Zkrácený děložní čípek - cerkláž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terryina
Povídálka 32 příspěvků 24.03.18 08:35
Zkrácený děložní čípek - cerkláž

Ahoj holky. Jsem tu nová a jdu na vás s dotazem. Ve 23tt jsme jeli s přítelem do porodnice s tím, ze si to tu chceme prohlédnout atd a taky jsme chtěli změnit gynekologa, protože ten můj mi vůbec nevyhovoval. Přišlo mi, ze to vždy odfláknul. A to byl taky ten pruser. Po návštěvě nové gynekoložky mi zjistila, ze jsem otevřená na 1,5cm plus mám zánět, takže okamžitě do nemocnice na cerkláž. Lezim tu už 14 dni a zatím je vše v pohodě. Zánět už nemám jen musím ležet a ležet. Beru už jen magnesium 3× denně. Chci se vás zeptat jestli je tu někdo se stejným problémem a kdy vás pustili domu? Do porodu tu byt opravdu nechci :(. Doufám, ze v tom 30tt me pustí domu.

Reakce:
Efka2015
Závislačka 4822 příspěvků 24.03.18 08:50

@Terryina ahoj, pár nás tu je, pošlu Ti pozvánku do uzavřené skupiny :kytka:

Katka 29
Povídálka 15 příspěvků 31.03.18 16:47

Ahoj holky, ráda bych se přidala do skupinky. Jsem 2 týdny po cerklaži a už 4 týden v nemocnici :roll: Nyní jsem 28tt

Efka2015
Závislačka 4822 příspěvků 31.03.18 17:16

@Katka 29 pošlu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Bílé a Krainové smazali kolena. Je taková retuš ještě etická?

V novém čísle časopisu Harper's Bazaar pro únor 2019 je i několikastránkový... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >