33+3tt , jsou vaši rodiče také tak posedlý vašim těhotenstvím?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 22:06
33+3tt , jsou vaši rodiče také tak posedlý vašim tehotenstvim ?

Ahoj, chci se zeptat, mate také své rodiče tak posedle tím ze čekáte miminko? Radi, vám furt s necim nebo mate strach ze to tak bude? Ja mám rodiče docela na pest, co se tyče Mamky ta je v pohode natesena na vnouče na první vnouče ale tata, ten by furt s necim radil je raznej, dokáže se hned vytočit s přítelem se kolikrát pohádal kvůli blbosti a někdy mám pocit jak kdybych měla jim spis porodit dite jak sobě umím se sním také hádat ale většinou nenecha člověka ani domluvit o to hur bydlíme s přítelem hned panelák naproti… mate to některá také tak podobne na hlavu jako ja? Brzo už budu rodit a normálně se toho bojím do čeho malého privedu aby nebyli nějaké hádky atd protože i přítel si na nej dokáže otevřít pusu, o to hur ze tata si také nenecha nic libit, a ještě ke vsemu vysvětlovala sem mu ze by se měl ohlašovat nanavstevu když chce. Nedokáže to nějak pochopit jak kdybych mluvila do zdi a ještě se dokáže naštvat ze to jsou moji rodiče a nebudou se přece ohlašovat je to hrozne… :zed:

Přečtěte si článek: Jak probíhá 33. týden těhotenství?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 15971 příspěvků 17.04.19 22:30
@Anonymní píše:
Ahoj, chci se zeptat, mate také své rodiče tak posedle tím ze čekáte miminko? Radi, vám furt s necim nebo mate strach ze to tak bude? Ja mám rodiče docela na pest, co se tyče Mamky ta je v pohode natesena na vnouče na první vnouče ale tata, ten by furt s necim radil je raznej, dokáže se hned vytočit s přítelem se kolikrát pohádal kvůli blbosti a někdy mám pocit jak kdybych měla jim spis porodit dite jak sobě umím se sním také hádat ale většinou nenecha člověka ani domluvit o to hur bydlíme s přítelem hned panelák naproti… mate to některá také tak podobne na hlavu jako ja? Brzo už budu rodit a normálně se toho bojím do čeho malého privedu aby nebyli nějaké hádky atd protože i přítel si na nej dokáže otevřít pusu, o to hur ze tata si také nenecha nic libit, a ještě ke vsemu vysvětlovala sem mu ze by se měl ohlašovat nanavstevu když chce. Nedokáže to nějak pochopit jak kdybych mluvila do zdi a ještě se dokáže naštvat ze to jsou moji rodiče a nebudou se přece ohlašovat je to hrozne… :zed:

Víš co? Než porodíš, douč se, jak psát česky. Moje máma se vnoučete nedožila a tchýňku nechám klidně přijít bez ohlášení. Já se jí také dopředu neohlašuju. Jsme rodina.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 22:38
@Russet píše:
Víš co? Než porodíš, douč se, jak psát česky. Moje máma se vnoučete nedožila a tchýňku nechám klidně přijít bez ohlášení. Já se jí také dopředu neohlašuju. Jsme rodina.

Omlouvám se teda za chyby… vte rychlosti sem to poradně nekontrolovala, jo tak to by sis musela projít tím co ja, a musela bys poznat to jaké to s tátou mám, chyba asi nějaká bude když můj otec už dávno vnoučata má a ani jedno a děti mu ho nechce půjčit. A pak mě bude radit do života jak co mám dělat a nedělat. asi ta chyba přece nebude ve mě když jeho dvě děti co má ho úplně odskrtli jediná ja sem vydržela a to sem zrovna dětství neměla nejlepší když se ani k mamce neuměl chovat. :? Pak to tady vypadá ze ja jsem ta špatná když sem chtěla jen znát názor druhých jestli to mají podobne. Jako ja.

Russet
Neúnavná pisatelka 15971 příspěvků 17.04.19 22:43
@Anonymní píše:
Omlouvám se teda za chyby… vte rychlosti sem to poradně nekontrolovala, jo tak to by sis musela projít tím co ja, a musela bys poznat to jaké to s tátou mám, chyba asi nějaká bude když můj otec už dávno vnoučata má a ani jedno a děti mu ho nechce půjčit. A pak mě bude radit do života jak co mám dělat a nedělat. asi ta chyba přece nebude ve mě když jeho dvě děti co má ho úplně odskrtli jediná ja sem vydržela a to sem zrovna dětství neměla nejlepší když se ani k mamce neuměl chovat. :? Pak to tady vypadá ze ja jsem ta špatná když sem chtěla jen znát názor druhých jestli to mají podobne. Jako ja.

Je mi 40 a už jsem si něčím prošla. Děkuju šťastné náhodě, že mám aspoň moc hodnou tchýni, co mi pohlídá dítě a bere mě skoro jako vlastní dceru. Taky občas radí. Však má víc zkušeností. Nemusím s ní souhlasit. Ale respektuju ji. To dospělí lidé dělají, víš?

Pidulka1991
Závislačka 3405 příspěvků 17.04.19 22:44

Těžko může někdo soudit, když neví, jak to mezi sebou máte. Co mu vadí? V čem radí? Návštěvy ohlasovat je slušnost, na druhou stranu jsouto rodiče, dá se to pochopit, ale vadilo by mi to taky.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 22:46
@Russet píše:
Je mi 40 a už jsem si něčím prošla. Děkuju šťastné náhodě, že mám aspoň moc hodnou tchýni, co mi pohlídá dítě a bere mě skoro jako vlastní dceru. Taky občas radí. Však má víc zkušeností. Nemusím s ní souhlasit. Ale respektuju ji. To dospělí lidé dělají, víš?

Tvoje tchyně třeba radi, ale neradi tak ze ti to rekne takovým tónem ze ty jsi úplně hloupá a ona nejchytřejší. Bohužel to můj tata takovej je, ver mi nebo ne, do tedka se nechová fér ani k mě mamce vymysli si blbosti co ani v životě nevypustim z úst… proste člověk by ho musel poznat… a nenecha člověka ani nic vysvětlit domluvit jen on musí mít poslední slovo a všichni kolem jsou úplně tupý :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 22:48
@Pidulka1991 píše:
Těžko může někdo soudit, když neví, jak to mezi sebou máte. Co mu vadí? V čem radí? Návštěvy ohlasovat je slušnost, na druhou stranu jsouto rodiče, dá se to pochopit, ale vadilo by mi to taky.

Jemu většinou vadí všechno co člověk děla, jakmile to někdo nedělá podle toho jak rekne on už je to špatně, div by mě a pritelovi nechtěl radit jak máme vychovavat přitom budeme poprvé rodici, preci oni mají bejt jen prarodiče mají rozmazlovat, mazlit se s malým… ne říkat co máme a nemáme dělat musíme se to naučit vše sami ne ze mi div nerozkaze… jak vše mám udělat ze tamto a toto dělám špatně a když mu člověk rekne ze si to udělá podle sebe už se urazí a hada.

Russet
Neúnavná pisatelka 15971 příspěvků 17.04.19 22:51
@Anonymní píše:
Jemu většinou vadí všechno co člověk děla, jakmile to někdo nedělá podle toho jak rekne on už je to špatně, div by mě a pritelovi nechtěl radit jak máme vychovavat přitom budeme poprvé rodici, preci oni mají bejt jen prarodiče mají rozmazlovat, mazlit se s malým… ne říkat co máme a nemáme dělat musíme se to naučit vše sami ne ze mi div nerozkaze… jak vše mám udělat ze tamto a toto dělám špatně a když mu člověk rekne ze si to udělá podle sebe už se urazí a hada.

No ale vždyť to tak je. Rodiče vychovávají a prarodiče rozmazlují. Pochop, že kecat ti do života bude, vyslechni, přeber si to a je to. Jestli se chováš jako malá, tak se nediv, že s tebou jako s malou zacházejí.

Aduš8
Závislačka 4496 příspěvků 17.04.19 22:52

Tak jsi snad dost stará na to, abys měla dítě, tak bys už měla umět obhájit svůj názor. Já taky občas s rodiči bojuju, oba jsou zastánci typické,, komunistické " výchovy. Prostě si je vyslechnu a řeknu, že je to moje dítě a budu to dělat tak, jak chci já. Zároveň nezasahuji do toho, když jsou s malým sami, není to tak často a následky to na něm nezanechá. Budeš máma a za své dítě musíš bojovat celý život proti něčemu a někomu :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 22:54
@Russet píše:
No ale vždyť to tak je. Rodiče vychovávají a prarodiče rozmazlují. Pochop, že kecat ti do života bude, vyslechni, přeber si to a je to. Jestli se chováš jako malá, tak se nediv, že s tebou jako s malou zacházejí.

Jak rikam moje Mamka je naprosto v pohode, stou jsem vždy vycházela suprove. Ono to někdy je těžké, vyslechnout a nekomentovat snažila sem se ne jednou a když něco neřeknu ja přítel si to nenecha libit a už je na světě hádka, jsme s přítelem zvykli vše řešit v klidu vysvětlit vše v klidu ale sním to naprosto nejde… už když sme byla malá, tak to nebyl fakt nejlepší tatínek je to můj tata mám ho rada ikdyz je jakej je nejsem jak sourozenci ze bych řekla ze ho neberu jako otce ze se nikdy jako otec nechoval. Taková ja nejsem, ale jednoduché to opravdu sním není.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 22:57
@Aduš8 píše:
Tak jsi snad dost stará na to, abys měla dítě, tak bys už měla umět obhájit svůj názor. Já taky občas s rodiči bojuju, oba jsou zastánci typické,, komunistické " výchovy. Prostě si je vyslechnu a řeknu, že je to moje dítě a budu to dělat tak, jak chci já. Zároveň nezasahuji do toho, když jsou s malým sami, není to tak často a následky to na něm nezanechá. Budeš máma a za své dítě musíš bojovat celý život proti něčemu a někomu :think:

Přesně o to se snažím obhájit svůj názor to sami i můj přítel, ale většinou nenecha člověka ani domluvit vždy musí mít pravdu jen on dokonce dneska, mě před mamkou i chtěl pošpinit ze sem měla říct ze jim dva měsíce od porodu ani nepůjčím povozit malého a nikdy sem nic takového neřekla, hrozne rad vše pribarvi vymysli si je to cholerik, a vždy musí mít poslední slovo, takové dětství co sem si musela prožít, bych nepřála nikomu., jo trosku se změnil jal už se člověk odstěhovat ikdyz k mamce se teda nechová furt nejlíp děla si zní služku, a když neudělá jak chce on už je zle proste tohle se nedělá…

Aduš8
Závislačka 4496 příspěvků 17.04.19 23:00
@Anonymní píše:
Přesně o to se snažím obhájit svůj názor to sami i můj přítel, ale většinou nenecha člověka ani domluvit vždy musí mít pravdu jen on dokonce dneska, mě před mamkou i chtěl pošpinit ze sem měla říct ze jim dva měsíce od porodu ani nepůjčím povozit malého a nikdy sem nic takového neřekla, hrozne rad vše pribarvi vymysli si je to cholerik, a vždy musí mít poslední slovo, takové dětství co sem si musela prožít, bych nepřála nikomu., jo trosku se změnil jal už se člověk odstěhovat ikdyz k mamce se teda nechová furt nejlíp děla si zní služku, a když neudělá jak chce on už je zle proste tohle se nedělá…

Tak mu normálně oznam, že jestli chce vnouče vídat, bude se k vám chovat normálně. Co by říkal by mi byli úplně u pr… Takovýho,, dědečka " bych klidně odstřihla. Dokud se ho budeš bát, bude se tak chovat dál. Tak mu ukaž, že už nejsi malá holka, jinou radu nemám

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.04.19 23:04
@Aduš8 píše:
Tak mu normálně oznam, že jestli chce vnouče vídat, bude se k vám chovat normálně. Co by říkal by mi byli úplně u pr… Takovýho,, dědečka " bych klidně odstřihla. Dokud se ho budeš bát, bude se tak chovat dál. Tak mu ukaž, že už nejsi malá holka, jinou radu nemám

Umím mu říct svůj názor to ano, ale je pravda ze vždycky sem z něho měla strach… a vím ze jak mu tohle reknu tak to bude rozdychavat dlouho, ale nic jiného mi nezbyde… nerada bych se před malým sním dohadovala musí to pochopit ať se mu to líbí nebo ne.

AnastazieB
Echt Kelišová 8669 příspěvků 17.04.19 23:46

Tak se s ním prostě o těch důležitých věcech nebav… Neříkej mu žádné podstatné informace, jen obecné věci, jeho názory pusť druhým uchem ven.

Kotatko03
Echt Kelišová 8579 příspěvků 18.04.19 06:54

Musim uznat, ze i mne by vadilo, kdyby moji rodice chodili bez ohlaseni na navstevu. Nicmene ono je to vse o domluve a nastaveni nejakych „pravidel“. Znam spoustu rodin, kdy se navstevuji bez ohlaseni a je to ok, ale mne osobne to nevyhovuje. Ani ja k nasim nechodim bez ohlaseni.
Dalsi vec, to „poucovani“. V prve rade bud rada, ze mas rodice, neni to vubec samozrejmost. Ja rodice mam, s mamkou trochu bojuji, nebot ja mam docela odlisny nazor na vychovu, ale jeji nazor si na druhou stranu rada vyslechnu, ale popravde vetsinou se jim neridim. Partnerovo rodice jsou moc fajn a nemam s nimi vubec zadny problem, tam resime opak, na vnouce se tesi, radi by si ho obcas pujcili, ale bohuzel to nepripada v uvahu (takze pouze v nasi pritomnosti, max na chvilku do kocarku).
U vas vidim problem v tom, ze neumite v klidu komunikovat, hned se zacnete hadat. Chce to otevreny rozhovor. Dejte tatovi nejdriv uznani, vdek za to, ze vychoval tebe…proste nejdriv pochval, pak prejdi k tomu, ze nastava nova situace, bude tu novy clen domacnosti a jak by si predstavoval fungovani s nim? Pak rekni jak ty a pokuste se nejak domluvit. Ale s tim, ze ackoliv si taty vazis, tak nyni budes ty rodic toho mimca a vychova lezi na tobe, popr. Tvem muzi.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama