Výsledek utz 29+2tt

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  25.03.18 09:39
Výsledek utz 29+2tt

Prosim může mi někdo přeložit co mi to dr zapsal? Velice děkuji

Reklama

Reakce:

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 25.03.18 09:41

No tak to by mě taky zajímalo.

ka2ka
Extra třída :D 11515 příspěvků 25.03.18 09:42

Plod bez viditelných abnormalit?

Koty
Závislačka 3772 příspěvků 25.03.18 09:48

Ty první zkratky znamenají míry miminka, které velikostně odpovídá 30+6tt, váhový odhad 1.600g, placenta uložena na přední straně mimo dolní segment, přiměřené množství plodové vody, plod bez viditelných abnormalit :mavam:

Markéta80
Hvězda diskuse 37276 příspěvků 25.03.18 10:32

Ty jsi se nezeptala doktora? To Tě jistě říkal při utz jak co vypadá ;) I odhad váhy odpovídá tt ;)

Anonymní  25.03.18 11:34

Jj ptala dr jen řekl že je vše v pořádku ale že je velký tak se me ptal jestli jim hodně sladké ale to nejim zkoro vůbec. Jen me zarazil ten vykřičník

ka2ka
Extra třída :D 11515 příspěvků 25.03.18 11:49

To podle mě není vykřičník ale čárka za číslem 78 a pod tím je tečka v další větě :think:

Koty
Závislačka 3772 příspěvků 25.03.18 18:39
@ka2ka píše:
To podle mě není vykřičník ale čárka za číslem 78 a pod tím je tečka v další větě :think:

Přesně tak. Je to čárka za číslem a tečka za zkráceným slovem plac. (placenta)

Anonymní  25.03.18 21:15

Aha děkuji moc za objasnění jen sem myslela že když je placenta na přední straně že nejsou tak moc cítit pohyby a mě se delaji boule že se az někdy leknu :think:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak to jen dělal? Vědci popsali Jacksonův trik s popíráním gravitace

Vzpomínáte si na tanec Michaela Jacksona v klipu Smooth Criminal? Král popu v... číst dále >

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama