Používáte angelsounds?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

NatalieSofie
Kecalka 125 příspěvků 24.03.18 10:30
Pouzivate angelsounds?

Jak casto ho pouzivate? Jsem v 15 tt a je to super vec. Doktorka mi rekla, ze je naprosto bezpecny :) Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlinenovakova.t
Závislačka 2995 příspěvků 24.03.18 10:50

Nepouzivam… Mam jen obyčejný stetoskop. 20tt.

Elen8
Extra třída :D 12973 příspěvků 24.03.18 11:16

Pouzivala jsem do prvnich pohybu. U prvni dcery jednou za den. Ted u syna uz nebyl cas, tak kdyz chtela poslouchat dcera, nebo byl cas ;)

Pady2
Kelišová 6501 příspěvků 24.03.18 11:17

Já bych si ho raději nekoupila, protože při mých úzkostech bych asi vůbec nevyndávala:D Ale je super, že vývoj jde tak dopředu.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 24.03.18 11:43

Jsem ve 29tt a pouzila jsem za celou dobu asi 4× ;) dlouho jsem nemohla najit srdicko, placenta vpredu (nehledala jsem dlouho, kdyz to neslo, tak jsem cca po pul minute skoncila - tusim 13tt a 15tt, asi neumim hledat :mrgreen: ). Pak jsem zkusila az v 18tt, to uz jsem citila i pohyby, slysela jsem krasne a pak jednou jen pro ten krasnej zvuk asi v 23tt ;) ted uz vubec…

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 24.03.18 12:32

Akorat fonendoskop i u prvni a stacilo :-) u angel sound tezko rict, protoze hodne se tvrdi ze je to ultrazvuk v podstate a ten pro mimisky zdravej uplne neni.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 24.03.18 12:57

@Barunkaska to ale nebylo nikdy zadnym vyzkumem podlozeno, jsou to jen domnenky ;) pokud se to pouziva nejak rozumne, tak bych nevidela problem…znama byla v nemocnici s hematomem a klasicky utz (podle me je silnejsi) ji delali kazdy den a dite je zdrave ;)

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 24.03.18 13:27
@Kukacka123 píše:
@Barunkaska to ale nebylo nikdy zadnym vyzkumem podlozeno, jsou to jen domnenky ;) pokud se to pouziva nejak rozumne, tak bych nevidela problem…znama byla v nemocnici s hematomem a klasicky utz (podle me je silnejsi) ji delali kazdy den a dite je zdrave ;)

Tak ono to je asi i nejak podobne mysleno, proste mit to na nejaky obcasny poslechnuti ale denne bych s tim mimco neposlouchala. :-) ja chodim na utz jednou za mesic a to jeste pokud to nejsou ty velky tak dr jen sup sup a konec.

scentini
Závislačka 3367 příspěvků 24.03.18 13:28

Ne nemyslim, ze je to pro plod dobre.

Macik.S
Kecalka 273 příspěvků 24.03.18 13:41

Používala jsem, miminko je zdravé. Dlouho jsem pohyby necítila, tak jsem po něm sáhla, těch pár vteřin si myslím neublíží. :)

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1845 příspěvků 24.03.18 13:55

@Barunkaska tak to urcite, spis jen pro klid ;) jak sem psala, pouzila sem asi 4× na par vterin…taky chodim jednou za mesic a je to rychlovka…ono taky co by tam porad zkoumali :mrgreen: nekde ani pokazde nedelaji…kdyz jdu na velky utz (ted me ceka ve 30tt), tak dr vse poradne kontroluje a to je tak 15-20 min urcite ;)

Barunkaska
Zasloužilá kecalka 575 příspěvků 24.03.18 14:04
@Kukacka123 píše:
@Barunkaska tak to urcite, spis jen pro klid ;) jak sem psala, pouzila sem asi 4× na par vterin…taky chodim jednou za mesic a je to rychlovka…ono taky co by tam porad zkoumali :mrgreen: nekde ani pokazde nedelaji…kdyz jdu na velky utz (ted me ceka ve 30tt), tak dr vse poradne kontroluje a to je tak 15-20 min urcite ;)

Asi sami ti gyndari vedi ze to neni uplne onco. Na tech par vtetin to asi jeste jde a velky utz jsou jen tri. Ja jdu ted ve stredu a to po brise jezdi taky tak 15-20 minut u nekoho i dyl kdyz neco nemuze dozkoumat. Každopádně urcite ty angel sound radeji s mirou. Prvni dcerka treba dost vyvadela na utz a ted ta druha taky povetsinou tak nevim treba se to tem mimum fakt nelibi.

Jana206
Nadpozemská drbna 26003 příspěvků 24.03.18 14:05

Nepouzivala. Nejsem si jistá, ze je úplně bezpecny, zvlášť, pokud si matka denně pul hodiny jezdi po břiše a hledá srdíčko.

Jana206
Nadpozemská drbna 26003 příspěvků 24.03.18 14:08
@Kukacka123 píše:
@Barunkaska to ale nebylo nikdy zadnym vyzkumem podlozeno, jsou to jen domnenky ;) pokud se to pouziva nejak rozumne, tak bych nevidela problem…znama byla v nemocnici s hematomem a klasicky utz (podle me je silnejsi) ji delali kazdy den a dite je zdrave ;)

Jenže doktoři vědí, jak to chytnout, přiložit a kde to najít.

Žádný vyzkum nepodlozil, že je absolutně bezpečný :nevim:

rozand
Ukecaná baba ;) 1300 příspěvků 24.03.18 14:56
@Jana206 píše:
Jenže doktoři vědí, jak to chytnout, přiložit a kde to najít.Žádný vyzkum nepodlozil, že je absolutně bezpečný :nevim:

Přesně. I biomedicínská inženýrka mi potvrdila, že o ultrazvuku a jeho škodlivosti se vedou spory. A i kdyby nebyl zdravotně škodlivý, nepřipadá mi, že by na něj ty děti reagovaly pozitivně.

Angelsound je podle mě dobře marketingově zpracovaný strach dnešních těhotných. Protože praktické využití nemá. Srdeční vadu absolutní většina matek nepozná a pokud srdce nebije, už není co zachraňovat.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Bílá o comebacku ke švarnému příteli: Přešel hory doly a jako správný princ si mě zasloužil!

Ze známého lidového moudra „Co je v domě, není pro mě“ si Lucie Bílá (52) nic... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zůstali v Plzni. Je tam všechno lidštější, tvrdí moderátorský pár

Ačkoli Zorka a Míra Hejdovi pracují hlavně v Praze, bydlí v rodné Plzni.... číst dále >

Po prvním porodu u mě propukla roztroušená skleróza i Crohnova choroba

Je mi třiačtyřicet let, mám dvě děti a po porodu dcery se u mě začaly... číst dále >

Reklama