Reklama

Zkrácený děložní čípek - cerkláž

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Terryina
Povídálka 32 příspěvků 24.03.18 08:35
Zkrácený děložní čípek - cerkláž

Ahoj holky. Jsem tu nová a jdu na vás s dotazem. Ve 23tt jsme jeli s přítelem do porodnice s tím, ze si to tu chceme prohlédnout atd a taky jsme chtěli změnit gynekologa, protože ten můj mi vůbec nevyhovoval. Přišlo mi, ze to vždy odfláknul. A to byl taky ten pruser. Po návštěvě nové gynekoložky mi zjistila, ze jsem otevřená na 1,5cm plus mám zánět, takže okamžitě do nemocnice na cerkláž. Lezim tu už 14 dni a zatím je vše v pohodě. Zánět už nemám jen musím ležet a ležet. Beru už jen magnesium 3× denně. Chci se vás zeptat jestli je tu někdo se stejným problémem a kdy vás pustili domu? Do porodu tu byt opravdu nechci :(. Doufám, ze v tom 30tt me pustí domu.

Reklama

Reakce:

Efka2015
Závislačka 4812 příspěvků 24.03.18 08:50

@Terryina ahoj, pár nás tu je, pošlu Ti pozvánku do uzavřené skupiny :kytka:

Katka 29
Povídálka 14 příspěvků 31.03.18 16:47

Ahoj holky, ráda bych se přidala do skupinky. Jsem 2 týdny po cerklaži a už 4 týden v nemocnici :roll: Nyní jsem 28tt

Efka2015
Závislačka 4812 příspěvků 31.03.18 17:16

@Katka 29 pošlu.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >