3,5 leté dítě pláče bez slz

98
13.7.20 22:44

3,5 leté dítě pláče bez slz

Zdravím maminky, chtěla bych se zeptat, jestli máte taky dítka v tomto věku, že pláčou bez slzicek. Syn často brečí bez slz, nebo občas jednu uroní a vetsinou to u něj končí vztekem, pak na chvíli přestane a začne znova. Vydrží to fakt dlouho. Jinak umí brečet i normálně se slzami, ale to je jen výjimečně. Nevím co si o tom mám myslet. Máte prosím někdo zkušenost? Je možné, že jen zkouší, chce si prosadit svou nebo něco jiného? Předem děkuji za všechny reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

700
13.7.20 22:58

Můj syn umí brečet jen na oko, občas to vypadá i věrohodně. Jen ty slzy zahrát neumí. :lol: Nemůže to na tebe jen zkoušet, třeba když mu něco nedovolíš? :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
13.7.20 23:09

Taky si myslím že to je zkouší, opičák. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
13.7.20 23:27

@pomme
Taky mě to právě napadlo. Třeba dnes večer, když měl jít spát, že dáme čau, že chce napít, že potřebuje čůrat apod. Jenže vydrží to třeba i dvě hodiny v kuse :zed: A to před tím, než jde spát tak chce ještě pochovat, pak spoustu pusinek, udělat tuli tuli, takže mi někdy přijde, že si i dost vymýšlí, ale přemýšlela jsem, jestli to nemůže mít nějaký podtext. Jenže nějak na nic nemůžu přijít. Ráno to začíná tím, že po snídani (dnes měl buchtu) chce hned maminku, kterou já mu s vysvětlením odmítnou dát a on hned ze chce maminku bouchat no a pak už to jede vlastně kvůli každé maličkosti celý den. Takže pokud to dobře chápu, tak je celý den na mě naštvaný, přestává spolupracovat, neposlouchá, někdy dělá i naschvaly

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
98
13.7.20 23:28

@pomme
Jinak mi ten jeho pláč bez slz přijde dost věrohodný, ale… :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3196
14.7.20 06:18

Pláči bez slz nevěřím, už vůbec ne u dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
700
14.7.20 08:27

@Kitia1 myslím že Tě „vydírá“. Je to takové období, kdy chce maminku pořád a jen pro sebe. I když bych to teda čekala spíš u dvouleťáka, ve 3,5 už by to dělat nemusel. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama