2. pokus KET

Anonymní
8.2.21 10:06

2Ket ..

Ahoj ženy máte někdo zkušenost? :( loni v lednu jsme byli na IVF to vyšlo a narodila se nám holčička která nám po 23 hodinách zemřela :( :(… V prosinci jsme zkoušeli KET 1 embria a nevyšlo to :( dnes je to 5den po 2 pokusu KET(když nepočítám den zavedení)dávali mi 2embria (pětidenní). A už mi to nedalo a dnes jsem testovala… test je sněhobílí :'( myslíte že tam ještě šance je??? Máte někdo podobnou zkušenost prosím :,( :,( :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9714
8.2.21 10:26

Je ještě brzy. Testuj tak za 4 dny znovu. To už bude jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Lfm
39
8.2.21 10:48

Jeste je brzo! 7 den uz by “neco” byt mohlo. Ale jak rika karkar, az 9D budes mit jasno. Ale z dneska nebud smutna! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3345
8.2.21 11:00

V první řadě je mi hrozně líto, čím si procházíš, neumím si představit jak těžké to musí být :hug: Šance ještě určitě je :srdce: držím palce, určitě se miminka dočkáte, když teď v nebi nad vámi dbí anděl strážný :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.21 08:25

Ahoj taktéž se přidám… První ivf syn předčasný porod a syn během porodu zemřel… Druhý pokus ket nevyšlo to… Nyní jsem druhý den po dalším ket a říkám si bylo to 12.02.2021 magické datum.. Třeba to vyjde dala jsem si embryo glue… Ležet se mi. Moc nechce mám spíš pohodu. Z pračky mi prádlo vyndava muž pak ho věsim už já… Vytirat mi přijde mamka ale za 5 dní už chci vše dělat jako dřív…

Test mám ale už dle zkušenosti vím že pokud se uhnizdilo a je ok tak 9.den už test musí být ok, pokud není test pozitivní ani 11.den tak nic. Moje zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat