25 týden těhotenství míň pohybů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veronika Kai
Stálice 62 příspěvků 26.03.18 04:37
25 tt míň pohybů

Ahojky, už od minulého týdne cítím pohybyw o dost méně než dřív. Předtím tam ta naše malá předváděla fotbal neskutečný a od minulého týdne cítím pohyby, ale už ne tak intenzivní jako předtím. Je to. v pořádku? Jsem ve 25 tt a první těhotenství, nechci zbytečně vysilovat a letět k doktorce. :roll:

Reklama

Reakce:

Yasmina21
Kecalka 377 příspěvků 26.03.18 06:02

Miminko se mohlo jen otočit a proto cítíš pohyby méně intenzivněji. Důležité je, že je cítíš. :kytka: Kdyby se ti ale cokoliv nezdálo, tak k doktorce určitě skoč, oni jsou tu od toho. Budeš mít alespoň klid, že je vše v pořádku :hug:

Sinisterka10
Kecalka 292 příspěvků 26.03.18 06:02

@Veronika Kai Jakejkoliv výkyv je divnej. Pokud jsi zvyklá na nějaký normal, a buď je úbytek, nebo přebytek je to divný. Jančila jsem stejně, ale tohle bych nepodceňovala. Malá se asi týden před porodem jeden den skoro nehla, letěla jsem na pohotovost a proste jen spala. Jenže ne vždycky tomu tak je. Pokud se ti něco nezdá, tak nebudu jediná kdo ti tohle poradi, ze je lepší 100× jít zbytečně než jednou pozdě. Ale je to indivindi. Přeci jen je každý dítě jiný :think:

Verun83
Echt Kelišová 8221 příspěvků 33 inzerátů 26.03.18 06:51

Asi se jen otocila. U syna jsem to tak mela. Otocil se zadickama a kopal jakoby dovnitr.

Aduš8
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 26.03.18 07:24

Byla jsem taky na pohotovosti, v 32 týdnu. Měla jsem pocit, že se malý celý den nepohnul. Byli neskutečně milí, vše bylo v pořádku a já klidná. A to je nejdůležitější. Klidně si tam pro svůj klid zajdi, od toho ti doktoři jsou. :kytka:

Aduš8
Zasloužilá kecalka 791 příspěvků 26.03.18 07:28

A hlavně, jde o život tvého miminka, takže nic, co se týče zdá jinak není zbytečně vyšilování. Já myslím, že vše bude ok, ale jdi tam pro svůj klid. Já to tenkrát řešila celý den, nakonec to manžel nevydržel, zavelel a jelo se.

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 26.03.18 07:51

@Veronika Kai mohla se otočit.. ale jako klidně si dojdi k dr, lepší zbytečně, než vůbec :think:

HayLin
Stálice 56 příspěvků 26.03.18 09:31

@Veronika Kai taky jsem v 25 tt a pohyby jednou citim min a jednou vic. ale to proto ze se mi ted hodne zvetsilo brisko i deloha, takze miminko tam ma vice prostoru a uz to neni tak intenzivni jako ty prvni pohyby ktere jsem citila na zacatku. samozrejme jestli mas porad obavy, zajdi k doktorovi.

Veronika Kai
Stálice 62 příspěvků 26.03.18 09:33

Tak.jak tak čtu na emimi, tak hodně tehle dotazů je tu kolem 24-25 tt je i pravda, že mi hodně vyrostlo teď bříško, takže má asi i víc místa, příští týden jdu na. kontrolu. Dneska sem nemohla v noci spát, tak. o sobě dávala pěkně vědět, takže věřím, že to nic nebude, jen jsem taky přestala jíst sladké, tak asi už není tak na dopovana ????

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 26.03.18 09:49
@Veronika Kai píše:
Tak.jak tak čtu na emimi, tak hodně tehle dotazů je tu kolem 24-25 tt je i pravda, že mi hodně vyrostlo teď bříško, takže má asi i víc místa, příští týden jdu na. kontrolu. Dneska sem nemohla v noci spát, tak. o sobě dávala pěkně vědět, takže věřím, že to nic nebude, jen jsem taky přestala jíst sladké, tak asi už není tak na dopovana ????

Já myslím, že ve finále sama dobře poznáš, jestli je něco špatně… :kytka: Jestli pohyby cítíš, neplašila bych, pokud ti to přijde už podezřele málo, dojdi si k lékaři nebo mu alespoň zavolej a uvidíš, jestli ti řekne, že máš přijít :kytka:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Marie Drahokoupilová: Kam se uchýlila diva, jíž se přezdívalo Sophia Loren?

Její krása ji předcházela, a tak není divu, že se jí přezdívalo česká Sophia... číst dále >

Feťačka Katka se objevila v nové reality show. Její vzhled opět děsí

Nejslavnější pražská narkomanka Kateřina Bradáčová (41), která se proslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama