidíte, co Vám řeknou

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
29.5.23 22:33

Holky kolik stě měly hcg 24 den po Ket nebo 4 TT těhotenství???

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1805
30.5.23 12:28

@Salvader mně HCG měřili pouze 1× a to 14 dní po ET

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
30.5.23 12:51

@Prdolinka86 děkuji za zprávu. Byla jsem včera mám 11 202,9 hcg stoupá to

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1125
5.6.23 21:03

@Salvader ahoj. Já sice nejsem po Ket, ale spinim stejně. Jsem 5+2. Na kontrolu jdu až za tři tydny…tak jsem zvědavá jak to dopadne 🙈

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10
6.6.23 14:47

@Lulu0707 držím ti palce
Na konec jsem dopadla tak že SME o to Mimi přišli bylo to slabé špinění potom hnede špinění pak zase růžové pak jasná červená krev hcg stoupalo krásné měli SME už i srdíčko a druhý den samovolný potrat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty