Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Osky ![]()
No to bych ráda já…
.
Ale Dr. mi to asi rozmluví,prý je dobrá pauza,aby se tělo trochu vzpamatovalo…
Když já mám z KETu trochu hrůzu,moc tomu nevěřím,byla jsem na třech a ani ťuk. Ale kamarádka má po KETu krásnou 5ti měsíční holčičku,takže to jde
.
Co ty,jak je?
Pustila jsem se do pečení cukroví
Budu Ti držet všechny palečky aby to vyšlo.Určitě pak písni jak dopadla konzultace.Spoustě holek se po Ketu zadařilo
Nám bohužel na Ket nic nezblo.Nejhoší je pro mě čekání na další IVF ![]()
To máš pravdu,to čekání je ze všeho nejhorší…a je to celé jen a jen o tom čekání
!
Ale neboj,rychle ti to uteče,vánoce jsou už za dveřma,pak nový rok,no…a je jaro
!!
Určitě napíšu co mi řekli,doufám,že zmrzlinky přežijou rozmrazení a budou schopný transferu.
Třeba ti dají příště jinou stimulku aby bylo víc vajíček a zbylo i na mrazák,uvidíš.
Já věřila tomu,že to vyjde,nejdřív jsem je ani nechtěla nechat zamrazit,přece jen je to dalších 8500Kč,teď jsem ale ráda…
Já předevčírem pekla perníky,včera jsem celý večer zdobila,ale asi udělám ještě jednu várku. Nic jiného péct nebudu,vždycky je nám po tom jen špatně a tloustneme
! Moje babi mi vždycky pár kousků upeče,tak máme na ochutnání a perníčky mám na rozdávání.
Dneska jsem koukala u nás u Kaufu na stromky,ale ještě mi to přijde brzo. Mají ale nádherné černé borovice a voňavé,tak asi neodolám
.páá
Miluji živé stromky.Předloni jsem za borovičku dala 700 a loni jsme raději koupili umělouna
Dám do vázy větvičky a ono to provoní.Já peču dost a přes pulku rozdám rodině
A take se nacpu..já sladké ráda
Perníčky naopak nepeču,mám strach že budou tvrdé ![]()
Já je letos dělám prvně
.
Dřív jsem pekla,ale naposledy asi před 4 nebo 5ti rokama. S manželem jsme se shodli na tom,že máme po vánocích pak 5 kilo nahoře,že když to doma není,není na to chuť. Jsem hrozná,ale já prostě když vidim sladký,tak se neudržím
.
Já si to pak vynahradím řízkama
.
Stromeček já musím živej,voňavej. Líbí se mi,že je každej rok jinej. Naši mají taky umělej,je moc hezkej,ale něco málo mu chybí…ale peněz stojí hrozně
.
Já jsem hrozné prasátko,určitě se zase na vánoce totálně přežeru
naštěstí nijak zvlášt nepříbírám.Mám bdobí žravosti a pak téměř nejím.Mám nejspíš jiny metabolismus
Jinak je jasné že živej stromeček je lepší.Letos vubec budou u nás vánoce skromné.
To máš pravdu,Vánoce budou skromné,všechny penízky jsme dali za KETy a IVF. Ještě jsem si musela půjčit od našich,abych nemusela sáhnout do rezerv
.
Ale stejně budou fajn,miluju Vánoce
!
Já se také na ně těším.Miluji tu atmoseru.Holt penízky dáváme jinam,nedá se nic dělat
A že jsou to pálky.Tady začalo chumelit jak o život ![]()
U nás taky sněží jak o život
.
Musím jít vařit,za chvíli se vrací domů taťka…pááá